Jump to content

17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

"Шефката" беше на плейбек, защото Стораро е бил на антибиотик, без никакъв глас ... Вижда се, че дори една дума не обелва през цялото изпълнение.

 

"Маракеш" - песните на Кости са Отврат за живо пеене, пък и Цветелина винаги си пази гласа по концерти.

Стига сега! Да не ставаме и ние като тях. Голям минус е това че беше на плейбек, но както казах, не беше единствената. В случая по-спорни са твърденията им за слабият прием, а на клипчето на Амброжка чуваме ясно колко силен е. Да качи в друг сайт и представянето на Преслава, защото аз не чух никакъв прием на Не се изтриваш, а тук се изкарва като нещо велико.

 

Обаче съм съгласен с останалите, че разорованието на вечерта бе Зоопарк. Трагедия направо!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те 80% все си пазят гласовите, я по участия, я по концерти. За какво се водят певци тогава? Повечето са просто неуверени и неспособни да изпеят повече от 3 тона на живо като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш беше по слабо приета от другите. Но най силно при Преслава стана след Моето слабо място. Тогава вече затвърди най добрия прием на изпълнител за вечерта.

 

Иначе най силно приета песен си бе на Денис и Цура.

 

Десовите съсипваме Деса в темата и. Поне присъствалите на концерта. На мен не ми стига, че получила бис. Преди да излезе Фики се оглеждаше като лалугер на сцената. СрамотИя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скоро" е едно от най-слабите ѝ изпълнения в кариерата. Дори тя самата го беше признала в Открит Микрофон.

 

И стига хвърля камъни точно Ти, че доста години изобщо не обръщаше внимание на плейбек и лайф записи. Важно ти беше шоуто ;)

Аз не съм изтъквал Андреа като лидерка, добра вокална или най-добрата, както сте вие с Галена.

 

А щом Тони и Цура са виновни за плейбека, "Феноменален" по каква причина? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е комична просто. Нито има харизмата да изнесе това шоу, което й се иска, нито глас за да си изпее песните. Та мечоците мести 3 минути, та наглася микрофона, та на Българската Коледа щяла да прави дарение :mf_surrender: Неловко ми е да я гледам дори. 4 песни, 3 от които на плейбек, пълна гавра. Язък за уникалната песен Дай любов, да беше и нея подкарала на плейбек, че ми закървяха ушите на припевите.

 

Преди, когато й беше фен не ти ли кървяха ушите да я слушаш? Сега ли започнаха? Айде за шоуто, за излишните приказки - ок, но глупостите, които дрънкаш как няма глас и подобни, как така изведнъж ги реши? Преди не си ги забелязвал и не са ти пречили да си й фен все пак... Смешен си в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди, когато й беше фен не ти ли кървяха ушите да я слушаш? Сега ли започнаха? Айде за шоуто, за излишните приказки - ок, но глупостите, които дрънкаш как няма глас и подобни, как така изведнъж ги реши? Преди не си ги забелязвал и не са ти пречили да си й фен все пак... Смешен си в момента.

Не чуваш ли, че е много фалшива на Дай ми любов.

Това казва момчето. Преди е виждал качества в нея, които към днес много не забелязваме... Защо да е смешен. За вас всеки, който каже нещо различно от това, което искате да чуете е или злобен, или смешен, или луд...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чуваш ли, че е много фалшива на Дай ми любов.

Това казва момчето. Преди е виждал качества в нея, които към днес много не забелязваме... Защо да е смешен. За вас всеки, който каже нещо различно от това, което искате да чуете е или злобен, или смешен, или луд...

 

Аз никога не съм твърдяла, че Галена блести с големи гласови възможности. Друго исках да кажа. В случая той преди й беше фен и я е защитавал, не по-малко от мен, но не си спомням да е казвал, че е пяла фалшиво или нещо такова. Сега от известно време непрекъснато я плюе за неща, които би трябвало да са му правили впечатление и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм твърдяла, че Галена блести с големи гласови възможности. Друго исках да кажа. В случая той преди й беше фен и я е защитавал, не по-малко от мен, но не си спомням да е казвал, че е пяла фалшиво или нещо такова. Сега от известно време непрекъснато я плюе за неща, които би трябвало да са му правили впечатление и преди.

Преди блестеше с други неща и се отличаваше с идеи. Много потребители я подкрепяха. Сега сте останали по запалените. И аз често си меня мнението за певиците. Няколко месеца една ми е симпатична, после нещо ми опротивява. Нормални човешки реакции. И Анелия много съм харесвал преди, а после ме е отблъсквала. Емилия пък първо ме дразнене, после мибсе издигна, ама сега пак започва да потъва в блатото. Според песните и поведението им, нормално е да ни се променят и усещанията за певиците.

 

Деса също беше фалши

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди блестеше с други неща и се отличаваше с идеи. Много потребители я подкрепяха. Сега сте останали по запалените. И аз често си меня мнението за певиците. Няколко месеца една ми е симпатична, после нещо ми опротивява. Нормални човешки реакции. И Анелия много съм харесвал преди, а после ме е отблъсквала. Емилия пък първо ме дразнене, после мибсе издигна, ама сега пак започва да потъва в блатото. Според песните и поведението им, нормално е да ни се променят и усещанията за певиците.

 

Деса също беше фалши

Ама то е съвсем нормално човек да си мени мнението за певиците. Те го обобщават за това какви хора сме.. Да не са ми любовници или майки, че така да запазвам твърда позиция вовеки за тях. Малина съм харесвал - вече ми е скучна, Гергана ми е била любима - вече ми е безралична, Андреа я харесвам, но ме разочарова и не й го спестявам. Отделно съм харесвал повече Анелия, Джена, Яница, Десислава и Глория, но са на периоди. Сега харесвам "Феноменаен" и нормално да харесвам и Галена в по-висока степен, но това не значи че харесвам противната "Шефка" или цялото творчество на Галя. Как да им го обясня? Сигурно както казаха - психични проблеми имам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що качих абсолютно целите представяния на Преслава и Галена във FULL HD качество.

На Преслава е блокиран. :gun_bandana:

Качи го в друг сайт ако може.

 

"Маракеш" - песните на Кости са Отврат за живо пеене, пък и Цветелина винаги си пази гласа по концерти.

И за какво точно го пази? Кракът и не е стъпвал в клуб от 2016 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то е съвсем нормално човек да си мени мнението за певиците. Те го обобщават за това какви хора сме.. Да не са ми любовници или майки, че така да запазвам твърда позиция вовеки за тях. Малина съм харесвал - вече ми е скучна, Гергана ми е била любима - вече ми е безралична, Андреа я харесвам, но ме разочарова и не й го спестявам. Отделно съм харесвал повече Анелия, Джена, Яница, Десислава и Глория, но са на периоди. Сега харесвам "Феноменаен" и нормално да харесвам и Галена в по-висока степен, но това не значи че харесвам противната "Шефка" или цялото творчество на Галя. Как да им го обясня? Сигурно както казаха - психични проблеми имам. :1000 (29):

Аз пък съм бил от злобните хейтъри :1000 (29):

Абсолютно е нормално. Дори сега и Деса ми е много черна.

 

Иначе някои наистинапреувеличават за слабия прием на Галена. Не беше слаб за обикновения слушател. Но за нас потребителите на рамания, които нищим всичко и се хващаме за всичко, ами имаше си мниго трески. Особено като някои от феновете им тук от 3 месеца са се надъхали как щяла да мачка с приеми и мегахитове...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук явно за някои хора фен означава цял живот някой да върви след гъза на определена певица, да я боготвори, да я защитава и да й се кланя за проектите и музиката, която прави. Еми да, ама някои не сме така. Специално за Галена докато правеше топ хитове и клипове допреди 1, 2 години съм й се кефил и съм я защитавал, към днешна дата за мен е жалка карикатура сама на себе си. Няма как жената, която ми е събирала очите с определени проекти към днешната дата да пее Шефката и аз да й се кланям за това.

Ето например снощи тръгнала да звъни на Тони Стораро на пожар да идва да пеят циганията, нищо, че човека бил на антибиотици :mf_surrender: Абсолютна неадекватница, какво положително да намеря в такова поведение? Направи си един 10-минутен микс от Феноменален, Пей сърце и Пак ли и си тръгни като пич. Тръгнала 20 минути да плейбечи и да се лигави на сцената. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук явно за някои хора фен означава цял живот някой да върви след гъза на определена певица, да я боготвори, да я защитава и да й се кланя за проектите и музиката, която прави. Еми да, ама някои не сме така. Специално за Галена докато правеше топ хитове и клипове допреди 1, 2 години съм й се кефил и съм я защитавал, към днешна дата за мен е жалка карикатура сама на себе си. Няма как жената, която ми е събирала очите с определени проекти към днешната дата да пее Шефката и аз да й се кланям за това.

Ето например снощи тръгнала да звъни на Тони Стораро на пожар да идва да пеят циганията, нищо, че човека бил на антибиотици :mf_surrender: Абсолютна неадекватница, какво положително да намеря в такова поведение? Направи си един 10-минутен микс от Феноменален, Пей сърце и Пак ли и си тръгни като пич. Тръгнала 20 минути да плейбечи и да се лигави на сцената. :1000 (10):

Няма тази харизма и контакт с публиката. Камелия и Преслава например владеят публиката - знаят кога какво да кажат, какво движение да направят, какви песни да подберат и т.н.

 

Това е умение, което с милиони левове и клипове на Марс няма как да го придобиеш.

 

Виж, че е супер неориентирана на сцената, тръгва да говори върху аплодисментите и си съсипва приема.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2 дни покрай концерта е много интересно във форума. Отдавна не мибе било толкова фъни тук. Още не сме се разпсували, всичйо е цивилизовано. Различни мнения, различни гледни точки.

 

Все така да сме, както се пее в един кючек :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма тази харизма и контакт с публиката. Камелия и Преслава например владеят публиката - знаят кога какво да кажат, какво движение да направят, какви песни да подберат и т.н.

 

Това е умение, което с милиони левове и клипове на Марс няма как да го придобиеш.

 

Виж, че е супер неориентирана на сцената, тръгва да говори върху аплодисментите и си съсипва приема.

 

Ама Преса пък пази тези умения само за концерти. На участия си е като Галена на концертната сцена :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Преса пък пази тези умения само за концерти. На участия си е като Галена на концертната сцена :3fdb8960598fa63e:

Пак си прибира парите, пука й. Концертите получават по-голям отзвук. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали му пее зайченцето бяло или Мира и Фенди :3fdb8960598fa63e:

Пее му Секс тактика на практика!

 

Честит рожден ден на певицата с най-много екстри! Коментирайте, че първо е била поканена, после не!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чуваш ли, че е много фалшива на Дай ми любов.

Това казва момчето. Преди е виждал качества в нея, които към днес много не забелязваме... Защо да е смешен. За вас всеки, който каже нещо различно от това, което искате да чуете е или злобен, или смешен, или луд...

 

Абе моля ти се, какво го защитаваш тоя, който се насра да плюе по "Шефката", че била мазна цигания, а издигна в култ кючека на Деси и Фики, въпреки че е правен по същия модел с целта да постигне същия ефект?

 

Това е все едно след половин година ти от истински, ревностен почитател на Деси Слава, да се превърнеш в най-големия й хейтър! Ненормална работа. И не говоря за градивна критика, такава всичките фенове на Галена правим, говоря за откровена ненавист.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Преса пък пази тези умения само за концерти. На участия си е като Галена на концертната сцена :3fdb8960598fa63e:

 

Галена поне на участията си пее на живо. А Преслава за цяло участие изпява 3 песни на живо и то тези на които я снимат за инстаграм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да издаде нищо повече за това дето е казала Преслава когато е слизала от сцената? :3fdb8960598fa63e:

Ако има скандал между Преси и Емануела, този път май Добрич ще си го получи яко. Емануела не й пука много, няма да си мълчи както направи Галя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да издаде нищо повече за това дето е казала Преслава когато е слизала от сцената? :3fdb8960598fa63e:

Ако има скандал между Преси и Емануела, този път май Добрич ще си го получи яко. Емануела не й пука много, няма да си мълчи както направи Галя.

Добрич имаше 3-минутен бис и я боли п*чката за интригите на другите певачки. Точно пък Преса ще я плашат с интриги, най-голямата лисица в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...