Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В България няма никакъв смисъл да се следи тази песен. И без това по-голям хит в чалгата ни няма и не виждам в близките 50 години как ще има...

 

Има смисъл до толкова, че да се види как се развива интереса към нея. Според мен това си беше доза късмет, че я пуснаха във филма, толкова години не са се сещали за песента на Кама.

 

Пресилено е да казваш, че няма по-голям хит в чалгата обаче. По какво съдиш, че е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Луда по тебе” със сигурност е един от най-големите хитове в чалгата, но едва ли някой обективно може да каже кой е най-големия такъв. Много се радвам за Камелия и това, че я забелязват в Сърбия дай боже да пробие там, но тези пресилени изказвания са много излишни.

 

И смятам, че е крайно време Кама да отиде в Пайнер да се спорозомее и да откупи правата над творчеството си не зависимо колко ще й струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

”Луда по тебе” със сигурност е един от най-големите хитове в чалгата, но едва ли някой обективно може да каже кой е най-големия такъв. Много се радвам за Камелия и това, че я забелязват в Сърбия дай боже да пробие там, но тези пресилени изказвания са много излишни.

 

И смятам, че е крайно време Кама да отиде в Пайнер да се спорозомее и да откупи правата над творчеството си не зависимо колко ще й струва.

Напълно съгласен. Но правата на Лудата мисля, че отдавна не са на Пайнер.

Аз съм много доволен от сръбския успех на песента на Камелия и даже го потвърдих след личното си посещение на държавата, но нека да не се правим, че нямаше да е същото и с други чалга класики ако във филма бяха сложили тях. Песен като Нещо нетипично би постигнала същия успех, даже някой беше писал за нея предните страници. Да не говорим, че през 2000 Рени мачкаше с чисто нови авторски хитове на килограм, които бяха мега смашове и тук, и там, но към днешна дата въпросната изпълнителка е извергната в Рамания и не е и близо до това да е наречена изпълнителката с най-големи хитове.

 

Да отидем към друго...

 

Чалгата все пак успя да си остане стабилно на номер 1 в Трендинг почти един месец, а в Попнейбъл дори още повече. Да се насладим и на следващите няколко часа, преди Криско и Слави... не че и тяхното няма да е чалга. :D

Радвам се, че в крайна сметка лидерството на чалгата ще продължи. :D Не съм и очаквал, че Слави и Криско ще пуснат чак такава чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Луда по тебе” със сигурност е един от най-големите хитове в чалгата, но едва ли някой обективно може да каже кой е най-големия такъв. Много се радвам за Камелия и това, че я забелязват в Сърбия дай боже да пробие там, но тези пресилени изказвания са много излишни.

 

Няма как да пробие там, на клиповете с лайв изпъление на тази песен я критикуват, че не пее.

Абсурдно е, освен някакъв трафик в мрежата до друг позитив не може да се докопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сигурен съм, че някой ден ще е възприемана като златна класика. :1000 (29):

 

Много зарибяващо звучи. Изкефих се на макс. Тя песента на Слави си е златна класика и се радвам, че я направиха, получило се е много добре. Обаче наистина и аз не очаквах, че ще е чак такава чалга. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибяващо звучи. Изкефих се на макс. Тя песента на Слави си е златна класика и се радвам, че я направиха, получило се е много добре. Обаче наистина и аз не очаквах, че ще е чак такава чалга. :1000 (29): :1000 (29):

Да вземат поне и другите чалгари пример и да си възродят някои стари песни. За Камелия това сега е подходящия момент с Луда по тебе. Ивана може да направи същото с Нещо нетипично, която всъщност си нашумя отново по-рано през годината покрай онзи кавър.

Няма само поп-рап звездите да мачкат със стари песни. През втората половина на годината реално това са им най-големите хитове хаха. :1000 (29): А през първата половина тръгнаха мощно с Гледай как се прави и Чужди усмивки, въпреки чалгарството в първата от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземат поне и другите чалгари пример и да си възродят някои стари песни. За Камелия това сега е подходящия момент с Луда по тебе. Ивана може да направи същото с Нещо нетипично, която всъщност си нашумя отново по-рано през годината покрай онзи кавър.

Няма само поп-рап звездите да мачкат със стари песни. През втората половина на годината реално това са им най-големите хитове хаха. :1000 (29): А през първата половина тръгнаха мощно с Гледай как се прави и Чужди усмивки, въпреки чалгарството в първата от тях.

 

Ако започнат да го правят ще стане банално и няма да се хареса масово на хората според мен. Вече има негативни коментари срещу Криско и Слави по този повод. Не бива да се прекалява.

 

Не мисля, че ще има ефект ако Камелия възроди "Луда по тебе". Успеха на песента в момента не е в България, както казах повечето хора надали знаят какво се случва и няма да се получи добре.

 

Като стана на въпрос, някой забеляза ли това? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако започнат да го правят ще стане банално и няма да се хареса масово на хората според мен. Вече има негативни коментари срещу Криско и Слави по този повод. Не бива да се прекалява.

 

Не мисля, че ще има ефект ако Камелия възроди "Луда по тебе". Успеха на песента в момента не е в България, както казах повечето хора надали знаят какво се случва и няма да се получи добре.

 

Като стана на въпрос, някой забеляза ли това? :roll1:

 

Да не го правят масово, а експериментално с 2-3 песни. Но действително, сега като се замисля доминирането на чалгата е добре да бъде предимно с нови песни, като в момента, а не с претопляне на стари.

Иначе останалите си в ретрото звезди като Сашо Роман винаги са добре дошли с напомнянето на разни песни като тази. В последно време доста често го правят.

 

Влезте в Инстаграм и цъкнето сторито на Камелия . И пак си помислете дали не е най големия хит Луда по тебе.. в чалгата... в България..

 

При толкова насъбрани хора как няма да е с такъв прием... Егати, тази Камелия на повечето си участия събира като за малък концерт, това освен нея могат да го направят само 2-3 по-млади имена. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При толкова насъбрани хора как няма да е с такъв прием... Егати, тази Камелия на повечето си участия събира като за малък концерт, това освен нея могат да го направят само 2-3 по-млади имена. :helpsmilie:

Ми айде де, какво чака? Да направи концерт.

В дискотеката всеки е голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми айде де, какво чака? Да направи концерт.

В дискотеката всеки е голям.

Фокси доста пъти е подмятал, че тя чака да си вземе правата на песните от Еротика. И макар и често да не съм съгласен с него, в случая и аз си мисля, че точно това й липсва, за да направи голям концерт- да разполага с цялата си продукция от през годините. Иначе в момента тя е в едно от възможно най-удобните положения в жанра- хем легендарна ретро звезда (а повечето такива биха привлекли интерес с подходяща реклама), хем чат-пат разбива и с нови хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми айде де, какво чака? Да направи концерт.

В дискотеката всеки е голям.

Изобщо не съм съгласен! Всепризнат факт е че Камелия кърти по участията си, дори Митко Димитров каза, че това е най-голямото й предимство пред много други. И тук ти отговарям на предният ти пост, дали ако тази “не можеща” да пее получи възможност да се изяви някъде в Сърбия на живо и го направи така както го правеше по пайнерските концерти ще остане незабелязана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм съгласен! Всепризнат факт е че Камелия кърти по участията си, дори Митко Димитров каза, че това е най-голямото й предимство пред много други. И тук ти отговарям на предният ти пост, дали ако тази “не можеща” да пее получи възможност да се изяви някъде в Сърбия на живо и го направи така както го правеше по пайнерските концерти ще остане незабелязана?

Именно на пайнерски концерт си окепази хита с този потресаващ лайв, въпреки най-добрия прием. Такъв прием след години имаше и Кали с 442 на 2 години Планета ХД. Рядко се случва.

Камелия може да е силна в бизнеса си, в шоуто си, преди беше и в външния си вид силна, но като певица е слаба, това и тя си го знае. Нещо поп музиката май й лежи повече, звучи по-стабилно. И няма нужда дори да ходи да прави опити там, няма да им допадне тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност когато Камелия си оправи правата на песните ще направи концерт. До сега не и беше на дневен ред но определено покрай "Гласът на България" момента е назрял. Ще има и огромна рекламна кампания от БТВ ,както с Графа се случи. Смятам че ще пожъне успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност когато Камелия си оправи правата на песните ще направи концерт. До сега не и беше на дневен ред но определено покрай "Гласът на България" момента е назрял. Ще има и огромна рекламна кампания от БТВ ,както с Графа се случи. Смятам че ще пожъне успех.

 

Добрите преми на Кама по концертите на Пайнер, където пее по 2-3 песни и пълните участия не означават, че може да направи концерт. Много далеч я слагаш. Смяташ ли, че има капацитет да ПЕЕ 2 часа на живо на голяма сцена? Не се заблуждавайте, че щом пълниш клубовете и можеш да напълниш голяма зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, неприятно е за новите изпълнители, за лидерстващите в момента, за бившите величия, за Митко Трендафилов Димитров - Пайнера....

 

Но този хит беше при тях, в тяхната компания и на техните концерти. Създаваше им цялата еуфория около концертите и подготвяше прекрасно публиката, за да може Пресли, Ивана, Галена, Анелия, Глория и кой ли не от пеещите в края на масовките да не прави нищо, а само да излезе, да се разходи, да покаже новата рокля с поредният досаден комерс и да обере овациите. И всички бяха щастливи по турнета, в НДК и къде ли не. Те горките си мислеха, че заслугата е тяхна, а не на "Луда по тебе". И го вярваха сляпо. Е, нека мислят сега къде се бъгнаха нещата и що не им се получава в последните години? Отговорът е пред очите им, но само Галена има дупе да го признае....

Ивана само Камелия и "Луда по тебе" е чакала, че да излезе да си направи програмата жената... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана само Камелия и "Луда по тебе" е чакала, че да излезе да си направи програмата жената... :1000 (29):

Тайничко си е мечтала да кавърдиса един ден този хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че през 2000 Рени мачкаше с чисто нови авторски хитове на килограм, които бяха мега смашове и тук, и там, но към днешна дата въпросната изпълнителка е извергната в Рамания и не е и близо до това да е наречена изпълнителката с най-големи хитове.

Но пък е изпълнителката, която в момента заснема поредна новогодишна програма в ДМ САТ, а присъстващите медии са я наобиколили за интервюта и реклами. Където е текло, пак ще тече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък е изпълнителката, която в момента заснема поредна новогодишна програма в ДМ САТ, а присъстващите медии са я наобиколили за интервюта и реклами. Където е текло, пак ще тече. :Vishenka_05:

Нищо няма да стане от тая коледна програма - колкото предния път, като снима.

Да използва, че е около Драгана и другите там, за да намаже някой дует или участие.

Нова песен на сръбски също няма. Ако беше държала на позициите там, днес нямаше да има стигане.

И тая рокля не я свали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да стане от тая коледна програма - колкото предния път, като снима.

Да използва, че е около Драгана и другите там, за да намаже някой дует или участие.

Нова песен на сръбски също няма. Ако беше държала на позициите там, днес нямаше да има стигане.

 

Драгана или някой от другите от какъв зор да правят дует с отдавна забравена Рени? Никой не се вълнува от нея, хората си имат кариери, нейната ли да спасяват? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми айде де, какво чака? Да направи концерт.

В дискотеката всеки е голям.

 

Нима? Освен Кама и Галена, всички са гола вода в дискотека

Смяташ ли, че има капацитет да ПЕЕ 2 часа на живо на голяма сцена? Не се заблуждавайте, че щом пълниш клубовете и можеш да напълниш голяма зала.

Една от малкото, които биха се справили Мислиш ли, че Преса би издържалала повече от 15 мин!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...