Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам за какви хитове говорите тук, особено що се касае до Райна, но аз вчера се върнах от морето, като никак не съм обнадеждена от чутото там. Най-вече, ситуацията в чалга кръчми и дискотеки, страшно се различава от онова, което ние тук окачествяваме с думата "хит" и изпълнителите, които са обичайно хвалени в нашия форум. Тъй като видях поста с "Бразилка", ви казвам, че абсолютно НИКЪДЕ не чух Райна, нито с новата, нито със "Зле те чувам", които при нас спечелиха в два от месеците за най-голям хит анкетата. Аз много харесвам Райна, но тя все едно не съществува за диджеите. Бях в "Хелп" Созопол, "Вижън" и 'Планета" Слънчев бряг, "Плей" Бургас и веднъж в 'Култ" във Варна. А като разказвате тук, оставах с впечатлението, че Терзийска си е върнала уж някакви позиции.

Не знам как и кога, но за съжаление две бездарници са успели да изместят дори Галче и Преси (които поне могат там да изкарат два тона и имат някакво звездно излъчване) от лидерски позиции по такива места. И това са Алисия и Емануела, които ние тук не забелязваме особено. Тази Ася няма песен, която да не въртят, като се почне от някакво никакво "Мачкай", която наистина мачка, та стигнем до "Красавицата спяща", "Старай се да си първи" и това новото "Запали". А на песента със Стораро за някакво злато на тати, става нещо страшно. Даже "Мой" и дуетът с Коцьо, които са някакви доста стари песни, си звучат и хората си пищят. А още по-бездарната Емануела, не мога да ви кажа точно с кои песни, защото не ги различавам особено, но поне 5-6 нейни неща чувах навсякъде. Последният дует с Джордан е най-добре приеманата песен, обаче.

Бях на участие на Илиян - при него (колкото и да ми е чудно, защото той поне има талант), най-добре приети бяха именно двата дуета с Ася Дойчева! Дотам я докара чалгата!

 

Явно и аз съвсем съм загубила усета си, или комерсиалната вълна сега не е моята, но мислех, че "Маракеш" ще гърми, а тя минава и заминава - или изобщо не я пускат, или е след 4 часа... Учудена съм! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Добро утро. Как спахте?

Райна може да мачка само в този форум и в сигнал.. защото тук влизат 5 нейни фена от общо 20 човека, а за сигнал агитира като луда - роднини, приятели, познати :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какви хитове говорите тук, особено що се касае до Райна, но аз вчера се върнах от морето, като никак не съм обнадеждена от чутото там. Най-вече, ситуацията в чалга кръчми и дискотеки, страшно се различава от онова, което ние тук окачествяваме с думата "хит" и изпълнителите, които са обичайно хвалени в нашия форум. Тъй като видях поста с "Бразилка", ви казвам, че абсолютно НИКЪДЕ не чух Райна, нито с новата, нито със "Зле те чувам", които при нас спечелиха в два от месеците за най-голям хит анкетата. Аз много харесвам Райна, но тя все едно не съществува за диджеите. Бях в "Хелп" Созопол, "Вижън" и 'Планета" Слънчев бряг, "Плей" Бургас и веднъж в 'Култ" във Варна. А като разказвате тук, оставах с впечатлението, че Терзийска си е върнала уж някакви позиции.

Не знам как и кога, но за съжаление две бездарници са успели да изместят дори Галче и Преси (които поне могат там да изкарат два тона и имат някакво звездно излъчване) от лидерски позиции по такива места. И това са Алисия и Емануела, които ние тук не забелязваме особено. Тази Ася няма песен, която да не въртят, като се почне от някакво никакво "Мачкай", която наистина мачка, та стигнем до "Красавицата спяща", "Старай се да си първи" и това новото "Запали". А на песента със Стораро за някакво злато на тати, става нещо страшно. Даже "Мой" и дуетът с Коцьо, които са някакви доста стари песни, си звучат и хората си пищят. А още по-бездарната Емануела, не мога да ви кажа точно с кои песни, защото не ги различавам особено, но поне 5-6 нейни неща чувах навсякъде. Последният дует с Джордан е най-добре приеманата песен, обаче.

Бях на участие на Илиян - при него (колкото и да ми е чудно, защото той поне има талант), най-добре приети бяха именно двата дуета с Ася Дойчева! Дотам я докара чалгата!

 

Явно и аз съвсем съм загубила усета си, или комерсиалната вълна сега не е моята, но мислех, че "Маракеш" ще гърми, а тя минава и заминава - или изобщо не я пускат, или е след 4 часа... Учудена съм! :mf_surrender:

 

 

Това само показва колко е деградирала популацията, която все още слуша този музикален стил и посещава клубовете. Едната е пяла сигурно 2-3 пъти на живо в живота си и е с мозъчен капацитет на алжирски тъпир, но хайде поне наистина вади някакви хитове.. Другата е по-умна, но пък пуска една и съща песен от сума ти години и е супер гадна в лице.

 

За "Маракеш" не съм учуден, насилвах се да ми хареса, но от седмици дори не съм си я пускал доброволно.

 

Нищо не казваш за "Ех, как пълниш ми душата, като изкарваш ми парата". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро. Как спахте?

Райна може да мачка само в този форум и в сигнал.. защото тук влизат 5 нейни фена от общо 20 човека, а за сигнал агитира като луда - роднини, приятели, познати :1000 (29):

И аз не мисля, че Райна може да се сравнява с Емануела, Преслава и други които винаги са били любимки на дж. и най-тъпата им песен се върти, но да отричаш, че при нея има проспер е смешно. Тези 5 милиона на ''Зле те чувам'' не са навъртени от 5 нейни фена и родата.

Коментирай факта, че последните тракове на Райна се радват на по-голяма гледаемост от тези на Лорена ? Мен за ''Нищо'' ме е яд. Супер песен която заслужаваше да стане хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че Райна може да се сравнява с Емануела, Преслава и други които винаги са били любимки на дж. и най-тъпата им песен се върти, но да отричаш, че при нея има проспер е смешно. Тези 5 милиона на ''Зле те чувам'' не са навъртени от 5 нейни фена и родата.

Коментирай факта, че последните тракове на Райна се радват на по-голяма гледаемост от тези на Лорена ? Мен за ''Нищо'' ме е яд. Супер песен която заслужаваше да стане хит.

 

А защо намесваме отново Лорена? :1000 (29): Нали говорим за Райна сега..

"Нищо" се върти много по-стабилно и от Бразилка и от Зле те чувам..

А че на фона на шитните от миналите години Райна вдигна ниво тази година е факт. Но в този форум се изкарва все едно е новата терминаторка.Да не говорим че още на предната страница се коментира как Бразилка е хита на лятото?! Между другото и двете песни се харесаха от тийновете, но чак пък да мачка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това само показва колко е деградирала популацията, която все още слуша този музикален стил и посещава клубовете. Едната е пяла сигурно 2-3 пъти на живо в живота си и е с мозъчен капацитет на алжирски тъпир, но хайде поне наистина вади някакви хитове.. Другата е по-умна, но пък пуска една и съща песен от сума ти години и е супер гадна в лице.

 

За "Маракеш" не съм учуден, насилвах се да ми хареса, но от седмици дори не съм си я пускал доброволно.

 

Нищо не казваш за "Ех, как пълниш ми душата, като изкарваш ми парата". :3fdb8960598fa63e:

Наистина - положението е трагикомично! Емануела пееше лайв на турнето на Фен, но това, доколкото знам, е било условие от Касъмови, ако иска да закрие няколко концерта, иначе са щели да дадат финалите само на Стораро! И на двете песните са ми много еднакви, особено на Цветкова, макар и на Дойчева трудно да се различават. Учуди ме, че и някакви доста по-стари песни на Божиновица вървят, все едно е била най-голямата чалга звезда, на която се прави някаква ретроспекция на кариерата, докато, да вземем една, сигурно 50 пъти по-талантлива - Джена. Ами тя все едно нищо не е правила, освен актуалната си песен - "Хулиган". Да, много се избухва на нея, на мен не ми харесва, но в клуб звучи яко и танцувах. Но - къде са "Да те бях ранила", "Да ти се доказвам", "Да видя какво е"? Уж са били огромни хитове, а се оказва, че стари песни на някаква си Алисия, в момента се котират повече!

 

За "Маракеш" казах вече - никаква реакция, или изобщо се пропуска. При "Пей, сърце" е различно, обаче. Изобщо, при хората, които аз съм мислела за лидерки, има някакъв спад в тези така тачени от чалга аудиторията, клубове.

 

За "Шефката" ме питаш - пуска се, да. На места я миксират с албанския оригинал. Както и още два по-стари кючека на Тунчер, които са ужасни и не ми харесват, но реакцията е показателна и ще го хранят още поне няколко лета. Но той поне още се върти, за разлика от сина си, който отвсякъде е загубил битката с противния ми Гальо - пак по-бездарният е минал напред. Фики го няма никакъв в чалготеките, а добричкият педал си върви с новата песен, че и с "Ме густа".

 

Най-странни ми се сториха още две неща, които констатирах:

1. За моя огромна изненада /отново/, най-пускан мъж, не е нито един от тримата уж големи на Пайнер - Коцето, Борьо и Илиян. Нито пък Галин, да не говорим за баща и син Сторарови, на които симпатизирам. Не мога да повярвам, но този незначителен Джордан върви не само с дуета с простата Емануела, но и с някакви простотии като "Мармалад", тва "Муцуна" много се котира още, че даже и някаква, която не съм му чувала преди, ама се пее нещо за Визаж, аре марш... Нещо от сорта!

 

2. В София съм свикнала, що се касае до ретро песни, по някое време да чуя задължително 'Защо повярвах", ама задължително! "Луда по тебе" също, а понякога даже "Огън момиче". Кама за мен беше лидерката на ретро хитовете и единствената от големите 5, която върви в чалготека със стари неща. Сега, май кака ви Деса я е изместила от този трон на ретро песните, защо аз "Луда по тебе" и "Защо повярвах" никъде не ги чух. Обаче "Две сърца" много се пее и много се вика. В Созопол пускаха и ремикса на "Бели нощи", а "Мангава тут мангава" рано сутринта вдигна хората още с тая първа фраза, все едно е един след полунощ. На Азис също му въртят стари неща, като "Ледена кралица" и "Всеки път" с някакъв ремикс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо намесваме отново Лорена? :1000 (29): Нали говорим за Райна сега..

"Нищо" се върти много по-стабилно и от Бразилка и от Зле те чувам..

А че на фона на шитните от миналите години Райна вдигна ниво тази година е факт. Но в този форум се изкарва все едно е новата терминаторка.Да не говорим че още на предната страница се коментира как Бразилка е хита на лятото?! Между другото и двете песни се харесаха от тийновете, но чак пък да мачка...

За това съм съгласен. Нито е терминаторка нито ''Бразилка'' е хита на лятото, но определено и двете песни поне малко са се котирали. ''Зле те чувам'' доста повече. А най-важното е, че това го постигна сама (без ft или дует) и след години отсъствие в дискотеките. Не всеки може да се похвали с подобен успех. Но ти самия каза, че Райна е никоя а аз пак казвам, че гледанията на последните два проекта 5 фена и родата не могат да ги направят.

А намесих Лорена като пример. Мислех Джулия да дам, но тя е по-хитова тази година. ''Зле те чувам'' има повече гледания, лайкове и коментари от всички последни проекти на Лорена, но тук всички казват че са хитове. Явно всеки разбира хит по различен начин.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За да разрешим спора Лорена - Райна, колкото и да ми е мъчно, преегракналият траверс от площад Македония, се върти абсолютно навсякъде, като започнем с онова там за нашарената кожа, минем през "Нищо", която се приема най-добре от Лорините песни, та стигнем до новата, която хората още не знаят, но се пуска вече. А хубава и сравнително поносима гласово жена като Райна, е наникъде...

 

Нещата са се променили коренно в тая чалга, наистина!

 

И за Татяна прочетох въпрос - тази ужасия "Мамасита" наистина се върти! :mf_surrender: Тотка най-после е успяла, след "Да сме квит" и тя да види клубове. Изобщо, с мъка трябва да съобщавам пресни морски впечатления. Моите любимки Глория и Ивана все едно изобщо не съществуват в тези заведения. Странно е, че Галя и Преса също са дооооста назад в това отношение. "Дай ми любов" се приема много слабо, за дуета с Цура вече коментирах. При Преси също е скромно на "Обратно в играта" и "Не се изтриваш", а нейна стара песен никъде не се пуска, макар тук преди да се говореше, че нейните ретро хитове били най! Не съм вярвала, че ще дойде време, в което харизматична и уж пееща жена като Преса, ще бъде смазана от такива като Теди Александрова, Аднан бийтс (за София до Банско, още изкъртва), Емануела, Алисия, Джордан и Джулия. При Анелия нещата май са ок, но "Бръм" и "Зоопарк" и те май поотшумяват, та ще трябва да се отчита с нещо ново, за да държи там. Иначе - нейни стари песни сякаш също никога не е имало, а уж е голяма звезда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че Райна я въртят по Планета и е в канал с 1 милиом абонати, което си е не малко предимство.

Не съм искал да се стига между спор Райна-Лорена, просто еуфорията от 'завръщането' на Райна идва ту мъч, всъщност положението не е толкова розово.. просто има едни онлайн хитове - примерно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката-Off Off е най-големия чалга хит, ако ще съдим по дискотеките. Много се налагат и Маракеш, Купих ти сърце и 112. Това е за излязлото през лятото. Хит за държавата като цяло- няма. Докъде се докара жанра от желание да се угоди на ди джеите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в лайфа: Най-задаваните въпроси са „В кой месец си” и „Покажи си корема”.

Павел: Аз може да си покажа х*я ако искате.

Преслава: Много хора събрахме, май чакат да покажеш нещо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в лайфа: Най-задаваните въпроси са „В кой месец си” и „Покажи си корема”.

Павел: Аз може да си покажа х*я ако искате.

Преслава: Много хора събрахме, май чакат да покажеш нещо :1000 (29):

 

Къде е тоя лайв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в лайфа: Най-задаваните въпроси са „В кой месец си” и „Покажи си корема”.

Павел: Аз може да си покажа х*я ако искате.

Преслава: Много хора събрахме, май чакат да покажеш нещо :1000 (29):

 

Простачката е тя. Този бандит е ясен, че е на ниско ниво, но тя - националната звезда - не само му позволява да говори вулгаризми в ефир, но чак му довършва и репликите. Абсолютна селянка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простачката е тя. Този бандит е ясен, че е на ниско ниво, но тя - националната звезда - не само му позволява да говори вулгаризми в ефир, но чак му довършва и репликите. Абсолютна селянка!

 

В чалгата всички са селянки. Няма нито една читава, поне медийно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук явно нямате чувство за хумор. Напълно наясно съм, че нито “Бразилка” е хитът на лятото, нито Райна е някаква терминаторка. Няма как след 6-7 години без голям масов хит в поп-фолка, след 3-4 сполучливи и Що годе популярни песни да се завърне в топа. Нещата си се случват постепенно, а при самата Райна се наблюдава хъс и прогрес, въпреки че аз предпочитам по-музикантски песни. Пълен срам, че се въртят еднообразните комерси на бездарници като Емануела и Ася, а закачливо и лятно парче като “Бразилка” е там някъде си. Все пак върви добре с гледанията и лично аз съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата всички са селянки. Няма нито една читава, поне медийно.

 

И все пак за 14 години на голямата сцена и в медийното полезрение и най-големият селянин би трябвало да се поошлайфа до известна степен. Но, не - на нея й е забавно и сигурно се чувства близка до обикновения българин, говорейки и пускайки базици за хуйове, когато гледат и 10-годишни фенчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простачката е тя. Този бандит е ясен, че е на ниско ниво, но тя - националната звезда - не само му позволява да говори вулгаризми в ефир, но чак му довършва и репликите. Абсолютна селянка!

Голяма работа че се е пошегувала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма работа че се е пошегувала.

 

Да де, само че, ако това го беше казала Галена, щеше да й сипеш с черпака. И сам не се усещаш понякога колко си заслепен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, само че, ако това го беше казала Галена, щеше да й сипеш с черпака. И сам не се усещаш понякога колко си заслепен.

 

Жалка никога няма да го каже, щото веднага ще й подметнат за онзи мек чеп дето го строши във ваната. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Пресито няма какво да крие. А и в случая, простакът е тоя Павел, а тя просто се опитва с шега да му оправи изцепката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресито няма какво да крие. А и в случая, простакът е тоя Павел, а тя просто се опитва с шега да му оправи изцепката.

 

Така ли го интерпретираш?

 

Аз пък го виждам по друг начин. Ако й се струваше не на място това изказване, можеше още на живо да му направи забележка и да се извини.

 

Тя, ако въобще имаше акъл, предварително ще да му каже да не говори глупости по време на лайва.

 

Простак с простак се събира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...