Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Дара е по-интересна от Анелия. Лъчо от Скандау също. Дано песента на Мара остане трета в трендинг, а шита на Анелия да потъне в нищото. Но Планета ще натиснат Анелия.

Много добре е тръгнала песента и е с различно звучене от нещата и за Бг. Дано пробие с това парче в Европа. Страшен трак

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

слОчайност? Важно е да се вмени от първите коментари колко е тъпа, за да се ориентират последвалите чули и пишещи... Дори и да не я виждате като хит, да кажете на такова парче тъпо и скука е грях!

Хората имат глава на раменете си и няма да се съобразяват с другите "пишещи". Мен песента не ме кефи и си го казвам. Като излезе "Бръм" 80% от коментарите тук бяха негативни, но това не ми попречи още от първия път да ми стане любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората имат глава на раменете си и няма да се съобразяват с другите "пишещи". Мен песента не ме кефи и си го казвам. Като излезе "Бръм" 80% от коментарите тук бяха негативни, но това не ми попречи още от първия път да ми стане любима.
имат те глава на раменете. Едно стадо овце са и много лесно се насочват с гетата... Това, че ти имаш глава на раменете, не означава, че повечето пишещи тук могат да се похвалят със същото.

 

Такива песни са за предпочитане пред изцяло клубно ориентираните. Шефката повече ли те кефи. Като изключим моментите, когато си на черешата. Тогава кючеците влизат подкожно и на най върлите противници на чалгата :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Да, тя много обича да се самоиронизира. И на мен ми е сладурска тази неадекватност в нея. Не е натоварваща като Анелия.

Гледах некво клипче микс от Кой уши барака и още нещо акапел. Целия клуб се чуваше как ги пее. Да накараш този таргет от клубовете да се кефи на фолклор и то в клуб за мен е показател също.

Къде се губиш ти последно време. Какво ще кажеш за Шефката и манията тук на едни потребители да я изкарат номер 1, заради участието и в нея.

Току що го написах в темата за Галя. Мен ме радва “Шефката” и си по наблюденията ми е хит, който не е само забит в клубовете. Обаче това няма да промени мнението ми,че Галена има слаба година като хитове. Аз нея си я критикувам редовно в инстаграм и от отговорите й съдя, че тя знае и приема, че песните й тази година не са толкова успешни. В повече ми идва и мен това величаете на “Шефката” и отричане на слабата й година от феновете й на база клубните участия.

 

Иначе от време на време ви чета, но това лято се отдадох на работа и забавления, не исках негативни емоции, които доста често се наблюдават тук.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

слОчайност? Важно е да се вмени от първите коментари колко е тъпа, за да се ориентират последвалите чули и пишещи... Дори и да не я виждате като хит, да кажете на такова парче тъпо и скука е грях!

Потрес :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що го написах в темата за Галя. Мен ме радва “Шефката” и си по наблюденията ми е хит, който не е само забит в клубовете. Обаче това няма да промени мнението ми,че Галена има слаба година като хитове. Аз нея си я критикувам редовно в инстаграм и от отговорите й съдя, че тя знае и приема, че песните й тази година не са толкова успешни. В повече ми идва и мен това величаете на “Шефката” и отричане на слабата й година от феновете й на база клубните участия.

 

Иначе от време на време ви чета, но това лято се отдадох на работа и забавления, не исках негативни емоции, които доста често се наблюдават тук.

И не си сбъркала, че по малко влизаш. Но форума имаме нужда от лъч позитивна светлина сред всичките лайна, които изписваме тук. Осъзнавам, че заради тези наши излишни свади отблъскваме от малкото качествени потребители на форума, които пишат с цел да дадат мнение, а не да се правят на интересни и да избиват комплекси.

 

Съгласен съм и с мнението ти за Шефката. Тотален хит. И мен ме зариби, но е неприемливо да се натрапва, че заради подобно участие, тя е в топ 3 като продукция за 2018. Виж в топ 5-6 да. Двете с Цура предложиха добри самостоятелни парчета и не лош дуетен опит. Само Анелия, Емануела, Емилия и Алисия бих сложил пред тях.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не си сбъркала, че по малко влизаш. Но форума имаме нужда от лъч позитивна светлина сред всичките лайна, които изписваме тук. Осъзнавам, че заради тези наши излишни свади отблъскваме от малкото качествени потребители на форума, които пишат с цел да дадат мнение, а не да се правят на интересни и да избиват комплекси.

 

Съгласен съм и с мнението ти за Шефката. Тотален хит. И мен ме зариби, но е неприемливо да се натрапва, че заради подобно участие, тя е в топ 3 като продукция за 2018. Виж в топ 5-6 да. Двете с Цура предложиха добри самостоятелни парчета и не лош дуетен опит. Само Анелия, Емануела, Емилия и Алисия бих сложил пред тях.

Еми ще чакаме да отмине периода на Галя, в който любимата й песен е новата на Папи. :1000 (29):

 

Алисия я преоткрих покрай любимата ми песен това лято - Запали. Слушам й всичко от тази година и преди месец й бях на участие. Нямаше къде да се завърти човек от толкова хора. Непрекъснато беше само на прейбек и всичко й се пееше с пълно гърло. Тя също си говори за секс на участия, шегуваше се и беше единствената, която пееше само свои песни. Вече не е толкова скована на участия, което ме изненада приятно. Заслужава си успеха тази година. Както и Анелия и Емилия с работата си. Тази селянка Емануела вече няма шанс да я харесам. Рядко храня някой така, но толкова ми е долнопробна като излъчване и използване на детето си за отмъщение,че и хит след хит да пуска няма да й кажа браво.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми ще чакаме да отмине периода на Галя, в който любимата й песен е новата на Папи. :1000 (29):

 

Алисия я преоткрих покрай любимата ми песен това лято - Запали. Слушам й всичко от тази година и преди месец й бях на участие. Нямаше къде да се завърти човек от толкова хора. Непрекъснато беше само на прейбек и всичко й се пееше с пълно гърло. Тя също си говори за секс на участия, шегуваше се и беше единствената, която пееше само свои песни. Вече не е толкова скована на участия, което ме изненада приятно. Заслужава си успеха тази година. Както и Анелия и Емилия с работата си. Тази селянка Емануела вече няма шанс да я харесам. Рядко храня някой така, но толкова ми е долнопробна като излъчване и използване на детето си за отмъщение,че и хит след хит да пуска няма да й кажа браво.

 

 

С пълния плейбек ли го заслужи по-точно или с "разнообразните" песни? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

слОчайност? Важно е да се вмени от първите коментари колко е тъпа, за да се ориентират последвалите чули и пишещи... Дори и да не я виждате като хит, да кажете на такова парче тъпо и скука е грях!

Защо трябва да се вменява каквото и да било? Може пък на хората просто да не им харесва песента. Всеки има глава на раменете и слух за да прецени дали му харесва или не. Когато нещо ми харесва и 1000 негативни коментара да прочета това не променя нещата. И обратното. Вземи една "Зоопарк".. май все още е най-гледаната песен, а аз не мога да я търпя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук постоянно се реве къде била старата Анелия, а когато тя най-накрая заложи на смислена песен, която за първи път от сто години я доближава до онази певица от едно време, недоволството не спира.

Не че това е изненада. И двете й предишни чалга парчета за тази година бяха посрещнати с голям хейт, а са сред най-големите хитове. И с Просяци ще е същото.

Много съм доволен да видя, че лидерката на 2018 продължава да затвърждава позицията си с всяка изминала песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е снимала балада. Евала - ако не се лъжа ще е първата такава песен за годината изключвайки ''Завинаги'' на Емилия.

Изгубената из дебрите на комерса Емануела с балада? Това трябва да се види и чуе, за да му се повярва. :1000 (29):

Дано най-накрая да е направила и бавна песен, де. Не мисля, че има нейна балада, която да не ми харесва. Може да не ги пуска често, но винаги са жестоки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не закъсняха след оная сватба, където беше и сестрата на Преслава с нашият Гоше... :cry2:

 

Деси Слава на ръба на отчаянието! Певицата се отказа от битката с наднорменото тегло - виновен бил и Благой (Снимки)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми ще чакаме да отмине периода на Галя, в който любимата й песен е новата на Папи. :1000 (29):

 

Алисия я преоткрих покрай любимата ми песен това лято - Запали. Слушам й всичко от тази година и преди месец й бях на участие. Нямаше къде да се завърти човек от толкова хора. Непрекъснато беше само на прейбек и всичко й се пееше с пълно гърло. Тя също си говори за секс на участия, шегуваше се и беше единствената, която пееше само свои песни. Вече не е толкова скована на участия, което ме изненада приятно. Заслужава си успеха тази година. Както и Анелия и Емилия с работата си. Тази селянка Емануела вече няма шанс да я харесам. Рядко храня някой така, но толкова ми е долнопробна като излъчване и използване на детето си за отмъщение,че и хит след хит да пуска няма да й кажа браво.

 

Алисия по принцип пее върху плейбека , а тук споделят, че и на живо се пуска. Не знам защо се е изложила така. Това, че пее само своите песни и въпреки всичко са и фул участията ме учудва. Всички топ имена в Пайнер вкарват актуалните хитове като Шушана, Хабиби или Гледай как се прай. Аз и харесвам стила. Да, малко е еднообразен, но поне си е неин, а не да и звучат като на 10 други имена нещата. В периода Твоя тотално до Официално чужда за мен беше най интересната и вървежната чалгарка. Обожавам тогавашния и стил. И сегашния става, но е по банален. Иначе от 3-4 години съм забелязал, че Ася доста се разчупи. А само като си я спомня 2000 година, когато Кати я влачеше по участия на обучение, каква куха задръстенячка беше :1000 (29):

 

Алисия е наистина много голяма звезда в бранша. Много млади жени в таргета 18-30 и симпатизират. И мъжете си я тачим. Секси парче е и едно финно кадифено гласче :1000 (6):

 

 

И аз харесвам СуперПалав, но Галена или отново натам или към кючек ще залитне вероятно в следващ проект. Просто друго не се котира като гледам. С редки изключения де. А Галена може да си позволи да заложи на различното. Иска ми се да направи някой хитов гръцки кавър. Имат толкова свежи неща за гепане гърците последните 2 години

 

За парцала Емануела няма 2 мнения. Страшен боклучец...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгубената из дебрите на комерса Емануела с балада? Това трябва да се види и чуе, за да му се повярва. :1000 (29):

Дано най-накрая да е направила и бавна песен, де. Не мисля, че има нейна балада, която да не ми харесва. Може да не ги пуска често, но винаги са жестоки.

Емануела винаги си изиграва много добре картите. Всяка година предлага по един различен проект. Да не говорим, че си следи някаква нейна линия която е доста успешна. Може би е единствената изпълнителка която за последните 3-4 години няма нито един истински провал. Само това ''20лв''. Просто няма фенска маса и тук доста се подценява.

Нима ''5,6,7,8'' не беше различен проект ? Или ''Почти перфектен'' ? Дори ''Виновна'' се отличи с интересно изпълнение и структура. ''Купих ти сърце'' е типична чалга песен която тази година няма. ''Не ме заслужаваш'' пък е един от хитовете които се запази във времето. И аз очаквам доста баладата. ''Всичко се връща'' и ''Нищо не знаеш'' са от най-добрите балади за последните години. Много исках пак парче от Оцко за нея, но не мисля, че ще се случи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес :mf_surrender:

Между другото някои галенови (не визирам цитираните в този случай) така правеха и с Джена в силните и години, с Елена преди това, с Преслава след силна песен. Усетят ли заплаха и хитове при някоя, веднага я изяждат с парцалките :3fdb8960598fa63e:

 

Не закъсняха след оная сватба, където беше и сестрата на Преслава с нашият Гоше... :cry2:

 

Деси Слава на ръба на отчаянието! Певицата се отказа от битката с наднорменото тегло - виновен бил и Благой (Снимки)

 

Наистина не е чак толкова дебела (мирише ми на фотошоп или случаен кадър), но да - и на мен ми е тъжно. Сигурно и тя се съсипва от този факт. Поне успявала да се шегува с килограмите си по участия. Скица :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да и на Емануела и на Алисия са фул, но на Галена са в пъти по-добри. На първо място, защото пее на живо и има уникален контакт с публиката. Толкова е енергична и винаги забавна - истинска кралица! Иначе какво да ги сравнявам, Емануела в момента е много по-нашумяла от Ася. Лично на мен ми харесва повече, но много ме и дразни с това поведение и с плейбека. Певици за студио и да си ги слушам вкъщи. Я ги накарай да изкарат едно участие изцяло на живо и на втората песен ще се откажат.

Емануела е гнусна като жена и човек. Толкова да ми е анти, че дори и да и харесам някоя песен, след 10 дни вече ми е противна. Необяснимо явление. Мога с лека ръка да ги бутна от някой мост двете с Кали. Сигурен съм, че няма да липсват много :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати гнусната тенденциозна статия. Почти на 40 години, стресов начин на живот и втора бременност сега. Нормално е да отнеме време да отслабне. Важното е, че е родила здраво дете и прави нещо по въпроса. Няма да ви давам за пример Арета Франклин, Адел и прочее. По-добре така и пееща, отколкото слаба и некадърна :1000 (19): :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати гнусната тенденциозна статия. Почти на 40 години, стресов начин на живот и втора бременност сега. Нормално е да отнеме време да отслабне. Важното е, че е родила здраво дете и прави нещо по въпроса. Няма да ви давам за пример Арета Франклин, Адел и прочее. По-добре така и пееща, отколкото слаба и некадърна :1000 (19): :feminist_en:

Не ни остава нищо друго освен да си я обичаме и като слончето Десy. :Vishenka_05:

 

А какво маце беше точно преди 4-5 години: :notworthy:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо изобщо не изглежда толкова пълна. Новите й гърди много я удвояват на снимки. :D

Кви гърди? Виж и ръката...

 

Дано отслабне Десата, като я помня кви плочки имаше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела винаги си изиграва много добре картите. Всяка година предлага по един различен проект. Да не говорим, че си следи някаква нейна линия която е доста успешна. Може би е единствената изпълнителка която за последните 3-4 години няма нито един истински провал. Само това ''20лв''. Просто няма фенска маса и тук доста се подценява.

Нима ''5,6,7,8'' не беше различен проект ? Или ''Почти перфектен'' ? Дори ''Виновна'' се отличи с интересно изпълнение и структура. ''Купих ти сърце'' е типична чалга песен която тази година няма. ''Не ме заслужаваш'' пък е един от хитовете които се запази във времето. И аз очаквам доста баладата. ''Всичко се връща'' и ''Нищо не знаеш'' са от най-добрите балади за последните години. Много исках пак парче от Оцко за нея, но не мисля, че ще се случи.

 

Всяка година се опитва да пуска и някой по-различен проект, но като цяло във всичките й Пайнерски досега се забелязва опита да пробие в дискотеките, което й е успешно. Време й е обаче и за една балада, за да започнат да я възприемат по-сериозно хората. Само с динамични песни не става да се гради име.

 

Кви гърди? Виж и ръката...

 

Дано отслабне Десата, като я помня кви плочки имаше....

 

Отдалеч може да се забележи, че именно областта в гърдите я кара да изглежда по-обемна. А на живо изобщо не са ми направили впечатление ръцете. Като цяло още си е леко пълничка, това не го отричам, но не чак толкова изненадващо пълна, като на тези снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...