Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

-А., нашата Яничка мачка с прием. :Vishenka_05:

 

Виж само каква звездна аура има! Жестока. И все по-добро сценично присъствие. Тук се е отпуснала много.

Единствената ми критика е, че не успя да пусне публиката в правилния момент. Последния припев трябваше да им подаде на тях. Но по клипчето се вижда реакцията на публиката на този хит.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Райна все по зле става

На "Зле те чувам" явно е очаквала цялата зала да пее, щом подава толкова на публиката и маха с ръце. Факт, че и трите песни са яки, но гледанията в youtube не ти грантират супер прием, какъвто очакват изпълнителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да беше изпяла "Една на милион" и да беше направила танца от там, готин е. Това беше чисто клатене с гъз.

 

Иначе много слаб прием вади "Зле те чувам", очаквах повече. Яница пак кърти - всичко живо крещи.

 

Скоро пускат дует с Арти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах и фен видеа (доста) и си направих следните изводи:

 

Яница трябваше да даде още на първият припев на публиката да пеят (без музика) да се види жестокият прием на Въртележката. И от Пайнер трябваше да й дадат да включи още една песен - примерно ВЧП или пак Изкушение.

 

От Галена хич не съм разочарован, и тя смаза. За мен тя беше кулминацията на вечерта с най-жестокият прием.

Само че защо започва директно с припева на "Дай ми любов"? Трябваше първата песен да е "Феноменален" да вдигне публиката на крака. Примерно миналата година Моро му не беше първа, затова беше с брутален прием. И Гивмилов имаше голям прием, де. Маракеш се прие адски добре като за среден летен хит с 7-8 млн. Шефката няма да коментирам - най-големият прием на концерта.

 

Като почнаха да пеят Пей сърце акапелно цялата зала полудя - и точно тогава решиха да си тръгнат :mf_surrender:

Наистина можеше да спести речите си между всички песни. Така и не я чухме тая песен на концерт вече трета година. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година пуснаха концерта за Коледа и Нова Година сега защо бързат или имат други планове за празниците например да снимат коледна програма в Приказките както го правеха преди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах и фен видеа (доста) и си направих следните изводи:

 

Яница трябваше да даде още на първият припев на публиката да пеят (без музика) да се види жестокият прием на Въртележката. И от Пайнер трябваше да й дадат да включи още една песен - примерно ВЧП или пак Изкушение.

Хитът си е хит и няма нужда от миксове! Много по-ценно е да забиеш една тупалка и да си ходиш! Надявам се да няма микс и съм доволен от умния й избор

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклено, поздравявам те специално. :Vishenka_05:

Малко късно се включвам, но ще направя кратък обзор на концерта по ред на изпълнителите.

 

Емилия - С добър прием, но плейбека беше в повечко.Много неадекветно и стоеше малкия Стораро.На няколко пъти забрави да си държи микрофона пред устата докато плейбека си вървеше.Лоша Башурка.

Глория - Кралицата мина и замина незабелязано за жалост.Никакъв интерес и нулев прием от публиката.Милата сигурно си е мислела, че е на втора репетеция след липсата на аплодисменти.Лош ход от нейна страна да не покани Мони и да забият "Моята първа награда".Ако мисли да продължава да пее бълвочи по сборните концерти, по-добре да ги пропуска.

Райна - Доста добър микс, но отново плейбек.Нямаше кой знае какъв прием, но и личеше, че искрено се забавлява на сцената.Малко се е наляла в дупарата, явно агнешкото и действа добре.Да вземе да ни го предостави най-накрая.

АРТи - На този не му обърнах внимание, но си личеше, че тийновете му се кефят.Явно ги е водил на по пица.

Татяна - По време на изпълнението и в цялата зала замириса на изгоряло.По-късно стана ясно, че на огнения кръг си закача добитъка от село и там му пърли кожата.Истинска свинарка.Общо взето по време на изявата и всички отидохме до тоалетна.

Джордан - Явно са го набутали на мястото на някоя от предварително обявените певици, но в последствие отпаднали.Въпреки това "Мармалад" е наистина голям хит и масово се пееше.Нямаше да е зле Деса да го включи в микса си, ама явно е преценила, че един мангал и стига.

Борис Дали - Плейбек, плейбек, плейбек.Огромно разочарование.Дори не успя да ме възбуди.

Есил Дюран - Едно качество и признавам - успя да приспи дори операторите на концерта.Страхотна маман.

Ваня - Първия добър прием за Ваня.Публиката направо си избухна на "Богиня".Уцели хит най-накрая.Друг е ясно, че няма да види.

Мария - Много добра анимация, но ужасен микс.Микрофона отново беше на нивото на п****та и.Явно има сантимент да си държи нещо отдолу.

Илиян - Много му се кефиха малките, но за мен той има място само на сюнетната сцена.

Яница - ТОП, ТОП, ТОП.Страхотен контакт с публиката и голям хит в лицето на "Въртележката".В личния ми топ 5 е.Не могат да я съборят. :Vishenka_05:

Теди Александрова - Отново добър прием, но кофти микс.Много време и дадоха, за разлика от Яница, която в последно време я бие с хитове.Единствено на "От София до Банско" се избухваше мощно.Както винаги си говореше някви работи под съпровода на плейбека, ама то на просто циганче какво да му обясняваш..

Фики - Спукан балон.Да ходи да си гледа детето и да не се излага повече.

Джулия - Селска визия, добър микс, много по-креслива от Кама.Със смесени чувства съм.Не знам защо не и пуснаха Денис за партията му в "Оп-оп".Носа и е във все така заплашителна форма.

Деси Слава - Даже не искам да я коментирам.Огромно разочарование."Две сърца" втръснаха, да вземе да изпее нещо друго от златните си хитове.Можеше да ни спести циганията с Фики и да забие "Ангелите плачат" ама акъл.Да вземе да се стегне малко, че не и отива нито на годините, нито на статута да пее такива боклуци.#prayforFATme :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Цветелина Янева - Много съм доволен от нея.Класна визия, супер микс и беше доста раздвижена този път.Дуета с Денис Теофиков беше с брутален прием, да не кажа най-силния за целия концерт.Да държи здраво Пеевски, че инак лошо.

Джена - Хората си я харесват и го показаха на концерта.Добре изглеждаше и заслужено публиката я прие много шумно.Да продължи да налага "Коя", голям хит е.Този път пропусна да поздрави Насито.

Анелия - Много ТРИВИАЛНА ми беше, дори леко скучновата.Трябваше да забие някой ретро хит и щеше да и се получи по-добре.

Галена - Въпреки твърденията на повечето тук, невероятната "Дай ми любов" не се прие никак добре.Публиката не пееше на нея и мина много вяло.Дори на Теди Александрова повече се викаше."Феноменален" и "Шефката" обаче се затвърдиха като истински хитове, и на втората публиката изригна много мощно.За жалост "Маракеш" също беше със слаб прием, но въпреки това на мен си ми остава една от най-любимите песни за 2018-та.Визуално нямам забележка, много модерна и класна жена.При нея също липсваха Амет и Хабиби.

Галин - Трябваше да го изтеглят по в началато заради липсата на хитове.Супер слабо представяне и на двете песни.Тая Десита беше ненужна, какво толкова я налага не мога да разбера.Трябваше да му докарат една маса, че отзад публиката негодуваше, че му вижда само перчема.

Емануела - "Нотариално заверен" затвърди думите ми, че е един от най-големите хитове на годината.Цялата зала избухна още на първите акорди на парчето.Новата и песен също се прие много добре и се знаеше от всички.Обаче изглеждаше много изморена и състарена.Най-вероятно доста ще я блурнат при излъчването.

Преслава - Мегазвезда."Да гори в любов" се пееше дори от компанията ми, които не са от най-върлите фенове на жанра.Страхотна жена, много магнетична и музикална.Агитката и беше най-голямата и почти през целия концерт и скандираха името.Заслужено се е настанила на трона на музикалния небосклон и повече от десетилетие никой не може да я детронира.Малко гласа и е спаднал, да спира цигарите.

 

Обощено мога да кажа, че съм адски разочарован.Концерта ще го запомня единствено с пълния плейбек и с липсата на бисове /такива имаха само Преслава и Галена/.Никаква емоция от повечето изпълнители, никакви ретро хитове не прозвучаха, освен втръсналата "Две сърца", и липсата на изпълнители като Ивана, Андреа, Малина, Исмералда, Хабиби, Амет, Ерик Екзотик, Севджан и Юлия Бикова си оказаха своето.Дори Соня Немска го пропусна и не беше в публиката.

 

ТОП 5 по прием:

1.Преслава

2.Цветелина Янева (основно заради Денис Теофиков)

3.Галена (главно заради Тони Стораро) /Емануела

4.Яница/Галин

5.Джулия/Деси Слава/Анелия

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики - спукан балон? Та той имаше невероятен прием, колкото и да не го харесвам.

Преслава не е с най-силният прием, стига сте налагали тая лъжа. Имам чувството, че сте били на съвсем друг концерт и планета.

 

"Маракеш" и "Дай ми любов" бяха със много добри приеми, колко глухи трябва да сте, за да не го чуете? И много ясно, че "Шефката" ще е с най-добрият прием като очевидно е и най-големият хит.

 

ТОП 3 приеми на песни бяха Шефката, Грешка беше и Бръм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахахахахахайайайайайайахаххааййа

 

Галена не само, че беше една от най-добре приетите, но беше и единствена, която държеше публиката не само с песни, а и с шоу. Просто си има брутално присъствие на сцената жената. Особено на "Феноменален" беше лудница, а на "Шефката" залата издивя.

 

За приемите на Яница, Ваня, Джордан , Теди Александрова и Фики няма да коментирам, който беше на концерта ясно видя, че бяха с по-добри приеми дори от някои ТОП имена, които се очакваше да смажат.

 

Теофиков е новата звезда на "Пайнер" - също не подлежи на коментар.

 

Общо взето много малко хора се бяха постарали, да не кажа, че се броят едва-едва на едната ми ръка. А статиите от "Пайнер", че концерта бил на световно ниво са по-абсурдни от твърденията тук, че Галена била с по-малък прием от Преслава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - живо пеене, добър прием на всички песни, няколко биса, контакт с публиката.

Галена - плейбек, добър прием на "Шефката", един бис, неадекватност и ненужни приказки.

 

Какъв контакт е имала Галена с публиката, като тя не е била на живо? Как се създава, че много ми е чудно?

А шоуто кое беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" беше с по-малък прием от "Мармалад", да не би от това да ви е срам? :3fdb8960598fa63e:

Мен няма от какво да ме е срам. Пиша в форума и се вълнувам от чалгата, когато нямам нищо за правене. Ти си вманиачен от дискотеки, концерти, Галени, снимки с известни, помпане на лайкове и последователи в Инстаграм...Така че сам си прави изводите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен няма от какво да ме е срам. Пиша в форума и се вълнувам от чалгата, когато нямам нищо за правене. Ти си вманиачен от дискотеки, концерти, Галени, снимки с известни, помпане на лайкове и последователи в Инстаграм...Така че сам си прави изводите. :3fdb8960598fa63e:

Като не си бил на концерта какво си даваш мнението тогава? И не ми казвай точно ти в какво съм вманиачен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не си бил на концерта какво си даваш мнението тогава? И не ми казвай точно ти в какво съм вманиачен. ;)

Що да не ти го казвам точно аз? Вие сте новата генерация на Весо Фена, начело с теб. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е нива над Галена без дуети и без излишни циркове - то се видя коя е най обичаната - излезе изпя 3 тотални хита и хората полудяха.Няма как да изкривите истината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да не ти го казвам точно аз? Вие сте новата генерация на Весо Фена, начело с теб. ;)

Какъв ти е проблема с мен ? Ако имаш нещо си го кажи. И не ме слагай при тая утайка Весо. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...