Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1 милион

 

 

:kissing2:

Хитът, който дозатвърди номер 1 лидерството й точно преди 15 години. :Vishenka_05:

 

Потвърдили са канала на Андреа в YouTube.

А така... Канал с милиони гледания на различни песни в него- потвърден. Интересно какъв би бил коментара на хората, които подценяват силата на стрийминга. Явно YouTube ей така си верифицират и монетизират канали, за да дават пари на изпълнителите и те да ги мамят хах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни, че не я я изпя на някой концерт... Една от най добрите и авторски фолк песни. Беше страшен хит и можеше и днес да е по популярна...

Тя много песни не беше налагала по концерти с години и накрая хората ги пееха с пълно гърло. Това е да си Десислава и интереса към теб и музиката ти да се е запазила въпреки обстоятелствата. Сигурен съм, че и Думи две би имала добър прием, все пак е една от знаковите й песни докато беше на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът, който дозатвърди номер 1 лидерството й точно преди 15 години. :Vishenka_05:

 

Даам, страшно очакване беше на тая песен след албума "Мистерия" и наградата "Певица на годината". Мисля, че излезе в ранна пролет и, разбира се, стана огромен хит. Клипът за 2003 е много як също, и той доста впечатли. По всичко личеше, че Деската пак ще е Певица на годината. Кой да предположи, че само няколко месеца по-късно медиите ще гръмнат "Деси Слава напуска Пайнер". Аз бях в шок.

 

ПС: Каква е тая грозотия на аватара ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам, страшно очакване беше на тая песен след албума "Мистерия" и наградата "Певица на годината". Мисля, че излезе в ранна пролет и, разбира се, стана огромен хит. Клипът за 2003 е много як също, и той доста впечатли. По всичко личеше, че Деската пак ще е Певица на годината. Кой да предположи, че само няколко месеца по-късно медиите ще гръмнат "Деси Слава напуска Пайнер". Аз бях в шок.

 

ПС: Каква е тая грозотия на аватара ти?

15 години по-късно още има потенциал у нея за Певица на годината, стига да се стегне... Някои неща не се променят. :3fdb8960598fa63e:

 

Грозотия? :D Нима не знаеш новата легенда в световната музика и бивша Дисни звезда Деми Ловато? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен аргумент, с който съм съгласен. Определено тая година Деса има потенциал да е Певица, въпреки че примерно една Петра има точно същия потенциал. Но определено най-добре ще е да е Луна Президент.

 

Иначе то хубуу Деми, ма не можа да и намериш по-грозна снимка, та баш тая?

 

Я то станало време :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозотия? :D Нима не знаеш новата легенда в световната музика и бивша Дисни звезда Деми Ловато? :Vishenka_05:

 

Знам я, но винаги ме е дразнила фалшивата й американска усмивка в онова шоу за таланти, в което беше жури (забравих му името). Доколкото помня тя имаше някакви средни успехи тип Б група, кога е станала легенда или ти просто си падаш по нея така, както помпаш нашата Джулия? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми в Америка е на ниво Роксана в България. Да се върне сериала Сони където играеше селянка от Уисконсин, която запечатваше зимнини за да си върне популярността!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам я, но винаги ме е дразнила фалшивата й американска усмивка в онова шоу за таланти, в което беше жури (забравих му името). Доколкото помня тя имаше някакви средни успехи тип Б група, кога е станала легенда или ти просто си падаш по нея така, както помпаш нашата Джулия? :3fdb8960598fa63e:

какво мислиш за циганката Ари ?

 

ariana-grande-no-makeup-ariana-grande-without-any-makeup-youtube.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам я, но винаги ме е дразнила фалшивата й американска усмивка в онова шоу за таланти, в което беше жури (забравих му името). Доколкото помня тя имаше някакви средни успехи тип Б група, кога е станала легенда или ти просто си падаш по нея така, както помпаш нашата Джулия? :3fdb8960598fa63e:

Не я помпам аз, тя сама си се помпа. :3fdb8960598fa63e: В поп скандалите съм обяснявал какъв тип кариера има тя според мен, но определено не е ниво Джулия и Роксана. :1000 (29):

 

Но да се върнем към Кралицата в българската музика и с друг емблематичен хит от периода й на върха, който вече има 4 милиона само от нейния канал в YouTube. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво мислиш за циганката Ари ?

 

ariana-grande-no-makeup-ariana-grande-without-any-makeup-youtube.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Много я обвиняват, че копира Марая Кери в ранния й период. Не ме впечатлява особено, а знам, че тук доста хора я харесват.

 

Някой да ми даде линк за нейна много яка песен белким и аз я оценя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Много я обвиняват, че копира Марая Кери в ранния й период. Не ме впечатлява особено, а знам, че тук доста хора я харесват.

 

Някой да ми даде линк за нейна много яка песен белким и аз я оценя.

 

Моят топ 5 в произволен ред :D

 

 

Точно като Преси клипира флопове и оставя най-доброто без видео. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът, който дозатвърди номер 1 лидерството й точно преди 15 години. :Vishenka_05:

Лидерството и беше затвърдено още 2000 година с мега хитовете Бели нощи, Мила моя мили мой. Песните след това си бяха поредните мегахитове на първата мегазвезда на Пайнер :Vishenka_05:

Мега Кралица с МЕГА ХИТОВЕ :whistling:

 

Птица скитница я възроди само благодарение на участия. Защо не го направи и с Думи две. Едно време я пееше...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят топ 5 в произволен ред :D

 

 

Точно като Преси клипира флопове и оставя най-доброто без видео. :Vishenka_05:

 

Leave Me Lonely е мнооого добраа! Грабна ме от първо слушане.

 

Into You очевидно е голям хит. Всъщност, като стигнах до припева, се сетих че съм я чувал в някакви заведения. Добра е определено.

 

И One Last Time я бива.

 

Ми Боровинке, звучи ми като захаросан Марая-Кериевски поп, само че в модернизиран вариант. Пее момичето много добрe, всъщност хем пее здраво, хем гласът й звучи слаб, не знам как да го обясня.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидерството и беше затвърдено още 2000 година с мега хитовете Бели нощи, Мила моя мили мой. Песните след това си бяха поредните мегахитове на първата мегазвезда на Пайнер :Vishenka_05:

 

Спирай пиенето, брат. :3fdb8960598fa63e: Първата мегазвезда, подлудила нацията и присъствала на плакат във всеки ТИР, е Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Leave Me Lonely е мнооого добраа! Грабна ме от първо слушане.

 

Into You очевидно е голям хит. Всъщност, като стигнах до припева, се сетих че съм я чувал в някакви заведения. Добра е определено.

 

И One Last Time я бива.

 

Ми Боровинке, звучи ми като захаросан Марая-Кериевски поп, само че в модернизиран вариант. Пее момичето много добрe, всъщност хем пее здраво, хем гласът й звучи слаб, не знам как да го обясня.

 

Бях сигурна, че точно тя ще ти хареса, защото е една от малкото й по-"сериозни". Аз дълго време я прескачах, но миналата година ме зариби и ми се наложи сред любимите.

Но е точно захаросана Марая Кери в днешно време към момента, макар и аз да виждам потенциал да стане нещо повече. Гласът й е леко писклив в студиото, не знам дали е заради обработка или нещо друго, затова и на моменти звучи слаб. Иначе е една от най-добрите вокалистки на новото поколение, заедно с Деми. Но няма песни, за да бъде приемана сериозно... и не е до възраст, след 3 дни прави 25, Адел беше на 23, когато направи фурорът.

 

Ей с това участие впечатли много хора, включително и мен:

 

Което ми напомня за нещо, което исках да коментирам - че вече много рядко виждам чалгарки да гостуват по ток шоута, нито при Гала, нито при Слави. Какво се случва? Няма интерес или Пайнерът ги е хванал за гушите? Айде Галена и Преслава примерно могат да си позволят да ограничат гостуванията, но другите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е първата мегазвезда в западняшки стил. :3fdb8960598fa63e: Неведнъж съм казвал, че тази мода да изглеждаш като американска тийн звезда я въведе първа ДС.

И именно затова нейното еднолично лидерство започна през 2002, когато тя стана мега сензация без конкуренция. До едно време се конкурираше единствено с Кама, но към края на годината и най-вече в началото на следващата си остана сама на върха. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей с това участие впечатли много хора, включително и мен:

 

:roll1:

 

Hahhhhh, страшна е! Как яко имитира Бритни не е истина.

 

И Кристина и Селин!

 

Леле, и аз съм впечатлен! Страшна е.

 

Тя кривогледа ли е btw?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И именно затова нейното еднолично лидерство започна през 2002, когато тя стана мега сензация без конкуренция. До едно време се конкурираше единствено с Кама, но към края на годината и най-вече в началото на следващата си остана сама на върха. :whistling:

 

Да. Само не разбирам защо си свиркаш накрая?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спирай пиенето, брат. :3fdb8960598fa63e: Първата мегазвезда, подлудила нацията и присъствала на плакат във всеки ТИР, е Глория.

 

 

Деси Слава е първата мегазвезда в западняшки стил. :3fdb8960598fa63e: Неведнъж съм казвал, че тази мода да изглеждаш като американска тийн звезда я въведе първа ДС.

И именно затова нейното еднолично лидерство започна през 2002, когато тя стана мега сензация без конкуренция. До едно време се конкурираше единствено с Кама, но към края на годината и най-вече в началото на следващата си остана сама на върха. :whistling:

 

 

 

Кондомче, СГ ти е отговорил вместо мен. Глория си е Глория. Всички я знаеха и имаха поне една нейна касетка в дома си, но тя си имаше друга нисша. Първата модерна, тийн звезда на Пайнер със западен стил, поп пеене и т.н. си е Деса. Глория в пика си не можа да усети онези неща, които после Деса, Ивана и Преса усетиха, защото беше номер 1 във време в което чалгарките нямаха много тв ефир, нямаха музикална тв, нямаше ги по кориците на списания и чалгата още не беше станала машина за кинти. Не подценявам лидерството на Глория, но Глория не стигна върховете, които после имаха другите 3 и то официално и признато във време, в което не се срамуваше човек да си признае, че слуша фолк. Анелия също си имаше огромен пик, така че бих я добавил към Деса, Преса и леля. Те бяха лицето на фолка. Днес дори все още са, без Ивана

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...