Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно Ана не я следя, спами ужасно с ненужни глупости. Ако направи един хит, следват пет боклука :gun_bandana:

 

Не, мило, просто остаряваш и проявяваш първи симптоми на деменция. :1000 (29): От 2010, 2013 и т.н. й ги знаеш всички песни на въпросната - коя колко популярна била, а сега дори за хит като Моят мъж с над 10 млн. не можеш да се сетиш. Гинко Билобатааа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес бях в магазина Планета на цар Иван Асен и Глория се появи отвън, но имаше работа с режисьора Иво Спасов и седнаха в пицарията отсреща, така че не съм я питал нищо за нови песни, но изглеждаше страхотно отново.

Дано скоро излезе албумът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но ще го кажа тук, щото вече нямам нерви. В момента чистят Странджа от добитък, за да угодят на Меркел и да се направят лагери за тая гмеж, която идва от изток, но българите там пречат. Затова ще им изтребят поминъка, за да се изселят. Не знам, дали ще стане точно така, но всички сигнали и реални действия водят натам. В България умрели животни се горят в екарисажите в Шумен и Варна, които сега "случайно" са затворени, защото не изпълняват някакви изисквания. С какво ще се горят овцете и козите, за които има бюджет от 36 милиона? С 5 мобилни екарисажа на Делян Славчев Пеевски, разбира се!

 

И в този момент, когато ислямът напъва към Европа куврата на Пеевски ми проповядва за пореден път софт-ислям и харчи парите от екарисажите за това???

 

Е немам нерви мам*а им пропаднала нещастна.... :feminist_en:

Има логика в думите ти, това съм го прозрял още от проекта "Пей, сърце". Даже някаква статия бях написал по тоя повод за един сайт, която не се оказа удобна, та един приятел тогава го отнесе, защото продължи освен в сайта си да пише по темата и в един вестник и го уволниха без предупреждение - и той много добре знае от къде е наредено, а беше редактор и се справяше супер. Така че, смятайте колко няма цензура. Значи някои хора се страхуват да не им се разкрие заверата. Ама то е ясно като бял ден, те Галена и Цура са си редовни и в Сараите. Разбира се, че получават спонсорство и разбира се, че то има цели и взаимни интереси.

А, Фокси, имаш ли чувството, че тия неща, за които пишеш, имат връзка и с Българския Хелзинкски комитет?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък се изумявам все повече от "вкуса" на чалгарите. В момента например новото недоразумение на Татяна има 185к, точно колкото доста различната и свежа "Папая" на Кали, излязла 4 дни по-рано. Разликата в лайковете е 2 пъти в полза на първата. За старите и истински изпълнители като Тони Дачева и подигравателно малкото им гледания даже няма да говоря. Галена и Цура и те тръгнаха доста слабо, по-слабо от извратения чалго-рап-мрънкащ стил на Галин в 112, например, или поредното мятане на коси в мазето от Емануела.

В този ред на мисли Кали е напълно права със словоизлиянията си от оня ден - няма такова мрънкало като чалгаря. То наистина няма угодия - все нещо не му харесва, все песните са му тъпи, все са му еднакви, че и със злоба коментира. А като някой пусне нещо малко по-различно, бива заклеймяван. Трагично е положението - всички ще си пускат тъпотии като Мамасита до второто пришествие и това е. Не ги виня изпълнителите с такава фенска маса. Даже бих насърчил Галена да започне да прави само клипове в мазето, че да са доволни повечето и да минимизира опасността от помохамеданчване на българите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започваме ли деня с прекрасните песни на ВЕРА? :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Дуетът на Галена и Цура - много слабо откъм гледания, аз очаквах да направи към 500к първото денонощие, но не знам дали и 300к ще мине.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък се изумявам все повече от "вкуса" на чалгарите. В момента например новото недоразумение на Татяна има 185к, точно колкото доста различната и свежа "Папая" на Кали, излязла 4 дни по-рано. Разликата в лайковете е 2 пъти в полза на първата. За старите и истински изпълнители като Тони Дачева и подигравателно малкото им гледания даже няма да говоря. Галена и Цура и те тръгнаха доста слабо, по-слабо от извратения чалго-рап-мрънкащ стил на Галин в 112, например, или поредното мятане на коси в мазето от Емануела.

В този ред на мисли Кали е напълно права със словоизлиянията си от оня ден - няма такова мрънкало като чалгаря. То наистина няма угодия - все нещо не му харесва, все песните са му тъпи, все са му еднакви, че и със злоба коментира. А като някой пусне нещо малко по-различно, бива заклеймяван. Трагично е положението - всички ще си пускат тъпотии като Мамасита до второто пришествие и това е. Не ги виня изпълнителите с такава фенска маса. Даже бих насърчил Галена да започне да прави само клипове в мазето, че да са доволни повечето и да минимизира опасността от помохамеданчване на българите. :)

Естествено, че по-малките фенове ще предпочетат яка кака като Татяна пред ферментиралото ФеКали. И на мен като песен ми допада повече фекалната, но изпяването е отврат, нищо не разбирам. Властелинката от Съединение познава по-добре хорските вкусове и настроения, затова се е и постарала да им угоди! Другите да не мрънкат, а да опитат пак или да правят това, в което са по-силни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е че песента няма да бъде провал и ще се завърти през лятото заради Галя, но аз лично нямам големи очаквания. За мен Кости е цялостно изчерпан като композитор, а ми беше любимец. След като едвам изслушах бозата на Мария се поинтересувах какви песни е пуснал преди това и останах потресен. Клиповете на Галена започват да се изтъркват. Едно и също. Липса на сюжет или неизпипан такъв, екзотични дестинации, фукня с маркови дрехи, кич и кълчене.

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости се изчерпа още преди 5 години, когато правеше шитни като "Скоро" и бозите на Мария. Не знам за какво още си хвърлят парите по него.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък се изумявам все повече от "вкуса" на чалгарите. В момента например новото недоразумение на Татяна има 185к, точно колкото доста различната и свежа "Папая" на Кали, излязла 4 дни по-рано. Разликата в лайковете е 2 пъти в полза на първата. За старите и истински изпълнители като Тони Дачева и подигравателно малкото им гледания даже няма да говоря. Галена и Цура и те тръгнаха доста слабо, по-слабо от извратения чалго-рап-мрънкащ стил на Галин в 112, например, или поредното мятане на коси в мазето от Емануела.

В този ред на мисли Кали е напълно права със словоизлиянията си от оня ден - няма такова мрънкало като чалгаря. То наистина няма угодия - все нещо не му харесва, все песните са му тъпи, все са му еднакви, че и със злоба коментира. А като някой пусне нещо малко по-различно, бива заклеймяван. Трагично е положението - всички ще си пускат тъпотии като Мамасита до второто пришествие и това е. Не ги виня изпълнителите с такава фенска маса. Даже бих насърчил Галена да започне да прави само клипове в мазето, че да са доволни повечето и да минимизира опасността от помохамеданчване на българите. :)

И аз съм потресен как такъв шит като на Татяна има много повече гледания от свежия трак на Кали където не се залага на баналната тема, която Татяна вече пее от 3 години. Ако трябва да бъдем честни - много по-добре за чалгата ще е саунда да се ориентира към проекти тип ''Папая'' вместо ''Мамасита''.

За Тони Дачева - мен ме изненадва, че за месец най-вероятно ще има близо 100 хиляди гледания. Нелина примерно с последните си чалга проекти вървеше по-зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм потресен как такъв шит като на Татяна има много повече гледания от свежия трак на Кали където не се залага на баналната тема, която Татяна вече пее от 3 години. Ако трябва да бъдем честни - много по-добре за чалгата ще е саунда да се ориентира към проекти тип ''Папая'' вместо ''Мамасита''.

За Тони Дачева - мен ме изненадва, че за месец най-вероятно ще има близо 100 хиляди гледания. Нелина примерно с последните си чалга проекти вървеше по-зле.

За 10 дни има 64к, надявам се за месец да направи поне към 150к ...

Още повече предвид факта, че над две години нямаше нова песен, сигурно тийновете са я забравили.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 10 дни има 64к, надявам се за месец да направи поне към 150к ...

Още повече предвид факта, че над две години нямаше нова песен, сигурно тийновете са я забравили.

 

Нищо няма да направи. Прави по 2к на ден... А тийновете са просто потрес, не намирам по-подходяща дума за вкусовете им. Още като онова леке Тото спечели Брадъра ми стана ясно накъде отиват нещата в музикално отношение у нас, какво ли се чудя. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 10 дни има 64к, надявам се за месец да направи поне към 150к ...

Още повече предвид факта, че над две години нямаше нова песен, сигурно тийновете са я забравили.

Какви 150к ? Тя на ден прави по 1,5-2к. В дългосрочен план ще направи 300-400к. Абсурд за първия месец да направи 150.

С баладата може и да се получи както стана с ''Огън и вода''. Когато канала не бе развит имаше премиера този трак а към днешна дата вече има над 300 хиляди!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да направи. Прави по 2к на ден... А тийновете са просто потрес, не намирам по-подходяща дума за вкусовете им. Още като онова леке Тото спечели Брадъра ми стана ясно накъде отиват нещата в музикално отношение у нас, какво ли се чудя. :gun_bandana:

Погледни какви смотани коментари бяха написали под клипа на Тони, но това ако го пееше Татяна или Юнона, до сега щеше да има половин милион гледания минимум и да се разбиват на него. Пълни глупаци са ... и тази жена после как да има мотивация да прави нови проекти? И без това предполагам е зле финансово (и здравословно), после никаква възвръщаемост няма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни какви смотани коментира бяха написали под клипа на Тони, но това ако го пееше Татяна или Юнона, до сега щеше да има половин милион гледания минимум и да се разбиват на него. Пълни глупаци са ... и тази жена после как да има мотивация да прави нови проекти? И без това предполагам е зле финансово (и здравословно), после никаква възвръщаемост няма.

Едва ли певици като Тони Дачева, Екстра Нина, Нелина, Рени, та и Глория очакват главозамайващи гледания. И тези са добре, поне не са купени. Какво му е лошото на 100 000 за един месец?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни какви смотани коментари бяха написали под клипа на Тони, но това ако го пееше Татяна или Юнона, до сега щеше да има половин милион гледания минимум и да се разбиват на него. Пълни глупаци са ... и тази жена после как да има мотивация да прави нови проекти? И без това предполагам е зле финансово (и здравословно), после никаква възвръщаемост няма.

Да не говорим, че изпълнителки като Рени и Сашка участваха по формати и пак правят по слаби гледания от Тони Ди. Време е да скандализира във Вип Брадър и да победи.

 

Колко да се моля?

Какви са размерите позволени за подпис ? 400х400 ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли певици като Тони Дачева, Екстра Нина, Нелина, Рени, та и Глория очакват главозамайващи гледания. И тези са добре, поне не са купени. Какво му е лошото на 100 000 за един месец?

Тъпо е, че изпълнителите, които изградиха този жанр и които към днешна дата продължават да предлагат приятни и адекватни песни, са изтикани в ъгъла, за сметка на селянки и простакеси като Татяна :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо е, че изпълнителите, които изградиха този жанр и които към днешна дата продължават да предлагат приятни и адекватни песни, са изтикани в ъгъла, за сметка на селянки и простакеси като Татяна :mf_surrender:

Важното е, че не се отказват, а радват своята публика. Печелят си и нови фенове, просто няма истерия по тях. Нормално е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че не се отказват, а радват своята публика. Печелят си и нови фенове, просто няма истерия по тях. Нормално е.

Ами да ти кажа, Тони Дачева е пред отказване, според мен. Максимум до 5 години ще спре да пуска нови песни. И не само тя.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че не се отказват, а радват своята публика. Печелят си и нови фенове, просто няма истерия по тях. Нормално е.

 

Не, не е нормално. В Сърбия и Гърция примерно си ценят най-големите звезди. Лепа Брена на близо 60 прави хитове непрекъснато. Тук слушаме Татяна десетки пъти повече от Тони Дачева. Слушате де, аз на тази неграмотница песен не съм изслушвал цялата от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че изпълнителки като Рени и Сашка участваха по формати и пак правят по слаби гледания от Тони Ди. Време е да скандализира във Вип Брадър и да победи.

Какви са размерите позволени за подпис ? 400х400 ?

Не знам... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...