Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пиперка, Рени пусна песен 8 месеца след участието си там. Нямаше и прясна песен на влизане. Имай в предвид и това, че Емануела смята за нужно да участва там в пика на кариерата си, а Рени го прави в обратното положение. Не е имала нужда в пика си от такива сеири. А Емануела явно не е сигурна, че ще може да предизвика бум без тази реклама.

 

И смяташ ли, че с една балада може да промени факта, че има прещипано гласче? Тя не може да я изпее на живо.

 

Честно казано, аз като привърженик на Рени все още съм недоволен, че тя не пусна песен тогава. Тези предавания са идеални за промотиране- най-добрият пример за всички сезони си остава "На тебе не отказвам". А Рени от години има нужда хората отново да обръщат по-голямо внимание на песните й. От това да има нови популярни песни донякъде зависи и заетостта й.

На мен гласа на Емануела в баладата ми допада. Чувствено пее, особено при 'на черна сянка да приличаш', човек може да настръхне. Но всеки с предпочитанията си.

 

За първи път съм съгласен с теб. И това ли трябваше да преживея?

Ти и за Аврил беше съгласен с мен, а като пусна новият сингъл не си се мяркал в Поп скандалите, та да създадем впечатление, че тя все още има някакви български фенове. :1000 (29):

 

Да, Константин и Десислава спечелиха, но никоя чалга звезда не е била фаворит :1000 (29): :mf_surrender:

 

Да се откъснем все пак от съжаленията си, че Емануела няма да спечели този сезон и да отбележим факта, че Деси Слава си остава единствената жена-победител от чалгата. Егати, за 12 години влязоха какви ли не бивши и настоящи лидерки, всевъзможни актуални и не толкова актуални... но поради различни причини нито една не получи титлата Любима звезда на България... освен най-любимата звезда на България. :Vishenka_05:

 

Ма тя не е толкова бездарна простачката, добре пее, просто изобщо не го прави често наживо. Иначе можеше да е още по-успешна. Колкото има нюх за хитове, толкова е и проста за други неща.

Съгласен съм, на нея само глупавия плейбек й пречи да я възприемат като пееща. Но в предните години със суматите комерси сякаш нещо й липсваше, за да могат да я възприемат и за стойностна, въпреки попадения като Не ме заслужаваш и Още те обичам. Тази година запълни тази празнина със силна балада, вече съвсем нищо не й липсва за да е сериозно възприета за Певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Емануела пусна най-тъпата си песен от както е в Пайнер, нормално да иска голяма реклама. Клетвите са й силата на вещицата.

 

+1

 

Но почна да става банално едно и също.

 

btw зодията й в съчетание с липсата на интелигентност ме карат да си мисля, че тя абсолютно на 100% ги мисли тия неща, дето пее, и си вярва, и за миг не се замисля що за човек е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А когато нямаш връзка, в която да не си прибегнал до изневяра... :whistling:

 

Рибите са едни от курвите на зодиака btw. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми или си много еблива, или все нещо ти липсва, I don't know.. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да пусне най-тъпата песен, пак получава супер голямо внимание във всеки един проект, добри гледания, ротация. Просто има нещо в нея, което кара хората да я харесват и слушат.

Гласа й прави всяка песен готина, но тази ми е много слаба. Искам "Без чувства" 2.

 

+1

 

Но почна да става банално едно и също.

 

btw зодията й в съчетание с липсата на интелигентност ме карат да си мисля, че тя абсолютно на 100% ги мисли тия неща, дето пее, и си вярва, и за миг не се замисля що за човек е.

Е, те скорпионите не са от най-умните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Константин и Десислава спечелиха, но никоя чалга звезда не е била фаворит :1000 (29): :mf_surrender:

Съжалявам, но определено феновете на Десислава си живеете малко в някакъв паралелен свят.

Казах такъв масов фаворит като Емануела. Под всяка снимка се пише ''Емануела фаворит'', ''Емануела победителка'' и тн... Десислава беше от фаворитите, но Ваня (футболиста) доста и дишаше във врата докато Емануела е категоричен фаворит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рибите са едни от курвите на зодиака btw. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми или си много еблива, или все нещо ти липсва, I don't know.. ;)

Много по-дълбинни са нещата!

 

А това за курвите на зодиака как го реши? По Алисия, Деса и Азо ли? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Съжалявам, но определено феновете на Десислава си живеете малко в някакъв паралелен свят.

Казах такъв масов фаворит като Емануела. Под всяка снимка се пише ''Емануела фаворит'', ''Емануела победителка'' и тн... Десислава беше от фаворитите, но Ваня (футболиста) доста и дишаше във врата докато Емануела е категоричен фаворит.

Глупости! Първо, Джафото никакъв футболист не е от сто години, второ - Деса беше обградена само с нещастници и ако не беше победила, щеше да е скандално, имайки предвид статута си. Да не говорим, че вече я бяха ощетили веднъж, за сметка на една никаквица!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но определено феновете на Десислава си живеете малко в някакъв паралелен свят.

Казах такъв масов фаворит като Емануела. Под всяка снимка се пише ''Емануела фаворит'', ''Емануела победителка'' и тн... Десислава беше от фаворитите, но Ваня (футболиста) доста и дишаше във врата докато Емануела е категоричен фаворит.

Деси Слава най-малкото беше фаворит в първото си участие там. Не помня да е имало настроение, че някой друг може да е победител тогава, затова и нагласената победа на Христина беше изненада.

А втория път тя си беше най-голямата звезда и получи сумати похвали за някои от действията си вътре, както и сумати съчувствия за страданията по Зарко, за възхищението пред таланта й да не говорим. Накрая като пя фолклор и като половината чалга бранш се изсипа да агитира за победата й- съвсем. За Ваня през целия сезон коментарите бяха тотално и на двата фронта, защото хората го знаеха като добър стратег от Сървайвър и не им допадаше, че и тук въртеше някакви игрички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава най-малкото беше фаворит в първото си участие там. Не помня да е имало настроение, че някой друг може да е победител тогава, затова и нагласената победа на Христина беше изненада.

А втория път тя си беше най-голямата звезда и получи сумати похвали за някои от действията си вътре, както и сумати съчувствия за страданията по Зарко, за възхищението пред таланта й да не говорим. Накрая като пя фолклор и като половината чалга бранш се изсипа да агитира за победата й- съвсем. За Ваня през целия сезон коментарите бяха тотално и на двата фронта, защото хората го знаеха като добър стратег от Сървайвър и не им допадаше, че и тук въртеше някакви игрички.

Много си досаден. Какво пробутваш Десислава, като никой не я е имал за тотален фаворит втория път? Тя беше толкова комична със сълзите си.

Повече би трябвало да те притеснява ужасната песен която пусна. Слабо завръщане, сега ужасна цигания с най-гнусния мангал. Усещаш ли как след дългата пауза, сега ще се закопае още повече. Притеснявай се! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... напуши ме страшен смях от теорията на Слави, че съм Сенуж и ми се искаше лекичко да я разпаля, но Конди ме "издаде". :1000 (29): Явно няма да стане филма. :1000 (29):

 

Не се крия и нямам притеснения да се покажа. Най-малкото има хора от форума, с които сме общували преди години и ме знаят много добре. Венци е един от тях(може да потвърди, че съм "акаунт за анкети", примерно :D )

Потвърждавам и аз приликата с Кака Кели. Тя беше установена преди доста години. Бях втрещен тогава. Та ние сме като братчета. :Vishenka_05:

М/д мисля, че и сега си приличаме. :1000 (29): Поствам мой пик за да се разсеят съмненията върху личността ми. :1000 (29):

https://i.postimg.cc/Y0FRwVn0/In-Shot-20180921-110412283.jpg

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но определено феновете на Десислава си живеете малко в някакъв паралелен свят.

Казах такъв масов фаворит като Емануела. Под всяка снимка се пише ''Емануела фаворит'', ''Емануела победителка'' и тн... Десислава беше от фаворитите, но Ваня (футболиста) доста и дишаше във врата докато Емануела е категоричен фаворит.

 

Има защо да съжаляваш. Толкова глупости в един пост :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... напуши ме страшен смях от теорията на Слави, че съм Сенуж и ми се искаше лекичко да я разпаля, но Конди ме "издаде". :1000 (29): Явно няма да стане филма. :1000 (29):

 

Не се крия и нямам притеснения да се покажа. Най-малкото има хора от форума, с които сме общували преди години и ме знаят много добре. Венци е един от тях(може да потвърди, че съм "акаунт за анкети", примерно :D )

Потвърждавам и аз приликата с Кака Кели. Тя беше установена преди доста години. Бях втрещен тогава. Та ние сме като братчета. :Vishenka_05:

М/д мисля, че и сега си приличаме. :1000 (29): Поствам мой пик за да се разсеят съмненията върху личността ми. :1000 (29):

https://i.postimg.cc/Y0FRwVn0/In-Shot-20180921-110412283.jpg

Чудесен си, скъпи! :Vishenka_05:

 

Не се подвеждай по Славче, той твърдеше, че съм космат мъж, който се самозадоволява на горещите му морски кадри.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си досаден. Какво пробутваш Десислава, като никой не я е имал за тотален фаворит втория път? Тя беше толкова комична със сълзите си.

Повече би трябвало да те притеснява ужасната песен която пусна. Слабо завръщане, сега ужасна цигания с най-гнусния мангал. Усещаш ли как след дългата пауза, сега ще се закопае още повече. Притеснявай се! :3fdb8960598fa63e:

Ако не е била тя фаворит- кой? Определено не мисля, че Джаферович или Ваня Червенкова, нито пък Евгени. Другите участници пък съвсем, тях дори не ги помня всичките.

Деси Слава си беше фаворит, защото 1.Беше най-голямата звезда там- някой да отрече! 2.Хората я обожаваха заради таланта й, аз лично не помня някой друг вътре да се е показвал колко е добър в професията си и да е разчувствал хора с това. 3.Ревовете по Зарко, макар и малко да я изложиха, я показаха от една напълно истинска светлина на човек със слаби места, която докосна много хора, някои от които в нейното положение. 4.Половината музикален бранш агитираше тя да спечели, Галена и Цветелина Янева даже бяха в залата да я подкрепят, това също не знам другите да са го имали.

Това ако не е категоричен фаворит, значи в случая просто говорим за различни мнения на потребителите на Рамания.

 

За настоящото положение в кариерата й не съм ли говорил достатъчно, че все трябва да обяснявам на някого колко НЕ СЪМ доволен от ужасните й кариерни ходове през тази година? :3fdb8960598fa63e: Пълен потрес е и трябва да се стегне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има защо да съжаляваш. Толкова глупости в един пост :1000 (29):

Ами не са глупости. Дневните снимки качени от страницата на Випа си стоят във фейсбук и може да се види дали е била наистина такъв масов фаворит какъвто вие искате да я изкарате или не. ;)

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер, група! Моля за помощ, искам някой от вас ако я има песента на Аделина - Безумна нощ с хубаво качество да даде линк. Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесен си, скъпи! :Vishenka_05:

 

Не се подвеждай по Славче, той твърдеше, че съм космат мъж, който се самозадоволява на горещите му морски кадри.

:1000 (29): Няма да коментирам...

 

Поздрав! Зариби ме много. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-дълбинни са нещата!

 

А това за курвите на зодиака как го реши? По Алисия, Деса и Азо ли? :3fdb8960598fa63e:

 

12-те зодии се делят на няколко основни групи според 2-3 критерия. Риби, Близнаци, Дева и Стрелец спадат към групата на подвижните знаци. Едно от нещата типично за тях е, че са по-шавливи от останалите зодии, склонни към флирт и забежки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не са глупости.

 

За Марая Кери каза, че нямала албум в ТОП 10 на най-продаваните за всички времена. Опровегаха те и дума не обели повече същия ден.

 

За Фиклена каза, че тя била купила дислайковете на "Обратно в играта". Опровергаха те и пак дума не обели в същия ден.

 

Сега от Емануела нямало по-голям лидер във ВИПА? Съдейки по коментари на тийнове под снимки. Ти изобщо гледал ли си ВИП Брадър с първото участие на Деси Слава?

 

И все са ти супер категорични изказванията, докато някой докаже обратното и ти отново заглъхнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не са глупости. Дневните снимки качени от страницата на Випа си стоят във фейсбук и може да се види дали е била наистина такъв масов фаворит какъвто вие искате да я изкарате или не. ;)

 

Невероятно. Жената загуби нагласения вип през 2007, след това спечели, но иначе не е фаворит да. Не мога да повярвам на глупостите, хора, четете и обмисляйте преди да драскате редове без смисъл

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Марая Кери каза, че нямала албум в ТОП 10 на най-продаваните за всички времена. Опровегаха те и дума не обели повече същия ден.

 

За Фиклена каза, че тя била купила дислайковете на "Обратно в играта". Опровергаха те и пак дума не обели в същия ден.

 

Сега от Емануела нямало по-голям лидер във ВИПА? Съдейки по коментари на тийнове под снимки. Ти изобщо гледал ли си ВИП Брадър с първото участие на Деси Слава?

 

И все са ти супер категорични изказванията, докато някой докаже обратното и ти отново заглъхнеш.

За Фиклена - Фаст тогава ти отговори а аз като папагал няма да повтарям същото.

За Марая Кери - Тогава точно аз дадох линк за най-продаваните албуми за всички времена и накрая се оказа, че ако броим само жени има един такъв и той е на 8-мо място. Със СГ сме го коментирали, явно не следиш особено.

За Емануела - тогава имало ли е толкова активни потребители в интернет за да видим тяхното реално мнение ? Не. В последните години обаче да и виждаме, че определено никой друг нямаше такава подкрепа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно. Жената загуби нагласения вип през 2007, след това спечели, но иначе не е фаворит да. Не мога да повярвам на глупостите, хора, четете и обмисляйте преди да драскате редове без смисъл

Ами ето ти пример - преди четири години абсолютен фаворит беше Уош и спечели Влади.

И пак ти казвам - Десислава победи и беше фаворит, но не толкова изявен какъвто беше сега Емануела. Погледнете коментарите в страницата на випа и ще видите, че половината бяха за Деса и половината за футболиста.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...