Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен не ми харесва вокално. Дори ме дразни. Какво шоу? Прави сеир и хората й се смеят на простотията и я смятат за луда. Тя си е. Видяхме достатъчно вече от нея. И продължава да се бута, а дано някой отново я забележи, но не става. Същата работа и Сашка Васева. Поне да имаха достойнство да видят, че никой не ги брои за нищо и да се скрият по дупките си, ама не... Хората могат само да им гледат панаирите и да се забавляват за момента, но всички знаят що за стока са. Нали пускаха песни, къде са им хитовете?

Луна не е издавала песен от 2015, а е гаранция за рекорден рейтинг, когато и където и да се появи. Сашка не е интересна към днешна дата. Тя беше хит и скандал преди години. Новият й образ на добрата самарянка не е особено сполучлив.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стороро има повече принос за успеха на песента от Галена, а тук се опитват да изкарат обратното, защото е зациклила. Сякаш не могат да и бъдат фенове ако не е в топ 5. :mf_surrender:

 

Стига глупости ! Галена и с 'Шефката и без е в ТОП 3 !!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещате ли, че Галена е най-коментираната тема във форума от седмици? После не била интересна, ами как да не е?

Сега не ми излизайте с номера, че ние ви натрисаме темата, защото ако искате може да не отговаряте, а вие се побърквате да пишете. Такова раздвижване в рама скоро не беше имало. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещате ли, че Галена е най-коментираната тема във форума от седмици? После не била интересна, ами как да не е?

Сега не ми излизайте с номера, че ние ви натрисаме темата, защото ако искате може да не отговаряте, а вие се побърквате да пишете. Такова раздвижване в рама скоро не беше имало. :1000 (19):

Повече коментираш другата си любимка, която дори не изписва Румен Борилов като feat. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, човек, и аз съм така до голяма степен относно силните на деня. То е нормално това, което е вървежно и се котира в актуалния момент, да те увлече и теб. Ако замине в коша, подсъзнателно и на теб ти се набива в главата, че въпросното нещо вече не става....

 

Но за мен Галена не е стъпила накриво. Видяхме, че ако броим и "Просто Шоу", е в топ 3 на изпълнителите за годината. Виждаме, че тая пуста "Шефка" е хита на лятото. По-слабо се представя от най-славните си години, но пак е сред най-успешните, а тук се опитват да ни внушат, че била залязла и тотално пропаднала, извън ТОП 10 и куп подобни небивалици.

 

А Слави съм забелязал, че има склоността да си сменя позициите относно изпълнители нерядко. Една седмица издига Преслава и прави комплименти на Галена, следващата пак Преслава му е симпатична, смядовската - за боклука. Той казва, че се старае да гледа от всички възможни ъгли и да бъде обективен, но аз лично намирам това за mood swinger-ство.

Преслава ми е била любимка някога, Галена не. Харесвам повечето проектите на Галена последните 5-6 години, но отношението ми и към двете специално във форума, е породено от държанието на феновете им. Галеновите сте по нахални, подигравстелни и омаловажаващи другите. Пресовите рядко дразнят и се пъчат. Нито пък всяка година се чудят как да изкарат Преса най в нещо. Допитванията на сигнал и планета вършат това вместо тях. Харесвам Галена, но няма как да ми я бутат при най заслужилите за 2018, защото спрямо предните години нещата не са розови и добре, че е работила много преди това, че спада да не се усети масово. Нима не похвалих пеенето и онзи ден и не ви дадох оръжие в ръцете срещу преслитата. Няма как да толерирам само едната или само другата. Фен съм само на Десислава. Но се опитвам да бъда обективен, а за хората, които не са фен ни на едната, ни на другата, вижданията са най точни. Просто феновете на Преслава не се опитват от корена му ряпа да сеят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ли е в топ 3 само с 1 песен през 2018 ? ??

 

Галена 2018 = Просто Шоу,Дай ми любов,Маракеш

Преслава 2018 - Обратно в играта

Обратно в играта е по-голям хит от Дай ми любов и Маракеш взети заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е подходяща за дискотеки и би могла да държи ниво известно време и без хит. Ако имаше вечни хитове, като Камелия, можеше да си позволи и да спре да издава песни изобщо. За съжаление, е по-временна звезда от недолюбваната от мен Преса.

И на мен ми е чудно защо е тази драма след като Галена спокойно може да вземе да се завърне с гръм и трясък още със следващия проект и да не се налага Шефката да се бута като хита, с който разбивала всички. Иначе не мисля, че е временна звезда, просто тя се размина на крачка от онова да е звезда, обичана от България като цяло, който период Преслава хвана за 2-3 години. Просто звездите от 2010 натам вече не са чак такива масови любимки.

 

На мен не ми харесва вокално. Дори ме дразни. Какво шоу? Прави сеир и хората й се смеят на простотията и я смятат за луда. Тя си е. Видяхме достатъчно вече от нея. И продължава да се бута, а дано някой отново я забележи, но не става. Същата работа и Сашка Васева. Поне да имаха достойнство да видят, че никой не ги брои за нищо и да се скрият по дупките си, ама не... Хората могат само да им гледат панаирите и да се забавляват за момента, но всички знаят що за стока са. Нали пускаха песни, къде са им хитовете?

Сашка Васева вече въобще не залага на простотия. Във Випа беше сред най-симпатичните участнички и да е имала само 2-3 изцепки, които после да са се забравяли. Даже бих казал, че именно тя промени изцяло възгледите за себе си в това шоу, защото преди това всички я смятаха на тотална откачалка и очакваха от нея шоу в стил Луна. Да не говорим, че е една от броящите се на пръсти изпълнителки от старата генерация, която взе, че направи парче с вървежно звучене. И като за нея парчето даже си е хит- тя по-гледана песен в YouTube няма, дори и златните й хитове са с по-малко. Все повече си мисля, че ако не се беше оттеглила преди много години, можеше да е някакъв фактор и днес, просто е прекалено интересна, за да бъде подмината.

И също така, колкото и шокиращо да звучи за всички (сега ще скандализирам)… Сашка и Луна пеят по-добре от толкова обсъжданата Галена. Най-малкото заради това е нормално и до ден днешен да имат някакви фенове.

 

А иначе целия този спор тръгна от моята класация, която показва едни реални позиции на Галена без въпросния пробутван кючек. Интересно ми е обаче това, че този път феновете на Преслава си стоят кротки и не се обаждат за нейното 14-то място, а феновете на Галка вдигат патардия за 16-то. Това може би още повече доказва, че 2018 е периодът, в който най-накрая трябва да си отворим очите, за да видим, че и Галена вече не е чак такова ТОП име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва вокално. Дори ме дразни. Какво шоу? Прави сеир и хората й се смеят на простотията и я смятат за луда. Тя си е. Видяхме достатъчно вече от нея. И продължава да се бута, а дано някой отново я забележи, но не става. Същата работа и Сашка Васева. Поне да имаха достойнство да видят, че никой не ги брои за нищо и да се скрият по дупките си, ама не... Хората могат само да им гледат панаирите и да се забавляват за момента, но всички знаят що за стока са. Нали пускаха песни, къде са им хитовете?

 

Сашка направи по успешно парче от последните 5 на Глория. Това означава ли, че хората знаят каква стока е и Глория... А хит като Луна президент който да се знае масово благодарение на гениалния и подход в брадърите, Глория не е виждала от повече от десетилетие. Не омаловажавай динозаврите на този жанр...

Усещате ли, че Галена е най-коментираната тема във форума от седмици? После не била интересна, ами как да не е?

Сега не ми излизайте с номера, че ние ви натрисаме темата, защото ако искате може да не отговаряте, а вие се побърквате да пишете. Такова раздвижване в рама скоро не беше имало. :1000 (19):

Усещаш ли, че всяка вечер стигаш до това заключение. Този път аз, сг и асълъма сме инициаторите на тази дискусия, а не ти и КондомА.

 

Радвам се, че си признахте, че Шефката е на Стораро, а Галена е за фон вместо Бурхан в поредния му кючек . Лека нощ от мен драги ми сладурковци. :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е чудно защо е тази драма след като Галена спокойно може да вземе да се завърне с гръм и трясък още със следващия проект и да не се налага Шефката да се бута като хита, с който разбивала всички. Иначе не мисля, че е временна звезда, просто тя се размина на крачка от онова да е звезда, обичана от България като цяло, който период Преслава хвана за 2-3 години. Просто звездите от 2010 натам вече не са чак такива масови любимки.

Еми, Пайнера много дълго и незаслужено бута Преса за сметка на всички други. Затова се получи така и някои певици не изживяха най-звездния си миг.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, Пайнера много дълго и незаслужено бута Преса за сметка на всички други. Затова се получи така и някои певици не изживяха най-звездния си миг.

Ама и хората си я обичаха и искаха... Не става само с бутане, знаем, че балоните се късат.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да си видял някой от феновете и да споменава Стораро?

Не съм обърнал внимание. Прави впечатление, че отричате, че е дует и че е хит заради Стораро. Не те нападам, но не разбирам, какво толкова те бърка Галена? От време на време да я хейтиш - айде ок, но ти постоянно го правиш като стане въпрос за нея.

Мисли за Преси. :Vishenka_05: как ще се казва бъдещата рожба, нормално ли ще ражда Преслава, каква майка ще е, ще пренареди ли приоритетите си, кога ще пусне нова песен. :Vishenka_05:

 

Значи пак си пропуснал всичко и си загубил времето си с този пост. Като прочетеш целия спор 10 страници назад и тук и в темата за Галена, ще разбереш какво точно се обсъжда. Дискутират се двойните стандарти на Галенови когато става дума за Галена или някоя друга. То е ясно, че Шефката е хит и масово хората не знаят разликата между дует и фийт. Но щом Галя няма правата и умишлено се разграничи от песента, то дали самата тя го възприема като дует.

 

Странна птица си ти. Винаги заемаш най неочакваната страна. Кой пише в момента - Ванчо или Симона? :gun_bandana:

Не мога да коментирам двойните стандарти на Галенови, тъй като не съм запознат с тях. В случая изказвам мнение, че песента е хит и е дует. Не ми е проблем да го кажа.

 

Пиша АЗ. :3fdb8960598fa63e:

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещаш ли, че всяка вечер стигаш до това заключение. Този път аз, сг и асълъма сме инициаторите на тази дискусия, а не ти и КондомА.

 

Усещам, че трябва да ви го напомням всяка вечер, докато го разберете.

Айде сега и точките искате да оберете. Няма проблем, истината пак е друга, ти не я признавай ако искаш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфуу 10 страници изписахме за Тая шефка. Ако не участваше Галена в него, нямаше и да се сетите в края на годината, че Стораро е имал такъв хит, както всяка година го правите и със Стораро и с Алисия.

Пускам си Тор Рагнарок. Няма се занимавам цяла нощ с кючеците на Стораро...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфуу 10 страници изписахме за Тая шефка. Ако не участваше Галена в него, нямаше и да се сетите в края на годината, че Стораро е имал такъв хит, както всяка година го правите и със Стораро и с Алисия.

Пускам си Тор Рагнарок. Няма се занимавам цяла нощ с кючеците на Стораро...

 

ПРИЗНАНИЕЕЕЕ, поредно такова от вас.... Айде, вече може да си лягаш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая Галена. Та тя като беше бременна беше по-слушана и с повече гледания. Слаба година от Морому насам и това е, от където и да го въртите и гледате :beware_mods: Есил и Марчела са пуснали добри проекти. Особено Есил :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави доста сериозно впечатление тенденциозният отказ на един от върлите почитатели на Галена тук да се включи по темата с Шефката. Всички други се изказаха и заявиха своята позиция, само оттам се носи гробно мълчание. Аз не знаех, нЙе! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРИЗНАНИЕЕЕЕ, поредно такова от вас.... Айде, вече може да си лягаш :1000 (29):

Че кога съм отричал, че Шефката е един от летните хитове? Мога да дам поне 5 поста, в които твърдя, че е хит. Толкова сте разбрали с Ванчо за какво споря. А и фийт означава точно да участваш по някакъв начин в даден проект. Шефката е хит, но Галена няма свой хит и потребителите тук, които не отразявате летните хитове кючеци на Стораро, сега го ползвате за спасителен пояс. Щом Галена не е поискала да бъдеш дует и да бъде качен и в двата канала, значи самата тя не го чувства като дует. Нека според нея не е дует, а тука за малцина да е, щом ще спите по спокойно, че Галя има свой хит. Не искам да ви се разбиват нервичките :1000 (6):

 

 

Айде лягайте вече, утре пак :jump:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 36 милиона. Вечна лидерка! :Vishenka_05:

Симеонова,ти как ще коментираш тези жалки опити Галя да се изкара като дискотечна терминаторка? Стига толкова работа,лекциите наближават. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...