Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Искам да ми обясниш защо, като ходят в Америка пеят в 10 града пред хиляди хора, а като ходят в Англия само в един клуб пред 200-300 човека?

Може би защото площта на Англия е 240 хиляди кв. км, а на САЩ - 9,7 милиона? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нищо не е хванато. Чудите се какво да измислите вече. И аз мога да ти изровя някой клип на Галена и да почна да си измислям нещо и да го натяквам. Не съм много запознат, но тук преди време бяха писали че в САЩ вече не се използва така широко Ютуб.

 

Американците - да. Българите обаче? Как слушат любимата си музика? В spotify качват песни едва от няколко месеца и слушанията там са нищожни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би защото площта на Англия е 240 хиляди кв. км, а на САЩ - 9,7 милиона? :mf_surrender:

 

Говорим за бройка българи и интерес към проявите на нашите изпълнители. Какви кв. км. те гонят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Американците - да. Българите обаче? Как слушат любимата си музика? В spotify качват песни едва от няколко месеца и слушанията там са нищожни.

Не живея в САЩ, за да знам кой какво слуша. Там обаче със сигурност са по-откъснати от музикалните "новини" в България, отколкото европейските мигранти. Даже доскоро мигранти в САЩ, които не се връщали тук от 15 години, си мислели че Ивана още била №1. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големия чалгар след Азис, Слави пя там пред над 10 хил. човека. :Vishenka_05:

 

Той Слави тук пя пред 80 000 - това какво общо има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Американците - да. Българите обаче? Как слушат любимата си музика? В spotify качват песни едва от няколко месеца и слушанията там са нищожни.

Американците ползват Ютуб за видео, за музика - спотфай,аппле мусик,гогъл плай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за бройка българи и интерес към проявите на нашите изпълнители. Какви кв. км. те гонят?

Ти питаш защо се правят 10 концерта в САЩ - ами най-малкото, за да се усвоят различни части от територията, ако се направи един концерт в Ню Йорк, кой ще ти лети за една чалгарка от Лос Анджелис, който е на другия край?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти питаш защо се правят 10 концерта в САЩ - ами най-малкото, за да се усвоят различни части от територията, ако се направи един концерт в Ню Йорк, кой ще ти лети за една чалгарка от Лос Анджелис, който е на другия край?

 

Аз казвам, че в САЩ има повече българи отколкото в Англия. И данните това сочат. И опитът на чалгарките това показва. Как може да генерират 6 пъти по-малко гледания ми е въпроса - наистина трябва да има някакво обяснение.

 

Англия също не е малка държава - никой от Бирмингам, Манчестър или Ливърпул не би се навил да бие път до Лондон, за да слуша Преслава, разстоянията са по-големи от София-Варна дори. Но за участия в Бирмингам и Ливърпул не съм чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресията нека да пуска пак клип за 1,20 лв с ДДС. този път ще има 10к ДИСЛАЙКА ! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

на хората им писна вече, искат качествени проекти

 

"Хората" си ТИ, проклетнико! :gun_bandana: Заслушаваш да купя 2500 дислайка и да ги заредя на "Маракеш", но съм сигурен че ще се самоубиеш след това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз казвам, че в САЩ има повече българи отколкото в Англия. И данните това сочат. И опитът на чалгарките това показва. Как може да генерират 6 пъти по-малко гледания ми е въпроса - наистина трябва да има някакво обяснение.

 

Англия също не е малка държава - никой от Бирмингам, Манчестър или Ливърпул не би се навил да бие път до Лондон, за да слуша Преслава, разстоянията са по-големи от София-Варна дори. Но за участия в Бирмингам и Ливърпул не съм чувал.

Не знам, драга! :Vishenka_05: Сама виждаш, че и при другите няма гледания от САЩ. Може би не са толкова в час с това, което се пуска в България и не следят.

 

А иначе - европейците по-често се връщат в България и могат да видят чалгарките на участия и тук, докато има американски мигранти които са там от над 10 години и не са се връщали. Затова може би там е по-пълно на участията им.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, драга! :Vishenka_05: Сама виждаш, че и при другите няма гледания от САЩ. Може би не са толкова в час с това, което се пуска в България и не следят.

 

А иначе - европейците по-често се връщат в България и могат да видят чалгарките на участия и тук, докато има американски мигранти които са там от над 10 години и не са се връщали. Затова може би там е по-пълно на участията им.

 

В женски род ще говориш на който ти го позволява, разбрахме ли се?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мунчо, аз рядко оставам сама вкъщи, тъй като, за разлика от теб, съм създала семейство. Сега, ясно е защо ти на 30 години не си го направил и едва ли някога ще направиш, но нека не задълбаваме в тази така деликатна тема, че кръв ще текне, не сълзи, както се пее в разни песни, които считаш за поетични! :3fdb8960598fa63e: А и къде отиде твоята изказна виртуозност, която толкова потребители желаем сляпо да следваме? Нещо си особено каруцарски и селски напоследък... Шумен ли ти липсва, или си повлиян от на Деса новите сценични тоалети с реснички, та искаш да си в тон с тях? :Vishenka_05:

Това да ти направят дете и да те захвърлят като парцал и да търсиш после черни пишки по чалготеките и форумите не е семейство. Грешно си схванала понятието, госпожо "Високо ниво, ама не спирам да бриша из чалготеките"

 

И за да знаеш точно на колко различно ниво сме, ще ти кажа, че чалготеките ги спрях преди година и половина, защото с годините и приоритетите на нормалните хора се променят и това което днес виждам като обстановка по тези места ме отвращава. Но за да стигнеш до това духовно състояние трябва да смениш интересите, да замениш нуждата от Тони Стораровски космати чепове с полезни четива.

 

Благодаря за хубавото прозвище. По добре кротък идиот, но герой на Вазов, отколкото ник, породен от фамилията ма поредната ми любима чалгарка. Да очакваме скоро да си смениш ника на Пеевска ?

 

Семейните жени и достойни майки не плакнат лиги по пакети по форумите и дебели мангали. Нито прекарват най-важните моменти от денонощието, обсъждайки чалгаджийки и следейки по висши потребители като Мунчо :1000 (29):

 

Просто всеки път, в който си позволиш да използваш думата ниво в пост, ще ти напомням постовете ти, в които плакншеш лиги по дебели, мазни и космати мангали. За ниво ще ми говори, а в главата и само бръмбъри и гнусни мисли и фантазии :1000 (10):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В женски род ще говориш на който ти го позволява, разбрахме ли се?

Това е израз на желанието ми да те социализирам и да омекнеш към Преси! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е израз на желанието ми да те социализирам и да омекнеш към Преси! :gun_bandana:

 

Аз съм достатъчно толерантен към Преслава.

 

Но ме е яд, че не могат да се докажат със 100%-ова сигурност тия гледания. Тоя Фаст откъде се сети да ги изкара статистиките и на другите изпълнители. :gun_bandana: Мамка му и умен плевенски хакер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм достатъчно толерантен към Преслава.

 

Но ме е яд, че не могат да се докажат със 100%-ова сигурност тия гледания. Тоя Фаст откъде се сети да ги изкара статистиките и на другите изпълнители. :gun_bandana: Мамка му и умен плевенски хакер.

Ще дадеш ли коментар за този трак? :Vishenka_05: Това лято ще останем без подобна "смислена философско-житейска песен" изглежда.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже доскоро мигранти в САЩ, които не се връщали тук от 15 години, си мислели че Ивана още била №1. :3fdb8960598fa63e:
Като слушам песните на 2018 година и ги сравнявам с първата излязла - "Твое копие", не са далеч от истината, какче! :Vishenka_05:

 

 

Това да ти направят дете и да те захвърлят като парцал и да търсиш после черни пишки по чалготеките и форумите не е семейство. Грешно си схванала понятието, госпожо "Високо ниво, ама не спирам да бриша из чалготеките"

 

И за да знаеш точно на колко различно ниво сме, ще ти кажа, че чалготеките ги спрях преди година и половина, защото с годините и приоритетите на нормалните хора се променят и това което днес виждам като обстановка по тези места ме отвращава. Но за да стигнеш до това духовно състояние трябва да смениш интересите, да замениш нуждата от Тони Стораровски космати чепове с полезни четива.

 

Благодаря за хубавото прозвище. По добре кротък идиот, но герой на Вазов, отколкото ник, породен от фамилията ма поредната ми любима чалгарка. Да очакваме скоро да си смениш ника на Пеевска ?

 

Семейните жени и достойни майки не плакнат лиги по пакети по форумите и дебели мангали. Нито прекарват най-важните моменти от денонощието, обсъждайки чалгаджийки и следейки по висши потребители като Мунчо :1000 (29):

 

Просто всеки път, в който си позволиш да използваш думата ниво в пост, ще ти напомням постовете ти, в които плакншеш лиги по дебели, мазни и космати мангали. За ниво ще ми говори, а в главата и само бръмбъри и гнусни мисли и фантазии :1000 (10):

Вчера се съмняваше, че ходя по дискотеки изобщо, сега пък изкарва забавленията ми няколко пъти в месеца навън, като някакъв осми смъртен грях... Мунчо, Мунчо, лишен си от последователност всякаква! Това, че един човек е станал семеен и е създал дете, не означава, че трябва да седне да се кръсти у дома пред иконите и да спре да мисли за себе си, за танци, за флиртове и т.н. Но селският ти произход доста ти влияе и пречи в това отношение. Няма нужда да се напъваш да мислиш повече гадости и да се обременяваш с моята персона, към която сам призна, че проявяваш интерес днес и с която си държал да продължиш комуникация, след като бях решила да не влизам тук. А не съм Кали, която се заканваше да разчекнеш, ако влезеш в Инстаграм, нито съм Тони Димитрова, която, незнайно защо, се засегна от женствените ти хапливи словоизлияния, което толкова надигна шуменските ти въшки и оттогава си нетърпим. Върху мен не оказваш никакво влияние, което не значи, обаче, че ще се направя на "вечеряща" и заета и ще спра да отговарям на всичките ти нелепи опити да се "изгавриш" с мен! Ще те слагам на мястото ти всеки път, тъй като много ме бива в това и никога не оставям глупака да се помисли за надвил!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли коментар за този трак? :Vishenka_05: Това лято ще останем без подобна "смислена философско-житейска песен" изглежда.

 

 

Вечен трак. Ползвах цитати от текста, за да омайвам психолози, които сами не разбираха себе си - защо излизат с мен, защо ми приемат подаръците, защо ми позволяват да ги докосвам там, където не трябва, а всъщност твърдяха, че уж ме мразят. :3fdb8960598fa63e: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечен трак. Ползвах цитати от текста, за да омайвам психолози, които сами не разбираха себе си - защо излизат с мен, защо ми приемат подаръците, защо ми позволяват да ги докосвам там, където не трябва, а всъщност твърдяха, че уж ме мразят. :3fdb8960598fa63e: :girl_cry2:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Още един вечен трак, но за клета участ не се забеляза особено. Клипът е супер.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли, че още през 2016-та Рут Колева направи експеримент, като купи гледания за да докаже, че това е практика, даже го беше снимала как става. Беше описала и от кои сайтове се пазарува. Ама в Рамания какво се опитваме да докажем.. всички купуват гледания, само Преса - не! Извод? Преса е феномен :3fdb8960598fa63e:

Какво толкова ако си е купила? Защо ви е срам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли, че още през 2016-та Рут Колева направи експеримент, като купи гледания за да докаже, че това е практика, даже го беше снимала как става. Беше описала и от кои сайтове се пазарува. Ама в Рамания какво се опитваме да докажем.. всички купуват гледания, само Преса - не! Извод? Преса е феномен :3fdb8960598fa63e:

Какво толкова ако си е купила? Защо ви е срам?

Хубав въпрос. Срам ги е, защото те освен "Не се изтриваш", друго като аргумент в защита на тезата си за оставането в този така жадуван от тях топ 3 на Преса, нямат! А песента наистина е готина, просто мина и замина. Като всички нейни от 2007 година насам. Няма драма!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...