Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А представяш ли ние като фенове на Деса колко неща можем да кажем след като през 2015 ни изкарваха луди задето си казвахме истината какъв принос има тя за песните на Коцето? Всеки втори коментар беше, че тя прави песента, особено в Болка в минути. Ако тогава й брояхме двата feat-а щеше да излезе в Топ 3 по гледаемост.

Да не говорим колко е странно в случая на Джулия точно феновете на Галка да говорят как кариерата й била само от дуети, въпреки че точно те налагат дуетна песен-кавър на любимката си, в която акцентът върху нея е много по-малък, отколкото е върху Джулия във всичките й колаборации. А втората най-успешна песен за годината пак е дует с певица, която btw също има по-гледана самостоятелна песен и още един пълноценен дуетен хит.

Ох, дано Стоп да е хит, че не искам да си остане в това положение, че дори и аз да се налага да убеждавам феновете й колко голям й е спада.

 

И... току-що чух Оп-оп да гърми на улицата. Доста бързо я награбва публиката явно, Джулката отново изненадва дори и мен.

 

А там Деса наистина имаше сериозен принос. Нейната партия в Болка в минути е най яка. А в От утре ще е друго, фолклорните и вокали направиха песента разпознаваема, тъй като всички други тогава залагаха на мангалските вокали. Но никога не сме броели гледанията им и да изтъкваме колко успешна е Деса заради тях...

 

Винаги съм знаел, че някои от Галеновите са по зле от Преслитата. Дори за мен освен Сенуж и в редки моменти Фаст, никой не ми е идвал твърде обсебен.

Кефя се, че най накрая Галенови се обадиха да се спре с това досаждане около Шефката. Време беше. То наистина не се търпи. Да, хит е, никой не отрича. Но всичко друго е прекалено и маниакално.

 

Аз пък вчера като се прибирах в трамвай номер 7 някакви шайки 7-8 клас говореха за чалга. Пееха Как да изтрезнея. След което говориха , че учителката им казала, че чалгаджийките не можели да пеят, а те я опровергали с ДесиСлава и Софи Маринова, за които тя казала, че наистина много пеят. Преди да слезна на Мотописта, ми искаше да им кажа "Браво , деца. Слушайте Деска. Няма да сбъркате" :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галена не бих казал, че е мимолетна звезда. Все пак вече 10 години е актуално име. Но е факт, че тя за момента не се е доказала като име, което може да се задържи и да не бъде заменено след голям спад, като едни Преслава, Десислава и Камелия. Но аз лично вярвам, че може да се нареди до такива имена и като цяло до легендите, макар и за жалост точно нейните върхове да са били в годините, в които жанрът по-скоро е в регрес, а не в прогрес.

Не, няма как да се нареди до легендите. Колко години вече станаха. Песните ѝ минават и заминават. Галош си е точно актуална - днес я има, утре - не. Тя е на един фалит разстояние от забвението. Малко са бездарниците, които могат да станат легенди. Това място вече е заето от Кама :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти, като посети нейно участие и си говори очи в очи с нея, каза ли й "Вече не мачакаш, както преди, разочарован съм!"??

 

Не е нужно да отговаряш.

Защо ми е да го правя? Wtf :1000 (29):

Аз дори не си говоря с нея за чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надяваме ли се Галена отново да се изложи? Вече ще е аут завинаги!

 

Не, не сме водени от надежди за нечие зло. Ние се надяваме Андреа да оздравее и отслабне, за да стане по-интересна и конкурентна ситуацията в попфолка. Ти се надявай, в каквото вярва сърцето ти. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти, като посети нейно участие и си говори очи в очи с нея, каза ли й "Вече не мачакаш, както преди, разочарован съм!"??

 

Не е нужно да отговаряш.

 

Що.. Аз като съм фен на Деса, трябва ли като съм на нейно участие, да отида да и кажа, че последната и песен е боза и защо не мачка като през 2002-2004...

Странни представи за фен имаш. Много изкривени. Познай дали усмивката ми е до ушите като цял ден гледам как те бичшляпат... Дори Галеновите :3fdb8960598fa63e:

Всичките нейни постове са шеги. Нарочно или не.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ми е да го правя? Wtf :1000 (29):

Аз дори не си говоря с нея за чалга.

 

И защо не й го каза? Нали си директен, нали си откровен? Тук го казваш често, а пред нея не смееш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не сме водени от надежди за нечие зло. Ние се надяваме Андреа да оздравее и отслабне, за да стане по-интересна и конкурентна ситуацията в попфолка. Ти се надявай, в каквото вярва сърцето ти. :confused:

Защо да е зло? Тя пари от вафли има, гледа си 2те готини деца и грозния мъж. Защо да се пъне, като 15 години не успя да вземе това което иска? Няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо не й го каза? Нали си директен, нали си откровен? Тук го казваш често, а пред нея не смееш.

Защото и тя си го знае. Няма нужда някой да й го казва. ;)

 

Утре вече се надявам да смаже както си трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е зло? Тя пари от вафли има, гледа си 2те готини деца и грозния мъж. Защо да се пъне, като 15 години не успя да вземе това което иска? Няма смисъл.

 

Защото жената следва мечтите си, а ти искаш да се провали. Няма нужда да си смучеш от пръстите нещата след маркираното с червено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото жената следва мечтите си, а ти искаш да се провали. Няма нужда да си смучеш от пръстите нещата след маркираното с червено.

То най-важното в поста е 15 годишния стремеж да бъде Преси 2, но не й се получи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото жената следва мечтите си, а ти искаш да се провали. Няма нужда да си смучеш от пръстите нещата след маркираното с червено.

 

Че тя мечтата ѝ се изпълни още с Чупката. Защото освен да се кълчоти и разкрачва, грачейки кючеци и развращавайки дечурлигата, не виждам какви други мечти осъществява чрез творчеството си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера като се прибирах в трамвай номер 7 някакви шайки 7-8 клас говореха за чалга. Пееха Как да изтрезнея. След което говориха , че учителката им казала, че чалгаджийките не можели да пеят, а те я опровергали с ДесиСлава и Софи Маринова, за които тя казала, че наистина много пеят. Преди да слезна на Мотописта, ми искаше да им кажа "Браво , деца. Слушайте Деска. Няма да сбъркате" :3fdb8960598fa63e:

Само да не вземат да влязат да й чуят новите хитове и да попаднат на Много съм добра и Дали ще те оставя. :3fdb8960598fa63e: Учителката ще пирува.

 

Не, няма как да се нареди до легендите. Колко години вече станаха. Песните ѝ минават и заминават. Галош си е точно актуална - днес я има, утре - не. Тя е на един фалит разстояние от забвението. Малко са бездарниците, които могат да станат легенди. Това място вече е заето от Кама :3fdb8960598fa63e:

Е, Камс си има някакъв глас, така че има свободно място още. :3fdb8960598fa63e: Но и Галена не е бездарна. Просто не изпъкват с пеене така, както други.

 

Не. Надяваме се старата Галена да се заърне и да помете цялата държава :Vishenka_05:

+1

Ето на това да се надяват и Стела и Кондомчо, така изобщо няма да им се налага да убеждават някого в нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @Kondomcho

 

Защо вече Емануела и Преслава събират хора, колкото Галена, на участията си, след като на Галена са десет пъти по-истински и интересни?

 

И защо Алисия ги мачка и трите с брой хора по участия? Яки са, но не са кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето на това да се надяват и Стела и Кондомчо, така изобщо няма да им се налага да убеждават някого в нещо.

 

Ма защо си мислиш, че убеждавам някой в нещо? Аз си броя гледания, споделям какво чувам да звучи навън сред хората - това не са опити за убеждение в нещо. Точно обратното - противниците се опитват да ни убедят, че песента била само за мангали, че сме били простаци, защото я харесваме и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @Kondomcho

 

Защо вече Емануела и Преслава събират хора, колкото Галена, на участията си, след като на Галена са десет пъти по-истински и интересни?

 

И защо Алисия ги мачка и трите с брой хора по участия? Яки са, но не са кой знае какво.

 

Задавай си въпросите към някой, който има интерес да ти отговаря. Аз го загубих.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Камс си има някакъв глас, така че има свободно място още. :3fdb8960598fa63e:

 

 

За Галенчето е запазена масата в кухнята, където може да хапне на 2-3, докато сервира и отсервира масата на големите. Ако покаже добро обслужване, може да получи и добър бакшиш. Например, Преси ще ѝ позволи да подържи наградата певица на годината :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е зло? Тя пари от вафли има, гледа си 2те готини деца и грозния мъж. Защо да се пъне, като 15 години не успя да вземе това което иска? Няма смисъл.
Мъжът на Галя е всичко друго, но не и грозен, Джудженка! Аз бих му стопила лагерите на мига, особено от година-две е чук! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, да - винаги съм симпатизирала на Галя повече от на Праса, но тази година Ана и Толбухин си изиграха по-добре картите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галенчето е запазена масата в кухнята, където може да хапне на 2-3, докато сервира и отсервира масата на големите. Ако покаже добро обслужване, може да получи и добър бакшиш. Например, Преси ще ѝ позволи да подържи наградата певица на годината :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif 1000%20(29).gif 1000%20(29).gif

 

На Галена най-малкото няма да й отива да сервира с Москино, Прада, Гучи и другите парцалки, с които се облича. Тя е топ гъзарка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задавай си въпросите към някой, който има интерес да ти отговаря. Аз го загубих.

Добре тогава, преброй по-късно последните гледания на Шефката за последните 24 часа. Много ми е любопитно колко са :3fdb8960598fa63e:

 

И чакам Стела да ми махне аватара. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...