Jump to content



Online: Галена - Феноменален


Препоръчани коментари

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като песни всяка следваща е все по-блудкава. Текстът е тъп. Изобщо не ме грабна. Клипът става, но не е нещо уау.

Аз изобщо не мога да го запомня, колкото и пъти да я слушам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен официално ме зариби! :3fdb8960598fa63e:

 

Знаех си че ще те зариби още в момента в който написа първият си коментар в темата. Как мислиш, прогнозата ми ще се сбъдне ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на целия проект! На мен ми е страшно зарибяваща песента на първите десетина слушания вече. :1000 (29): За клипа нямам забележки. Визията й също е супер модерна.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на целия проект! На мен ми е страшно зарибяваща песента на първите десетина слушания вече. :1000 (29): За клипа нямам забележки. Визията й също е супер модерна.

 

Мен ме изкефи още на първото слушане. Не я спирам в момента. Това вече е хит! Виж че мачка с гледания :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЪЛНА тъпня. Най-слабия проект на Галена тази година. Как се е навила да я снима, не знам. Грам живец няма в изпяването. Текса е супер малоумен и клиширан, една запомняща се и оригинална фраза няма. Видеото е слабо като за нея, една хубава визия със слушалките и до там. Мелодията иначе не е зле, но не ми пасва с текса. Опитала се е да направи нещо, но е станало манджа с грозде. След нея ми почна в youtube новата на Деса, дори не разбрах, че е друга песен. След Преслава не върви. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като песни всяка следваща е все по-блудкава. Текстът е тъп. Изобщо не ме грабна. Клипът става, но не е нещо уау.

 

Аз не знам ти защо си правиш труда изобщо да щракаш по клавиатурата. Спокойно можеш да избереш някой от коментарите си за предните песни на Галена и да го пейстнеш тук. Галена ли е - за теб е слабо. Fast номер 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си че ще те зариби още в момента в който написа първият си коментар в темата. Как мислиш, прогнозата ми ще се сбъдне ли? :3fdb8960598fa63e:

 

17 милиона за 1 година ли ти беше прогнозата?

 

Не мисля, че ще се сбъдне. Много ми се вижда. Дано да греша все пак. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

17 милиона за 1 година ли ти беше прогнозата?

 

Не мисля, че ще се сбъдне. Много ми се вижда. Дано да греша все пак. ;)

 

Защо да не ги направи? Тъпата "Зоопарк" има 15 милиона, а излезе март месец. За една година и тя ще ги направи, колкото и да не ми се иска. Защо и на Галена да не успее? Песните са в една стилистика., но на Галя е много по яка според мен. И клипа е на много по-високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не ги направи? Тъпата "Зоопарк" има 15 милиона, а излезе март месец. За една година и тя ще ги направи, колкото и да не ми се иска. Защо и на Галена да не успее? Песните са в една стилистика., но на Галя е много по яка според мен. И клипа е на много по-високо ниво.

 

Да, по-логиката, че "Зоопарк" го направи, наистина има резон в прогнозата ти.

 

Дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е ясно за дискотеките. Късметлийка е че DJ-ите все още я фаворитизират.

 

Това чак сега го видях. Как може да я наричаш късметлийка, като на нейните песни става най-голямото избухване?

 

Късметлийка е Алисия, тя е любимка на диджеите и й бутат всички възможни песни, които изкарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам ти защо си правиш труда изобщо да щракаш по клавиатурата. Спокойно можеш да избереш някой от коментарите си за предните песни на Галена и да го пейстнеш тук. Галена ли е - за теб е слабо. Fast номер 2.

 

Слабо е естествено. Но и ти го знаеш, иначе нямаше да се занимаваш да ме цитираш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип-смесица между "Ти си виновен" и "Черна кръв" на Кама,песента явно я е откраднала от Яница. Преди вдигаше нивото на чалгата,а сега е на ниво Диапазон..смешница. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо е естествено. Но и ти го знаеш, иначе нямаше да се занимаваш да ме цитираш. :1000 (29):

 

За мен беше слаба на първите 1-2 слушания, както си признах на първата страница. Теб те цитирам, защото си дразнител. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...