Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Говоря за лайкове/дислайкове. Тях не сте ги броили. :3fdb8960598fa63e:

Класацията ти е на база лайкове, така ли? Защо? Кой го решава това? Нагласяте си нещата, както на вас ви се иска да изглеждат. Няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое и е абсурдното и съчиненото? По точни данни е.

 

Ся щи кажа кое.

 

Тръгваш да правиш класация, а сам казваш, че нямаш данните за най-големия хит. Ми къде си тръгнал тогава бе? Няма да правиш класация тогава.

 

Защо не направи класация на база гледания? Защото Галена ще е номер 1 със Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай разчет как стигна до тази подредба.

 

Разчетът му е правилен, но той нямал данните на лайковете за изтрите клипчета на "Шефката". Как тръгва да прави класация, като няма всички данни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разчетът му е правилен, но той нямал данните на лайковете за изтрите клипчета на "Шефката". Как тръгва да прави класация, като няма всички данни?

Манипулация на много елементарно ниво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, съгласете се, че ако точно днес някой бе решил да смята, нямаше да се сети дори за вашите изтрити клипчета, каквито и други песни са имали. Ето, че дори и вие не сте се сетили да преброите харесванията. И вие манипулирате, защо той да не го прави? Пък и не виждам да го прави. По принцип би било добре да представи подробен разчет за всяка от тези песни, за да е по-нагледно, но в случая не мисля, че си струва да доказва каквото и да било.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манипулация на много елементарно ниво...

 

Много съм разочарован от Fast. Бях почнал да си подобрявам мнението за него през последната година, но както казва Филип, той не просто обича Преслава, той мрази повече Галена. Воден е от омразата. Това е болестно състояние. Да се чудиш как да си нагласиш схемата, каква класация да си измислиш и как точно да нагодиш правилата, за да принизиш обекта на своята омраза. Намирам нещо психопатийно в цялата тази работа. :mf_surrender:

 

И му казват "Дай класация за гледания", той отказва като малко дете, защото знае какъв ще е резултатът. Радвам се, че такива хора за пореден път лъсват пред всички какви са - да им видят истинската същност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията е направена по точкава система, в която Галена винаги да е на 3-то или 4-то място. Не разбрахте ли? :1000 (29):

 

Ако Галена води по гледания, класацията ще е по харесвания... а ако води и по-харесвания ще е по коментари или споделяния.. абе, все тая. Важното е да не води :3fdb8960598fa63e:

 

Кой пред нея, кой зад нея - няма значение... нали трябва да извъртим нещата така, че да изглежда много залязла и забравена от света. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, съгласете се, че ако точно днес някой бе решил да смята, нямаше да се сети дори за вашите изтрити клипчета, каквито и други песни са имали. Ето, че дори и вие не сте се сетили да преброите харесванията. И вие манипулирате, защо той да не го прави? Пък и не виждам да го прави. По принцип би било добре да представи подробен разчет за всяка от тези песни, за да е по-нагледно, но в случая не мисля, че си струва да доказва каквото и да било.

 

Чакай малко, кога в този форум сме правили класации за харесвания, за да знаем да преброим и тях? Знаеш, че тук се осланяме предимно на гледания.

 

Брояхме като откачени през ден два месеца, доказахме, че "Шефката" е най-големият хит на лятото.

 

Той съставя класация за със странно измислена система, за чиито данни дори няма пълна информация! Това нормално ли е? Като нямаш пълните данни, не съставяш класация.

 

Казва му се "Постни класацията за гледания", тропа с крак и казва "Не!". И на теб това поведение ти се струва нормално?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми направете си друга класация. Не виждам да ви ангажира кой знае колко с прозренията си.

Никой не ни ангажира. Въпрос на принципи е. Не може да манипулираш хората воден от егото си, да докажеш това което на теб ти се иска, без то да има общо с истината.

Пък и аз поисках разчет на критериите с който е стигнал до тази подредба. Когато ние броихме гледанията, точно и ясно сме обяснили какво и как броим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от Fast. Бях почнал да си подобрявам мнението за него през последната година, но както казва Филип, той не просто обича Преслава, той мрази повече Галена. Воден е от омразата. Това е болестно състояние. Да се чудиш как да си нагласиш схемата, каква класация да си измислиш и как точно да нагодиш правилата, за да принизиш обекта на своята омраза. Намирам нещо психопатийно в цялата тази работа. :mf_surrender:

 

И му казват "Дай класация за гледания", той отказва като малко дете, защото знае какъв ще е резултатът. Радвам се, че такива хора за пореден път лъсват пред всички какви са - да им видят истинската същност.

Няма да ти даде такава класация. И да го направи ще използва само от клипа в канала на Фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Формулата която съм ползвал съм я постнал в края на миналия месец. Нямам причина да манипулирам хората. Не съм измамник. :mf_surrender:

Добре, защо реши по лайкове? Винаги сме смятали гледанията за водещ фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Формулата която съм ползвал съм я постнал в края на миналия месец. Нямам причина да манипулирам хората. Не съм измамник. :mf_surrender:

 

Публикувай класацията за гледания, щом не си измамник. Хайде, нищо не ти коства, имаш всичките данни пред теб. Много повече време си загубил във въпросната точкова система, много по-бързо ще е да дадеш инфо за гледанията. Докажи, че не ти пука от това, че Галена ще е фигурира на първо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави и "Куку бенд" зададоха страхотен старт на есента с тази песен. Добре е, че и Кама и Азис се включиха и то с яки проекти, за да се жегнат в ребрата ония заспалите в Пайнер, че забравиха как нищо не правят и че има и конкуренция на хоризонта. Никой не е вечен в тоя бизнес, дори Пайнер...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...