Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще го затрие, но тук архивите се пазят!

 

Знам.

 

Сега обмислям, ако някой тъп педал-админ ме блокне, дали да не пратя скрийна на жълтите медии и да напиша статия за това как страницата на Глория блокират фенове, дръзнали да изкажат откровено мнението си без да обиждат никой. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам.

 

Сега обмислям, ако някой тъп педал-админ ме блокне, дали да не пратя скрийна на жълтите медии и да напиша статия за това как страницата на Глория блокират фенове, дръзнали да изкажат откровено мнението си без да обиждат никой. :3fdb8960598fa63e:

Ааа, това си ти, хахаха. Мислех, че си станал свидетел на сеира просто :D Жълтурките са жадни за такива материали, веднага биха ти угодили.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

I4hjzQW.png

 

:3fdb8960598fa63e:

Ах, тиии... способен си да хвалиш и издигаш всяка друга, само и само да принизиш Галена. Ами ако гласуването беше за Емануела и Преслава и Емануела я води пак ли щеше да го покажеш? Съмнявам се, че тогава щеше да си доволен. Мен поне не ме бърка да призная такива неща. И ми даваш сравнение между двете, а аз между песните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране! С такива песни се коват пирони в ковчега на чалгата, евала!

 

Да, наистина е много добра. И двамата се отчетоха с добри солови парчета.

 

Обаче... много депресивно настроение носи тази песен. Животът не е само пиене и забавление - така е, но чалгата е за повдигане на настроението. Не се конкурират тези две неща.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина е много добра. И двамата се отчетоха с добри солови парчета.

 

Обаче... много депресивно настроение носи тази песен. Животът не е само пиене и забавление - така е, но чалгата е за повдигане на настроението. Не се конкурират тези две неща.

Сякаш на Емилия - “Завинаги”, не носи подобно настроение. Чалгата може да се слуша по всякакъв повод. Затова е музиката на народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина е много добра. И двамата се отчетоха с добри солови парчета.

 

Обаче... много депресивно настроение носи тази песен. Животът не е само пиене и забавление - така е, но чалгата е за повдигане на настроението. Не се конкурират тези две неща.

В чалгата всичко е секс, пари, бивши, ще смачкам новата му и т.н...Абсолютно нищо за душата(колкото и тъпо да звучи). Рядко има стойностни песни, дори да има най-често са от Десислава или Емилия. Другите си пеят това в което са били успешни някога и я уцелят хит, я не.

 

Наистина съм впечатлен от проекта, особено текста и клипа. Смятай щом неуспял футболист успява да докосне, какво биха направили талантливи хора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата може да се слуша по всякакъв повод. Затова е музиката на народа.

Аз пък съм забелязал, че чалгата се слуша само от цигани, турци, курви, педали и пияни хора под 25 в дискотеките. Това ли е народа? Факт, че всичко кадърно не е на българска територия, ама чак пък...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е добър бизнес. Очевидно повечето българи я харесват. Не знам кое кадърно е напуснало България, но поне от Видин се изнесе половината циганска махала и престъпността рязко намаля. Сигурно и ако чалгата се отърве от Андреа, бизнес климатът в нея рязко ще те подобри. Няма ли държава, на която да я подарим без рекламация?

 

Между другото, в папата на Кама има послание към сменящите я с Преслава в "Гласът на България".

 

Послание по бански... който поне според мен е излишен... :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кое кадърно е напуснало България

Уж си човек който се интерсува от политика, от ситуацията на България, а се оказва че си един бай х*й обладан от косматата путка на една остаряла плейбой дама на 2004..и нищо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж си човек който се интерсува от политика, от ситуацията на България, а се оказва че си един бай х*й обладан от косматата путка на една остаряла плейбой дама на 2004..и нищо повече.

 

Знам аз какво дрънка на Бойко пропагандата, за да оправдае 10-те години лъжи. Знам и какво е ставало в тая държава през целия преход, защото когато той започна бях на 18 и тъкмо бях станал студент. Не знам защо сте шокирани от емиграцията, но тя не е започнала с прехода. Българите емигрират от над 100 години. След всяка война и фалит на държавата е така. Знаеш ли, че от 30 години почти не виждам свои съученици във Видин? А знаеш ли кога видях такива за тези 30 години? - когато Камелия дойде в клуба на площада и на Миле Китич на панаира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам аз какво дрънка на Бойко пропагандата, за да оправдае 10-те години лъжи. Знам и какво е ставало в тая държава през целия преход, защото когато той започна бях на 18 и тъкмо бях станал студент. Не знам защо сте шокирани от емиграцията, но тя не е започнала с прехода. Българите емигрират от над 100 години. След всяка война и фалит на държавата е така. Знаеш ли, че от 30 години почти не виждам свои съученици във Видин? А знаеш ли кога видях такива за тези 30 години? - когато Камелия дойде в клуба на площада и на Миле Китич на панаира.

Не е пропаганда, а след 2007 и влизането в Евро съюиза ни отвориха границите и всичко живо почна да се спасява. Едни учат, други бачкат. Какво да правиш в България без капитал или без образование? Добре са тия, които са от добро семейство и имат доходи, но такива като теб, мен и останалите от градовете извън петицата сме в кофти положение. В България парите са малко, образованието не ти дава сигурност, цените са огромни(правя сравнение с Германия и Гърция), единственото по-евтино са цигарите..може би за да ни очисти като народ по-бързо. :1000 (29): Старите хора едвам скърпват двата края, младите са деградирали(любимата ми чалга също има 5-10% влиание за това), тия които бачкат са ми с +10 години като ги погледна, изстрадали, вкиснати, страхливи...живота ги е смачкал. Да, в София положението е една идея по-нормално, но там за мен хората са изкуствени "интелектуалци". Мислят си че като имат парите на един беден германец :1000 (29): вече са постигнали нещо и не им пука за всички останали...а това е и проблема според мен на нашата държава - че не сме задружни. В Гърция може да са по-прости от нашите цигани, ама щом са задружни - нищо не може да ги бутне.

 

Кво да се прави. Тва са теми които съм мислял, премислял, анализирал, коментирал, но не виждам решение. Няма как да събудиш овца. За тва се надявам хората които са ходили на вън, да са видяли другата страна на нещата и да се борят за тая промяна, защото тея които цял живот са живяли в тая кочина не знаят че има и други алтернативи. Както и да е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ако сега беше на 20 години и излизаше на пазара на труда, колко щеше да си конкурентноспособен и колко щеше да ти се стои тук?

Много зависи кой на колко се радва - така е и с музиката. Ако това, което ти се предлага, ти стига, ок - радвай му се. Но тук се прелива от пусто в празно открай време.

Ти сам ми потвърди тезата, че селата ще се обезлюдяват, затова са тези масови умъртвявания на животни, за да се съсипе всичко и Бойко да вкара чрез Меркел мигранти при нас, щото там в Германия вече е тясно от такива. Само че тук няма да спазват закони и няма да са дори като евтина работна ръка, а познай за какви набези ще става въпрос. Доскоро това звучеше като конспирация, но и ти потвърди, че това има общо с политиката на Хелзинкския комитет и т.н.

 

Няма лошо, че спорите с Денис - поне виждаш насреща млад човек, който се бунтува срещу статуквото. Ама не може вашето поколение все да казва на нашето: "Ние знаем повече, видели сме повече.". Каква полза от това, щом в един момент свиквате и приемате ситуацията за даденост? Та дори и тия катастрофи с тия мантинели от картон и разпадащи се магистрали говорят за крадене на поразия от обществени поръчки и пестене от строителни материали. Като в същото време винаги се търсят изкупителни жертви и никога те не са политиците.

 

Що вашето поколение не протестираще повече през Лукановата зима и Костовата приватизация, а сега се обвиняват младите колко са рухнали... Много е лесно да предадеш щафетата приемствено и да гледаш сеир отстрани, говорейки за политика, докато се забавляваш на Видинския панаир. Знам, че българинът обича да бяга от реалността по тоя начин, но Камелия няма да оправи държавата.

 

Чалгата не формира реалността, тя я отразява. Каквото е ниво навсякъде в държавата, какъвто е общественият дневен ред - това е положението и в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ако сега беше на 20 години и излизаше на пазара на труда, колко щеше да си конкурентноспособен и колко щеше да ти се стои тук?

Много зависи кой на колко се радва - така е и с музиката. Ако това, което ти се предлага, ти стига, ок - радвай му се. Но тук се прелива от пусто в празно открай време.

Ти сам ми потвърди тезата, че селата ще се обезлюдяват, затова са тези масови умъртвявания на животни, за да се съсипе всичко и Бойко да вкара чрез Меркел мигранти при нас, щото там в Германия вече е тясно от такива. Само че тук няма да спазват закони и няма да са дори като евтина работна ръка, а познай за какви набези ще става въпрос. Доскоро това звучеше като конспирация, но и ти потвърди, че това има общо с политиката на Хелзинкския комитет и т.н.

 

Няма лошо, че спорите с Денис - поне виждаш насреща млад човек, който се бунтува срещу статуквото. Ама не може вашето поколение все да казва на нашето: "Ние знаем повече, видели сме повече.". Каква полза от това, щом в един момент свиквате и приемате ситуацията за даденост? Та дори и тия катастрофи с тия мантинели от картон и разпадащи се магистрали говорят за крадене на поразия от обществени поръчки и пестене от строителни материали. Като в същото време винаги се търсят изкупителни жертви и никога те не са политиците.

 

Що вашето поколение не протестираще повече през Лукановата зима и Костовата приватизация, а сега се обвиняват младите колко са рухнали... Много е лесно да предадеш щафетата приемствено и да гледаш сеир отстрани, говорейки за политика, докато се забавляваш на Видинския панаир. Знам, че българинът обича да бяга от реалността по тоя начин, но Камелия няма да оправи държавата.

 

Чалгата не формира реалността, тя я отразява. Каквото е ниво навсякъде в държавата, какъвто е общественият дневен ред - това е положението и в чалгата.

 

Бг селото няма нужда от изтрепване на животните, за да се обезлюди. Смъртността и ниската раждаемост са достатъчни.

 

Корупцията не се изтрива отгоре надолу. Тя започва от най-ниските слоеве и продължава до властта. От дядо ти Пешо дето не плаща данък, когато продаде овчата кожа, до Бойко Борисов. Най-страшното е, че всички се имат за много принципни хора, а крадат най-безобразно. И да - успяват с връзки. Лично моята мотивация да се махна от провинцията беше точно тази безперспективност и връзкарщина, която съдя откакто съществувам. Както се казва, по-добре последен в столицата, отколкото първи на село. За повечето заминали млади българи - по-добре да мият чинии за 2000 евро, отколкото за 200 лв. А такива като мен, които са тесни специалисти в нещо - или в голям град или Терминал 2.

 

Иначе се обричаш да живееш в селище на бавната смърт. Затъпявайки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам какво ще стане в България, когато за пръв път тръгнах по търговия в Сърбия през 1991 година. Там заварих в 1 двор по 3 къщи, трактор, комбайн, "Застава", "Мерцедес" и възрастно семейство пенсионери. Питах ги къде са децата, а отговора беше: - В нашата къща във Виена! Идват само лятото за 2 месеца. Ние се прибрахме тук и им оставихме всичко там. И понеже тук при нас това е така още от 1997-та, когато затвориха "Видахим" и този край приключи, вече 20 години съм на "сръбска" вълна и чакам тяхната съдба. Ние вече сме колония на запада, точка.

 

Но, тази демографска трагедия не е причина да лягаме и да умираме. В 2 месеца от годината тук всичко е както трябва. Гастарбайдерите се връщат за юли и август, а след панаира си бият камшика на запад. В тези 2 месеца обаче тук всичко ври и кипи. Вече не е достатъчен само панаира, а отвориха и ремонтираха 2 клуба. Канят наред най-големите звезди и никой не мрънка. Всеки излиза да харчи като луд, че после 10 месеца чанч на запад.

 

Днес свършва панаира с Борко Солтарийски, а изводите са направени и вече се стяга програма за догодина. Отчетено бе, че в този град пари има за 5-6 дни, а не за 10. Според мен ще се спрат на около седмица или максимум от събота до събота. Може да е като до сега, но няма пари за истински звезди, защото са много скъпи. Категорични са, че сърбте ще са 50%, но искат истински звезди, а не пълнеж. Драгана Миркович е на 90% сигурна, но как ще я свалят под 15 000 евро не ми е ясно. Стоя, Индира и Сека Алексич са моите опции, но те са около 10 000 евра всяка. В пакет може и да свалят нещо, но нищо не се знае. След дебилската твърдоглавост на Митко Пайнера да не дава промоции само за нас, цените му няма как да минават повече тук. Ще има максимум 1 звезда от Пайнер и проблемът е дали да е Преслава или Галена. Некомпетентната представителка на общината е обсебена от Преслава и имам цяла година да и обясня чалгата, че никак не е в час. Негатив е само ограничената възможност за Галена, че тя поема участия само четвъртък, петък и събота. Криско и Гери Никол вече са сигурни и ще ги плати господина с луна парка, а за последният вакантнен ден ще видим кой ще бъде.

 

Това е лятото на България (без София) - ядене, пиене, новите дрехи и айде наздраве... :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 2 месеца от годината тук всичко е както трябва. Гастарбайдерите се връщат за юли и август, а след панаира си бият камшика на запад. В тези 2 месеца обаче тук всичко ври и кипи. Вече не е достатъчен само панаира, а отвориха и ремонтираха 2 клуба. Канят наред най-големите звезди и никой не мрънка. Всеки излиза да харчи като луд, че после 10 месеца чанч на запад.

 

Днес свършва панаира с Борко Солтарийски, а изводите са направени и вече се стяга програма за догодина. Отчетено бе, че в този град пари има за 5-6 дни, а не за 10. Според мен ще се спрат на около седмица или максимум от събота до събота. Може да е като до сега, но няма пари за истински звезди, защото са много скъпи. Категорични са, че сърбте ще са 50%, но искат истински звезди, а не пълнеж. Драгана Миркович е на 90% сигурна, но как ще я свалят под 15 000 евро не ми е ясно. Стоя, Индира и Сека Алексич са моите опции, но те са около 10 000 евра всяка. В пакет може и да свалят нещо, но нищо не се знае. След дебилската твърдоглавост на Митко Пайнера да не дава промоции само за нас, цените му няма как да минават повече тук. Ще има максимум 1 звезда от Пайнер и проблемът е дали да е Преслава или Галена. Некомпетентната представителка на общината е обсебена от Преслава и имам цяла година да и обясня чалгата, че никак не е в час. Негатив е само ограничената възможност за Галена, че тя поема участия само четвъртък, петък и събота. Криско и Гери Никол вече са сигурни и ще ги плати господина с луна парка, а за последният вакантнен ден ще видим кой ще бъде.

 

Това е лятото на България (без София) - ядене, пиене, новите дрехи и айде наздраве... :cheers:

 

И това теб те устройва? Да се радваме, че от 12 месеца през годината в 2 е пълно и има живот. Докъде ни докараха!!

 

Надявам се сещаш се, че това е до време - въпросните гастербайтери, като родят и отгледат своите деца в чужда държава, тия дечица няма да чувстват България като своя, малцина от тях ще се връщат тук, то просто родният град на бащите им няма да е техния роден град, бабите им пък ще са починали...

 

Отдавна е късно да спасяваме цялата държава, просто е невъзможно на този етап. Затова мисля, че е най-добре ресурсите и наливането на пари да се съсредоточи в няколко подбрани провинциални центрове, в които все пак още има някаква надежда за спасение и оцеляване в по-дългосрочен план.

 

Нито има средства за поддържане на инфраструктурата на малките населени места, нито има смисъл в това - те си отиват така или иначе. По последни данни и инвестициите са драстично намалели през последните 1-2 години...

 

И как няма да намалеят, като хората или са в чужбина, или вече си имат работа, или не им се работи за малко пари и се оправят, както те си знаят. Кой ще бачка в тия нови фирми и предприятия? В най-големите градове отдавна има недостиг на работна ръка, работодатели си крадат персонала, предлагайки му по-добри условия от конкуренцията. Това вдигна и заплатите донякъде. Поне тук, в Пловдив. Но аз не виждам от какво ще бъде привлечен един крупен инвеститор в град като Видин или Монтана.

 

Управляващите ще продължават да крадат, който и да дойде на власт. Така е било, така е, така и ще бъде. И нас да изберат за управници, и ние ще бъркаме в кацата с меда. Въпросът е да изберем най-малкото зло и това зло поне да остави нещо добре направено след себе си.

 

Колкото до панаира във Видим - аз се учудвам, че е бил 10 дни. Виждаме ми се доста дълго. Явно си падате купонджии. :3fdb8960598fa63e: Наистина една седмица звучи по-нормално, то 10 дни без изтрезняване - не ми се мисли.

 

Галена през лятото чат-пат поема участия и в дни, които е отредила за почивка. Може и да се навие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това теб те устройва? Да се радваме, че от 12 месеца през годината в 2 е пълно и има живот. Докъде ни докараха!!

 

Надявам се сещаш се, че това е до време - въпросните гастербайтери, като родят и отгледат своите деца в чужда държава, тия дечица няма да чувстват България като своя, малцина от тях ще се връщат тук, то просто родният град на бащите им няма да е техния роден град, бабите им пък ще са починали...

 

Отдавна е късно да спасяваме цялата държава, просто е невъзможно на този етап. Затова мисля, че е най-добре ресурсите и наливането на пари да се съсредоточи в няколко подбрани провинциални центрове, в които все пак още има някаква надежда за спасение и оцеляване в по-дългосрочен план.

 

Нито има средства за поддържане на инфраструктурата на малките населени места, нито има смисъл в това - те си отиват така или иначе. По последни данни и инвестициите са драстично намалели през последните 1-2 години...

 

И как няма да намалеят, като хората или са в чужбина, или вече си имат работа, или не им се работи за малко пари и се оправят, както те си знаят. Кой ще бачка в тия нови фирми и предприятия? В най-големите градове отдавна има недостиг на работна ръка, работодатели си крадат персонала, предлагайки му по-добри условия от конкуренцията. Това вдигна и заплатите донякъде. Поне тук, в Пловдив. Но аз не виждам от какво ще бъде привлечен един крупен инвеститор в град като Видин или Монтана.

 

Управляващите ще продължават да крадат, който и да дойде на власт. Така е било, така е, така и ще бъде. И нас да изберат за управници, и ние ще бъркаме в кацата с меда. Въпросът е да изберем най-малкото зло и това зло поне да остави нещо добре направено след себе си.

 

Колкото до панаира във Видим - аз се учудвам, че е бил 10 дни. Виждаме ми се доста дълго. Явно си падате купонджии. :3fdb8960598fa63e: Наистина една седмица звучи по-нормално, то 10 дни без изтрезняване - не ми се мисли.

 

Галена през лятото чат-пат поема участия и в дни, които е отредила за почивка. Може и да се навие.

 

Ниски данъци. Лоби в общинския съвет. Общи работници има все още в провинцията. И то готови на нископлатен труд. Вярно, че и не толкова качествен. Но - укриват осигуровки и т.н...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ниски данъци. Лоби в общинския съвет. Общи работници има все още в провинцията. И то готови на нископлатен труд. Вярно, че и не толкова качествен. Но - укриват осигуровки и т.н...

 

Мислиш ли? Хем да блъскат като луди под жаркото слънце, хем за 400 лв? Тези не се ли изнесоха отдавна по Англия, Германия, Испания и нашите си големи градове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това теб те устройва? Да се радваме, че от 12 месеца през годината в 2 е пълно и има живот. Докъде ни докараха!!

 

Надявам се сещаш се, че това е до време - въпросните гастербайтери, като родят и отгледат своите деца в чужда държава, тия дечица няма да чувстват България като своя, малцина от тях ще се връщат тук, то просто родният град на бащите им няма да е техния роден град, бабите им пък ще са починали...

 

Отдавна е късно да спасяваме цялата държава, просто е невъзможно на този етап. Затова мисля, че е най-добре ресурсите и наливането на пари да се съсредоточи в няколко подбрани провинциални центрове, в които все пак още има някаква надежда за спасение и оцеляване в по-дългосрочен план.

 

Нито има средства за поддържане на инфраструктурата на малките населени места, нито има смисъл в това - те си отиват така или иначе. По последни данни и инвестициите са драстично намалели през последните 1-2 години...

 

И как няма да намалеят, като хората или са в чужбина, или вече си имат работа, или не им се работи за малко пари и се оправят, както те си знаят. Кой ще бачка в тия нови фирми и предприятия? В най-големите градове отдавна има недостиг на работна ръка, работодатели си крадат персонала, предлагайки му по-добри условия от конкуренцията. Това вдигна и заплатите донякъде. Поне тук, в Пловдив. Но аз не виждам от какво ще бъде привлечен един крупен инвеститор в град като Видин или Монтана.

 

Управляващите ще продължават да крадат, който и да дойде на власт. Така е било, така е, така и ще бъде. И нас да изберат за управници, и ние ще бъркаме в кацата с меда. Въпросът е да изберем най-малкото зло и това зло поне да остави нещо добре направено след себе си.

 

Колкото до панаира във Видим - аз се учудвам, че е бил 10 дни. Виждаме ми се доста дълго. Явно си падате купонджии. :3fdb8960598fa63e: Наистина една седмица звучи по-нормално, то 10 дни без изтрезняване - не ми се мисли.

 

Галена през лятото чат-пат поема участия и в дни, които е отредила за почивка. Може и да се навие.

Много ми харесват тия дискусии. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена през лятото чат-пат поема участия и в дни, които е отредила за почивка. Може и да се навие.

Има участия само от четвъртък до събота главно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...