Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой слуша Татяна освен селяндурите и кифлите? :1000 (29):

Не и придавайте важност. Към Кали пък няма интерес, защото бълва постоянно.

 

Ами значи изводът е ясен - селяндурите и кифлите са десетки пъти повече от нормалните потребители на този жанр, предпочитащи Тони Д. Точно за това говоря.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кой слуша Татяна освен селяндурите и кифлите? :1000 (29):

Не и придавайте важност. Към Кали пък няма интерес, защото бълва постоянно.

Може би това е аудиторията към днешна дата. Никой не би следвало да я вини, че си изкарва парите, предлагайки това, което се търси.

ЕДва ли на Кали й е проблем бълването - просто пуска тъпи песни. Миналата година една след друга избълва Мафия, Имаш ден и Каква съм луда - и трите станаха големи хитове. Оттогава се лута.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка, честити 10 000 коментара! Много те обичам! :Vishenka_05:

В твоя чест започвам сутрешните движения с дупе! :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам Играч. Колкото и да уважавам Дачева като изпълнител, за мен е абсурдно жена на 50+ да пее за Фейсбук свалки. Не и подхождат този тип песни. Гласът и е пригоден за тежки балади.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка, честити 10 000 коментара! Много те обичам! :Vishenka_05:

В твоя чест започвам сутрешните движения с дупе! :3fdb8960598fa63e:

 

Боже, аз мислех, че като направя 10к трябва да спра да пиша, но Райна тъкмно си реанимира кариерата. Пред дилема съм.

Мерси за жестокия поздрав, но си го пусни от всички апарати като Фиклена за да направим 2 милиона.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам Играч. Колкото и да уважавам Дачева като изпълнител, за мен е абсурдно жена на 50+ да пее за Фейсбук свалки. Не и подхождат този тип песни. Гласът и е пригоден за тежки балади.

 

Мляко с мед и Лесно е се получиха супер, отиват й закачливите. Играч е малко като Опасен чаровник - не са съвсем като за нея, но е глътка свеж въздух за жанра, хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, аз мислех, че като направя 10к трябва да спра да пиша, но Райна тъкмно си реанимира кариерата. Пред дилема съм.

Мерси за жестокия поздрав, но си го пусни от всички апарати като Фиклена за да направим 2 милиона.

Представи си с новата балада и Тони Д. да си реанимира кариерата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам Играч. Колкото и да уважавам Дачева като изпълнител, за мен е абсурдно жена на 50+ да пее за Фейсбук свалки. Не и подхождат този тип песни. Гласът и е пригоден за тежки балади.

Фейсбук е точно песнионерски клуб вече, даже всъщност от доста време, така че няма нищо нередно жена на 50+ да пее за свалки в него.

 

А песента и Тони в нея са толкова разкошни, че дори да бях съгласен как не и подхожда (с което не съм), пак си кефи на макс.

 

 

Ама иначе заклеймявайте как всичко било пумия, а накрая една нормална песен ще излезне тая година и нея също се скъсвате да я хейтите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбук е точно песнионерски клуб вече, даже всъщност от доста време, така че няма нищо нередно жена на 50+ да пее за свалки в него.

 

А песента и Тони в нея са толкова разкошни, че дори да бях съгласен как не и подхожда (с което не съм), пак си кефи на макс.

 

 

Ама иначе заклеймявайте как всичко било пумия, а накрая една нормална песен ще излезне тая година и нея също се скъсвате да я хейтите.

ЕЗОПЩО, на 50+ им е забранено да обичат, да правят секс и т.н. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Маракеш” на Галена и Цветелина Янева оценен и в чужбина

Marakesh201807192.jpg

По-малко от 24 часа след премиерата си в PlanetaOfficial новият дует на Галена и Цветелина Янева вече бележи първите си успехи и зад граница. Почитателите на българския поп-фолк от Бразилия, Русия, Турция, Косово, Азербайджан и Алжир побързаха да поздравят звездите на телевизия “Планета” за страхотния проект, а суперлативите в официалния канал на “Пайнер” в YouTube не закъсняха:

 

“Ей така се прави! Клип на световно ниво, песента е ненормално яка и ще бъде определено Хита на годината. Поздравления за целия екип, работил над тази песен, също така и за Галена и Цвети за труда!”

 

“Цяло лято ще се крещи: Je t’aime!”, “Пренесоха ме някъде далеч. Уникални!!! Проект на 2018!”, “Много достойно продължение на “Пей сърце”! Много добра песен, страхотен тандем се оказват двете!”, “Queens! Клипът е най-добрият за тази година, в който и да е жанр. Песента е различна и много зарибяваща, това ще е Хита на лятото! Разбиха всичко живо! Хитова песен със страшен клип! Браво!”

 

Кости Йонита стои зад музиката и аранжимента на “Маракеш”, а Мариета Ангелова е автор на текста. За красивото видео, коeто ни потапя в естетиката на Ориента, идеи обединяват Николай Нанков и Добромир Киряков, а оператор на лентата е Радослав Гочев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...