Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За съжаление спрямо Алисия и аз съм като Янева. Знам, че прави модерни парчета и че има хубава визия... че събира одобрение по участия, но някак не мога да я възприема и това е. Причината е главно, че има много слаб глас, който не може да трогне нито на запис, нито на живо, нито никак - оттам не мога да възприема нейна песен с малки изключения, като "Двойно повече" ми е любима. Има значително израстване от периода на "Палиш", обаче ми е много изкуствено наложена като име и не мисля, че някой ѝ се кефи специално и точно като певчески данни. Да, не е пошла и вулгарна - има изчистена и модерна визия, повече поп парчета дори, приятни клипове, но... не знам какъв фурор може да предизвика точно тя, не знам с какво и защо.

Ако беше в Пайнер щяхте да се празните на всяка нейна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кралицата вече е в Дубай! :whistling: :Vishenka_05:

 

https://www.instagram.com/p/BpM53fJBpJb/?taken-by=galena1

https://www.instagram.com/p/BpM2NKgnnc0/?taken-by=dobromirk

 

Ако беше в Пайнер щяхте да се празните на всяка нейна песен.

Ако беше в Пайнер щеше да е като Ваня :1000 (19): Много добре осъзнава, че няма как да изпъкне там и за това си звездее в Ася Мюзик

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше в Пайнер щяхте да се празните на всяка нейна песен.

От съвсем друг тип песни, гласове и послания се впечатлявам, но щом си рекъл...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално "Да гори в любов" мина споделянията на Зоопарк, при това за по-малко от месец. Май си имаме нов женски хит на годината. До 28ми със сигурност ще чукне 5 милиона гледания и близо 50 хил. лайкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева облечена в Гучи - коментирай!

Мачка и скандализира! Дано се разплаче и хората да я съжалят!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони наистина е била болна.

Тази жена обаче през какво ли не премина - отвличане, диабет, години наред се бореше да има дете а сега и това.

Трябваше да каже каква е била болестта. Тръпнех. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше в Пайнер щяхте да се празните на всяка нейна песен.
Не ни подценявай, на база собствения си занижен вкус! :3fdb8960598fa63e: и в Уорнър мюзик да е тая, не бих се "празнила" на нейните детски песнички.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теориите на SG за уреден хит са пълни глупости и го съветвам да спре да ги повтаря, защото звучи смешно. Не знам, какво му става и защо е решил да хапе Преслава.

Само че тя може да си е голям хит и пак да си е уреден хит. Нека пак да подметна, че уреден не значи задължително нереален, а подбутнат, за да стане успешен. Но дори и SG да се разкае, че си е изказвал мнението и да признае, че песента си е естествен хит... тук идва въпросът колко голям хит е тя всъщност и какъв е изкарван тук. Може би точно това ми е най-дразнещото, когато Преслава пусне успешна песен- изсилването за нещо, което и други имат. "Да гори в любов" със сигурност е къртачка из интернет пространството и по дискотеките, посетителите я знаят, кефят й се... но хайде стига... Сериозно ли ще се правим, че едва ли не тази песен е разбила българската музика като цяло? Основна част от другите таргети дори не знае, че Преслава е пуснала песен, както не знае и за почти всички други чалгари с хитове. Ще кажете, че поп-фолкът вече няма толкова широка аудитория, но това автоматично ще убие теориите ви колко е над всички Преслава, защото една истинска номер 1 звезда би трябвало да властва над всички таргети.

 

Но може би трябва да се откажа да обсъждам изобщо този проект тук, защото то си е ясно, че си се боря сам с вятърни мелници и само защото гледам по-изкъсо на Преслава заради претенциите дори излизам някакъв нейн хейтър, въпреки всичките хубави неща, които съм казвал за нея във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...