Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой от Варна беше казал, че е пяла там това лято във вторник или сряда.

Да, във новата дискотека PORTe, там само вторник канят чалга изпълнители. Между другото е доста яка дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, във новата дискотека PORTe, там само вторник канят чалга изпълнители. Между другото е доста яка дискотека.

 

Няма ли да се видиш с някой форумец от Варна, докато си там? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този канал не е случаен. Кой го държи?

Ако са от Пайнер - много странно, тъй като те по Планета не ги излъчват тия неща.

 

Някой който е карал стаж в Планета си е прехвърлил старите видеа и сега ги пуска онлайн. :3fdb8960598fa63e: Всички са с хубаво качество. Личи си, че източника е оригинала, а не от стари файлове качвани от нас навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този канал не е случаен. Кой го държи?

 

Наредиха ми да казвам, че аз го държа. :girl_wink: Няма общо с Пайнер, или Митко Димитров, просто аз си качвам клипчета за удоволствие и ако може и някой лев да изкарам. Хората, които качиха "Шушана" на Преслава в канала си от една песен толкова пари направиха, че чак ми пратиха 100 лв. за именния ден. Викам и аз да си направя канал - и аз искам да радвам хора за именните им дни. :speak_cool: Всичко е точно, няма да се притеснявате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, че от 30 години почти не виждам свои съученици във Видин? А знаеш ли кога видях такива за тези 30 години? - когато Камелия дойде в клуба на площада и на Миле Китич на панаира.

Смятай значи за какво интелектуално и културно ниво става дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф, повече на Емануела на участие - не! Има хитове жената, ясно е, даже на микса й от Оцко периода в Ара хората щяха да бутнат дискотеката. Обаче не само плейбека, а че мълчи като спечен първокласник на сцената... То все едно си си пуснал плейлист, никакво присъствие и никакъв опит за шоу. Ето примерно преди 2 седмици бях и на Галена, цвърчеше на някои песни, закри с народна и пеене от хората повече, но и направи голямо шоу, както казах не е блестящата певица, но нищо нямаше на плейбек. Шегуваше се постоянно, иронизираше и себе си. Единствено Преслава за мен може да си позволи да се усмихва на сцената, да си пусне плейбека и хората пак да й крещят кралицо...xaxa Но дори и тя няколко песни кара на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено Преслава за мен може да си позволи да се усмихва на сцената, да си пусне плейбека и хората пак да й крещят кралицо...xaxa Но дори и тя няколко песни кара на живо.

Не съм съгласна да оправдавате Преслава за плейбека. Точно, защото е от можещите, трябва да си изкарва участията на живо. Щом Галена, която плюете, че нямала глас пее на живо, то какво трябва да остава за други?

Емануела е ясна на всички. DJ-ят от една дискотека така я оплю, разказа ми много кофти неща за нея. Вика, че я мързи едва ли не да си включи микрофона и била много надута. Уж голяма звезда и в топ 5, а дъни на плейбеци. Поне да имаше контакт с публиката.

Галена в това отношение няма равна, винаги вдига хората на макс. И най-вече й се кефя, че си пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж голяма звезда и в топ 5, а дъни на плейбеци. Поне да имаше контакт с публиката.

 

Какъв топ 5, тая се води, че е номер 1 в момента според анкети и според присъствие в дискотеките. Дано да е за кратко. Тука хората се оплакваха, че попфолкът нямал по-некадърен и гаден лидер от Галена, обаче хайде да им е честито сега с тая неадекватна безмозъчница. Няма човек, дето да не се оплакал от нейно участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този ретро канал видеата със сини плочки са с чисто нови ХД плочки. Вижте им качеството - различава се от това на самата картина, което ще рече, че са слагани сега.

Уж казвахте, че е на Пайнер, обаче качиха и песен на Камелия, което е доста съмнително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв топ 5, тая се води, че е номер 1 в момента според анкети и според присъствие в дискотеките. Дано да е за кратко. Тука хората се оплакваха, че попфолкът нямал по-некадърен и гаден лидер от Галена, обаче хайде да им е честито сега с тая неадекватна безмозъчница. Няма човек, дето да не се оплакал от нейно участие.

Да, но същите тези, сега си траят за Емануела и нищо лошо не казват. Защо ли? Даже ни я бутат в лицето, че била изместила Галена...

 

Честити 3 милиона на "Шефката" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но същите тези, сега си траят за Емануела и нищо лошо не казват. Защо ли? Даже ни я бутат в лицето, че била изместила Галена...

 

Честити 3 милиона на "Шефката" :Vishenka_05:

 

Честити почти 7 млн. на Шефката, одеве ги засичах. Първо да минем Емануела и Джордан, следващата цел е десятката, после Зоопарк и така... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити почти 7 млн. на Шефката, одеве ги засичах. Първо да минем Емануела и Джордан, следващата цел е десятката, после Зоопарк и така... :3fdb8960598fa63e:

3 са само от канала на Фен тв.

Тя нека си ги минава, ние от целите си не се отказваме, нали така?

Ще видиш какво ще става, като си пусне новото парче. Тук ще има драми, кризи, направо ще изгорят вуду куклите дето са ги направили. Дупченето не помага.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 са само от канала на Фен тв.

Тя нека си ги минава, ние от целите си не се отказваме, нали така?

Ще видиш какво ще става, като си пусне новото парче. Тук ще има драми, кризи, направо ще изгорят вуду куклите дето са ги направили. Дупченето не помага.

 

Зависи какво ще е това ново парче. Ами ако пак реши да се прави на попаджийка? Фаст ще пирува.

 

Нямам търпение да дойде края на годината, като правим годишната класация за гледания да включим всички клипчета на "Шефката". Колегата модератор се надяваше да не им обърнем внимание, да броим само от официалния канал, как пък не? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи какво ще е това ново парче. Ами ако пак реши да се прави на попаджийка? Фаст ще пирува.

 

Нямам търпение да дойде края на годината, като правим годишната класация за гледания да включим всички клипчета на "Шефката". Колегата модератор се надяваше да не им обърнем внимание, да броим само от официалния канал, как пък не? :3fdb8960598fa63e:

Надявал се той, ама не знае с кой си има работа. Ще преброим абсолютно всички гледания, дори тези под 10К.

Изтритите също влизат в бройката. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена веднъж в една дискотека пееше Шефката и каза: "От утре почвам да правя само кючеци" и диджея й вика: "Ш се сетиш ти" :3fdb8960598fa63e:

еми хайде де :3fdb8960598fa63e:

да затвори устите на Преславовите

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този ретро канал видеата със сини плочки са с чисто нови ХД плочки. Вижте им качеството - различава се от това на самата картина, което ще рече, че са слагани сега.

Уж казвахте, че е на Пайнер, обаче качиха и песен на Камелия, което е доста съмнително.

Пие си кафето с Пайнера , да :D

Вече са на друго ниво. Тя самата каза, че вече си говорили . Няма на кого друг да е тоя канал.

 

30 милиона за хита !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...