Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Ивана която преживява истински ренесанс по клубовете в Македония! Цяло лято гърмеше по два пъти на вечер наред с Не сме безгрешни, но напоследък виждам, че и доста по-младите си я пускат на телефоните, а и от коли я чувах. :1000 (19):

Любимата ми песен на Ивана и то не толкова защото музиката е нещо уникално - сръбски кавър, но тогава родителите най-вече и семействата ни, пък и ние бяхме малки и като се събирахме на маса, естествено това се слушаше.... Любима ми остава точно, защото и по нея имам страшна носталгия и спомени, а и си беше супер хит, де. Ивана тогава просто си беше върхът! Песни като "Губя те бавно", "Крепост", "Присъда", "Не сме безгрешни" макар и без клип също бяха нещо уникално. А от Азис всички се страхувахме тогава, май беше на клипът "Обичам те" в една вода..... ха ха ха :1000 (29): Аз харесвах само дуетите му до 2005-2006 някъде. С Глория, Деси Слава, Устата. То с кого ли нямаше песни и той тогава.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз прослушах с Горещо, едно гадже ме зарибяваше. А по Планета видях Божествен знак на Екстрата, а по Веселина чух Перла на Боева :D Директно си минах на кючеци :D :D

Аз не слушах толкова преди това, но имаше и други песни които знаех като на Рени - "Влюбих се опасно", "Спомен" Мария, "Пак си жива" - Мая и Магапаса и още сигурно много.... ама вече лятото като чух тая песен и край - минах на чалга вълна! :D После пък като луднах по "Губя те бавно", а на Райна като бях чул "Хиляди жени" и ми стана и тя някаква тотална любимка! Иначе винаги преди да се "появи" Преслава с албума "Дяволско ИЗЧАДИЕ" :1000 (29): Глория, Анелия, Райна са ми били на кантар.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно? Не знаех, че Ивана е популярна в Македония. Интересно дали на това се дължи скока в гледанията последната половин-една година.

Ами не е много, но в последните 2-3 години по "balkan party"(както обичат да ги наричат) здраво гърмят Къв си ти бе и Нещо нетипично, а шампанското е масово неизвестна покрай голямата популярност на оригинала на Индира. Чалгата е била много популярна тук до 2006/7 да речем и най много се знаят песните на Анелия, Гергана,Азис и Малина след това Преслава, Емилия и Камелия. За всичките години общо взето най-известни чалгари в Македония са Анелия и Азис.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не слушах толкова преди това, но имаше и други песни които знаех като на Рени - "Влюбих се опасно", "Спомен" Мария, "Пак си жива" - Мая и Магапаса и още сигурно много.... ама вече лятото като чух тая песен и край - минах на чалга вълна! :D После пък като луднах по "Губя те бавно", а на Райна като бях чул "Хиляди жени" и ми стана и тя някаква тотална любимка! Иначе винаги преди да се "появи" Преслава с албума "Дяволско ИЗЧАДИЕ" :1000 (29): Глория, Анелия, Райна са ми били на кантар.

Аз знаех преди това Весела, Кати - бяха хит в даскалото, също Кама. Иначе като малък се кефех на Дачева, 100 Мерцедеса, Пирамиди, фараони, Луна, после в началните класове не ми беше интересна тая музика и я преоткрих чак в гимназията :D Знаех Погледни ме в очите, но не ме впечатляваще.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ивана която преживява истински ренесанс по клубовете в Македония! Цяло лято гърмеше по два пъти на вечер наред с Не сме безгрешни, но напоследък виждам, че и доста по-младите си я пускат на телефоните, а и от коли я чувах. :1000 (19):

Разкош! Време е лелча да преживее своя ренесанс и в нашите дискотеки и да се спре с тия детски песньовки за малоумни "Луда по тебе" и "Две сърца"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знаех преди това Весела, Кати - бяха хит в даскалото, също Кама. Иначе като малък се кефех на Дачева, 100 Мерцедеса, Пирамиди, фараони, Луна, после в началните класове не ми беше интересна тая музика и я преоткрих чак в гимназията :D Знаех Погледни ме в очите, но не ме впечатляваще.

А, тях и аз ги знаех. Пеперудите, Увол-увол-нение (май беше), Камелия естествено, Мерцедесите на Цветелина, Дачева.... За Кати още тогава майка ми се шегуваше и казваше "о, моята любимка.... кой я пусна да става певица и нея" :1000 (29): Сега и една нейна песен да пусна и се започват гаврите по неин адрес или директно се маха, че не може да слуша. :1000 (29): Кати си беше супер на времето, само гласчето.... но хитовете никой не отрича.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, тях и аз ги знаех. Пеперудите, Увол-увол-нение (май беше), Камелия естествено, Мерцедесите на Цветелина, Дачева.... За Кати още тогава майка ми се шегуваше и казваше "о, моята любимка.... кой я пусна да става певица и нея" :1000 (29): Сега и една нейна песен да пусна и се започват гаврите по неин адрес или директно се маха, че не може да слуша. :1000 (29): Кати си беше супер на времето, само гласчето.... но хитовете никой не отрича.

В моя клас масово нейният лик красеше бележници и в голямото междучасие ходеха до блока й за автографи. Аз веднъж отидох с тях и отвори по хавлия, черпи ни бонбони и ни попя на стълбището :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, гледам сторита, клипчета и в момента става ясно как 2 певици, които масово бяха отписвани тук, а именно Преслава и Камелия направо разбиват и то по начина, по който го правеха в златнте си години. Просто е голям кеф да слушаш как публиката се дере да пее на "Да гори в любов" и "Името ти". Това завръщане на Петя смаза, аз не очаквах такова нещо чак. Участията й в момента трябва да бъдат броени за турне, има толкова хора, че общо взето освен стоиш прав. гледаш и пееш... Камелия пък така ми се иска да я вида на концерта, би ги убила. Ето така се прави, с харизма и як хит! Евала и на двете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, гледам сторита, клипчета и в момента става ясно как 2 певици, които масово бяха отписвани тук, а именно Преслава и Камелия направо разбиват и то по начина, по който го правеха в златнте си години. Просто е голям кеф да слушаш как публиката се дере да пее на "Да гори в любов" и "Името ти". Това завръщане на Петя смаза, аз не очаквах такова нещо чак. Участията й в момента трябва да бъдат броени за турне, има толкова хора, че общо взето освен стоиш прав. гледаш и пееш... Камелия пък така ми се иска да я вида на концерта, би ги убила. Ето така се прави, с харизма и як хит! Евала и на двете!

Абсолютно е така. Камелия мачка така, както не е правила от години насам. Слага в малкия си джоб хитмейкърките Анелия и Емануела, даже ми е смешно изобщо да ги сравнявам.

Преслава е крачка назад заради плейбека, надявам се да й разредят участията и да са повече на живо. Едно вдигане на хонорара, максимум 2 участия в седмицата, още хитове и концерт, така ги виждам нещата за нея. Дано не се върне в удобната позиция на много участия, много плейбек и песни на конвейр.

 

П.П. Тази година обаче най-масовият хит в българската музика няма да е в чалгата. "Чужди усмивки" за моя изненада още не е писнала. Дано изненадат чалгарките в следващите 2 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е крачка назад заради плейбека, надявам се да й разредят участията и да са повече на живо. Едно вдигане на хонорара, максимум 2 участия в седмицата, още хитове и концерт, така ги виждам нещата за нея.

 

 

Мда, ама надали така виждат нещата у Димитровград. 2 участия на седмица за Преса и фалита са го обявили още преди грандиозното и завръщане на концерта в Армеец. Още повече тоя интерес към Преса е моментен, точно след 1 месец (ако и толкоз) тоя фурор няма да го има, щото вече ще повтаря и потретва местата, където "пее".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, всъщност всички големи в музиката го правят, но не заради бременност, а защото в дългосрочен план носи повече успех, дори и чисто като бизнес ако го приемем. Само че тук са малко изпълнителите, които публиката истински обича. Максимално да са 10, които наистина вдигат публиката и имат набор от песни, които да са хитове. Тоест ако тези 10 се отдръпнат за почивка от няколко месеца няма кой да заеме нишата. Пък и в България си е ден за ден максимата. И като добавим, че само в София чалготеките са пълни до дупка и са много, наистина най-вроятно ще се стигне до миналото положение на пренасищане от някои имена. Е, разбира се ако реди хит след хит като последните 3 парчета... Дано и тя да е разбрала, че не трябва да пуска често. Анелия и Емануела аз не ги вземам насериозно с това бълване, ужасно досадно е дори и да имат хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи хлапетата над нас вдигнаха кОпоМ, като почнаха откъм 14 ч, а към 21 минаха на чалга - ретро и балканско, а единствената нова песен, която надуха къмто 23 ч., бе Името ти. Доста се изненадах. Дори Мамасита не прозвуча :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" си остава най-яката песен за сезона, нормално е да предизвиква интерес. Дано Камс да не се бави много за следващата. Когато има успешни песни пуска следващите по-бързо, по мои наблюдения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяш ? Гост ли ще е ? Ще се гледа!

Да, ще говори за болестите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия снощи пръсна Порте, толкова пълна не съм я виждал дискотеката. И абсолютно всичко си изпя на живо
Колко сте наивни само...

Естествено, че не пее на живо. Студийният запис си върви и тя го надвиква отдолу на ключови места. Така и баба знае. Разбира се, пак е по-добре от категоричния плейбек на Преса!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте наивни само...

Естествено, че не пее на живо. Студийният запис си върви и тя го надвиква отдолу на ключови места. Така и баба знае. Разбира се, пак е по-добре от категоричния плейбек на Преса!

Можеш да си пуснеш клипчета от снощи, няма надвиквания на ключови места. Всичко си пее
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нейни любими песни имам. "Като птица без подслон" е една от тях.

 

Янева, понякога имам чувството, че аз пиша от твоя профил. Почти нямаме разминаваме в любими песни и то на различни изпълнители, започвайки разбира се от лелка, която все още никой не може да мине и в моята лична класация. Само неприязънта ти към Ема не споделям. :1000 (19): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да си пуснеш клипчета от снощи, няма надвиквания на ключови места. Всичко си пее
Била съм на достатъчно нейни изяви, не ми обяснявай ти на мен! Дори не е презаписала "Палиш ме" и си пее с плейбека от 2004 година, като импровизира на припева и изменя леко мелодията, но записът се чува отдолу.

 

 

Янева, понякога имам чувството, че аз пиша от твоя профил. Почти нямаме разминаваме в любими песни и то на различни изпълнители, започвайки разбира се от лелка, която все още никой не може да мине и в моята лична класация. Само неприязънта ти към Ема не споделям. :1000 (19): :1000 (29):
Да, доста допирни точки имаме - особено при мадам Калуд от китното градче Айтос. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че няма нужда да обяснявам, какво беше на Преса в Мегами. Опашка, фул, супер прием и плейбек. Да гори в любов категорично има потенциала да е чалга хита на годината. Едва ли ще излезе по-силна песен, която да гръмне така. Теориите на SG за уреден хит са пълни глупости и го съветвам да спре да ги повтаря, защото звучи смешно. Не знам, какво му става и защо е решил да хапе Преслава.

Тя просто изживява ренесанс в кариерата. И това е от Пада звезда насам.

 

Съгласен съм със Сиса, че след още една такава пауза, може да направи и самостоятелен концерт.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че няма нужда да обяснявам, какво беше на Преса в Мегами. Опашка, фул, супер прием и плейбек. Да гори в любов категорично има потенциала да е чалга хита на годината. Едва ли ще излезе по-силна песен, която да гръмне така. Теориите на SG за уреден хит са пълни глупости и го съветвам да спре да ги повтаря, защото звучи смешно. Не знам, какво му става и защо е решил да хапе Преслава.

Тя просто изживява ренесанс в кариерата. И това е от Пада звезда насам.

 

Съгласен съм със Сиса, че след още една такава пауза, може да направи и самостоятелен концерт.

 

Само аз ли забелязвам използването на пълния оксиморон или те Преса фенс са си свикнали така и да не му обръщам внимание?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...