Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

То хората са потресени, дето не са вътре в нещата, представям си как на заслужилите и борещи се сами изпълнители сигурно им идва да се гръмнат. Сещам се и за Кали, тя защо не пя, бълва, бълва и накрая... Обиновено има стабилен прием.

Тя сама се отказа, защото мисли, че тази година няма хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама се отказа, защото мисли, че тази година няма хит.

Ма да пее стар. Уж обясняваше, че искала с бенд, а нямало как да открива или закрива.

Има нещо странно да се откажат Малина, Кали и Ивана, след като са били обявени. И други липсваха. Или нещо са се изпокарали с шефовете, или не са искали да пеят пред 500 човека. Уви, ДПС-то купи билети след това :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрич имаше 3-минутен бис и я боли п*чката за интригите на другите певачки. Точно пък Преса ще я плашат с интриги, най-голямата лисица в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

 

Очевидно не само путката, но и гъза я боли за въпросните интриги, защото е била в нервна криза на слизане от сцената. 3-минутният бис явно не е свършил работа да й даде утеха в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена имаше една идея по-добър прием от Преслава, и на двете имената им се скандираха още преди да излезнат. Като чели накрая публиката вече беше изморена.На Галена шоуто беше по-добро, започна и с публиката да се заиграва по едно време. Лично на мен повече ми хареса нейното изпълнение.

И това го казва човек, който по принцип харесва повече Преслава. Галена дори не я долюбва особено. Браво за честността ти!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това го казва човек, който по принцип харесва повече Преслава. Галена дори не я долюбва особено. Браво за честността ти!

Какъв предател само. Късам с него!!! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От клипчетата, които изгледах, имам следните впечатления:

 

От това, което виждам, това май е най-пълната арена, която са имали Пайнер. Не знам колко хиляди покани са раздали, продали, ДПС-та, цигани на вход свободен или всякакви теории на конспирацията, НО фактите са си факти - от клипчета има поне едно 8-9к човека, даже последния балкон, дето го пуснаха на деня, си беше стабилно пълен.

 

Сцената беше ок, аз така или иначе не очаквам нещо уау от Планета. Сценография и ефекти дори няма да коментирам, там няма и кота прогрес вече 17 години.

 

Като цяло ми хареса, че повечето бяха с дълги миксове, но тези орязани песни ми бъркат да не казвам къде. Ако бяха махнали плявата от първия блок, можеше да чуем повечето песни цели, а не куплетче и припевче, резнат отсвир и т.н.

 

Недоумявам защо има толкова много плейбек по тези концерти. Елементарни песни за пеене, всяка е за макс 10 минути на сцената, един концерт годишно и сигурно повече от половината време беше в плейбечене. Потрес, това е наистина едно огромно петно за целия жанр.

 

Преслава - блестящо представяне, 3 брутални песни и 3 топ хита, престорено или не, страхотен контакт с публиката, и за представянето си се беше постарала, рамките ме изкефиха. Трябваше "Не се изтриваш" да е цялата и за финал наистина да забие "Водка с утеха" е щеше да е абсолютен топ, можеше да й пуснат още няколко минути за сметка на някои други.

 

Галена - по-неадекватно представяне имала ли е някога? Даже на сторитата й постоянно залита, не може да пази равновесие, да не говорим за бръщолевенето й, което е пословично вече и ме избива на агресия всеки път, като започне с речите си. Аз се кефя на "Дай ми любов" и се радвам, че я изпя, но за мен "Шефката" нямаше място на пайнерски концерт. Никой не й виновен, че не е искала да се подпише по тая песен, а като видя какъв хит стана, изведнъж започна да драпа. А пък ако е вярно това, че е домъкнала Стораро с 40 градуса температура, пък съвсем - що за отчаяние? Можеше да включи "Пак ли", "За пари", още колко песни в такава стилистика е изпяла. То най-малкото ако не беше плямпала щеше да събере още една песен. А на мястото на половината "Маракеш" обезателно трябваше "Пей, сърце", не само на "бис" (или по-скоро като притурка, защото аз бис не чух). И това да си 20 минути на сцената, като всички други са макс 10-12 и пред 80% от времето да си на плейбек, е просто срам за певица с нейните претенции. Като цяло не съм очарован, естествено като прием и визия всичко е 6, но това не е същата певица, на която бях фен до Моро му.

 

Емануела - супер изглежда, публиката обожава и нея, и песните й, но плейбека... тц, тц (макар че май на една от песните беше на живо). За мен тя е Певица на 2018.

 

Емилия - шок и ужас, не я ли е срам да буфосинхронира и то при все, че открива? Изглежда страхотно иначе, но и тя покрай Башур нещо много взе да се измързява, и на участия виждам, че много рядко е на живо.

 

Яница - топ богиня, Въртележката е в топ 3 на хитовете й евър, в топ 5 по прием за втора поредна година... това е, само дето някои тука я гласяха за залязла.

 

Денис - няма какво да му коментирам плейбека и абсурдното "свирене" на китара (wtf even?), но с Цура срутиха залата. Хита на годината!

 

Анелия - неадекватна както винаги, изненадан съм от слабия прием на Зоопарка, но за сметка на това Дай ми още упорито се откроява като един от най-големите чалга хитове това десетилетие. Искаше ми се да чуя и "Мило мое", сигурен съм, че щеше да се приеме супер.

 

Джулия - тая ако смята да става нещо от нея, да си включи микрофона първо.

 

Фики и Галин - не съм си правил труда да ги гледам, но и двамата изглеждат абсурдно. Всъщност излъгах - попаднах на сторита с Фики - изненадващо добър прием, но като цяло и двамата са на изпроводяк.

 

Десислава - потрес, аман от гадните й импровизации на Две сърца. Да не говорим, че и самата песен втръсва вече, не е като да няма други стари хитове. Другото го скипнах, защото нито ги слушам двете й цигании, нито имам намерение. И не на последно място - сериозно ли певица от нейния ранк излиза с визия 1:1 с Теди Александрова

 

Теда Ломска - мислех си, че тая циганка вече се е запътила към небитието, но като гледам бурния прием, има още живот в нея. Кораба майка и Банското са топ хитове, другите две не ги знам.

 

Не се сещам за други. Като цяло Преслава и Яница бяха гвоздеите на програмата за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма да пее стар. Уж обясняваше, че искала с бенд, а нямало как да открива или закрива.

Има нещо странно да се откажат Малина, Кали и Ивана, след като са били обявени. И други липсваха. Или нещо са се изпокарали с шефовете, или не са искали да пеят пред 500 човека. Уви, ДПС-то купи билети след това :D

 

Според мен не са спазарили просто правата да излязат и да забият трите заедно МЕГАхита на милениума Як Мотору ...

 

Иначе за кви хитове си говорим тая година? Хитовете си личат по това, че не са в микс с 10000 други песни, ако гледам сетлиста, тая година единствените хитове са Мамасита и Въртележката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Матрицата се разпада, най-после! Каквото и да ви говорят повечето изпълнители показаха абсолютният си максимум и крайният резултат бе посредствен. Никой от водещите имена не е доволен. За легендите от първото поколение пък този концерт бе почти като зоупокойна молитва. Обиколете им профилите и се убедете сами. Щом с лекота някой си Теофиков стана звездата на вечерта като Наско Ментата миналата година, значи минорното настроение е завладяло всички с претенции. И хайде да си оправим всички критериите за залата. Има достатъчно снимки в нета. Посещението е някъде по средата между 2015-та и 2016-та. А това в никакъв случай не прави повече от 6000, като цените бяха на ниво 2005, със 100% инфрация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теофиков и Джулия имат много лоша идея за пробиване на голямата сцена... с плейбек?

 

Нищо не е променило в Пайнерските концерти. Рокли, плейбеци, тъпотия до шия, липсват вече основно някои изпълнители, липсва дори трътлата Андреа, която поне правеше шоу, Малина също това правеше (и има актуална песен), Камелия беше супер интересна. Какво да кажа - то в тия концерти има повече липси, от колкото нещо за гледане.

 

Плейбеци, Пайнерки... едно и също. Догодина нищо да не правят. Не виждам смисъла. И защо има оркестър, като в 80% от случаите той не прави нищо - не знам...

 

Кали е хубаво, че не е участвала. Последния и хит е онзи с Емануела от 2014, а сега сме 2018. Няма какво да търси на сцената. То впрочем никой от тия нямаше какво да търсят на сцената с тия плейбеци.

 

Емануела е топа на Пайнер в момента (и последните 2 години), но с тоя плейбек на сцена стои адски зле. Ама това и е навик още от Ара.

 

Какво да кажа - те бездарните се пънат да пеят, а можещите са на плейбек. Сещам се, че една година дори Кристиана беше направила опит да изпее нещо на живо (оная песен с Галин). Мяташе се, цвилеше, пищеше, ама поне беше на живо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теофикох и Джулия имат много лоша идея за пробиване на голямата сцена... с плейбек?

В този форум имате проблем със слуха. Джулия дори на 2 песта изфалшивя!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум имате проблем със слуха. Джулия дори на 2 песта изфалшивя!

 

В този форум не разбираш ли , че Преса като им мачка любимките те вече се чудят с кое да се захванат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да видя да я коментирам някъде?

 

Въобще не съм я споменал, никога не ми е била любимка. Готиния период си беше онзи с "пералнята" , кога пускаше хит след хит, беше земно и готино момиче, което просто пееше. "Лъган си и ти" ми е любимата от онзи период. Има златни песни.

 

Виж, в последните 5-6 години е пълен боклук. Няма какво да и се коментира. Дебелата Преслава беше в пъти по-симпатична, по-земна, по-хитова и по-готина. Язък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В попфолка със сигурност Преслава все още няма еквивалент, но преди години беше някак по масово симпатична. Но тогава целия фолк беше една идея по обичан. Сега се консумира, но хората някак нямат отношение към самите изпълнители и нещата, които правят.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има поне 3000-4000 души, според мен, което не е крайно зле. Ако бяха в НДК, която мисля че беше с капацитет 3380 места, ще я напълнят перфектно. Никой не им е виновен, че се бутат в Арената.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...