Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Спрете да манипулирате, бе. Цяла година прекалихте с наглост и безочие около тоя цигански буламач "Шефката" и сега продължавате.

 

Кога Галена е имала два-три биса? Кога е имала такъв контакт с публиката на голям концерт, какъвто Преслава има всеки път? Та тя вечни хитове не можа да отгледа, ако случайно я викнат на бис няма какво да изпее. :mf_surrender:

 

Всички имаме уши и очи да чуем и видим приема на "Да гори в любов", и без Преслава да разчита на шоу, мечета и дуетни половинки до нея. Че ако не са те, съвсем оставаме голи и жалки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

без Преслава да разчита на шоу, мечета

Аааааа, това ли било шоуто на последния концерт, да мяташ мечки в публиката? Толкова оригинално и трудно постижимо. Евала, шоу на световно ниво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че малките фенчета не са се научили да приемат реалността такава, каквато е.Така вредят само и единствено на любимките си.А аз нито съм ревностен фен на Преслава, нито тя ме храни, че изкуствено да я налагам на първо място.Просто излагам фактите с доказателства такива, каквито са.Оттам насетне всички оспорвания на думите ми са бутафория.Нищо, и вие ще порастнете, а щом към днешна дата това да манипулирате очеизвадното ви прави по-щастливи се наслаждавайте.

А мнението, което съм изразил по-горе се основава единствено на видяното през очите ми, а не на различни видове пристрастия и не ангажирам никой да се съгласява с мен.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви малки фенчета, бе?

 

Аз, Филип, Адриан и още бяхме хора, които "налагането" на кючека на Тони и Галена ни беше втръснал в тоя форум. Нали видяхме жестокият прием на тая песен - единствената конкуренция е Грешка беше. Аз няма какво да я налагам тая песен, защото съм сигурен в успеха и няма нужда да досаждам на тая тема. Но да ми твърдите, че тая песен е "надут балон" е трагично и комично.

 

Никой не е принизил приема на Преслава, а казваме, че тя не е с най-силният прием.

 

Това с рамките на Преслава ви впечатлило, било яко, а мечките на Галена било досадно и нищо особено. Да ви имам логиката

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак разчита на някой друг - ситуацията с Фики тогава беше аналогична на тази с Цура и Денис Теофиков в момента.

 

Ставате по-досадни от Фокси и феновете на Деса. На човек да му се отще да влиза тук.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо Никола преувеличава за приема на Галена. Кога имаше точно бис. Въпреки, че просеше бис, не получи такъв. Иначе скандираха името и преди да се появи на сцената, но не цялата зала или поне масово както при Преслава. Изобщо да ги изкарваш с еднакъв прием ми е нелепо... Смешно е да сравняваш приема на Грешка беше с този на Шефката, да не кажа нелепо. При Шефката най бурно реагира публиката при появата на Тони, докато при Грешка беше публиката скандираше през цялата песен и след нея! И КОЙ се е драл на Пей сърце. Прибраха се насрани.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, имаме уши, има и достатъчно клипчета. Никой не принизява, просто са си факти. Преслава и "Грешка беше" бяха нива над всичко, което се случи на този концерт и точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната стои за бис и не получава такъв. Другата не мож3 да се прибере от скандирания и бисове...

Ама еднскъв им бил приема :lol:

 

И да е така какво от това , тук никога няма да се признае как Преса мачка Галя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да е така какво от това , тук никога няма да се признае как Преса мачка Галя!

Признава се от 80%от форума. Това че няколко фебове на Галош се опитват да пренапишат случилото се е техен проблем...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радващо е човек да види, че Преслава изпука всички налични патрони и получи нещо като мижав прием. А се смееха едни хора на Анелия, че си просела бисове....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радващо е човек да види, че Преслава изпука всички налични патрони и получи нещо като мижав прием. А се смееха едни хора на Анелия, че си просела бисове....

 

На мен ми е по-интересно доколко Преса си спасява кариерата, и колко т.нар продуцент със все по затихващи функции спасява очевидно все по-затъващия кораб изстисквайки златната кокошка съвсем докрай .... Щото някои от последните ходове на бившето Пете са, меко казано, безумни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтърите на Преслава не могат вече колко дни след концерта място да си намерят. Уби ги. Всички. Кралица

 

Хахах и аз забелязах това , то не било изстискване , просене на бис и какво ли още не. Жалка картинка са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ниско ниво. Прилича на тв версии от новогодишна програма с малко публика отпред. Умишлено са затъмнили назад празнината.

Кофти обработка на звука, сякаш си в студио, убита е и малката тръпка, която евентуално е имало.

Единствено Ваня ми допадна - внесе настроение и извади готини крака. И пя на живо, нищо че е певица и това се предполага.

Шоуто на Татяна също беше готино, но пя прекалено много песни и си уби хита Мамасита в началото.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година са направили по-разчупен монтаж, показват и публиката. Дано втора и трета част са по-интересни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ниско ниво. Прилича на тв версии от новогодишна програма с малко публика отпред. Умишлено са затъмнили назад празнината.

Кофти обработка на звука, сякаш си в студио, убита е и малката тръпка, която евентуално е имало.

Единствено Ваня ми допадна - внесе настроение и извади готини крака. И пя на живо, нищо че е певица и това се предполага.

Шоуто на Татяна също беше готино, но пя прекалено много песни и си уби хита Мамасита в началото.

 

Напълно подкррпям. Много аматьорско :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...