Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво сe eмоционира синтeзаторната кралица? Дойдe, попя с ясната идeя да си намeри мъж, намeри го и спря да пee. Каква e драмата?

 

Сeтила сe години слeд оттeглянeто си да обяснява, чe нe била златотърсачка и наистина й e пукало за фeновeтe.

 

Въобщe музиката нe й липсва и тя нe липсва на музиката ... всички са доволни! :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Стига глупости! Едно нещо не мога да разбера у хората (да не кажа българина) : защо все си мислят, че някой с нещо им е длъжен. Жената преценява, че сега е момента и слеза от сцената по една или друга причина, която тя си знае.

Това, че някой й е фен е по лично негово желание и защото си я е харесал той. Тя нито го е молила, нито му дължи нещо.

 

Твоето са глупости.

 

Малки деца и фенове са я обичали, купували са си тетрадки с нейния лик, ходили са й по участия - демек пълнили са й гушата години наред и тя е станала това, което е заради тях - най-малкото, което им дължи е едно обяснение и сбогуване. От чисто човешка гледна точка.

 

Изобщо не става въпрос да им целува ръка, а просто да напише 3 реда от уважение към хората, които са я издигнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости! Едно нещо не мога да разбера у хората (да не кажа българина) : защо все си мислят, че някой с нещо им е длъжен. Жената преценява, че сега е момента и слеза от сцената по една или друга причина, която тя си знае.

Това, че някой й е фен е по лично негово желание и защото си я е харесал той. Тя нито го е молила, нито му дължи нещо. Дай като си й бил фен и после да ти целува ръка, където те види, или да ти дава обяснение за всяко свое действие.

Изобщо не смятам даже, че тя за нещо се обяснява в това интервю. Сама много добре си обясни защо се е явила да го даде. Плюс това "сълзливата" част от интервюто беше на съвсем друга тематика за трагедия в личния й живот, така че айде да не го намесваме това и да го използваме като нейн минус, едва ли не.

Не казвам, че трябваше да се оправдава или извинява едва ли не! Но в тия модерни времена в които е толкова лесно съобщението ти да достигне до много хора, толкова ли не можа да напише 2 реда във Фейсбук на хората, които са й пълнили стадионите и участията, които са купували албумите й? Нека не се лъжем, ако не беше певица, едва ли щеше да срещне Ивелин. Едно кратко съобщение, от типа на "Скъпи приятели, взех решение да сляза от сцената, за да се отдам на семейството си. Благодаря ви за подкрепата през годините." - толкова ли е много?!

Дори не съм гледал интервюто че да знам коя точно е била сълзливата част - просто предположих, че пак се е разчувствала говорейки за певческата си кариера, както стана на предишното интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобщe музиката нe й липсва и тя нe липсва на музиката ... всички са доволни! :Vishenka_05:

 

Съгласен съм.

 

Като й гледам интервюта, ми е симпатична като човек и излъчване, добричка и умна изглежда, но като изпълнител за мен беше тотална безличница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малки деца и фенове са я обичали, купували са си тетрадки с нейния лик, ходили са й по участия - демек пълнили са й гушата години наред и тя е станала това, което е заради тях -

Много добре е направила, че е използвала тези сополанковци :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм.

 

Като й гледам интервюта, ми е симпатична като човек и излъчване, добричка и умна изглежда, но като изпълнител за мен беше тотална безличница.

Безличниця няма как да е била при положение, че поне 4 години имаше едни от най-големите хитове за съответната година.

 

Жестока е Елена. Заради това беше една от малкото изпълнителки през 2011 която имаше над 100 хиляди последователи във фейсбука. Дано се завърне. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре е направила, че е използвала тези сополанковци :3fdb8960598fa63e:

 

Разбира се. :1000 (29): Даде ли ти се, взимай - обаче поне се дръж на положение и уважавай хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безличниця няма как да е била при положение, че поне 4 години имаше едни от най-големите хитове за съответната година.

 

Жестока е Елена. Заради това беше една от малкото изпълнителки през 2011 която имаше над 100 хиляди последователи във фейсбука. Дано се завърне. :Vishenka_05:

 

Затова използвах фразата "за мен".

 

Чакам да чуя през кои 4 години Елена е държала най-големите хитове, за да те оборя на секундата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова използвах фразата "за мен".

 

Чакам да чуя през кои 4 години Елена е държала най-големите хитове, за да те оборя на секундата.

''За мен'' дори не го видях.

 

Първата последната - 2008

Още - 2009 (може би най-успешния женски хит в Пайнер за 2009)

Пия за тебе - 2010 (дует на годината)

Тук и сега - 2006 (дует на годината)

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''За мен'' дори не го видях.

 

Първата последната - 2008

Още - 2009 (може би най-успешния женски хит в Пайнер за 2009)

Пия за тебе - 2010 (дует на годината)

Тук и сега - 2006 (дует на годината)

 

Аз пък в твоя пост не видях "едни от най-големите". Така, че сме квит. :3fdb8960598fa63e:

 

Помислих, че имаш предвид най-големите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има турне през Август, Люси и Ани са го казали на концерт днес.

 

И за какво, като това е най-слабата година на Пайнер, няма песен, която да се отличи.

Какво ще пеят- еднодневки и еднакви песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг: През август Пайнер ще прави турне. Разбира се, аз няма да съм там, но ви го казвам - ей така, да се намирам на приказка. :bd:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам Пеевски отново ще е спонсор. Ще е празно по стадионите, особено като Преси няма да пее.

 

Оле верно, че Преслава няма да е там. + абсолютния отлив от попфолка. Ужас! По-добре да не се излагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг: През август Пайнер ще прави турне. Разбира се, аз няма да съм там, но ви го казвам - ей така, да се намирам на приказка. :bd:

 

Напълно излишно е това турне.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно точно заради това ще е август. Преслава нали трябва да роди в началото или средата на юли. Ако пак са пет града може без притеснение да бъде част от турнето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауууу, Ленчето да не е имала пререкания с Анка?

 

Нe, Шононо сe кара само с колeжки, които забeлязва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно точно заради това ще е август. Преслава нали трябва да роди в началото или средата на юли. Ако пак са пет града може без притеснение да бъде част от турнето.

 

 

Преслава обяви, че е бременна на 26 март. Първите три месеца се пази в тайна. Значи най-вероятно ще роди през август или септември. Юли е след една седмица.

 

Ако молитвите на Кака Кели за седмаче се сбъднат, може и да я видим на турнето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обяви, че е бременна на 26 март. Първите три месеца се пази в тайна. Значи най-вероятно ще роди през август или септември. Юли е след една седмица.

 

Ако молитвите на Кака Кели за седмаче се сбъднат, може и да я видим на турнето.

Може да го е направила в началото на 4-тия и съответно да роди края на юли или началото на август. Абсурд при такава слаба година в която Галена губи позиции, Емилия не е сигурна и ГИК не биха стъпили Преслава да отсъства. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или може би турнето най-накрая ще е опит за нещо ново и свежо и ще акцентират на налагането на Джулия и Емрах, ще дадат още един шанс на Галин и Фики и за цвят ще добавят няколко актуални дългогодишни певици като Емануела и Галена, както и актуални легенди като Анелия и ДесиСлава. Всеки с микс от 10-15 минути. Достатъчно.

Радвам се, че се оказах прав, че готвят турне и затова ще си пускат песните по-късно. Като се замисли човек по-добре да се пробват, отколкото съвсем да зарежат концертната дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да не правят концерти с вход, а на открито. В такъв случай ще са много повече от 20 човека. Турнетата още от едно време са шанс за налагане на стари и нови звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...