Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мило, всички знаят, че ти се храниш от моето и на Стелито вниманието. Търсиш го, живееш за него, в 90% от коментарите ти или директно ни коментираш или са по въпроси, които знаеш, че вълнуват пряко нас. Като кърлеж, дето се е впил и смуче кръв си.

 

Айде, чао, стига смучене за днес.

Нали за това е форума,да коментираме теми,които ни вълнуват? По-добре да ви коментирам пред вас отколкото зад гърба ви,а и никой не ви кара да ми отговаряте +това днес ти ме цитира,така че не знам кой е кърлежа.

 

ПП : не забравяй да НЕ ми отговаряш на това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Дали ще надмине "Богиня" или не ....?

 

Ако има повечко пари за пазар – да.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Дали ще надмине "Богиня" или не ....?

 

Дамяне, престани да имитираш някой си Цецо и да се мъчиш да направиш жена ти тема на разговор тук. Кажи й да спре с тия песни, ще спестите сума ти пари. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма правило което да задължава модератор да отговаря на съобщения във фейсбук, нито такова, което да го задължава да е денонощно на разположение да ви оправя темите. За тази цел има и други модератори, когато един не ти отговори се обръщаш към другия. Ние не сме ви лични слуги за да реагираме във всеки един момент.

 

Като е така се откажи от правата си и няма никой да те търси. Много си нагла и взе да прекаляваш. Ако не ти, Фокса ли да ми оправи темата. Ти бъди благодарна, че още не съм споделил на някой хора от форума какво си ме карала да правя и въпреки че 80% от форумците ме намразиха заради теб и въпреки, че се обърна срещу мен аз пак си замълчах. Внимавай, туко виж съм се изпуснал пред някой. Знам ли

Link to comment
Сподели в други сайтове

4. Джулия е новата звезда и само да видя някой да ми отнеме авторството на прогнозата, ще му скъсам гемчето...

Кажи им го. :3fdb8960598fa63e:

Не си обаче първия с такава прогноза, сори. :1000 (29): Още 2016 имаше 2-3 потребителя, които дадоха инфо. В последствие и на мен ми го казаха някои запознати с това. И за по-малко от две години налагане прогнозите се реализираха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли Валя с кого от радио Вероника спи? Тя май е единствената пайнерка, чийто песни се въртят по цял ден, включително и "Шушана" на някакъв запис :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи им го. :3fdb8960598fa63e:

Не си обаче първия с такава прогноза, сори. :1000 (29): Още 2016 имаше 2-3 потребителя, които дадоха инфо. В последствие и на мен ми го казаха някои запознати с това. И за по-малко от две години налагане прогнозите се реализираха.

 

ОК, няма проблем, нека да не съм там първи, втори или шести, но съм аз. Като фирмата се заеме с нещо виж как личи....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да престанем да броим реални гледания ли? Защо, защото ти така казваш? Защото не ти отърва? Понеже отписвахте Галена и я изкарвахте пропаднала, а накрая на годината се оказва, че тя пее половината текст в най-големия хит? Затова ли да спрем да броим гледанията? Няма да стане, господин Овен.

 

Радвай се на Пресините хитове и недей гледа в паницата на Галена.

 

Да тук позна ,че съм зодия Овен!

 

Но не си прав Кондомчо , това участие в този тотален хит не означава ,че не и е слаба годината аз това искам да си признаете ,че Преса е с по-силната година откъдето и да погледнеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи им го. :3fdb8960598fa63e:

Не си обаче първия с такава прогноза, сори. :1000 (29): Още 2016 имаше 2-3 потребителя, които дадоха инфо. В последствие и на мен ми го казаха някои запознати с това. И за по-малко от две години налагане прогнозите се реализираха.

Хората кометирали клипа й в ютуб мислят същото

90% са коментари, че Джулия тая година ги е отрепала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Москино е супер смотана марка,не се изхвърляйте. Нищо общо с Гучи и останалите,че да й се възхищавате на селянката. :mf_surrender:

Цените не са по-ниски от на Гучи. Така, че няма как да е смотана. Това, че на теб не ти харесва е др въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цените не са по-ниски от на Гучи. Така, че няма как да е смотана. Това, че на теб не ти харесва е др въпрос.

Напротив.Двойно по-ниски са от на Гучи. На Гучи най-обикновените им тениски с логото им отпред струват около и над 500 долара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цените не са по-ниски от на Гучи. Така, че няма как да е смотана. Това, че на теб не ти харесва е др въпрос.

А откъде знаем, че са нейни? Може да ги е наела за фотосесията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората кометирали клипа й в ютуб мислят същото

90% са коментари, че Джулия тая година ги е отрепала.

Именно, дори и само тези коментари показват какъв интерес има към нея. Само тук още се отрича, че е Топ име и се коментира, че нямала харизма, никой не я отразявал и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса май наистина е приключила с Ара. :)

Гледам, че се подмазва на Джулия и Денис в инстаграм. Сигурно се надява на дует, но едва ли ще се вреди, тъй като Джулия прави дуети с по-известни от нея певици.

 

Дано сега Денис не бъде изстискан като лимон от захабените чалгаджийки. Ще го търсят за дуети и фийтове, но така само ще си изчерпи образа, както направиха Фики и Галин навремето. В чия ли песен не се включиха и втръснаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...