Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В Пайнер, в канала на Планета ще е качен. Ама от трейлъра ще е пак нещо яко.

По- добре като вариант да е в канала на Планета, нека имат още разнообразни проекти. Дано поне става за нещо момичето ,че не я знам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много се кефя, че отново започват да вадят албуми. Райна, Джулия, Ивана, до колкото знам и Емилия подготвяше албум.

Стига албума да не е с една нова песен, аз дори бих си го закупил, но в дигиталните магазини, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2019 - година на кралските юбилеи в поп-фолка :Vishenka_05:

 

Хлория - 25

Ваня Калудова - 20

Преси - 15

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КЛАСА и СТИЛ не се купуват с пари :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Преслава хвърли 5 бона за рокля! Иска да е като Галена - търси ефекта „уоу“

 

preslava-hvarli-5-bona-za-roklia-iska-da-e-kato-galena-tarsi-efekta-uou-1.jpg

 

Една от последните рокли, които Преслава си купи, струва цели 5 бона, показва проверка на "България Днес“. Точната сума, която младата майка е броила е точно 2694 евро.

 

Дрехата е на марката „Балмен“. Преслава си я поръчала от сайта на бранда, тъй като у нас няма магазин, който да продава дрехи на марката. Роклята е уникална по рода си. Тя блести с кристално бродирани блестящи ивици и рисунки. Роклята е без ръкави, с кръгъл врат и има цип на гърба. В сайта на бранда е описана като мини рокля. Дрехата е една от най-продаваните хвалят се производителите.

 

Роклята крие прелестите на Преслава, тя няма никакво деколте. Певицата обожава новата си рокля и с нея посрещна новата 2019г. Преди да забременее, Преслава никога не е вадила големи суми за дрехи. Тя разчиташе на семпли дрехи, за разлика от Галена, която залага на ефекта „уоу“. Конкуренцията между двете врагуващи певици явно продължава щом Преслава започна да носи маркови и скъпи дрехи, коментират феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балада и албум от Джулия до края на годината.

 

Определено Джулия е най-актуалното име в чалгата в момента. Никой няма участия колкото нея и очаквам до лятото да мине 4000 официален хонорар. Наистина я натискат д`зверски от Пайнер. Не съм виждал такава фирмена истерия от 2005-2007, когато бяха брутални с налагането на Преслава. Мернах малко от интервюто на Джулия за ТВ Планета и само блясъкът в очите вече дава отговори на всички въпроси. Не е заради ей тоя мен.... ЦЪК. Заради плановете на Пайнер за нея е всичко. Логистиката и е перфектна от миналия януари насам. Остава само едно нещо и измита всички набедени за звезди в тоя бизнес - голям, самостоятелен хит....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тези юбилейни кралици (+ Десислава, Камелия, Анелия, Емилия) да вземат да се постараят да направят година, поне доближаваща се до 2004. Може би единствената, в която всичките имаха успехи.

 

Определено Джулия е най-актуалното име в чалгата в момента. Никой няма участия колкото нея и очаквам до лятото да мине 4000 официален хонорар. Наистина я натискат д`зверски от Пайнер. Не съм виждал такава фирмена истерия от 2005-2007, когато бяха брутални с налагането на Преслава. Мернах малко от интервюто на Джулия за ТВ Планета и само блясъкът в очите вече дава отговори на всички въпроси. Не е заради ей тоя мен.... ЦЪК Заради плановете на Пайнер за нея е всичко. Логистиката и е перфектна от миналия януари насам. Остава само едно нещо и измита всички наледени за звезди в тоя бизнес - голям, самостоятелен хит....

Хубаво е, когато понякога сме на едно и също мнение. И тук също, с изключение на това за измитането на набедените за звезди.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отбелязва годишнина по специален начин

Galena-1.jpg

 

Галена навършва 15 години на професионалната сцена през 2019-а. Фолк звездата е решила да отбележи годишнината от старта на кариерата си на клубната сцена.

 

Празникът ще бъде в столичен клуб, където певицата ще се качи на сцената в полунощ, за да изпълни своите най-хитови песни през годините. Концертът й ще продължи три часа. Какви изненади е подготвила звездата за своите почитатели, предстои да разберем.

 

Галена стартира музикалната си кариера през 2004 година като артист на „Пайнер“ и остава вярна на музикалната компания, с която си партнира вече 15 години. В дискографията си певицата има десетки хитове и едни от най-впечатляващите видеоклипове сред българските изпълнители. Тя е носител на многобройни музикални отличия и продължава да радва публиката със собствен стил и излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отбелязва годишнина по специален начин

Galena-1.jpg

 

Галена навършва 15 години на професионалната сцена през 2019-а. Фолк звездата е решила да отбележи годишнината от старта на кариерата си на клубната сцена.

 

Празникът ще бъде в столичен клуб, където певицата ще се качи на сцената в полунощ, за да изпълни своите най-хитови песни през годините. Концертът й ще продължи три часа. Какви изненади е подготвила звездата за своите почитатели, предстои да разберем.

 

Галена стартира музикалната си кариера през 2004 година като артист на „Пайнер“ и остава вярна на музикалната компания, с която си партнира вече 15 години. В дискографията си певицата има десетки хитове и едни от най-впечатляващите видеоклипове сред българските изпълнители. Тя е носител на многобройни музикални отличия и продължава да радва публиката със собствен стил и излъчване.

Преслава направи същото преди 3 години :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отбелязва годишнина по специален начин

Galena-1.jpg

 

Галена навършва 15 години на професионалната сцена през 2019-а. Фолк звездата е решила да отбележи годишнината от старта на кариерата си на клубната сцена.

 

Празникът ще бъде в столичен клуб, където певицата ще се качи на сцената в полунощ, за да изпълни своите най-хитови песни през годините. Концертът й ще продължи три часа. Какви изненади е подготвила звездата за своите почитатели, предстои да разберем.

 

Галена стартира музикалната си кариера през 2004 година като артист на „Пайнер” и остава вярна на музикалната компания, с която си партнира вече 15 години. В дискографията си певицата има десетки хитове и едни от най-впечатляващите видеоклипове сред българските изпълнители. Тя е носител на многобройни музикални отличия и продължава да радва публиката със собствен стил и излъчване.

Очаквах да се престраши за някоя зала, но явно ще е на 20-тата годишнина.

 

Сега гледам Джулия в Автограф, ми всичко добре, ама начина й на обличане и говоренето й куцат. Не й бях гледал интервюта, ако поработи върху изказа си ще е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антон Стефанов разказва в "На Кафе" как на едно от турнетата зад кулисите мъжа на някоя певица я набил и после се качила да пее, коя ли ще да е? :3fdb8960598fa63e:

Емилия?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста вероятно, след като виждаме отношенията им в момента. :3fdb8960598fa63e:

Да, а и тя рева по интервюта, че е на антидепресанти.

То кои други участваха на турнета? Луна, Кама, Аня, кои бяха другите?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а и тя рева по интервюта, че е на антидепресанти.

То кои други участваха на турнета? Луна, Кама, Аня, кои бяха другите?

 

За кой от сичките мъже на Емилия си говорим всъщност? И за кое турне? Ако е от по-предните особено, Ема и Аня бяха май единствените бракувани по тва време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой от сичките мъже на Емилия си говорим всъщност? И за кое турне? Ако е от по-предните особено, Ема и Аня бяха май единствените бракувани по тва време.

Да нямат предвид турнетата на Глория, Камелия, Екстра Нина и Петра? Би било жалко. Но пък за друго не се сещам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора май наистина се завръща явно са я накарали тъй като гледам накъде отиват нещата и какви бози се пускат :1000 (29):

 

Какво се случи с нейната американска приказка?

 

story31-50592-810x0.jpg

 

Мъжът й богаташ бил написал в "Причина за развод": - Бях незрящ, като се оженихме. После медицината измисли стволови клетки за регенерация на очния нерв. Зърнах я и нещо в мен пожела на момента да й купя еднопосочен билет за България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...