Jump to content



Online: Галена - Феноменален


Препоръчани коментари

След Преслава не върви! Много слабо парче.....как е възможно да я запише, че и с клип да я пуска? :gun_bandana:

Добре дошъл в отбора на страдащите тази вечер. Отивайте пред дома на Преси да роните сълзи, че Галя им го заби и то с мазна чалгия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Добре дошъл в отбора на страдащите тази вечер. Отивайте пред дома на Преси да роните сълзи, че Галя им го заби и то с мазна чалгия.

 

Това момче е от Добрич, нали? Представяш ли да събере още двама-трима и верно да идат пред тях да плачат. Да викнат майка й на Преслава и цяла нощ да скърбят пред тях на пейката. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да вървите след всеки, който не харесва песента.

 

Плюс това половината си я плюят по инерция, а на тея които им харесва няма да го признаят.

 

7.4К лайка срещу 292 дислайка

Не виждам хейт, освен от филмираните пресови коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези пък и те,не стига,че отказаха половината форум да влиза с гнусната им Шефка ами сега не спряха да вървят след всеки който не харесва песента сякаш Галена им е майка/ако беше щеше да обяснява някои неща,но../,а едната се пише за модераторка и трябва да следи за спам. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези пък и те,не стига,че отказаха половината форум да влиза с гнусната им Шефка ами сега не спряха да вървят след всеки който не харесва песента сякаш Галена им е майка/ако беше щеше да обяснява някои неща,но../,а едната се пише за модераторка и трябва да следи за спам. :1000 (10):

 

Ние коментираме по темата, ти правиш едно от любимите си неща - коментираш нас. Твоето е спам, ти си за наказание. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото искаше да те издразни и затова. :)

Няма нужда да ме цитираш и не не ме дразни, просто я харесвах супер много до преди да започне с модерните си хип хоп песнички. Сега се върна в чалгата с мега посредствената песен. Клипа е топ, не отричам, но да ми я възхвалявате само защото е Галена - Категорично Не! Имам очи и уши все още - виждам и чувам!

 

Добре дошъл в отбора на страдащите тази вечер. Отивайте пред дома на Преси да роните сълзи, че Галя им го заби и то с мазна чалгия.

Не съм очаквал подобен тип коментар точно от теб/тип 16-годишно заспено фенче на Галка/. Всеки човек има право на мнение, аз просто изразих моето. Нали не очаквате да припадаме всички по Галена? Хубава вечер ти желая и не е нужно да бъда цитиран.

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние коментираме по темата, ти правиш едно от любимите си неща - коментираш нас. Твоето е спам, ти си за наказание. :3fdb8960598fa63e:

Не знам кое ви е коментирането по темата при положение,че видях и някакви постове за Андреа,така че сори не вървиш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кое ви е коментирането по темата при положение,че видях и някакви постове за Андреа,така че сори не вървиш. :3fdb8960598fa63e:

 

Коментарът с името на Андреа е по темата + това Андреа е попфолк изпълнител. Ние не сме. Ние сме хората, с които си обсебен. Познай кой върви и кой не. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарът с името на Андреа е по темата + това Андреа е попфолк изпълнител. Ние не сме. Ние сме хората, с които си обсебен. Познай кой върви и кой не. :3fdb8960598fa63e:

Темата е за Галена и новия й провал,а Андреа няма нищо общо,не се опитвай да извърташ нещата. :3fdb8960598fa63e: Знаем,че сте нетърпеливи кака ви Андрю да размаже Галена отново с чалгия но имайте търпение. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момче е от Добрич, нали? Представяш ли да събере още двама-трима и верно да идат пред тях да плачат. Да викнат майка й на Преслава и цяла нощ да скърбят пред тях на пейката. :roll1:

 

Да, от Добрич е. Представям си да.. А Преси моментално ще пусне live и ще качи клипове в социалните мрежи. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези пък и те,не стига,че отказаха половината форум да влиза с гнусната им Шефка ами сега не спряха да вървят след всеки който не харесва песента сякаш Галена им е майка/ако беше щеше да обяснява някои неща,но../,а едната се пише за модераторка и трябва да следи за спам. :1000 (10):

 

Ние ли сме отказали половината форум, където в дни в които не се коментира "Шефката" и нас ни няма едва правите по 1 страница коментари, а когато влезем се събирате на ято и се спуквате да коментирате и нас и Галена. Я пак си помисли?

 

Дали има спам или не - това го преценявам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момче е от Добрич, нали? Представяш ли да събере още двама-трима и верно да идат пред тях да плачат. Да викнат майка й на Преслава и цяла нощ да скърбят пред тях на пейката. :roll1:

 

Нещo против добричлии ли имате,шегувам се? :1000 (1): :derisive: :1000 (29):

 

Песничката много зарибява. :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ли сме отказали половината форум, където в дни в които не се коментира "Шефката" и нас ни няма едва правите по 1 страница коментари, а когато влезем се събирате на ято и се спуквате да коментирате и нас и Галена. Я пак си помисли?

 

Дали има спам или не - това го преценявам аз.

Съжалявам,но ти не си лирическата героиня,която възпява Тони Стораро фт. Галена. :3fdb8960598fa63e: Спирам да пълня темата на тая,все пак не е Кама,че да е с най-коментираните теми за песни.Ако има нещо ще отговарям в Скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След всяко слушане ме зарибява все повече. Изкърти ги тоя път! :Vishenka_05: А пък дрезгавото й намахано пеене ме радва адски много. Като че ли точно изпяването зарибява най-много. Нямам търпение да видя и реакцията на хората довечера на участието й.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови вместо да потънат от срам, че "лидерката" пропя цигании, за да си задържи позициите, те тръгнали да втълпяват, че това ще е хитът на годината :helpsmilie: Не мога да повярвам, че дойдоха времена, в които Галена ще прави песни по модел на треторазрядка като Ваня.

Във времената, в които циганските вокали ни заливаха, тя отвяваше всичко с Дай ми, Спри ме и В твоите очи. Създаваше нови течения с Пак ли- модата на Артан, Кой- връщането на смислесните текстове, Пей, сърце- тотален хит, изплагиатстван поне 3 пъти впоследстиве, В твоите очи- песен, от която тръгна новата вълна на Ганев- Дай ми още, Каква съм луда и т.н.

А сега какво? Галя прави копие на Богиня и вие сте във възторг?

Поне клипът да беше на ниво, а то е кич и половина. Камелия снимаше на такъв декор преди 15 години.

Просто тая година Галката я попиляха отвсякъде. Ама нищо де- важното е, че лижем гъза на Папи Ханс и Дара с пълна сила и сме отбелязали 10 бранда на последната снимка в Инстаграм. Докато се чуди къде да се снима да изглежда по-вървежна, Преслава я смачква с клипове за 2 лева.

 

п.п. Един проект като Лорена-Нищо да беше направила щеше да е по-добре от тая цигания. Да вземе да се консултира с най-добрата си приятелка, че дори една Ако можеш е по-добра от всичко, което е изкарала от Моро му насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново ... някаква смесица от "Много ми отиваш", "Точно никога", "Просто шоу" и други от този калибър. Със супер клиширания текст. Но ще е хит, и без това в чалгата няма какво да се слуша. Няма да е трудно да се забележи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много слаба, направо нямам думи колко, честно казано съм много разочарован. Видеото на "Ти си виновен" също ми се струва по-силно, защото за него се сетих. Но наистина, няма как да си направил 10 брутални хита и накрая да приемеш да изпееш припев с този текст...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...