Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това нещо е страшно популярно при нас в МК. Някаква хистерия има по тази песен. Никога не се е случвало някаква чалга песен да е модерна по училищата, между 12-15 годишни. а тази песен е някакъв феномен. 1000%20(29).gif

По-запознатите да кажат колко гледаня идват от Македония? 1000%20(24).gif

Тази песен я няма в Content ID и не мога да извлека данни от YouTube Artists. Само Danger може да каже със сигурност колко са. Да постне скрийн ако иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това нещо е страшно популярно при нас в МК. Някаква хистерия има по тази песен. Никога не се е случвало някаква чалга песен да е модерна по училищата, между 12-15 годишни. а тази песен е някакъв феномен. 1000%20(29).gif

По-запознатите да кажат колко гледаня идват от Македония? 1000%20(24).gif

 

На Северът, Шушана се казва Сузана :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо е страшно популярно при нас в МК. Някаква хистерия има по тази песен. Никога не се е случвало някаква чалга песен да е модерна по училищата, между 12-15 годишни. а тази песен е някакъв феномен. 1000%20(29).gif

По-запознатите да кажат колко гледаня идват от Македония? 1000%20(24).gif

 

В момента повечето дневни гледания идват от Македония, а статистиката ми показва, че почти 3 милиона са само от Македония.

 

Иначе участието на Галена снощи беше брутализъм, няма две мнения по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента повечето дневни гледания идват от Македония, а статистиката ми показва, че почти 3 милиона са само от Македония.

 

Иначе участието на Галена снощи беше брутализъм, няма две мнения по въпроса.

По-точно 70%! :1000 (6): :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента повечето дневни гледания идват от Македония, а статистиката ми показва, че почти 3 милиона са само от Македония.

 

Иначе участието на Галена снощи беше брутализъм, няма две мнения по въпроса.

 

Мерси мило, знаех си че е така.
Нито една слава не минава без това нещо. 1000%20(29).gif Имаме едни съседи и всяка втора песен със скара и бира е тази. Ако след нея започне автоматично на Емилия версията и веднага я спират. 1000%20(29).gifТова и с Хабиби на Азис не се е случвало.
Да черпиш че ти популаризирах канала и песента. :Vishenka_05: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е дебела, бе!

Просто е в такава форма, че е помогнала на Андреа да преодолее комплексите си.

 

Не знам дали е дебела или не но знам, че всяка жълта медия има свое мнение по въпроса и в 90% от случаите не я смятат са фиданка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е дебела, бе!

Просто е в такава форма, че е помогнала на Андреа да преодолее комплексите си.

 

Ама ти много долно злорадстваш над чуждото нещастие. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо е страшно популярно при нас в МК. Някаква хистерия има по тази песен. Никога не се е случвало някаква чалга песен да е модерна по училищата, между 12-15 годишни. а тази песен е някакъв феномен. 1000%20(29).gif

По-запознатите да кажат колко гледаня идват от Македония? 1000%20(24).gif

В изпълнение на Преса ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти много долно злорадстваш над чуждото нещастие. :mf_surrender:

Ама ти защо си мислиш, че го правя на гъз. Не е за разнообразие, а от необходимост.

 

Дано не му се случва.

То е очевадно, че са му се случили доста по гадни неща, за да се превърне в тякава злобна твар

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента повечето дневни гледания идват от Македония, а статистиката ми показва, че почти 3 милиона са само от Македония.

 

 

В изпълнение на Преса ли?

 

Да, в изпълнение на Преса. Ето какво писа Danger. по-горе. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм недоволен от музикалната еволюция на Преслава :feminist_en: Знам че по принцип слагат само песните с клипове, но при нея е наложително в подобен клип присъствието на "Нямаш сърце", "Горчиви спомени", "Безразлична", "От мен питието", "Моето слабо място". :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...