Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха. Чете ли назад в темата

1:0 за мен :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм чел назад. Не мога да отговарям за поведението ти в моментите, в които ме няма. Тогава трябва да се контролираш сам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чел назад. Не мога да отговарям за поведението ти в моментите, в които ме няма. Тогава трябва да се контролираш сам. :3fdb8960598fa63e:

Обичам да се възползвам от отсъствието ти. Прочети, за да боли :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, че са асълъма, кондомчето и стелита, за да си гукаме 4мата като кукувици всяка вечер. :1000 (29):

 

 

Стелита, време е за дневен отчет на Тони Стораро. Стига празни приказки :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам да се възползвам от отсъствието ти. Прочети, за да боли :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, че са асълъма, кондомчето и стелита, за да си гукаме 4мата като кукувици всяка вечер. :1000 (29):

Стелита, време е за дневен отчет на Тони Стораро. Стига празни приказки :1000 (6):

Кога съм отчитала гледания на песен на Тони Стораро? На негов дует - да, но само на негова песен не съм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога съм отчитала гледания на песен на Тони Стораро? На негов дует - да, но само на негова песен не съм. :3fdb8960598fa63e:

Нещо принизяваш 100раро май? Ей сега ще връхлети Янева и ще станем петима

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро !

 

За 2 месеца -7 милиона. :bowdown:

Не мога да повярвам хитът на Лятото е отново при ГАЛЕНА !

Пише Тони Стораро и на картинката е той :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро !

 

За 2 месеца -7 милиона. :bowdown:

Не мога да повярвам хитът на Лятото е отново при ГАЛЕНА !

 

Боже мой прибери си вересиите неможел да повярва хахаха. Нито я има в клипа , нито на картинката , нито песента е нейна. Дай да кажем тогава , че “Пей, сърце” е на Азис а хахаха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради една тъжна причина, участията на Галена са отменени.

 

Споко, Деса и Емануела ще ги поемат. Имат да наваксват едни пропуснати 10 години възход на чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, Деса и Емануела ще ги поемат. Имат да наваксват едни пропуснати 10 години възход на чалгата....

 

Вчерашното разобличаване на лъжата ти за 200-те хиляди хонорар ме вдъхнови да пресметна колко е изкарала Деса в началото си без Пайнер, който период ти отчиташ като нещо, което трябва да наваксва. Знаем, че тогава тя чисто за себе си е взимала повече от всички Пайнерки, дори и без да е била на турне, нали? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашното разобличаване на лъжата ти за 200-те хиляди хонорар ме вдъхнови да пресметна колко е изкарала Деса в началото си без Пайнер, което ти отчиташ като нещо, което трябвада наваксва. Знаем, че тогава тя чисто за себе си е взимала повече от всички Пайнерки, дори и без да е била на турне, нали? :whistling:

 

Няма никакво изобличаване в никаква лъжа. Уточнихме го вече и само малоумните не са го разбрали. Ние не сме виновни, че Деса фалира и се върна в Пайнер за да изкара някой сигурен лев. За цената на това коленичене пред Митака няма смисъл да говорим. Всеки се досеща, че е повече от унизително. Деса нито може да се похвали в самостоятелната си кариера с трафика от участия на Кама днес, нито с хонорара и. Тя като се върна в Пайнер се видя колко струва. Кама 6000, Деса - 4500. Факти, а не импровизации като снощи, когато с умиление ви гледах как въртите и сучете за да си повярвате, за тези 176 000 на Пеевски. Който изкарва толкова на година не си купува кола за повече пари - основен закон на бизнеса.

 

Деса сама бе на 3000 лева, при това на връх Нова година в "Гранд хотел" - Варна. Кама трябваше да пее на Нова година 2011 там с Лили Иванова, но Пайнер искаха 6000. Взеха Деса, щото е 2 пъти по-евтина. Миналата година, с днешния си хонорар бе колкото Константин и Веско Маринов на панаира при нас. Това е частно парти и пак само толкова, при това с Пайнер. Въобще не ми дрънкай глупости колко и е било добре сама, щом се върна с подвита опашка в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боева в ранна критическа? На кого вярвате вие, драги съфорумци?

https://signal.bg/%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%B0%...BE%D0%B2%D0%B5/

 

На мъжа и, разбира се! Очевидно е от изложението. Насрещните жалби на Таня Боева също са познат инструментариум. Жените стават точно такива, когато съдът им отреди децата. Правят всичко възможно за спрат контактите на децата с бившите им съпрузи. Опасяват се, че маниакалната им обсебеност, да притежават и контролират всеки и всичко може да се постави под съмнение от няколкочасова среща на баща с детето си. Промиването на мозъка на подрастващият наследник трябва да изключва по всякакъв начин контакти с баща му. Супер елементарно виждане за света, но тя простотията ходи по хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мъжа и, разбира се! Очевидно е от изложението. Насрещните жалби на Таня Боева също са познат инструментариум. Жените стават точно такива, когато съдът им отреди децата. Правят всичко възможно за спрат контактите на децата с бившите им съпрузи. Опасяват се, че маниакалната им обсебеност, да притежават и контролират всеки и всичко може да се постави под съмнение от няколкочасова среща на баща с детето си. Промиването на мозъка на подрастващият наследник трябва да изключва по всякакъв начин контакти с баща му. Супер елементарно виждане за света, но тя простотията ходи по хората.

И аз така мисля. Като добавим факта, че чалгарките са прости и над всички закони, не ме учудват цирковете й.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакво изобличаване в никаква лъжа. Уточнихме го вече и само малоумните не са го разбрали. Ние не сме виновни, че Деса фалира и се върна в Пайнер за да изкара някой сигурен лев. За цената на това коленичене пред Митака няма смисъл да говорим. Всеки се досеща, че е повече от унизително. Деса нито може да се похвали в самостоятелната си кариера с трафика от участия на Кама днес, нито с хонорара и. Тя като се върна в Пайнер се видя колко струва. Кама 6000, Деса - 4500. Факти, а не импровизации като снощи, когато с умиление ви гледах как въртите и сучете за да си повярвате, за тези 176 000 на Пеевски. Който изкарва толкова на година не си купува кола за повече пари - основен закон на бизнеса.

 

Деса сама бе на 3000 лева, при това на връх Нова година в "Гранд хотел" - Варна. Кама трябваше да пее на Нова година 2011 там с Лили Иванова, но Пайнер искаха 6000. Взеха Деса, щото е 2 пъти по-евтина. Миналата година, с днешния си хонорар бе колкото Константин и Веско Маринов на панаира при нас. Това е частно парти и пак само толкова, при това с Пайнер. Въобще не ми дрънкай глупости колко и е било добре сама, щом се върна с подвита опашка в Пайнер.

А защо отчиташ хонорара й преди да се върне в Пайнер? И защо не отчиташ продажбата на албуми? Казах, че говоря за първите години.

"Любовта е само чувство" е продаден в 100 000-хиляден тираж и това беше потвърдено от самата нея. По онова време дисковете бяха по 12-13 лева, че и повече, а касетките не ги помня вече, но да сложим една средна цена на двете общо от 10 лева. Нали знаеш, че 100 000x10= 1 000 000 само от първия албум. :1000 (6): Отделно албумът с Азо, DVD-то към него, самостоятелното DVD и концерта- не знам какви са им печалбите, но поне половин милион е изкарала и от там. И нали знаеш, че като добавим участията на висок хонорар (щом през 2010 й е бил 6000, представям си докато още беше на върха) става мноооого забавно. Наскоро се бях пошегувал, че тя изкарва 2 милиона, а то излиза, че през 2004 действително е било така. :1000 (6):

Наистина няма база за сравнение между нея и Кама, защото едната напусна в златната ера на жанра, когато от тази музика се изкарваха безумни пари. Днес са ограничени до печалба в дискотеките и евентуално ако вземат нещо от YouTube. Дори и да не ги сравняваме точно тях двете е ясно коя би била по-печеливша, щом ще говорим за любимите ти приходи. Гореспоменатата Таня Боева също е спечелила повече в самопродуциращия се период btw. Двете с Десислава категорично са най-успешните самопродуцирали се чалгарки евър. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...