Jump to content

17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Слави е прав. Брадърските истории са от ден до пладне.

Иска ти се. Толкоз са от ден до планде, че още им държи топло как никому неизвестната бедна руса жена от народа загуби от една дори по-никому неизвестна бедна тъмнокоса жена от народа преди 20 години на финала.

 

Точно историите от Брадъра се помнят много по-дълго, отколкото годишния плейбек керван на кокошарника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пост ми звучи реалистично и обективно.

 

Галена наистина е неадекватна по концерти - не един прием е съсипвала. Отишли са там да пеят, тя все речи дърпа.

 

Пайнера предвидливо е решил да бъде on the safe side, слагайки Преслава да закрива. Поне знае, че хита на есента/зимата е в нея и като забие още 2-3 ретро парчета - ето ти супер закриване на концерта.

И аз съм склонен да вярвам, че има нещо предварително уредено в тези скандирания преди появата й. Дали най-върлите фенове са се наговорили, дали Галена има пръст в това не знам. То всъщност и за Преслава се е случило същото - еми, да, двете най-големи в бранша нормално да предизвикат най-силна реакция.

 

Сега по-интересното е кого е имала предвид Преслава с това "ще си прави тя ПР на мой гръб!!". Дали Емануела заради вчерашните панаири или Галена заради това, че са били еднакво облечени.

Ако Галена е решила да направи номер, открадвайки роклята й - ЕВАЛА, СМЯДОВСКА ШИБУЧИЦЕ, евала севернобългарска мастийо! Много хитър и готин ход. :3fdb8960598fa63e:

Очакваме включване с разказ от Danger.

Пред мен имаше цяла редица млади хора които още в началото ги чух да си говорят Хайде да идва Галена и да си ходим вече. И пррди да излезе започнаха да се дерат Галена Галена... а след това си тръгнаха.. Нагласена работа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена нямала прием? WTF Не сте в ред! :gun_bandana:

виж приема на ФЕНОМЕНАЛЕН ! :bowdown: :bowdown: а с ШЕФКАТА срутиха залата

 

 

феновете на Преса лъжат като дърти циганки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега. Всички безнадежни опити за манипулации отиват на вятара. Дай ми любов с страхотен прием когато подава микрофона на публиката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу Какъв прием само на ГИВ МЕ ЛОВ ! като песен с 5 млн гледания си е супер

 

Ти сериозно ли , я се прегледай. Най-силният пример на Галена беше в тази песен където участва с feat.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли , я се прегледай. Най-силният пример на Галена беше в тази песен където участва с feat.

Защото може би е най-големият хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е комична просто. Нито има харизмата да изнесе това шоу, което й се иска, нито глас за да си изпее песните. Та мечоците мести 3 минути, та наглася микрофона, та на Българската Коледа щяла да прави дарение :mf_surrender: Неловко ми е да я гледам дори. 4 песни, 3 от които на плейбек, пълна гавра. Язък за уникалната песен Дай любов, да беше и нея подкарала на плейбек, че ми закървяха ушите на припевите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е комична просто. Нито има харизмата да изнесе това шоу, което й се иска, нито глас за да си изпее песните. Та мечоците мести 3 минути, та наглася микрофона, та на Българската Коледа щяла да прави дарение :mf_surrender: Неловко ми е да я гледам дори. 4 песни, 3 от които на плейбек, пълна гавра. Язък за уникалната песен Дай любов, да беше и нея подкарала на плейбек, че ми закървяха ушите на припевите.

Това ли беше фенчето на Галена до преди една година или греша? :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Списък на изпълненията по ред:

Емилия - "Harem", "Само тебе искам", "По такива си падам"

Глория - "Нюанси сиво", "Добре дошла, скитнице"

Райна - "Една на милион", "Бразилка", "Зле те чувам"

АРТи - "Граната"

Татяна - "Мамасита"

Джордан - "Мармалад"

Борис Дали - "Няма да съм твой"

Есил Дюран - "Този ден"

Ваня - "Богиня"

Мария - "Чувал ли си за такива"

Илиян - "Дзак, дзак"

Яница - "Въртележката"

Теди Александрова - "Корабът-майка", "Котка", "Топ", "От София до Банско"

Фики - "Аз измръзнах", "Пате"

Джулия - "Оп,оп", "Бръм"

Деси Слава - "Две сърца", "Много съм добра", "Да вдигнем шум"

Цветелина Янева - "Честито", "Грешка беше"

Джена - "Коя", "Хулиган", "Яко ми е"

Анелия - "Зоопарк", "Дай ми още"

Галена - "Дай ми любов", "Феноменален", "Шефката", "Маракеш"

Галин - "Как си, кажи", "112"

Емануела - "Гледай ме на снимка", "Нотариално заверен", "Направи така"

Преслава - "Да гори в любов", "Не се изтриваш", "Моето слабо място"

"Страхотен" концерт явно е бил. Почти без големи имена, а най-"ретро" песента която е прозвучала, е "Моето слабо място". :mf_surrender: Като прибавим и липсата на живо излъчване заради все едно концерт не е имало... Така се съхраняват златни хитове и се показва уважение към изпълнителите, изградили "Пайнер" и "Планета". Същински пример как се погребва една компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли беше фенчето на Галена до преди една година или греша? :roll1:

Какво означава фенчето на Галена? Пее 20 минути на плейбек с микрофон на оная работа, евала ли трябва да й кажем? Като ще правиш концерт в концерта поне да има някакво съдържание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво означава фенчето на Галена? Пее 20 минути на плейбек с микрофон на оная работа, евала ли трябва да й кажем? Като ще правиш концерт в концерта поне да има някакво съдържание.

Не беше единствената на плейбек. И въпреки него пак имаше страхотен прием. Не виждам да коментираш и другите, а си захапал само нея. В всичко има и позитивни неща, виж че десовите ги намериха и даже в най-ужасното й(за мен) представяне откакто се завърна в пайнер.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше единствената на плейбек. И въпреки него пак имаше страхотен прием. Не виждам да коментираш и другите, а си захапал само нея. В всичко има и позитивни неща, виж че десовите ги намериха и даже в най-ужасното й(за мен) представяне откакто се завърна в пайнер.

 

"Шефката" беше на плейбек, защото Стораро е бил на антибиотик, без никакъв глас ... Вижда се, че дори една дума не обелва през цялото изпълнение.

 

"Маракеш" - песните на Кости са Отврат за живо пеене, пък и Цветелина винаги си пази гласа по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" беше на плейбек, защото Стораро е бил на антибиотик, без никакъв глас ... Вижда се, че дори една дума не обелва през цялото изпълнение.

 

"Маракеш" - песните на Кости са Отврат за живо пеене, пък и Цветелина винаги си пази гласа по концерти.

Който има глас пее и песните на Кости. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че Галена е нямала прием. Но не е този прием, който очаквахте и за който мечтахте :dontknow:

 

Вижте Преслава каква останка на звезда има, как общува със залата, как и знаят на изуст песните дори на акапел, как и скандират името и още след 3 часов концерт. Галена също е закривала, но никога не е изпитала тази емоция. Камо ли залата да и знае песните 15 години назад.

 

Галеновите не може да губите достойно. Битката беше честна и Преслава надделя и този път. Извъртате думите на потребителите и обиждате, защото някой вижда нещата по друг начин. Много недостойно поведение...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Скоро" е едно от най-слабите ѝ изпълнения в кариерата. Дори тя самата го беше признала в Открит Микрофон.

 

И стига хвърля камъни точно Ти, че доста години изобщо не обръщаше внимание на плейбек и лайф записи. Важно ти беше шоуто ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...