Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кондомче, СГ ти е отговорил вместо мен. Глория си е Глория. Всички я знаеха и имаха поне една нейна касетка в дома си, но тя си имаше друга нисша. Първата модерна, тийн звезда на Пайнер със западен стил, поп пеене и т.н. си е Деса. Глория в пика си не можа да усети онези неща, които после Деса, Ивана и Преса усетиха, защото беше номер 1 във време в което чалгарките нямаха много тв ефир, нямаха музикална тв, нямаше ги по кориците на списания и чалгата още не беше станала машина за кинти. Не подценявам лидерството на Глория, но Глория не стигна върховете, които после имаха другите 3 и то официално и признато във време, в което не се срамуваше човек да си признае, че слуша фолк. Анелия също си имаше огромен пик, така че бих я добавил към Деса, Преса и леля. Те бяха лицето на фолка. Днес дори все още са, без Ивана

 

Ех, ама как знаеш винаги какво да отговориш бе, ти хлъзгава Рибо. :1000 (29): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ех, ама как знаеш винаги какво да отговориш бе, ти хлъзгава Рибо. :1000 (29): :1000 (33):

от 10 кладенеца вода ще донеса

невинния на въжето ще закача

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Истинска Мона Лиза. Започна да ми харесва да ме наричат така :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но Глория също си усети годините на прима и лидер, и тогава имаше конкуренция. Някои от изпълнителите тогава направиха емблеми за жанра, които в днешно време звучат прекалено ретро, но ги имаше, само че още началото на новия век успя да ги претопи. А и забравяш Камелия и Азис, които трябва да сложим до Деси, Ивана и Преслава. Те заедно според мен образуват седморката на чалгата заедно със Слави Трифонов, който някак също се пропуска, а беше фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Това e много добро. Eй значи ... трапъритe направиха eдна от най-добритe чалги за годината досeга. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни на Петра от 1999 г. са ми супер любими:

 

- Маргарити

- Дай една ракия

- Златна роза

- Зоро

- Котаците и маците

 

Другите й фенове в този форум да споделят дали и при тях е така! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни на Петра от 1999 г. са ми супер любими:

 

- Маргарити

- Дай една ракия

- Златна роза

- Зоро

- Котаците и маците

 

Другите й фенове в този форум да споделят дали и при тях е така! :Vishenka_05:

 

Продължавам упорито да търся, но още не съм намерил песен на Петруна, която не ми харесва!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално интервю, страхотна жена. Мнението ми за нея тотално се промени след, като го изгледах.

Някак си беше насадено, че е златотърсачка и си е заебала кариерата заради парите на мъжа й.

Радвам се, че има такива хора, като нея, които са осъзнали, че има много по-важни неща от кариера, пари и слава. Едно от най-добрите интервюта на чалгарка въобще в ефир. Гледайте го !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е била любимка, Ленчето. С това интервю само затвърди мнението ми! Надявам се да направи някоя нова песен в бъдеще...просто ей така за собствен кеф! :Vishenka_05:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко много я обичах, страхотно интервю. Имаше моменти, на които и аз щях да се разплача. Животът понякога е много суров. Колкото до оттеглянето, просто е направила този избор, предполагам и това е най-важното решение, дали да си в светлините на прожекторите и неминуемо да се влееш в средите на известните, които със сигурност повличат и не са най-добрия пример или да останеш обикновен човек. Според мен можеш да се запазиш донякъде, но се променяш за добро или лошо, видяхме безброй примери. Настръхнах щом запя "Първата, последната", наистина ми беше една от най-любимите певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомче, СГ ти е отговорил вместо мен. Глория си е Глория. Всички я знаеха и имаха поне една нейна касетка в дома си, но тя си имаше друга нисша. Първата модерна, тийн звезда на Пайнер със западен стил, поп пеене и т.н. си е Деса. Глория в пика си не можа да усети онези неща, които после Деса, Ивана и Преса усетиха, защото беше номер 1 във време в което чалгарките нямаха много тв ефир, нямаха музикална тв, нямаше ги по кориците на списания и чалгата още не беше станала машина за кинти. Не подценявам лидерството на Глория, но Глория не стигна върховете, които после имаха другите 3 и то официално и признато във време, в което не се срамуваше човек да си признае, че слуша фолк. Анелия също си имаше огромен пик, така че бих я добавил към Деса, Преса и леля. Те бяха лицето на фолка. Днес дори все още са, без Ивана

Десислава никога не е била безапелационната лидерка както Ивана или Преслава. Такъв момент в кариерата ѝ не съществува. Може би щеше да стане, но взе че напусна Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвах Елена, но след толкова години ли се сети да се обяснява? Ок, още преди да срещне Ивелин беше казала, че възнамерява да слезе от сцената когато създаде семейство, но толкова ли не можа да направи едно кратко изявление към почитателите си, информирайки ги, че спира да пее? И тя като Марга Лозанова прекрати дейност без да си направят труда едно изречение да напишат на хората, които са ги подкрепяли толкова време. За мен това е неблагодарно и колкото и сълзливи интервюта да даде бившата Паришева сега, "малко" е късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като вземете да я жалите значи. Намерила си е добър мъж, родила деца. Ако беше останала на сцената, сега щеше да е в най-добрия случай в Б група. Вече беше започнала да запада. Има реално 1 истински хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвах Елена, но след толкова години ли се сети да се обяснява? Ок, още преди да срещне Ивелин беше казала, че възнамерява да слезе от сцената когато създаде семейство, но толкова ли не можа да направи едно кратко изявление към почитателите си, информирайки ги, че спира да пее? И тя като Марга Лозанова прекрати дейност без да си направят труда едно изречение да напишат на хората, които са ги подкрепяли толкова време. За мен това е неблагодарно и колкото и сълзливи интервюта да даде бившата Паришева сега, "малко" е късно.

Стига глупости! Едно нещо не мога да разбера у хората (да не кажа българина) : защо все си мислят, че някой с нещо им е длъжен. Жената преценява, че сега е момента и слеза от сцената по една или друга причина, която тя си знае.

Това, че някой й е фен е по лично негово желание и защото си я е харесал той. Тя нито го е молила, нито му дължи нещо. Дай като си й бил фен и после да ти целува ръка, където те види, или да ти дава обяснение за всяко свое действие.

Изобщо не смятам даже, че тя за нещо се обяснява в това интервю. Сама много добре си обясни защо се е явила да го даде. Плюс това "сълзливата" част от интервюто беше на съвсем друга тематика за трагедия в личния й живот, така че айде да не го намесваме това и да го използваме като нейн минус, едва ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...