Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Той вече звучи леко ретро, рядко си пускам песни от него, но прехвален - в никакъв случай.

 

Ти май не си слушал чалга през 2000? Или още не си й бил фен? Мисля си, че ако беше обратното, щеше много да го цениш този албум. Абсолютен фурор направи и само носталгичния спомен от това би накарало човек да го обича. Но не и само това. За мен е пълен с хубави песни, които останаха нереализирани и за времето си звучаха супер яко, за тия неклипираните говоря.

 

Лятото на вилата на морето се затварях в колата на баща ми в 2-3 часа посред нощ и си го пусках. В съседната вила бяха вдигнали ръце от мен. :3fdb8960598fa63e:

Точно. Много ретро ми идват песните. Вече в Завинаги е мойто ангелче. Иначе имах период от -3-4 год в който не слушах чалга. Пледи този период само Глория, малко Румяна и Цветелина и малко Руслан до 98-99. Но в перида в който не слушах чалга се бях зарибил по Жадни за любов и Влюбих се опасно страшни песни. Вече не се правят толкова приятни песни. Сегашните натоварват след 30 минути слушане...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз , кой друг. Вечно някой ме напада. Аз съм невинната изкупителна жертва :feminist_en: :1000 (29):

Никой не е забравил онова за столиците, но повечето хора са и простили, защото е готина, добра и талантлива. Това, което говориш са по скоро предположения. Следях изцяло коментарите на българите докато беше в БигБрадърАлСтарс и Като две капки вода и съм убеден, че българите не свързват основно Деса с изцепката за столиците, а с благия и характер и с чувствения си глас. ДесиСлава се откроява много като коментари от всички чалга диви. Мога да ти дам безброй линкове в защита на твърдението ми. Да, масово харесвана фолк певица няма, но Деса е масово симпатична и масово одобрявана , а и масово приета като най добрия глас в попфолка. На дали вече ще имаме такива изпълнители, които да са масово обичани. Дори и Гери Никол и Криско не са такива. Да, масово консумирани са, но в никакъв случай не са народни любимци.

Освен това изглежда си малък и си забрабвил, че Ивана и Преслава като звезди от Пайнер са изградени по първообраза на Деса. И тя до 2004 беше със същия статут, какътво Ивана имаше до 2008, а Преслава до 2011. Просто това, че не хвана вълната от турнетата и някои тук сте по малки и сте били на 2-3 годинки са фактори, поради които пропускаш тези факти. И да, при Деса имаше регрес в периода на 2007-2011, но от 2012 започна прогрес, докато при Преслава регреса е започнал от 2012 и към днешно време е един от най успешните фолк певици, но в никакъв случай не е обичана, както беше преди. Няма да забравя масово разочарованите хора по време на участията и с Брадъра и Капките, където с СМС народа доказва любовта си и отношението си към теб. Коментарите бяха 50-50. А да не влезе с топ 4 в Капките също говори много за актуалния и статут. Към днешна дата Преслава може да е една идея по популярна от Деса, но не и по уважавана, защото Преслава отдавна не е давала причини и поводи, зада я уважава масата. Да, жълтите пишат и преувеличават, но нали не твърдиш, че всичките отрепки в живота на Преслава са мит от жълтите вестници? Или се съмняваш в това, че в един период се появяваше навсякъде надрусана? И все пак запази масата фенове, които имаше. След всички изцепки, можеше статута и днес да е много по лош. Дори го очаквах, но изненадващо за мен, не е бита карта. И все пак има регрес.

Лошото е, че не бяха само столиците. Много хора коментираха и лекото поведение на Десислава. Аз на финала бях за нея и Катето Евро, но е факт, че това беше един от най-гледаните сезони евър и нейните излагации достигнаха до много повече хора. За Преслава негативните коментари бяха, че е предимно безхарактерна, но не тъпа или лека жена. За ''Като две капки вода'' съм съгласен. Преслава имаше много малко успешни образи и като цяло си личеше, че е там заради парите а реално не и се занимава. Не всеки го бива в имитациите, но поне доказа, че вокално все още е силна с изпълнението на фолклорния трак. Мразен беше Константин - не и Преслава. За жълтите медии си прав. Много неща които казват са истина - че е била с мутри е факт, че се друса - доказателства няма, но на оборотите които живее не бих се изненадал да е истина, но през последните години също така е истина, че постоянно е атакувана от медиите колкото да се пише нещо.

Иначе според мен най-голямата излагация на Десислава си остава това със Софи Маринова. Господарите все още понякога го постват в страницата си.

За Ол Старс и аз ги следях и повярвай ми, че имаше също доста негативни. С влизането на Светлозар и това, че ревеше като пикла в кенефа много хора не го разбраха. Заради това не беше и масов фаворит за победата а нещата бяха много равни между нея и Ваня.

За Капките - както и жестоки коментари за перфектни изпълнения, не е като първите няколко пъти да не беше масово критикувана. Особено като имитираше Шакира.

Истината е, че до 2011 наистина имахме масово харесвана чалгарка в лицето на Преслава, но към днешна дата вече нямаме. Всяка е била малко или много критикувана и никоя не може да се даде като пример за кариера, поведение и тн.. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм вярвал, че 16 години след дебюта си и след коренната промяна от добро и скромно момиче към руса курвентия Анелия ще е най-голямата в попфолка откъм диктатура на хитове. Акъл - нула, запалена фенска маса - и тя към нула клони, но усет за хитови песни - на 6.

 

"Гот ми е", дето вече е на над 2 години, за втора поредна седмица пропуска ТОП 50 на най-гледаните актуални клипове в youtube само с една позиция. Прави към 150 хилки на седмица това видео. :surprise: Знам, че в момента се показва отстрани, но как не се наслушаха хората на тая песен веднъж завинаги, сякаш е нещо нечувано...

 

От 2018 половината година мина и два от трите най-големи хита до този момент пак са при Анелия.

 

Абсолютна психопатка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гот ми е" се слуша заради доброто изпяване и приятния, ненатоваращ текст. Носи страхотно настроение.

 

Добреем. А "Моро му" защо се слуша? Да го чуя... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Галена харесваш? :)

Тези, в които участва Преслава:

 

- Хайде, откажи ме

- Живей

- Бутилка

- Лале ли си, зюмбюл ли си

 

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, в които участва Преслава:

 

- Хайде, откажи ме

- Живей

- Бутилка

- Лале ли си, зюмбюл ли си

 

:Vishenka_05:

От споменатите само "Хайде, откажи ме" слушам към днешен ден. Живей ми омръзна за 1 месец, а другите две никога не са ми харесвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От по-новите и харесвам Стара каравана, Хавана тропикана и донякъде Очите.

 

Ее, браво, имаме напредък! :Vishenka_05:

 

Сигурно и други й харесваш, ама айде за днес стига толкова греховни признания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изживяваме ли хита върху студени неизмачкани чаршафи с боровинков мус в облачна лятна вечер? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

10 млн. на слайдшоу във фенски канал. :Vishenka_05:

 

 

Това нещо е страшно популярно при нас в МК. Някаква хистерия има по тази песен. Никога не се е случвало някаква чалга песен да е модерна по училищата, между 12-15 годишни. а тази песен е някакъв феномен. 1000%20(29).gif

По-запознатите да кажат колко гледаня идват от Македония? 1000%20(24).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...