Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Може пък да не правят концерти с вход, а на открито. В такъв случай ще са много повече от 20 човека. Турнетата още от едно време са шанс за налагане на стари и нови звезди.

Нали във Варна беше така миналата година и беше пълен провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поне остава надеждата, че тепърва ще изкарват летните хитове, защото засега имаме точно 5 песни годни за турне.

Легендите и като цяло дългогодишните имат и стари песни. Но да, хубаво е, че имаме обяснение защо чакат юли, въпреки че преди пускаха май. Проблемът е, че през юли много малко чалга песни стават чалга хитове.

 

Във Варна не бяха ли в зала\стадион? То е ясно, че никой няма да дава пари за Пайнер към днешна дата, но ако са безплатно на площад или нещо такова имат шанс.

При всяко положение е плюс, че пак ще се опитват да развиват концертна дейност. По-добре така, отколкото да не правят нищо и попаджиите да излизат по-голяма сила само заради техните си безплатни концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да не правят концерти с вход, а на открито. В такъв случай ще са много повече от 20 човека. Турнетата още от едно време са шанс за налагане на стари и нови звезди.

 

Ахаха, може? Те, ако го направят с вход, жива душа няма да отиде. Безплатно ще е естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво турне? Пълен смях .. :mf_surrender:

 

Нямат хитове, нямат актуални звезди. Ще пеят пред 100 човека събрани с клизма или от малцинствата.

 

Абсолютно всички са в регрес последно време - дори Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При всяко положение е плюс, че пак ще се опитват да развиват концертна дейност.

 

Развиват те! Добре, че са стотиците милиони на свинята, че иначе онзи селянин от Димитровград отдавна се е отказал да развива каквото и да е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаха, може? Те, ако го направят с вход, жива душа няма да отиде. Безплатно ще е естествено.

Не можеш да го знаеш Митака какво би измислил... Билетите за един от предните концерти не беше ли на някакви цени от 30 лева и повече? :lol:

 

Развиват те! Добре, че са стотиците милиони на свинята, че иначе онзи селянин от Димитровград отдавна се е отказал да развива каквото и да е.

Ами ще бъде Дойдох, видях, не победих и после известно време няма да се мъчат хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно всички са в регрес последно време - дори Галена.

 

И тук Кака Келадия официално и истимаро призна, че Галена е най-голямата в жанра към днешна дата. :3fdb8960598fa63e:

 

Не можеш да го знаеш Митака какво би измислил... Билетите за един от предните концерти не беше ли на някакви цени от 30 лева и повече? :lol:

 

Да де, бяха - и концертът пропадна. Не вярвам пак да допуснат подобна грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук Кака Келадия официално и истимаро призна, че Галена е най-голямата в жанра към днешна дата. :3fdb8960598fa63e:

Беше най-скорошната певица с високи позиции, но и тя издиша. Няма голям хит от Моро му.

 

Другите - Преслава е бременна, Емилия е депресирана, Джена е в творческа дупка, Глория и Ивана абсурд да са там. Фики и Галин - значително надолу спрямо 2014-2015.

 

Какво остава? Да слушаме "Бръм" на недекватната Ана? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, бяха - и концертът пропадна. Не вярвам пак да допуснат подобна грешка.

Трябва да си е на открито, със сигурност. Имаха и успешни такива концерти преди 2010. Ама трябва и добра реклама, да се опитат да създадат поне някакъв мини хайп. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Микса на Яница:

Всичко чуждо пожелаваш

Грешната

Върнах ти го

Изкушение

Новия летен хит

Задължително да присъства "Скъпите ти кукли с въздух пълни" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше най-скорошната певица с високи позиции, но и тя издиша. Няма голям хит от Моро му.

 

Другите - Преслава е бременна, Емилия е депресирана, Джена е в творческа дупка, Глория и Ивана абсурд да са там. Фики и Галин - значително надолу спрямо 2014-2015.

 

Какво остава? Да слушаме "Бръм" на недекватната Ана? :mf_surrender:

 

Издиша, но не се знае какво ще изкара от ръкава си с предстоящия дует, който целенасочено бавят. Тя е много амбициозна кучка и няма да се откаже лесно от трона си. Не я подценявай.

 

Емилия депресирана-недепресирана все ще сложи една фалшива усмивка за 15 минути на сцена. Тя държи втория най-голям хит за годината.

 

На Джена последната се превръща в някакъв среден хит btw, а до август може и да изкара нещо още по-силно.

 

Деси Слава чакаме да удари също, дай Боже голям хит!

 

Анелия е неадекватна, но хората отиват там, за да слушат песни и да се кефят, а не да тестват IQ-то на певиците. Хитовете са при нея.

 

Ако наистина Пеевски спонсорира мероприятието (то не виждам кой друг ще е...?), очаквам Галена да закрива, нали е близка с Цвета парние. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си оптимистичен, Конди. Интересът към чалгата много спадна в последните 2-3 години. И да има турне ще е още по-слабо от онова през 2014.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина Пеевски спонсорира мероприятието (то не виждам кой друг ще е...?), очаквам Галена да закрива, нали е близка с Цвета парние. :3fdb8960598fa63e:

Какво е това? За втори път го пишеш днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих, че Цура и Деса са след майчинство и в последната 1 година почти не са присъствали във фолка и нямат актуални песни.

 

Кръгът се стеснява съвсем. Остават само три топ имена - Анелия, Емануела и Галена.

Едната неадекватна, другата на вечен плейбек, третата и тя неадекватна и готова да си съсипе приема и на най-големия хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си оптимистичен, Конди. Интересът към чалгата много спадна в последните 2-3 години. И да има турне ще е още по-слабо от онова през 2014.

 

Знам бе, Кели. Затова единственото им спасение е да смажат с хитове до август, входът да е задължително свободен и пак ще има излагации.

 

Какво е това? За втори път го пишеш днес.

 

Галена калиеее, Цвета парниеее

 

дето Азис го казва в началото на "Пей сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам бе, Кели. Затова единственото им спасение е да смажат с хитове до август, входът да е задължително свободен и пак ще има излагации.

Галена калиеее, Цвета парниеее

 

дето Азис го казва в началото на "Пей сърце".

Аа, калието го знам. Парнието е новост за мен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам бе, Кели. Затова единственото им спасение е да смажат с хитове до август, входът да е задължително свободен и пак ще има излагации.

Като гледам как смазват с хитове в последно време - не бих се надявал и на това :3fdb8960598fa63e: А и ако още малко се мотаят с летните песни рискуват хората да не са ги научили.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издиша, но не се знае какво ще изкара от ръкава си с предстоящия дует, който целенасочено бавят. Тя е много амбициозна кучка и няма да се откаже лесно от трона си. Не я подценявай.

Какво толкова го чакате този дует? Песен от изчерпан композитор с клип който ви е поднасяла хиляди пъти. Комбинацията от екзотични дестинации, кич и маркови дрехи се превърна в нейния вариант на диваните. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова го чакате този дует? Песен от изчерпан композитор с клип който ви е поднасяла хиляди пъти. Комбинацията от екзотични дестинации, кич и маркови дрехи се превърна в нейния вариант на диваните. :mf_surrender:

 

А какво да чакаме? Дай предложения...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих, че Цура и Деса са след майчинство и в последната 1 година почти не са присъствали във фолка и нямат актуални песни.

 

Кръгът се стеснява съвсем. Остават само три топ имена - Анелия, Емануела и Галена.

Едната неадекватна, другата на вечен плейбек, третата и тя неадекватна и готова да си съсипе приема и на най-големия хит.

ДесиСлава има Ангелите, която спокойно може да предизвика интерес у публиката, защото не е песен за дискотека, а за някакво кръчмарско или по-масово мероприятие като концерт на площад. За ретро хитовете и онези от 2016 да не говорим. Цветелина пък съвсем я забравих, тя също може да внесе цвят, ще изпее Честито с някакъв среден прием и отделно на това Влез и ще излезе заедно с Галка на Пей сърце и евентуалния им нов хит. Това е предостатъчно.

Анелия, Галена и Емануела имат и страхотни стари хитове освен актуалните, които могат да изпеят.

Има потенциал в това турне, но само при добър подбор и сериозна подготовка... и тук вече идва това, за което всъщност трябва да се притесняваме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия хит на Преси или чекията на леля Калудка :3fdb8960598fa63e:

 

Чекията на Калудова аз я чакам, надявайки се на хит.

 

Нови песни на Преслава не предизвикват трепет у мен вече. Последната, която ме изкефи истински и за дълго беше "Няма да ти пиша". Даже сега ще я надуя. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...