Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Доживяхме да чуем във ВИП Брадър тази голяма хитачка и то от рокаджийската щерка Лора, която дори не изпя своя песен, но пък уважи Глория.

 

Какво е станало, че не ги гледам тия напоследък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как ли се е почувствала легендата Данчо Караджов. :1000 (29): Така става, тия дето плюят по жанра цял живот - децата им го слушат от малки. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая има ли песен, която да не е българска? :mf_surrender: Сега е взела на Джулката "На дявола жената".

 

Обаче яко са я направили, по-фолкаджийски. Даже имат прилика в гласовете доста, ама сръбкинята е вкарала вибрато, пък Джулия рапира и го е изравнила тона.

А сърбите доста негодуват, питат дали е останала българска песен, която тази да не е записала още хаххахах.

Нищо, нека купуват - реклама за Джулия, Пайнер и композиторите.

Влязла е чак в немския трендинг, сега германци ще слушат това бг произведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как ли се е почувствала легендата Данчо Караджов. :1000 (29): Така става, тия дето плюят по жанра цял живот - децата им го слушат от малки. :1000 (29):

Е как има да се почувства - да не се правят на големите моралисти пък те, при положение че са окрали половината хитове на Дийп пърпъл и други разни групи от това време. Бог ги знае те едно време какво са правили преди и след концертите... Иначе аз Данчо го уважавам, но дъщеря му... проста до безобразие, с евтино излъчване, не знам на кого се е метнала, ама и талант на певица няма...

Глория си е с най-смислените песни в жанра, дори и тая с Илия Загоров - тя е иронична такава, макар че някои хора я приемат буквално. :1000 (29):

Между другото, от години не се минава Брадър да не се изпее някоя песен на Глория - я "Циганско сърце", я "За тебе, майко", "Не сме безгрешни", "Феникс"... Поне в 3-4 сезона съм чувал, дори в Сървайвър имаше такъв случай. После хитове нямала... Точно когато най-малко се очаква и бам - някой припее нещо Глориево. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче яко са я направили, по-фолкаджийски. Даже имат прилика в гласовете доста, ама сръбкинята е вкарала вибрато, пък Джулия рапира и го е изравнила тона.

А сърбите доста негодуват, питат дали е останала българска песен, която тази да не е записала още хаххахах.

Нищо, нека купуват - реклама за Джулия, Пайнер и композиторите.

Влязла е чак в немския трендинг, сега германци ще слушат това бг произведение.

Нашата е много по-яка за мен. :Vishenka_05: А и съм свикнал с "Гейм сет мач боу мачкам като Гришо" :3fdb8960598fa63e: Това фолкаджийското не ме кефи много. :1000 (29): Да не говорим, че и Джулката е мега яката мацка в клипа, а и клипът ни е по-добър. Абе оригиналът е пълно 6. :Vishenka_05:

Искам Саши Прийович, вече Живоинович, да направи някоя наша песен. Убеден съм, че ще гръмне в Сърбия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двете трябваше да направят дует...

И в "За тебе, майко" бяха много добре като комбинация на първия концерт на Глория в НДК.

Деса е много сладка тук... тогава ѝ отиваше да се лигавчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Саши Прийович, вече Живоинович, да направи някоя наша песен. Убеден съм, че ще гръмне в Сърбия. :3fdb8960598fa63e:

 

Ами тя вече го направи 1000%20(29).gif

 

 

Нали бе нападана, че нейната версия е леко променнената Дженина песен, Такива като теб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче яко са я направили, по-фолкаджийски. Даже имат прилика в гласовете доста, ама сръбкинята е вкарала вибрато, пък Джулия рапира и го е изравнила тона.

А сърбите доста негодуват, питат дали е останала българска песен, която тази да не е записала още хаххахах.

Нищо, нека купуват - реклама за Джулия, Пайнер и композиторите.

Влязла е чак в немския трендинг, сега германци ще слушат това бг произведение.

Виждам в коментарите, че тази има славата на някаква голяма певица и глас и не разбирам защо :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам в коментарите, че тази има славата на някаква голяма певица и глас и не разбирам защо :mf_surrender:

 

Слушай :

:1000 (19):

 

Това са нейни кавъри на сръбски песни !


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Като най-обикновена сръбска кръчмарска певачка ми звучи?

То е същото като нашата естрада и май е време да го разбереш. :1000 (29):

Всяка след Лили Иванова звучи като обикновена естрададжийка.

Ами, това е школата, човек. Толкова е характерно, че вече ти звучи изтъркано и обикновено.

 

Ако ние прозвеждахме фолк още от Живково време, както те от Титово, просто не ми се мисли къде щяхме да сме, защото нашите певици и нашите училища за фолклор са космически.

Представям си колко Десислави е имало от 60-те до 90-те години, които е можело да са легенди към днешна дата. Сериозно го обвинявам бг комиуниста и тъпата му цензура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kondomcho

 

За Деси нещо не позна, ама я кажи сега, на Джулия според теб ще стане ли по-голям хит от Въртележката?

 

Чакай сега, ти какво очакваше - Деси Слава да почне да прави по 300К на ден ли? Тя не е такъв изпълнител.

 

Предрекох, че песента й ще е стабилен хит. Дотук имаме - най-силния самостоятелен дебют в кариерата й и 1 милион гледания за седмица. Значи на този етап съм познал.

 

Деса си трупа трафика бавно, знаеш... - да изчакаме 7-8 месеца и тогава пак ще говорим. Категоричен съм, че "Много съм добра" ще се представи по-добре от "Гледай да не бъркаш", въпреки че двете имаха сходен дебют.

 

По втория въпрос - има подозрения, че на толерираните от Пашев изпълнители им се удря по едно рамо с пазаруване на гледания. Така че......? Иначе на Яница ще е по-голям хит 100%. Ще се увериш сам в това, ти ходиш на диско често.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак провал не е, но не е хит със сигурност, има близо 4 милиона вече.

Чист провал е, много се показва отстрани и затова ги има тея гледания. Досега никъде не съм я чул тая песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чист провал е, много се показва отстрани и затова ги има тея гледания. Досега никъде не съм я чул тая песен. :1000 (29):

 

Бях излезнал от Рама за 20-30 мин, сега влизам пак и знаех, че последният пост в Скандалите ще е твой. Влизам и ти си писал в същата минута. :helpsmilie: А по принцип се води, че още не си станал/тъкмо се събуждаш.

 

Шики, песента на Камелия прави по 26К/ден, тук се изкарва мегахит. На Деса прави по 100К/ден. За хитове ли ще си говорим? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница обаче тоя път й се получи. За последната седмица има повече гледания от Криско и Тита!

 

Иначе и мен ме съмнява, че Пашев пазарува. Не съм си в Бг да преценя, ама ми е малко странно Цура и Денис да държат номер 1 хита в Бг в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя вече го направи 1000%20(29).gif

 

 

Нали бе нападана, че нейната версия е леко променнената Дженина песен, Такива като теб.

Е, нещо по-ново де, не песен от миналото десетилетие. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях излезнал от Рама за 20-30 мин, сега влизам пак и знаех, че последният пост в Скандалите ще е твой. Влизам и ти си писал в същата минута. :helpsmilie: А по принцип се води, че още не си станал/тъкмо се събуждаш.

 

Шики, песента на Камелия прави по 26К/ден, тук се изкарва мегахит. На Деса прави по 100К/ден. За хитове ли ще си говорим? :3fdb8960598fa63e:

 

В Плаза я въртят минимум по 3 пъти на Камелия, и на други места много я лансират, не знам защо прави толкова малко гледания. И на мен не ми е от любимите, но не е провал.

 

Иначе за Деса преди няколко дни написа пост от сорта "Десислава ще взриви с много голям хит, милионите ще ги прави много бързо като за нея" или нещо от сорта. Първият милион го направи сравнително бързичко, но за следващитех просто не я виждам. За 7 дни щом е имала милион, сега за 9 дни ще има по-малко от 1,2 млн. , което значи, че вече е паднала под 100К. Но пък може и да се развие, знам ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би сега е моментът да заявя, че гледанията на Пашевите протежета (т.е Джулия и Денис) са си реални и показател за реален интерес, както доскоро тук всички трябваше да убеждават мен, че началните на Преслава са. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...