Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Както казах песните на Джена никога не са гърмяли с гледания,а се развиват постепенно във времето,"Хулиган" тези 10+ милиона също не ги направи с 200-300к,а двойно,че и тройно по-малко гледания дневно.Също така песента на Галс е люта чалгия,а на Джена почти няма чалга елементи,така че не виждам място за сравнения между двете.Сравнявай песента на Галс с тези на Емануела и Галин.

Пък и в момента любимата ми песен не е поп фолк,а на един секси руснак,така че дреме ми кои са топ хитовете сега. :3fdb8960598fa63e:

 

Това, което си казал, важи само за "Хулиган". "Коя" правеше по около 200К стабилно време миналото лято.

 

Значи на Галена е твърде люта чалгия и не може да се сравнява с "Яко ми е", обаче може да я сравняваме с "Как си, кажи"?, сякаш и тя е люта чалгия. Ахааммм. :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това, което си казал, важи само за "Хулиган". "Коя" правеше по около 200К стабилно време миналото лято.

 

Значи на Галена е твърде люта чалгия и не може да се сравнява с "Яко ми е", обаче може да я сравняваме с "Как си, кажи"?, сякаш и тя е люта чалгия. Ахааммм. :no2:

Но Коя си е с типично дискотечно-чалга звучене и много по-запеваема,така че при нея има основание да прави тези гледания.Да не забравяме,че миналото лято имаше само два хита-Коя и другата я забравих,докато когато излезе "Хулиган" пролетните хитове още не бяха изветрели,както е и в момента с есенните.

Това "Как си,кажи" в първия момент изобщо не се сетих чие е и даже щях да те питам,но после се сетих,че е на Педалин.Е,да,то също не е дива чалгия,но пак има повече поп фолк елементи от "Яко ми е"- има цигулки ахо ихо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Коя си е с типично дискотечно-чалга звучене и много по-запеваема,така че при нея има основание да прави тези гледания.Да не забравяме,че миналото лято имаше само два хита-Коя и другата я забравих,докато когато излезе "Хулиган" пролетните хитове още не бяха изветрели,както е и в момента с есенните.

Това "Как си,кажи" в първия момент изобщо не се сетих чие е и даже щях да те питам,но после се сетих,че е на Педалин.Е,да,то също не е дива чалгия,но пак има повече поп фолк елементи от "Яко ми е"- има цигулки ахо ихо..

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Бива ли такВиз работи?

 

Емануела - Виновна

Галена - #TheBoss

Преслава и Джена - Тук жена му пази

Емануела - Без чувства

Джена - Коя

Камелия - Дразни ме

 

Аз това съм запомнил от лято 2017

 

ПС: + "Мотел"

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Бива ли такВиз работи?

 

Емануела - Виновна

Галена - #TheBoss

Преслава и Джена - Тук жена му пази

Емануела - Без чувства

Джена - Коя

Камелия - Дразни ме

 

Аз това съм запомнил от лято 2017

 

ПС: + "Мотел"

А,да. Виновна и Коя си бяха най-големите хитове,другите минаха и заминаха за 2-3 седмици. Може би само "Дразни ме" се задържа малко повече,но то си беше римейк на "Неудобни въпроси",така че нормално.

"Без чувства" не излезе ли в началото на есента вече? :1000 (29): "Мотел" пък е вече друга категория..мегахит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Равносметката за "Луда по тебе" на Камелия

-Повече от 12 милиона гледания.

-Над 30 cover версии на песента в мрежата от фенове на песента.

-Стотици спотове и всякакви други клиповчета за филма с участието на песента.

-Огромно увеличение на последователите на Камелия в Фейсбук и Инстаграм.

-Покачване на гледаемостта на други нейни песни в You tube

-Огромен интерес към Филма на Балканите

-И най вече .... Огромен хит и мания по "Луда по тебе" във всички бивши югославски републики.

 

Дали това не е най големия хит в поп фолка завинаги ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

 

Нещо поканите за участия в южните квартали на София май не са много напоследък..? :3fdb8960598fa63e:

Окупирани са от Луна. Плаща да не канят никого наоколо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивентим защо не предлагат доставка на билети с куриер, а само от техен офис в София или ОМВ?!

Помня, че преди Спиди ми ги носеха... :D :D

Та как да се продадат билетите за концерта :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица взех билети с доставка с куриер, защото има такава опция в сайта, но още чакам. :feminist_en: Да разбирам ли, че ако не си ги потърся, няма и да дойдат? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой от форума ще ходи? Мигом да предава в темата или да излъчва на живо във ФБ :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица взех билети с доставка с куриер, защото има такава опция в сайта, но още чакам. :feminist_en: Да разбирам ли, че ако не си ги потърся, няма и да дойдат? :gun_bandana:

Къде е тая опция? При мен има само от техен офис или омв ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петра: Да назначат министър на веселбата

http://old.segabg.com/article.php?id=194114

 

- Много са ви стратегически парчетата. Щом успяват да изпреварват събитията.

 

- Не, стечение на обстоятелствата е. Аз например трябва да ви кажа, че винаги съм изпитвала оргазъм от парчето "Командирът".

 

ВЕЛИКА!!!! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Равносметката за "Луда по тебе" на Камелия

-Повече от 12 милиона гледания.

-Над 30 cover версии на песента в мрежата от фенове на песента.

-Стотици спотове и всякакви други клиповчета за филма с участието на песента.

-Огромно увеличение на последователите на Камелия в Фейсбук и Инстаграм.

-Покачване на гледаемостта на други нейни песни в You tube

-Огромен интерес към Филма на Балканите

-И най вече .... Огромен хит и мания по "Луда по тебе" във всички бивши югославски републики.

 

Дали това не е най големия хит в поп фолка завинаги ?

Това беше побликувано в групата на Камелия от Д. С. Ти да не си него случайно 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на 2018 е от 99-та. Догодина една нова версия за 20 годишнината. :Vishenka_05:

 

Хит, но гледанията идват от чужбина. Просто се събуди интереса към песента. Мислиш ли, че повечето хора в България знаят какво се случва? Не всеки следи нещата като нас тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит, но гледанията идват от чужбина. Просто се събуди интереса към песента. Мислиш ли, че повечето хора в България знаят какво се случва? Не всеки следи нещата като нас тук.

 

В България няма никакъв смисъл да се следи тази песен. И без това по-голям хит в чалгата ни няма и не виждам в близките 50 години как ще има...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" е най-големия хит в чалгата само в Рамания.

 

Разбира се, че не е само в Рамания и това е голямото нещастие на 90% от пишещите в Рамания....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е само в Рамания и това е голямото нещастие на 90% от пишещите в Рамания....

Извън Рама дори в топ 5 на златните хитове не попада. Да беше "Залеза и зората" или "Искаш да се върна" да се съглася ама баш *Луда по тебе"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" е най-големия чалга хит, няма смисъл от спорене, а сега ще смаже и новите тийн идоли по рейтинг в ютуб. Боли нали :roll1:

 

Да, неприятно е за новите изпълнители, за лидерстващите в момента, за бившите величия, за Митко Трендафилов Димитров - Пайнера....

 

Но този хит беше при тях, в тяхната компания и на техните концерти. Създаваше им цялата еуфория около концертите и подготвяше прекрасно публиката, за да може Пресли, Ивана, Галена, Анелия, Глория и кой ли не от пеещите в края на масовките да не прави нищо, а само да излезе, да се разходи, да покаже новата рокля с поредният досаден комерс и да обере овациите. И всички бяха щастливи по турнета, в НДК и къде ли не. Те горките си мислеха, че заслугата е тяхна, а не на "Луда по тебе". И го вярваха сляпо. Е, нека мислят сега къде се бъгнаха нещата и що не им се получава в последните години? Отговорът е пред очите им, но само Галена има дупе да го признае....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...