Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не искам да правиш форума захарен памук. Не искам тук да е вълшебен и добър свят пълен с еднорози. :3fdb8960598fa63e:

Но пък искам коровки, помисли по въпроса. :1000 (29):

Хахахахах, сега отивам на едно място и ще ти го снимам, другия път ще сме там. И нямам търпение, защото знам, че ще е гарантиран смях.

Така че, хайде идвай. :Vishenka_05:

Ще изпусна премиерата на Камче, но после ще видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, нямам зелена рецепта и не се водя на учет.

 

Кондоме, колкото и да си дрънкаш, няма да ти обърна внимание. Не и по начина, по който отчаяно ти се иска. :whistling:

 

Очакват ли се нови премиери другата седмица в чалгата?

 

Поздрав с най-големия хит на Мароко:

 

Едно е важното събитие за идните дни и то ще е факт в 20:00 часа. Другого няма да важи :whistling:

 

Очаквам да ти стане новото любимо парче на Вескова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах, сега отивам на едно място и ще ти го снимам, другия път ще сме там. И нямам търпение, защото знам, че ще е гарантиран смях.

Така че, хайде идвай. :Vishenka_05:

Ще изпусна премиерата на Камче, но после ще видя.

Е във вторник идвам пак, но не знам дали ще ми остане време. Ако не аз всяка седмица ще съм там, щото после почват изпитите.

Дано на Кама да си заслужава чакането. Скоро ще разберем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 лято

 

1. Емануела и Джордан - Купих ти сърце

2. Галин - 112

3. Галена и Цветелина Янева - Маракеш

4. Тони Стораро ft. Галена - Шефката

5. Алисия - Запали

6. Емилия - Завинаги

7. Ваня - Богиня

8. Райна - Бразилка

9. Илиян - Не сме приключили

10. Теди Александрова - Цяло лято

 

Имаш грешка в 1-вото място. Не се опитвай да манипулираш фактите.

 

 

Поправено.

 

FAST е лъжец

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

кво е това бе? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): за първи път го виждам и чувам :1000 (29): :1000 (29):

Оле, бях забравил тая яка компилация, в която дебютира Пепето!

 

Добър ден! Има ли селски куцузи в тоА форум? А неадекватници?

 

Да започнем с новините от ХотАрена:

 

1. Поли Генова ще бъде сменена от Любо Киров в предаването "Гласът на България". В новината се казва още, че Киров се бил навил на врътката, защото последния сезон "Х Фактор" имал много нисък рейтинг и музикалното риалити най-вероятно хлопвало кепенци към настоящия момент. Бутафорните Павел и Венци също изхъврчали от "Гласът" (разгеле!). Като водещ на тяхно място гласят Михаела Филева или имащият вече опит на същата позиция Мартен Роберто (този е много готин btw).

 

2. Според вестник "Уикенд" Анелия се циганила да си плати едно левче такса за зелена зона в центъра на София и отнесла глоба от 30 лв. В последния абзац се подчертава, че певицата е една от най-големите циции в родната гилдия. Споменават, че не качвала снимки от екзотични почивки, защото постоянно й се свидело да дава пари за тях. Цялата статия тук: http://hotarena.net/na-aneliia-%D1%9D-se-d...ntara-na-sofiia

 

3. Майката на Сузанита е изкарала шофьорска книжка за управление на ТИР. What the fucking hell? Толкова ли са я закъсали? Иначе заплатите на тираджиите в моя регион тръгват от 1600 лв нагоре. Като гледам кариерата на Суза почна да цикли, защо да не я видим и нея зад волана на някой камаз или ЗИЛ. Лека и безаварийна!

 

4. Певицата Мариана Попова е родила тия дни btw. Второ дете на 40 години.

 

5. Има статия за това, че Андреа била тръгнала на Каланетика. Цитирам част от текста към новината:

 

На най-новата си снимка Андреа се пусна по впито трико, което разкрива гледката към главозамайващите й дадености.

Джейн Фонда с нейните уроци във видеокасети пасти да яде.

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

6. И за финал, скъпи приятели, ви поздравявам със следната снимка на Жени Живкова. Има някаква новина за нея, но аз не се сдържах, като видях фотоса.

 

jeni-jivkova-oblicha-taino-cveta-karaiancheva-1.jpg

 

Ти Жени ли си, Жан ли си? :3fdb8960598fa63e:

Благодаря за бюлетина! Много ценно инфо! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е важното събитие за идните дни и то ще е факт в 20:00 часа. Другого няма да важи :whistling:

 

Очаквам да ти стане новото любимо парче на Вескова.

 

 

С резерви съм, защото не харесвам гръцкото звучене особено. Но пък знае ли човек. Ако има добър текст. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щото ние пасем трева и не знаем как трябва да изглежда класацията. Щом ви кефи да си фантазирате, ок.

 

Имаш ли право да му изтриеш шибаната тема? Щом той ще лъже най-нагло хората тук, давай и ти с удари под масата. Много добре знае, че лъже, посочва му се, че лъже, той пише, чо го е оправил и пак лъже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С резерви съм, защото не харесвам гръцкото звучене особено. Но пък знае ли човек. Ако има добър текст. :whistling:

Пашев така е барнал аранжимента, че яко я е променил от гръцкия вариант. Отделно вокала на мангала е много на място - абе ще я чуеш след час.

Текста не е кифленски, няма нищо общо с Кукли, Дразни ме и т.н.т. В стил Ако утре ме губиш и Манастир е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли право да му изтриеш шибаната тема? Щом той ще лъже най-нагло хората тук, давай и ти с удари под масата. Много добре знае, че лъже, посочва му се, че лъже, той пише, чо го е оправил и пак лъже.

Имам, но не искам. Тук нали се сещаш, че всички ще гласуват нарочно против песента, особено заради нас. Но не ми пука. Ние имаме факти, нещо което няма как да прикрият. Нали виждаш, че тук обичат да си живеят в измислен свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви остана нищо друго освен да си съчинявате фалшиви класации. :mf_surrender: Не предполагах, че Фаст - точен човек, който е на ти с математиката, ще манипулира до такава степен, че да обяви половината реални гледания на "Шефката" за несъществуващи при положение, че имаме доказателства за тях.

Класацията не е само на база гледания, а и на общ брой гласове. Нямам данни колко са имали изтритите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам, но не искам. Тук нали се сещаш, че всички ще гласуват нарочно против песента, особено заради нас. Но не ми пука. Ние имаме факти, нещо което няма как да прикрият. Нали виждаш, че тук обичат да си живеят в измислен свят.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията не е само на база гледания, а и на общ брой гласове. Нямам данни колко са имали изтритите клипове.

 

Ок, пусни класацията на база само гледания.

 

Тук преди всичко се вълнуваме от това, много малко хора броят лайковете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички фенове на Преслава са лъжци и измамници. Подли хора, които биха величали каквото и да е, ако цената за това е принизяване на Галена. Хора склонни да стигнат до крайности в това да поставят Преслава на пиадестал. Хора лицемери, които не биха критикували любимката си, дори тя да тръгва в грешна посака. Дори дадена песен да не им хареса, ако тя е на Преслава, никога няма да го признаят. Никога няма да паднат по гръб и да кажат: "Е, да - Галена тук беше по-добра". За тях Преслава е най-най във всяко едно отношение. Не са искрени, заслепени са... *е, има и изключения - които уважавам*

 

Но Фаст не е от тях, дори при него е -крайно. Той наистина мрази човек, когото не познава.. никога не би признал какъвто и да е успех на Галена, а ако някога го направи... то ще бъде от едно лицемерие. Защото ще се изяжда отвътре, че някой в дадена ситуация може да бъде над любимката му. Той е от онези крайно верни и заслепени фенове.. това е присъщо за хора от 8 до 14 години. Не е нормално за вече зрял човек, който претендира и за някакъв акъл..

Има напредък де, от предишни години беше още по-зле.. може би до към 40 годишна възраст ще започне наистина да гледа реално на нещата, да осъзнае че това са били просто едни певици, а той един заслепен 20 годишен мъж, с поведение на 10 годишно хлапе. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички фенове на Преслава са лъжци и измамници. Подли хора, които биха величали каквото и да е, ако цената за това е принизяване на Галена. Хора склонни да стигнат до крайности в това да поставят Преслава на пиадестал. Хора лицемери, които не биха критикували любимката си, дори тя да тръгва в грешна посака. Дори дадена песен да не им хареса, ако тя е на Преслава, никога няма да го признаят. Никога няма да паднат по гръб и да кажат: "Е, да - Галена тук беше по-добра". За тях Преслава е най-най във всяко едно отношение. Не са искрени, заслепени са... *е, има и изключения - които уважавам*

 

Но Фаст не е от тях, дори при него е -крайно. Той наистина мрази човек, когото не познава.. никога не би признал какъвто и да е успех на Галена, а ако някога го направи... то ще бъде от едно лицемерие. Защото ще се изяжда отвътре, че някой в дадена ситуация може да бъде над любимката му. Той е от онези крайно верни и заслепени фенове.. това е присъщо за хора от 8 до 14 години. Не е нормално за вече зрял човек, който претендира и за някакъв акъл..

Има напредък де, от предишни години беше още по-зле.. може би до към 40 годишна възраст ще започне наистина да гледа реално на нещата, да осъзнае че това са били просто едни певици, а той един заслепен 20 годишен мъж, с поведение на 10 годишно хлапе. :Vishenka_05:

В крайна сметка всеки е това, което е. Какво толкова те дразни. Не ти е в къщата.

А Галена няма ли такива фенове, за които говориш. И Фиклена, и Кондома до някаква степен са така за Галена, особено спомене ли се Преслава. И гледанията на Не се изтриваш се поставяха под въпрос и победите и във всяко допитване. И непрекъснати гаври с името и, а вече дори и към бебето и. Има една омраза към Преслава от почти всички групи фенове, което е нормално впредвид всичките години, в които е взимала статуетките и е била номер 1, но вече нещата са различни и не трябва да се живее в миналото.

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, пусни класацията на база само гледания.

 

Тук преди всичко се вълнуваме от това, много малко хора броят лайковете.

Няма да правя отделна класация за хората които не им изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички фенове на Преслава са лъжци и измамници. Подли хора, които биха величали каквото и да е, ако цената за това е принизяване на Галена. Хора склонни да стигнат до крайности в това да поставят Преслава на пиадестал. Хора лицемери, които не биха критикували любимката си, дори тя да тръгва в грешна посака. Дори дадена песен да не им хареса, ако тя е на Преслава, никога няма да го признаят. Никога няма да паднат по гръб и да кажат: "Е, да - Галена тук беше по-добра". За тях Преслава е най-най във всяко едно отношение. Не са искрени, заслепени са... *е, има и изключения - които уважавам*

 

Но Фаст не е от тях, дори при него е -крайно. Той наистина мрази човек, когото не познава.. никога не би признал какъвто и да е успех на Галена, а ако някога го направи... то ще бъде от едно лицемерие. Защото ще се изяжда отвътре, че някой в дадена ситуация може да бъде над любимката му. Той е от онези крайно верни и заслепени фенове.. това е присъщо за хора от 8 до 14 години. Не е нормално за вече зрял човек, който претендира и за някакъв акъл..

Има напредък де, от предишни години беше още по-зле.. може би до към 40 годишна възраст ще започне наистина да гледа реално на нещата, да осъзнае че това са били просто едни певици, а той един заслепен 20 годишен мъж, с поведение на 10 годишно хлапе. :Vishenka_05:

 

Много верен и истински пост. :1000 (33):

 

Няма да правя отделна класация за хората които не им изнася.

 

Точно ти си от тези, на които не им изнася! Затова тръгна да съчиняваш абсурдна класация, която взимала предвид лайкове и дислайкове. :mf_surrender: Кога друг път сме го правили това? Никога! Но сега, за да се принизи отново Галена, измисли нова шашма, нямаш равен.

 

Той Филип те наваря в на кучето гъза с по-горния си пост по интелигентен начин. Няма нужда да добявам, каквото и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...