Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Жълтата преса твърди, че се скарали за това, но Симона била твърдо решена. А тя наистина има нужда от нещо такова. Глория трябва да и има доверие според мен...

Да, трябва. Ама не знаем дали е вярно за скандала и за влизането. Симона на фона на другите Тита, Гери и компания, е скромно момиче. Наистина би се отразило на кариерата й добре, а и тя има нужда. Само това, че е дъщерята на Глория няма да й помогне. Тъкмо ако е истина за влизането, може да покаже, че не е превземка, като майка си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, трябва. Ама не знаем дали е вярно за скандала и за влизането. Симона на фона на другите Тита, Гери и компания, е скромно момиче. Наистина би се отразило на кариерата й добре, а и тя има нужда. Само това, че е дъщерята на Глория няма да й помогне. Тъкмо ако е истина за влизането, може да покаже, че не е превземка, като майка си.

Гери Никол ми е готина на мен. Детенце е още по интервюта. Оновс Тита плейбека много си е повервало.

 

Дара си проси дует с Азис. Джулия пък се надява на Галена. И съвсем умишлено го казват в мвдиите, за да стигне до Азис и Галена... Плоско и предвидимо...

Джулия гради кариера на дуети и фийтовете със звезди...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните български песни за последната седмица:

 

1. Орк. Назмилер "Пара Бизде" 1.409 mln :gun_bandana: :gun_bandana:

2. Тони Стораро и Галенa "Шефката" 1.083 mln.

3. Тото "Чуджи усмивки" 850К :surprise:

4. Емануела и Джордан "Купих ти сърце" 659К

5. Лъчо от Скандау "Катран" 640К

6. Скандау "Хайвера" 539К

7. Мария "Не я познавам тази жена" 514К

8. Боро Първи и Момчето "Да не питат" 508К

9. Галена и Цветелина Янева "Маракеш" 456К

10. Павел и Венци Венц "Stay Open" 441K

Защо лъжеш. Копирал нашия на всички цифрите от попнейбъла, а на Галенови добавил и от другите клипчета... Ами я виж, че и другите песни в топ 10 имат гледания и от фенски канали. Или смятай на всички. Или на никой. И си мисли, че няма да забележим тук, трева пасем... Шефката прави по 100 ка в официалния канал. Мизерни резултати. Дори фийтовете на Тонката с Бурхан правят повече...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита ми е сладка на мен. Много по трезво мислеща и здраво стъпила на земята за разлика от надувката Гери-Никол :1000 (29):

Гери Никол за мен дори е твърде скромна след успега, който постигна без фейсинг или вирджиня.

Всички последвсли реално са нейни бледи копия. Гери Никол поне пее на живо, и сега раздава за професията си. Работи с кеф. При Тита малко на сила ми идват нещата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Тото пак е с повече гледания, а не е цигански кючек. :1000 (29):

Говорим за вървежните чалги. По върха все са кючеци напоследък.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо лъжеш. Копирал нашия на всички цифрите от попнейбъла, а на Галенови добавил и от другите клипчета... Ами я виж, че и другите песни в топ 10 имат гледания и от фенски канали. Или смятай на всички. Или на никой. И си мисли, че няма да забележим тук, трева пасем... Шефката прави по 100 ка в официалния канал. Мизерни резултати. Дори фийтовете на Тонката с Бурхан правят повече...

Побъркаха се с тая Шефка.Още малко и майките си ще продадат само и само да я изкарат като хита на лятото. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо лъжеш. Копирал нашия на всички цифрите от попнейбъла, а на Галенови добавил и от другите клипчета... Ами я виж, че и другите песни в топ 10 имат гледания и от фенски канали. Или смятай на всички. Или на никой. И си мисли, че няма да забележим тук, трева пасем... Шефката прави по 100 ка в официалния канал. Мизерни резултати. Дори фийтовете на Тонката с Бурхан правят повече...

 

Не лъжа. Няма други песни, на които гледанията им се размиват толкова, колкото на Шефката. И няма други песни, които да са направили 300К за седмицата от фен клипчета. На теб и Фаст много ти се ще да броим само видеото от официалния канал, ама НЕ на мене тия. То, ако гледаме само него, песента е направила едва 3 млн, а реално вече е навъртяла към 7.5 млн.

 

Тия манипулацийки твоите и опити да си внушаваш, каквото не теб ти е кеф, могат да минават пред разни умствено недоразвити, но специално в този случай няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Побъркаха се с тая Шефка.Още малко и майките си ще продадат само и само да я изкарат като хита на лятото. :1000 (29):

 

За щастие няма да ни се наложи да продаваме роднини. :3fdb8960598fa63e: Песента вече се доказа като чалга терминатора на лято 2018. Знам, че ти е неприятно, но ние какво сме виновни? Народът решава какво да слуша, на какво да се кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За щастие няма да ни се наложи да продаваме роднини. :3fdb8960598fa63e: Песента вече се доказа като чалга терминатора на лято 2018. Знам, че ти е неприятно, но ние какво сме виновни? Народът решава какво да слуша, на какво да се кефи.

:3fdb8960598fa63e:

Абе може и да се наложи да продадете някой далечен братовчед за някое друго гледание,че другата седмица излизат Тита и Криско,а скоро и Азис,така че от Шефката ще остане само спомен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

Абе може и да се наложи да продадете някой далечен братовчед за някое друго гледание,че другата седмица излизат Тита и Криско,а скоро и Азис,така че от Шефката ще остане само спомен. :3fdb8960598fa63e:

Този невероятен трак вече има 8 милиона като броим страничните клипчета. Емануела е жестока - детронира всички. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

Абе може и да се наложи да продадете някой далечен братовчед за някое друго гледание,че другата седмица излизат Тита и Криско,а скоро и Азис,така че от Шефката ще остане само спомен. :3fdb8960598fa63e:

 

Да си излизат. Тита и Криско са от друг музикален жанр. А вече сме септември - песента на Азис ще се води от есента. На нас ни беше важна титлата "Хит на лятото". :3fdb8960598fa63e: До дни минаваме Емануела и Йорданка. Така, че mission: accomplished. :1000 (33):

 

Гледай да не си поставим за цел и титлата "Хит на годината", че тогава опитите ви за иронизиране от преди седмица-две и цялото ви плюнчене тук ще остане напразно. :wallbash: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си излизат. Тита и Криско са от друг музикален жанр. А вече сме септември - песента на Азис ще се води от есента. На нас ни беше важна титлата "Хит на лятото". :3fdb8960598fa63e: До дни минаваме Емануела и Йорданка. Така, че mission: accomplished. :1000 (33):

 

Гледай да не си поставим за цел и титлата "Хит на годината", че тогава опитите ви за иронизиране от преди седмица-два и цялото ви плюнчене тук ще остане напразно. :wallbash: :3fdb8960598fa63e:

Те само се водят от друг музикален жанр. Чисто текстово,музикантски и начин на обличане са си чисти чалгаджии особено Тита и Гери Никол. :3fdb8960598fa63e: Хит на годината да е песен на Галена срещу такава на Азис са си взаимно изключващи се неща. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжа. Няма други песни, на които гледанията им се размиват толкова, колкото на Шефката. И няма други песни, които да са направили 300К за седмицата от фен клипчета. На теб и Фаст много ти се ще да броим само видеото от официалния канал, ама НЕ на мене тия. То, ако гледаме само него, песента е направила едва 3 млн, а реално вече е навъртяла към 7.5 млн.

 

Тия манипулацийки твоите и опити да си внушаваш, каквото не теб ти е кеф, могат да минават пред разни умствено недоразвити, но специално в този случай няма да стане.

Става, става. Не виждаш ли резултата.

Ама и другите клипове имат и изтрити клипове и такива с много гледания. Чужди устни имаше клип с лирика почти 1 милион, който е изтрит и някакъв друг с 600 който стои и е на месец. Това е масов хит в държавата. Пускат го от коли, радиа, дискотеки, телефони.

Шефката е поредния чалга проект, който е срамно да слушаш подобно на Милионерче и т.н.

В класации е гола вода. Чували го от коли... Ми малко ли свидници мангали го надуват. Не са нормални хора. Само мангалите и пияните. Дори и Назмилер ги мачкат :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен Скандау тази година е името, което трябва да бъдо споменавано щом се заговори за 2018г. в българската музика. Криско и Слави така и не можеха да ме убедят, кючека на Галена и Стораро още по-малко. Цялостно е Тото, колкото и да не го харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост на фолкаджиите действително най-големите хитове за БГ като цяло тази година не са в жанра. Хит на годината за мен е Гледай как се прави, а хит на лятото със сигурност Чужди усмивки, която ако задържи интереса повече може и за хит на годината да се зачете.

Но хубавото при чалгарите е, че там има поне 10 имена, които имат потенциала да са с голям успех, и доста от тях го постигат. В поп-рапа са само 3-4, всичко останало в повечето случаи не може да мине откъм гледания дори и някои песни, които се водят флопове за чалга певица. За имена, които са способни да се задържат ТОП повече от 2-3 години да не говорим.

А и Азо ако пусне силно парче като нищо ще донесе на чалгата титлата Хит на годината, като предишни пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става, става. Не виждаш ли резултата.

Ама и другите клипове имат и изтрити клипове и такива с много гледания. Чужди устни имаше клип с лирика почти 1 милион, който е изтрит и някакъв друг с 600 който стои и е на месец. Това е масов хит в държавата. Пускат го от коли, радиа, дискотеки, телефони.

Шефката е поредния чалга проект, който е срамно да слушаш подобно на Милионерче и т.н.

В класации е гола вода. Чували го от коли... Ми малко ли свидници мангали го надуват. Не са нормални хора. Само мангалите и пияните. Дори и Назмилер ги мачкат :3fdb8960598fa63e:

 

Честно ли? Не виждам резултат. Виждам ти и още двама или трима човека, по принцип известни с омразата си към Галена, да носите от 9 кладенеца вода, за да се принизи неприятната им изпълнителка, която изпомачка любимите им певици в последните години.

 

И бих приел тезата ви, ако имаше основания за нея, ако имахте добра аргументация, в която не си проличаваше емоционално мотивиран заряд. Тия другите не понасят Галена в червата си. Такава аргументация и мотивираност аз не приемам. Ти специално си по-обективен, затова считам, че го правиш нарочно, за да си ни на контра и да е по-интересно във форума

 

Сега.. какво имаме дотук като доводи от противниците на песента/Галена:

 

1. Първо беше насмешка от Фаст, че "Шефката" била направила едва 50К (май беше?) гледания за първото денонощие. ПРОВАЛ!!! ЛЕШ!!! КРАЙ С ГАЛЕНА!!!

Тогава още предрекох, че тази песен ще стане голям хит и ако не е тръгнала силно, то в следващите седмици предстои да стане viral хит. Така и стана.

 

2. След това дойде въпросът "Ама вие защо броите гледанията на фен клипчета? Те ще бъдат изтрити!?"

Егаааати аргументът, брат! Те ще бъдат изтрити някой ден, затова са нереални един вид!

Песен, на която над 60% от гледанията идват от странични клипчета, трябва да й се броят всички фен видеа, за да сме наясно за какво става въпрос.

 

3. Когато се видя, че песента почва да става голям хит, дойде тезата, че успехът бил на Тони Староро, Галена била само за фон. Айде изхабихме още 10 дни в спорове по темата, за да достигнем до момент, в който няколко НЕфенове на Галена (единият даже не я харесва) ви казаха, че парчето е дуетно. Извинявай, ама да пееш 45% от текста на дадена песен те прави равноправен участник в нея. Ама от Диапазон били казали, че е фийт! И? Аз мога да кажа всичко за всеки, това не го прави истина. Затова на хората им е даден интелект и разсъдък, за не слушат винаги какво някой им казва, а сами да си направят сметката.

 

4. Ама хитът на лятото бил при Емануела! Е, виждаме, че "Шефката" излезе по-късно и от тогава постоянно скъсява разликата в трафика. До седмица официално ще е най-гледаното чалга парче от лятото.

 

5. Чували сме го навън и съответно това били мангали-сводници! :roll1: Човек, тука направо изби рибата! Поне 5 човека тук ви казахме, че го чуваме на най-различни места - на банкети, от деца в градинки и футболни игрища, от тираджии (този не беше мангал :3fdb8960598fa63e: ) Дори твоят събрат по фенство SG сподели, че това е чалга песента, която най-много е чувал да надуват/пеят хора тази година. Айде поне на него повярвай!

 

За песента на Тото не знам защо ми ги изтъкваш тези неща? Да съм отрекъл, че е мегахит? Дори сложих човече, на което ченето му удря земята, защото толкова време поддържа топ гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит на годината за мен е Гледай как се прави, а хит на лятото със сигурност Чужди усмивки, която ако задържи интереса повече може и за хит на годината да се зачете.

 

Ами да, но Кирско и Слави гръмнаха, а след това бързо отшумяха. Тото е с невиждан staying power. Това трябва да се отчете, като се тегли чертата на края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандау тая година разбиха дори Криско. Пръскат от всякъде. Заедно правят забавни неща, а по отделно стойностни. "Чужди усмивки" е най-големия хит за 2018.

+1 ами да след 'джан джун'

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Криско и Слави са отшумели, нито от "Шефката" става нещо, нито Емануела е направила чудеса. Първото не е нужно да се коментира, а просто да се пусне "Джан, джун..." от "Несебър мези". Другите 2 заблуди ще ги видите в "Армеец арена" на 4 декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама да пееш 45% от текста на дадена песен те прави равноправен участник в нея.

Нали осъзнаваш,че току що си вкара автогол и призна,че песента е фийт? За да е дует всичко в песента трябва да е разделено на две,тоест по 50%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, но Кирско и Слави гръмнаха, а след това бързо отшумяха. Тото е с невиждан staying power. Това трябва да се отчете, като се тегли чертата на края на годината.

Така е, трябва да почакаме и да видим. Аз обаче съм на мнение, че песента на Тото е една степен по-малко масова от дуета. Ние, хората под 40, я чуваме отвсякъде, следим и разбивацията в YouTube... но истината е, че именно нашия възрастов контингент прави това парче хит. На повечето хора над 40-50 този тип западно звучене не им влиза под кожата толкова лесно. Виж, с Балканско звучащата чалга на Слави и Криско е друго. Тя завладя всякакви възрастови групи, това е то хит на годината. А и Слави като име е много по-разпознаваем и уважаван от масовата аудитория вече над 20 години. Тото за момента е един победител от Вип Брадър със силна, хитова година след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...