Jump to content



Online: Галена - Феноменален


Препоръчани коментари

Прогноза: Ще гърми много здраво и ще направи 17 млн. гледания :Vishenka_05: Десятка отгоре на тези на Анди. :1000 (19):
Тя Моро му дето е брутална още не може да ги направи, че това нещо ли ще ги :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Песента е доста здрава, но сякаш очаквах друг тип кючек, някак по-открояващ се. И все пак, никой да не се оплаква- искахте истинска чалга от Галена- даде ви я. :D

Клипът е страхотен, но това все пак е Галена. Като разбрах, че ще е космически клип обаче очаквах повече кадри в... космоса. :1000 (29):

От Галена се искат песни като тези от албума "АЗ", "Пак ли", "Спри ме" и "Моро му". Това е пошло и отвратително, мазна, гадна чалга. Дори с глас не може да те зариби, защото няма такъв. Да им имам лидерката и новаторката. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Галена се искат песни като тези от албума "АЗ", "Пак ли", "Спри ме" и "Моро му". Това е пошло и отвратително, мазна, гадна чалга. Дори с глас не може да те зариби, защото няма такъв. Да им имам лидерката и новаторката. :mf_surrender:

Със сигурност не е на нивото на поп-фолк, което се очакваше от нея, но пък си е пълноценна чалга песен и вече не могат да я обвиняват, че се правила на поп и рапърка. Сякаш специално заради такива твърдения я е пуснала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че много ви се иска да е провал, но Галена отново сцепи. Мен лично песента ме изкефи много от първо слушане.

Най-сетне поп-фолк проект, който да е изпипан от-до. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре прави, че се връща към поп-фолк парчетата, защото напоследък залагаше на друг тип звучене. Обаче..... доста слаба версия на "Зоопарк" макар да го има симпатичното в самата песен и да е някак готина и веселяшка. Не мисля, че ще е от хитовете на годината, но за определен период месец-два актуален сингъл - може би.

За клипът съм изненадан и не съм очаквал да го кажа скоро, но не е нещо ново или такъв тип каквито сме виждали от нея, точно да има ефекта WOW - едно от най-добрите неща, които гледаш за момента.... НЕ! Не и този път! Първо веднага се сетих за стари клипове на Дженифър Лопес.... За "Илюзия" на Глория от 2002, после Камелия която също имаше бруталния "Ти си виновен"..... Гледано е и от Глория и от Камелия..... Мария също мисля, че имаше подобен клип и то май пак беше копирано от Лопес.... Претоплено, което ще се помни за кратко време. Предвид клиповете, които са правени за Камелия и Глория, едва ли са ги забравили повечето фенове.... Учудвам се, че този път я критикувам за клип, но когато нещо ми прави впечатление винаги го казвам! Все пак за нея претенциите са, че прави клипове на високо ниво, а то е и така, няма как без градивна критика!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че много ви се иска да е провал, но Галена отново сцепи. Мен лично песента ме изкефи много от първо слушане.

Най-сетне поп-фолк проект, който да е изпипан от-до. :derisive:

Коментарите в YouTube също са предимно противоречиви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо за песента - много си е яка, изслушах я вече 3-4 пъти и дооста зарибява, може би на повечето хора им идва по-слаба, защото от Галена и специално "чалга" проектите й, сме свикнали да е Топа на Топа просто и с една дума самата тя е виновна да не оправдава понякога очакванията, защото ни предлага винаги ударни и различни песни, а тази си е готов хит, просто малко наподобява някои други парчета и това не ни харесва, включително и на мен, може би очаквах нещо ударно тип Пак ли или Спри ме-тва са нейните шедьоври просто ...

.. Но съм сигурна, че щее хит, защото има заряд, яка е и това е все пак Галена.

Клипът е без коментар- там няма равна... Мега якаа мацка!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите в YouTube също са предимно противоречиви.

 

Какво ме интересува? Това няма да попречи песента да стане хит и да пръска по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ме интересува? Това няма да попречи песента да стане хит и да пръска по дискотеките.

Това е ясно за дискотеките. Късметлийка е че DJ-ите все още я фаворитизират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е за копие на "Зоопарк" а изпяването е същото като на Деса в "Много съм добра".Текста, като за Анастасия е много слаб, не съм очаквал да е толкова тривиална, и то точно за проект на Галена. :mf_surrender: Все пак адмирирам, че това не е поредната поп позица от смядовската луканка.Ако с това не успее да се наложи директно я пращаме извън топ 5.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите в YouTube също са предимно противоречиви.

 

Глупости, не ме карай да си играя да ги копирам тук. Има страшно много положителни коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип и нищо повече. Слушано много пъти и като текст, и като звучене. Преди диктуваше тенденциите, сега сякаш наваксва неизживяно детство, подобно на ретро песньовката Маракеш.

След Въртележката не върви!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По първоначалния интерес става ясно какво име е Галена и какви очаквания има публиката от нея. Както съм сигурен и че от гледанията в следващите седмици/месеци ще стане ясно, че тя не успява да покрие тези очаквания за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песента, харесва ми все повече с всяко слушане, но пак казвам – за нивото на Галена със сигурност не е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...