Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

“Маракеш” на Галена и Цветелина Янева оценен и в чужбина

Marakesh201807192.jpg

По-малко от 24 часа след премиерата си в PlanetaOfficial новият дует на Галена и Цветелина Янева вече бележи първите си успехи и зад граница. Почитателите на българския поп-фолк от Бразилия, Русия, Турция, Косово, Азербайджан и Алжир побързаха да поздравят звездите на телевизия “Планета” за страхотния проект, а суперлативите в официалния канал на “Пайнер” в YouTube не закъсняха:

Кости Йонита стои зад музиката и аранжимента на “Маракеш”, а Мариета Ангелова е автор на текста. За красивото видео, коeто ни потапя в естетиката на Ориента, идеи обединяват Николай Нанков и Добромир Киряков, а оператор на лентата е Радослав Гочев.

 

За клипа няма да кажа нищо защото втори такъв няма! Но песента е много, много слаба жалко за милионите пари дадени за тоя клип като песента е супер тъпа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Рекордьорката ми тя “Не се изтриваш” - 500 000 - 24 часа!

Нещо да кажете?

 

:3fdb8960598fa63e:

 

След Мотел, тая песен на Преса е с най-силната премиера в чалгата - 2 546 547 views в първата седмица. После е "На Египет Фараона" с 1 986 191 views.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина 300к "Маракеш". Никак не е зле при това нямане в гледанията напоследък. Галин с колко стартира с неговата претоплена манджа 112?

 

Около 225К, но ги задържа доста време. По всички личи, че Емануела и Джордан ще са с хита на лятото. Баси тъпото лято, майна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекордьорката ми тя ”Не се изтриваш” - 500 000 - 24 часа!

Нещо да кажете?

 

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Отдавна съм си казал мнението по този въпрос. Абсолютно невъзможно е чалгарка (освен Василка) да направи половин милион гледания. Така че купуването на Преса тогава беше повече от ясно. Доказа го самата тя със следващата си песен, която направи наполовина гледания, а даже звучи една идея по-хитово на първо слушане. И понеже ходя по дискотеки по морето да ви кажа, че "Не се изтриваш" не съм я чувал там от бая месеци. Което всъщност съм убеден, че вие си го знаете и без да ви го казвам де. Така става с надутите балони. И да не кажете, че плюя само по Преса да кажа, че и Галена напоследък издиша в дискотеките. Анелия, Емануела и Джулия са новите любимки на диджеите поне по морето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина 300к "Маракеш". Никак не е зле при това нямане в гледанията напоследък. Галин с колко стартира с неговата претоплена манджа 112?

Претоплена манджа? :mf_surrender:

Това е една от най-вървежните песни в момента. Тя и на Емануела и Джордан са хитовете засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Претоплена манджа? :mf_surrender:

Това е една от най-вървежните песни в момента. Тя и на Емануела и Джордан са хитовете засега.

 

 

Хитовете по дискотеките всъщност са "Бръм" и "Хулиган", колкото и двете да не ми станаха любими. Други няма. На Галин песента е доста далеч от хит - при него последният хит е Ме густа. На Емануела и Джордан има шанс за нещо повече като че ли, рано ми е още да я преценя.

 

П.С. Пропуснах "По такива си падам", която също пръска откъм въртене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Претоплена манджа? :mf_surrender:

Това е една от най-вървежните песни в момента. Тя и на Емануела и Джордан са хитовете засега.

Я се опитай да запееш "Излезе Радка, малка пиратка" в припевчето на Гейчо! Става, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна съм си казал мнението по този въпрос. Абсолютно невъзможно е чалгарка (освен Василка) да направи половин милион гледания. Така че купуването на Преса тогава беше повече от ясно. Доказа го самата тя със следващата си песен, която направи наполовина гледания, а даже звучи една идея по-хитово на първо слушане. И понеже ходя по дискотеки по морето да ви кажа, че "Не се изтриваш" не съм я чувал там от бая месеци. Което всъщност съм убеден, че вие си го знаете и без да ви го казвам де. Така става с надутите балони. И да не кажете, че плюя само по Преса да кажа, че и Галена напоследък издиша в дискотеките. Анелия, Емануела и Джулия са новите любимки на диджеите поне по морето.

Я не говори глупости. Преса имаше 19000 лайка първото денонощие, много яко гръмна тогава и е напълно реално да е била с такива гледания. Та тя до Нова година (за 2 месеца) направи 10 милиона гледания - цифра която напълно отговаря на началния темп. Отделно че над две седмици в началото правеше по повече от 200 хиляди на денонощие. Перфектно знаеш ако се купува какви резки пикове и спадове стават. Не ти изнася и затова я набеждаваш, то е ясно, ако беше на Галена рекорда да си го раздухал - ти и останалите й фенове :gun_bandana:

 

И все пак - само с 15 хиляди "Маракеш" мина "Обратно в играта" - едното студиен клип за 5 лева на сама певица, другото - клип за милиони в Мароко с участието на двете коври. После пак ми говорете за лидерки ;)

 

В Преса ми е надеждата да ги отсрами това лято.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете по дискотеките всъщност са "Бръм" и "Хулиган", колкото и двете да не ми станаха любими. Други няма. На Галин песента е доста далеч от хит - при него последният хит е Ме густа. На Емануела и Джордан има шанс за нещо повече като че ли, рано ми е още да я преценя.

 

П.С. Пропуснах "По такива си падам", която също пръска откъм въртене.

Пропускаш и "Златото на тати" :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я се опитай да запееш "Излезе Радка, малка пиратка" в припевчето на Гейчо! Става, нали? :3fdb8960598fa63e:

Бързо се учи от Азиз, който окраде "Черно море, много е добре" :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я не говори глупости. Преса имаше 19000 лайка първото денонощие, много яко гръмна тогава и е напълно реално да е била с такива гледания. Та тя до Нова година (за 2 месеца) направи 10 милиона гледания - цифра която напълно отговаря на началния темп. Отделно че над две седмици в началото правеше по повече от 200 хиляди на денонощие. Перфектно знаеш ако се купува какви резки пикове и спадове стават. Не ти изнася и затова я набеждаваш, то е ясно, ако беше на Галена рекорда да си го раздухал - ти и останалите й фенове :gun_bandana:

 

И все пак - само с 15 хиляди "Маракеш" мина "Обратно в играта" - едното студиен клип за 5 лева на сама певица, другото - клип за милиони в Мароко с участието на двете коври. После пак ми говорете за лидерки ;)

 

В Преса ми е надеждата да ги отсрами това лято.

 

Недей ги убеждаваш в нещо което го знаят сами. Емануела и Джордан смачкаха двете коври , после и Преса ще ги довърши с един хубав студиен клип, но тях не ги е жал за парите , които хвърлиха за тоя скъп клип нали не са тяхни да живеят Пеевски и Фавлата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което не означава, че не е и една "претоплена манджа", което твърдение те беше възмутило!

Ами за всеки понятието се приема различно. Та мен ми харесва, така че за мен те е претоплена манджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за всеки понятието се приема различно. Та мен ми харесва, така че за мен те е претоплена манджа.
След като е взел стар хитов чалга припев и е наслагал отгоре несвързаните си рими, си е точно "претоплена манджа"! Няма какво различно да вложиш в това понятие!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Маракеш" щеше да се впише перфектно в периода 2010-2011, тогава най-добрите чалга проекти изглеждаха така - Влез, Брой ме, Притеснявай ме, и др., но сега не е съвсем на място. Ще стане хит, но сигурно ще отмине за два месеца.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като е взел стар хитов чалга припев и е наслагал отгоре несвързаните си рими, си е точно "претоплена манджа"! Няма какво различно да вложиш в това понятие!

Приликата е напълно случайна, не е направено умишлено. Може да се запее върху текста, но двете песни нямат нищо общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Маракеш" щеше да се впише перфектно в периода 2010-2011, тогава най-добрите чалга проекти изглеждаха така - Влез, Брой ме, Притеснявай ме, и др., но сега не е съвсем на място. Ще стане хит, но сигурно ще отмине за два месеца.
Големи вълнения предизвика този дует, Кайче! Дишай дълбоко, времето ще покаже каква съдба ще има тази песен!

 

Иначе, по темата "Не се изтриваш" - единствената песен на Преси, която ме грабна веднага, за последните няколко години. Много я слушах. Разбира се, като всички нейни, писва ужасно бързо, но първоначалният ефект беше "уау"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...