Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Търсим под вола тела? Това ли успя да измислиш като аргумент на тезата ми? Мисля, че можеш повече. :3fdb8960598fa63e:

 

Българи в Германия: 203 000 цък

 

Българи в Обединеното Кралство: 200 000 цък

 

Българи в САЩ: В този сайт се посочва, че са около 300 000 цък

 

Та може ли някой да ми обясни как 300 000 българи в САЩ генерират 50К гледания за Преслава, а 200 000 в Германия генерират 6 пъти повече гледания?

В Германия има повече мангали, които яко въртят клиповете 😂😂😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Голяма мъка ви е успеха на тази песен.

 

Никаква мъка не ни е. Просто мразим глупачка нас да ни прави на глупаци.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Германия има повече мангали, които яко въртят клиповете 😂😂😂

 

Тия мангали защо не въртяха яко "Обратно в играта", тя дори звучи по-чалгарски. Стига глупости. Работата е ясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неуспехите на Галена не ти влияят добре.

 

Имах те за по-умен от това, което демонстираш в момента. Аз ти излизам с факти, цифри и логика, ти ми изскачаш със заучени фрази.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от ясна е работата даже. Не чувам коментар по цифрите на Мотел и Не се изтриваш към днешна дата. 57 млн. срещу 14 млн. как ви стои?

 

Това е защото малко, след като излезе "Не се изтриваш", Меркел тайно изби всички български цигани в Германия и нямаше вече кой да върти яко гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако гледанията са купени от България, как ще я оправдаем тогава.. :1000 (21):

Че стана голям хит - стана, ама да прави истериите на Мотел и Направо ги убивам първия ден. Малко съмнително :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, имам наблюдения, че харесваш хубави песни...каква Тотя, какви 5 лева :gun_bandana:

 

Ами има нещо в Тоти, което едновременно ми е противно, но и едновременно ме тласка към нея и ме радва.

Кефи ме как се раздава като бясна селянка. Имам афинитет към селските девойчета.

 

Не случайно се занимавам с онова селско девойче във форума с ник на чалгаджийска певачка и мирис на скара.

 

Янева, снощи забърса ли некой селско мангале или пак остана сама в къщи и празна долу, слушайки Не си ми спешен и успокоявайки се, влизайки в образа на лирическата героиня :Vishenka_05:

Въпроса ми е елементарен: "Сложи ли вътре? Празни ли?", както би питала с други думи меринджейката от Съдебен спор :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако гледанията са купени от България, как ще я оправдаем тогава.. :1000 (21):

Че стана голям хит - стана, ама да прави истериите на Мотел и Направо ги убивам първия ден. Малко съмнително :1000 (29):

 

Очевидно има някаква схема за купуване на гледания от определени таргет държави. Просто глупачката е забравила да напазарува и от Америка и сега всичко лъсна наяве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия мангали защо не въртяха яко "Обратно в играта", тя дори звучи по-чалгарски. Стига глупости. Работата е ясна.

Естествено, че е ясно. И не само тя купува, а и Азис, Галена, Криско и т.н.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах те за по-умен от това, което демонстираш в момента. Аз ти излизам с факти, цифри и логика, ти ми изскачаш със заучени фрази.

И задължително ли е американските имигранти да генерират най-много гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали от миналата година нямало как да купуват гледания, щото вече взимали кинти за милионите гледания в Пайнера. И точно от миналата пролет започна да се усеща спада с милионите. Не забравяйте, че хитовете от преди 3-4 години и днес трупат стабилни гледания, а хитовете от миналата са забили на по 12-13 милиона и едва движат

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И задължително ли е американските имигранти да генерират най-много гледания?

 

А задължително ли е Преслава непременно да НЕ е купила гледания? :3fdb8960598fa63e: Така ми звучи твоя въпрос.

 

Тук не говорим за 5-10К гледания разлика, а за 600% разлика. При това българите в САЩ са повече от тия в Англия. Добър си с математиката, мисля че и сам можеш да си направиш тия елементарни сметки.

 

Какво го приемаш като лична загуба, ако е купила? Боли те фара! И Галена сигурно е купувала, не е края на света, ако любимката ти е лъгала.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами има нещо в Тоти, което едновременно ми е противно, но и едновременно ме тласка към нея и ме радва.

Кефи ме как се раздава като бясна селянка. Имам афинитет към селските девойчета.

 

Не случайно се занимавам с онова селско девойче във форума с ник на чалгаджийска певачка и мирис на скара.

 

Янева, снощи забърса ли некой селско мангале или пак остана сама в къщи и празна долу, слушайки Не си ми спешен и успокоявайки се, влизайки в образа на лирическата героиня :Vishenka_05:

Въпроса ми е елементарен: "Сложи ли вътре? Празни ли?", както би питала с други думи меринджейката от Съдебен спор :1000 (29):

Мунчо, аз рядко оставам сама вкъщи, тъй като, за разлика от теб, съм създала семейство. Сега, ясно е защо ти на 30 години не си го направил и едва ли някога ще направиш, но нека не задълбаваме в тази така деликатна тема, че кръв ще текне, не сълзи, както се пее в разни песни, които считаш за поетични! :3fdb8960598fa63e: А и къде отиде твоята изказна виртуозност, която толкова потребители желаем сляпо да следваме? Нещо си особено каруцарски и селски напоследък... Шумен ли ти липсва, или си повлиян от на Деса новите сценични тоалети с реснички, та искаш да си в тон с тях? :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: неуспехи ?

 

Защо "Обратно в батака' има двойно повече малко гледания от Не се изтриваш –

По същата причина, поради която Гив ми лав има двойно по-малко от Просташко шоу :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата причина, поради която Гив ми лав има двойно по-малко от Просташко шоу :Vishenka_05:

 

Толбухинската интригантка хваната с купени гледания. Кака Кели си натиска парцалите и не коментира. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Караш ме да ровичкам и да си играя да правя снимки. Пфф. Гледания на изпълнителите по държави от 1 януари 2017 до 1 януари 2018. Простете за дългия пост.

 

Преслава

IOzK7ov.png

 

Анелия

cqYQrf6.png

 

Галена

1hKgpOF.png

 

Джена

hG3zyce.png

 

Яница

jkIBVMk.png

 

Азис

VWvNtbt.png

 

Галин

CvRahlE.png

 

Фики

YwLUMZJ.png

 

Тони Стораро

s26Kx13.png

 

Емилия

XjuuPZo.png

 

Джулия

bIIVDxz.png

 

Защо САЩ не попада в топ 5 на никой от тях? И те ли купуват гледания според теб? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо САЩ не попада в топ 5 на никой от тях? И те ли купуват гледания според теб? :3fdb8960598fa63e:

 

Искам да ми обясниш защо, като ходят в Америка пеят в 10 града пред хиляди хора, а като ходят в Англия само в един клуб пред 200-300 човека?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толбухинската интригантка хваната с купени гледания. Кака Кели си натиска парцалите и не коментира. :3fdb8960598fa63e:

Нищо не е хванато. Чудите се какво да измислите вече. И аз мога да ти изровя някой клип на Галена и да почна да си измислям нещо и да го натяквам. Не съм много запознат, но тук преди време бяха писали че в САЩ вече не се използва така широко Ютуб.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ми обясниш защо, като ходят в Америка пеят в 10 града пред хиляди хора, а като ходят в Англия само в един клуб пред 200-300 човека?

Най-големия чалгар след Азис, Слави пя там пред над 10 хил. човека. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...