Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Клипа на Цвети и Галена е на световно ниво , прекалено много скъп най-добрият клип за тая година, но за песента немога да кажа същото не ме грабна все още!

тва че са харчили пари за клипа - познай от първия път на#КОЙ - като за световно не го прави на същото ниво.

 

Да не говорим как изпуснаха момента - световното все пак свърши оня ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От зимата са ни затролили какво чудо от Маракеш да чакаме и накрая излямизирана простотия с марка "Кости". Нанков направо се излага, да прави това....
Нещо ми се струваш изострен... Голям шум за уж "претоплена манджа" вдигаш!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе че са коври на исляма е ясно по-принцип, ма честно казано освен че са снимали в Маракеш - което по-скоро се опитва да придаде няква екзотика, нещо конкретно про-ислямско не виждам нито в клипа, а в стандартния Кости трак още по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе че са коври на исляма е ясно по-принцип, ма честно казано освен че са снимали в Маракеш - което по-скоро се опитва да придаде няква екзотика, нещо конкретно про-ислямско не виждам нито в клипа, а в стандартния Кости трак още по-малко.

 

Снимането в Маракеш има само една цел. Тя е същата като на Цура с "Още колко нощи" в Марбеля и на Галена с "Хавана тропикана" в Хавана - да си покажат парите на спонсорите и да натрият носа на колегите, колко са лачени, търсени и успешни. Обикновени кифли правещи еднодневки като тази от Маракеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимането в Маракеш има само една цел. Тя е същата като на Цура с "Още колко нощи" в Марбеля и на Галена с "Хавана тропикана" в Хавана - да си покажат парите на спонсорите и да натрият носа на колегите, колко са лачени, търсени и успешни. Обикновени кифли правещи еднодневки като тази от Маракеш...

 

Вероятно е така, но какво от това? Нима е по-добре да гледаме клипове от мазето на Пайнера?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно е така, но какво от това? Нима е по-добре да гледаме клипове от мазето на Пайнера?

 

Това можеха да го направят и тук. Декорите от арабския свят стоят в киностудио "Бояна" в София. Просто са кифли бре, нищо повече.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно е така, но какво от това? Нима е по-добре да гледаме клипове от мазето на Пайнера?

Честно казано по-добре, да. Нали знаеш, на#КОЙ парите харчат за тия клипове и той откъде ги е взел?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано по-добре, да. Нали знаеш, на#КОЙ парите харчат за тия клипове и той откъде ги е взел?

 

 

Все ми е тая чии пари харчат. С клипове по мазета нивото на чалгата не се вдига, това става с пари. А и цялата истерия по Пеевски ми е твърде пресилена, честно казано. Все си мисля, че не е точно той най-голямото чудовище в България. По-скоро ми се струва, че е нечий продукт и на някого му трябваше "бушон" ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано по-добре, да. Нали знаеш, на#КОЙ парите харчат за тия клипове и той откъде ги е взел?

 

Извинявам се, но ще го кажа тук, щото вече нямам нерви. В момента чистят Странджа от добитък, за да угодят на Меркел и да се направят лагери за тая гмеж, която идва от изток, но българите там пречат. Затова ще им изтребят поминъка, за да се изселят. Не знам, дали ще стане точно така, но всички сигнали и реални действия водят натам. В България умрели животни се горят в екарисажите в Шумен и Варна, които сега "случайно" са затворени, защото не изпълняват някакви изисквания. С какво ще се горят овцете и козите, за които има бюджет от 36 милиона? С 5 мобилни екарисажа на Делян Славчев Пеевски, разбира се!

 

И в този момент, когато ислямът напъва към Европа куврата на Пеевски ми проповядва за пореден път софт-ислям и харчи парите от екарисажите за това???

 

Е немам нерви мам*а им пропаднала нещастна.... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб като не ти е все тая, какво си направил? На приказки всичко можем да го докараме.
Фаст - министър - председател, Преси - президент. :3fdb8960598fa63e:

"Скоро" - химн на републиката!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая чии пари харчат. С клипове по мазета нивото на чалгата не се вдига, това става с пари. А и цялата истерия по Пеевски ми е твърде пресилена, честно казано. Все си мисля, че не е точно той най-голямото чудовище в България. По-скоро ми се струва, че е нечий продукт и на някого му трябваше "бушон" ;)

 

То че е бушон е точно така, ма неговата к/рва тряя ли да ни демонстрира толкоз показно финанси? вместо да си ги харчи някъде тихо, кротко и без тоя шум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То че е бушон е точно така, ма неговата к/рва тряя ли да ни демонстрира толкоз показно финанси? вместо да си ги харчи някъде тихо, кротко и без тоя шум?

 

Галена е правила скъпи клипове и без наличието на Пеевски. Малко се преекспонират нещата. За мен винаги по-важни са били песните, не толкова клиповете, но е факт, че с подобни мащабни проекти нивото на чалгата се вдига. Шоубизнесът днес се прави с пари, с много пари. Както и спортът и всичко останало в подобни сфери. Винаги ме е дразнил тоя факт, но това е положението.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...