Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По новините на Нова днес казаха, че младеж на около 21-22 е ограбил 3 аптеки в Плевен, като селективно пълнил торбата си с "Ксанакс" и "Диазепам". Момчето било видимо разтревожено и говорило объркано, че в 18 часа българско време щял да настъпи края на света - искал да приеме нещата спокойно.

 

След като днес пък в Инстаграм и Фейсбук се появиха колажи на Галена и Цветелина Янева, известна фолк певица е получила преждевременни контракции и се наложило да й вкарат венозно магнезий.

Не си забавен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преси дали ще атакува с летен хит? /Обикновено двете коври си пускат песните по едно и също време/ :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса няяли да ражда вече? Или наистина ще се окаже че е заченала слонче, колко месеца е тая бременност ебаси?

 

 

Хищната Лапиовра как е чопнала от Бритнито, досега не бях обръщал внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За тебе, бебе" до броени дни... :3fdb8960598fa63e:

Чак септември ще роди сигурно, сега е към края на шестия или началото на седмия месец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За тебе, бебе" до броени дни... :3fdb8960598fa63e:

 

Освен ако клипа не е фючъринг самото раждане, ще е твърде изкопирано от врагиня номер ино.

 

 

Единствения хит това лято, който признавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък ептен. :3fdb8960598fa63e:

 

Не се прави, знаем, че си напрегнат. Още 36 минути...

Изобщо не ми е напрегнато. Проектът едва ли ще бъде нещо по-различно от това.

 

Песен от изчерпан композитор с клип който ви е поднасяла хиляди пъти. Комбинацията от екзотични дестинации, кич и маркови дрехи се превърна в нейния вариант на диваните. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак септември ще роди сигурно, сега е към края на шестия или началото на седмия месец.

Нали се спекулира, че Преси ще СКАНДАЛИЗИРА с песен на Гугутката.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се спекулира, че Преси ще СКАНДАЛИЗИРА с песен на Гугутката.

Коментирай “Амазонка”. Какъв ли ще е новият трак за есента? Какво мислиш за комерсиалната Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай “Амазонка”. Какъв ли ще е новият трак за есента? Какво мислиш за комерсиалната Райна?

Ами по-слабо върви от ''Зле те чувам''. Вече три седмици си държи 400-500 хиляди, но се надявах да избухне по-силно. Заслужаваше го. Дано следващата песен е с по-любовен текст, ще се получи по-добре. Иначе аз винаги съм си харесвал комерсиалната Райна. О като я виждаме колко си спазва сроковете ме съмнява есента да пуска песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се спекулира, че Преси ще СКАНДАЛИЗИРА с песен на Гугутката.

Нищо такова. Двете песни които е записала са от други композитори. Няма да кажа кои да не развалям изненадата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми е напрегнато. Проектът едва ли ще бъде нещо по-различно от това.

 

Ама хич, напрао, никак даже. Даже сигурно вече си подготвил поста колко е зле и чакаш да стане 18:00 за да го пуснеш, даже без да си пуснеш клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами по-слабо върви от ''Зле те чувам''. Вече три седмици си държи 400-500 хиляди, но се надявах да избухне по-силно. Заслужаваше го. Дано следващата песен е с по-любовен текст, ще се получи по-добре. Иначе аз винаги съм си харесвал комерсиалната Райна. О като я виждаме колко си спазва сроковете ме съмнява есента да пуска песен.

На мен много ми хареса трака "Ако е - да е", точно с любовен текст беше, но не стана голям хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса трака "Ако е - да е", точно с любовен текст беше, но не стана голям хит.

Наистина е супер песен, но какво беше това заглавие ''Ако е, да е''. Тогава беше пак много слаба година за чалгата. Не знам дали се сещаш, но до лятото категорични хитове нямаше и това изигра лоша шега. Канала на Планета също не беше особено популярен и не достигна до много хора. Иначе там забележки особени нямам. Може би само към текста - можеше и по-добре да е.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама хич, напрао, никак даже. Даже сигурно вече си подготвил поста колко е зле и чакаш да стане 18:00 за да го пуснеш, даже без да си пуснеш клипа.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По новините на Нова днес казаха, че младеж на около 21-22 е ограбил 3 аптеки в Плевен, като селективно пълнил торбата си с "Ксанакс" и "Диазепам". Момчето било видимо разтревожено и говорило объркано, че в 18 часа българско време щял да настъпи края на света - искал да приеме нещата спокойно.

 

След като днес пък в Инстаграм и Фейсбук се появиха колажи на Галена и Цветелина Янева, известна фолк певица е получила преждевременни контракции и се наложило да й вкарат венозно магнезий.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Разкош!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Цвети и Галена е на световно ниво , прекалено много скъп най-добрият клип за тая година, но за песента немога да кажа същото не ме грабна все още!

 

На баба ти хвърчилото е на световно ниво. Поне когато има мат`рял да плюеш Галена го прави когато трябва, а не се подлагай на масовката като сега....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...