Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ме познаваш лично за да знаеш какъв съм. :1000 (29):

 

Не ми и трябва. Достатъчно ясен си за две години да те преценя.

 

За трети път те приканвам да публикуваш класацията за гледания. Но няма да го направиш, нали? Докажи, че не си болен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значението е в принципите и доблестта на човека. Вие кога ще се научите на принципност в този живот? След като песента на Стораро и Галена е хитът на лятото, защо човек, известен с пословичната си ненавист към втората, ще измисля нетипични точкови системи, с които не боравим в този форум, ще си създава главоболие и отделя време да скалъпва класация, чиято единствена цел е да внуши, че омразната му е залязла и забравена, че не е успешна? Това е да си воден от чувство на омраза. Това е да манипулираш, воден от негативна емоция. Това ли трябва да приемем, това ли трябва да толерираме?

 

Вие тук чувство за правда нямате ли? На евтини манипулации ли се оставяте?

Имаме чувство за правда, но с случая не става въпрос за нещо кой знае какво, че да му се нахвърляме и да го разкъсваме. Не е абсолютно нищо ново, че той не харесва Галена и би поствал само класации, в които тя не печели. Това не променя факта, че за всички е ясно, че именно песента с участието на Галена е хита на лятото. Дали Фаст е пуснал или не класация, в която не е отчитал страничните клипчета, не е от кой знае какво значение.

А и той ако зачита клипчетата на Галена и Тони ще трябва да зачита и на останалите. Представяш ли си какво издирване и броене трябва да падне? :1000 (29): Аз всъщност си представям, защото наскоро го направих, но днес надали някой ми помни тази класация. И тази на Фаст ще отмине и ще остане единствено фактът, че Шефката е най-големия хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме чувство за правда, но с случая не става въпрос за нещо кой знае какво, че да му се нахвърляме и да го разкъсваме. Не е абсолютно нищо ново, че той не харесва Галена и би поствал само класации, в които тя не печели. Това не променя факта, че за всички е ясно, че именно песента с участието на Галена е хита на лятото. Дали Фаст е пуснал или не класация, в която не е отчитал страничните клипчета, не е от кой знае какво значение.

А и той ако зачита клипчетата на Галена и Тони ще трябва да зачита и на останалите. Представяш ли си какво издирване и броене трябва да падне? :1000 (29): Аз всъщност си представям, защото наскоро го направих, но днес надали някой ми помни тази класация. И тази на Фаст ще отмине и ще остане единствено фактът, че Шефката е най-големия хит.

 

Така е, прав си. Просто виждам потенциал в този човек и се ядосвам на тази му слабост, от която не може да се отърве с години.

 

Ти ще попилееш ли два часа време и енергия да правиш класация с точкови системи само и само, за да изкараш твоя антипатична певица да не е на върха, при положение, че тя реално е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман с тая Шефка. Реално погледнато от трите версии тази на Смядовица си е най-малко популярната,но тя сигурно е свикнала да е вечната последна дупка на кавала :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Играх си много за тази от миналия месец за песните от началото на годината досега. За тази не чак толкова. Най-много 30 минути да са били.

Направи още една с гледанията, какво толкова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман с тая Шефка. Реално погледнато от трите версии тази на Смядовица си е най-малко популярната,но тя сигурно е свикнала да е вечната последна дупка на кавала :girl_witch:

 

Е, поне имате нещо общо. :3fdb8960598fa63e:

 

А и трябва да си й благодарен. В последните месеци използваш точно името на Галена, за да ти обърне някой внимание. Иначе си постваш Адрееви песньовки и коментарите ти - глас в пустиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, прав си. Просто виждам потенциал в този човек и се ядосвам на тази му слабост, от която не може да се отърве с години.

 

Ти ще попилееш ли два часа време и енергия да правиш класация с точкови системи само и само, за да изкараш твоя антипатична певица да не е на върха, при положение, че тя реално е?

Той сам си решава дали да си губи времето или не, предполагам че е наясно че във форум като този класацията му ще мине и замине. Формулата, по която работи, всъщност е доста добра, както бях казвал и преди. Това е някакъв западен стандарт на точкова система и който следи чуждите форуми може да се запознае с нея. Т.е дори и най-актуалната певица в момента Ариана Гранде да има едно официално клипче с 1 милиард и едно не-официално с половин милиард, ще й зачетат само официалното. Просто такава е формулата и Фаст работи по нея, разбира се знаем с каква цел. :1000 (29):

Реално проблема си е на Диапазон, че не са направили нищо с тия странични клипчета и в подобна класация може да им се зачита само тяхното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, поне имате нещо общо. :3fdb8960598fa63e:

 

А и трябва да си й благодарен. В последните месеци използваш точно името на Галена, за да ти обърне някой внимание. Иначе си постваш Адрееви песньовки и коментарите ти - глас в пустиня.

Толкова са ви се изгладили мозъците от слушането на смядовската Шефка,че вече не ми прави впечатление дали отговарям на теб или на онази от Ловеч. Опитай отново с нещо ново,на което не съм отговарял :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман с тая Шефка. Реално погледнато от трите версии тази на Смядовица си е най-малко популярната,но тя сигурно е свикнала да е вечната последна дупка на кавала :girl_witch:

Реално и трите се на горе-долу едно ниво.Факт е и че Шефката официално издадена месец след като беше пусната в тубата има почти колкото гледанията на Off:off и половината на оригинала, за 2-3 месеца!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това и остава,да им изтрият страничните клипчета и съвсем ще издивеят,че дори Мира има 5 милиона на кючек. :1000 (29):

Така поне си живеят в някаква илюзия и се опитват да се успокоят,че Галена не пропада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално проблема си е на Диапазон, че не са направили нищо с тия странични клипчета и в подобна класация може да им се зачита само тяхното.

Главния проблем е че Стораро избърза да я качи преди да уреди правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова са ви се изгладили мозъците от слушането на смядовската Шефка,че вече не ми прави впечатление дали отговарям на теб или на онази от Ловеч. Опитай отново с нещо ново,на което не съм отговарял :whistling:

 

Това го чета за 16-ти път, а ми казваш аз да опитам с нещо ново?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално проблема си е на Диапазон, че не са направили нищо с тия странични клипчета и в подобна класация може да им се зачита само тяхното.

Защо да не може да се зачитат другите, като са напълно реални? Спокойно може да се броят всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това и остава,да им изтрият страничните клипчета и съвсем ще издивеят,че дори Мира има 5 милиона на кючек. :1000 (29):

Така поне си живеят в някаква илюзия и се опитват да се успокоят,че Галена не пропада.

Скучен си тази вечер нещо. Защо така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално и трите се на горе-долу едно ниво.факт е и че Шефката официално издадена месец след като беше пусната в тубата има почти колкото гледанията на Off:off и половината на оригинала, за 2-3 месеца!

Оригиналът го въртяха още в края на зимата-началото на пролетта и беше тотален хит в дискотеките. Гледанията на офф офф и Шефката не се изчисляват правилно.Докато на първата гледанията са само от официалния канал,то тези на Шефката се смятат от 37472737 клипчета,за да е реално Шефката има едва 4,7 милиона,което за "хит на лятото" е страшно малко.Предвид факта,че в чалгата тези дни се пускат само яки песни,мислиш ли че до края на другия месец някой ще се сеща за гнусотията на Галя? :1000 (29): Като гледам гледанията й също вече не се актуализират всеки ден,сигурно отдаавна са под 100к :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го чета за 16-ти път, а ми казваш аз да опитам с нещо ново?

Именно. Писна ми да пиша едно и също както и да отговарям на едно и също.

 

Скучен си тази вечер нещо. Защо така?

Не знам,чакам да ми кажеш защо си изтри коментара,че нещо се направи,че не ми видя поста :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Главния проблем е че Стораро избърза да я качи преди да уреди правата.

 

Който и да я е качил първи, втори или трети си е факт, че гледанията се разпръснаха в 100 канала и никой не направи нищо по въпроса. Диапазон трябваше да изтрият всички странични след като им излезе официалния и да не допускат други. Днес клипчето в техния канал щеше да е с поне 6-7 милиона и хита на лятото нямаше да се води чак на 4 място.

 

Защо да не може да се зачитат другите, като са напълно реални? Спокойно може да се броят всички.

Защото такава е западната формула, по която работи Фаст и нея не си я е измислил той. Трябва да са официални гледания в официален канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам гледанията й също вече не се актуализират всеки ден,сигурно отдаавна са под 100к :3fdb8960598fa63e:

 

Ко на ибе, че са под 100К, ко на ибе? Аз да не съм ти сметало тука? Ние към този момент си гоним целта - 10 млн. Скоро ще е постигната.

 

А и не знам колко прави на ден към днешна дата, нищо чудно и над 100К да са още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От миналата година до края на това лято, с тази очевидна доминация на Алисия и Емануела в чалгата, за момент си помислих, че "АРА аудио-видео" най-после, са станали сила. Но след новите неща на Слави, Азис и Кама излезли през септември, всичко си дойде на мястото. Желанието е едно, активността друго, но класата е вечна. Толкоз!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее адски досадни сте с тоя хит на лятото, честно, откачам :Д

 

Имаш си Рама чатче, ориентирай се натам и по-малко откачане ще има. Айде, да те видя, към чатчето... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...