Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В последно време виждам масово озлобяване и побесняване на феновете на Жалена. Явно е вече и за слепец, че въпросната е потеглила по стръмната пързалка към забвението, откъдето няма връщане. Каквото беше, беше. :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Хората никога няма да забравят Васил Левски, нито Христо Ботев, нито Галена. Прекалено много са дали на България, за да се случи. :1000 (30):

 

Ти също никога няма да я забравиш. Все пак една трета от живота си прекара в злобеене по нея. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имаме, таратанци. Не живей в ютюб идилията си. Само една Тита с Фотошоп ги слага в малкия си джоб всичките чалгакурви. Отделно и другите си имат хитове.

 

А "големите", според теб, имена не са пуснали нищо просто защото знаят, че не могат да предложат нищо конкурентно. По-добре да спрат да бълват, докато не попаднат на силна мелодия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората никога няма да забравят Васил Левски, нито Христо Ботев, нито Галена. Прекалено много са дали на България, за да се случи. :1000 (30):

 

Ти също никога няма да я забравиш. Все пак една трета от живота си прекара в злобеене по нея. ;)

Дали са, но нито един от националните герои не може да се сравнява с Жалена. Кой друг е давал гъза си и то толкова много пъти?! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се отписва чалгата за цялата година при положение, че до едно време тя си вървеше много добре. Имаме 4 песни с 10 милиона и още 2, които всеки момент ще станат. Анелия дори ще гони 15. Просто като за лятото се завърна излагацията в жанра, сякаш умишлено направиха бойкот. Някои големи имена си издадоха летните проекти през юли-август, когато интереса е понамалял. Имена като Анелия и Джулия си останаха с Бръм (изключвам поп опита на първата), която се чувства повече като пролетен проект. Емилия не пусна динамична песен заради проблемите в личния живот, а Преслава и Десислава също, заради майчинство. Камелия и тя се мотае, незнайно защо. И Коцето без песен. Замислете се дали положението нямаше да е по-различно ако всички тия бяха атакували едновременно през юни и началото на юли, както направиха трите Топ попаджиики, но въпреки това не нацелиха мега хитове като предните си. Само Криско и Тото са истинска сила в жанра им тази година, какво настъпване на попа?

Плюс това все пак имаме лятна песен, която бързо ще чукне 10 милиона- Купих ти сърце. На попа коя им е, от излезлите от юни натам?

А и нека да правим разлика между това за кратко да си ма челните позиции в в Попнейбъл и това да останеш там трайно. Именно в чалгата имаме такива проекти тази година и затова имаме толкова с над 10 милиони, а в попа са 2-3 и толкоз.

 

 

Не знам, аз не виждам да е така. Иначе като общ брой гледания, така е... в чалгата правят по повече. Все пак имат циганския контингент.

Гледам статистиката в попенейбъл за 2018 за последните 12 месеца за задържане на първо място:

Krisko Slavi Trifonov & Ku-Ku Band

Gledai Kak Se Pravi

8 weeks on the top

 

Tita

Antilopa

5 weeks on the top

 

Krisko Dim4Ou Boro I

Murdai

4 weeks on the top

 

Anelia

Zoopark

3 weeks on the top

 

Ork Nazmiler

Para Bizde

2 weeks on the top

 

Tita

Photoshop

2 weeks on the top

 

Gery-Nikol

Nad Zakona

2 weeks on the top

 

Galena Tsvetelina Yaneva

Marrakesh

1 week on the top

 

Tedi Alexandrova Game Over Adnan Beats

Ot Sofia Do Bansko

1 week on the top

 

Toto N

Chuzhdi Usmivki

1 week on the top

 

Emanuela Djordan

Kupih Ti Sartse

1 week on the top

 

Galin

112

1 week on the top

 

 

Задържали се в топ 10:

Krisko Slavi Trifonov & Ku-Ku Band

Gledai Kak Se Pravi

18 weeks in top ten

 

Ork Nazmiler

Para Bizde

18 weeks in top ten

 

Toto N

Chuzhdi Usmivki

13 weeks in top ten

 

Krisko Dim4Ou Boro I

Murdai

13 weeks in top ten

 

Tita

Antilopa

11 weeks in top ten

 

Tedi Alexandrova Game Over Adnan Beats

Ot Sofia Do Bansko

9 weeks in top ten

 

Anelia Dzhulia

Brammm

8 weeks in top ten

 

Anelia

Zoopark

8 weeks in top ten

 

Tita

Photoshop

7 weeks in top ten

 

Dzena

Huligan

7 weeks in top ten

 

Galin Adnan Beats

Texas Place

6 weeks in top ten

 

Krisko Pavell & Venci Venc

Geroi

6 weeks in top ten

 

Krum Suzanitta

Barabana

5 weeks in top ten

 

Emanuela

Gleday Me Na Snimka

5 weeks in top ten

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз не виждам да е така. Иначе като общ брой гледания, така е... в чалгата правят по повече. Все пак имат циганския контингент.

Гледам статистиката в попенейбъл за 2018 за последните 12 месеца за задържане на първо място:

Krisko Slavi Trifonov & Ku-Ku Band

Gledai Kak Se Pravi

8 weeks on the top

 

Tita

Antilopa

5 weeks on the top

 

Krisko Dim4Ou Boro I

Murdai

4 weeks on the top

 

Anelia

Zoopark

3 weeks on the top

 

Ork Nazmiler

Para Bizde

2 weeks on the top

 

Tita

Photoshop

2 weeks on the top

 

Gery-Nikol

Nad Zakona

2 weeks on the top

 

Galena Tsvetelina Yaneva

Marrakesh

1 week on the top

 

Tedi Alexandrova Game Over Adnan Beats

Ot Sofia Do Bansko

1 week on the top

 

Toto N

Chuzhdi Usmivki

1 week on the top

 

Emanuela Djordan

Kupih Ti Sartse

1 week on the top

 

Galin

112

1 week on the top

Задържали се в топ 10:

Krisko Slavi Trifonov & Ku-Ku Band

Gledai Kak Se Pravi

18 weeks in top ten

 

Ork Nazmiler

Para Bizde

18 weeks in top ten

 

Toto N

Chuzhdi Usmivki

13 weeks in top ten

 

Krisko Dim4Ou Boro I

Murdai

13 weeks in top ten

 

Tita

Antilopa

11 weeks in top ten

 

Tedi Alexandrova Game Over Adnan Beats

Ot Sofia Do Bansko

9 weeks in top ten

 

Anelia Dzhulia

Brammm

8 weeks in top ten

 

Anelia

Zoopark

8 weeks in top ten

 

Tita

Photoshop

7 weeks in top ten

 

Dzena

Huligan

7 weeks in top ten

 

Galin Adnan Beats

Texas Place

6 weeks in top ten

 

Krisko Pavell & Venci Venc

Geroi

6 weeks in top ten

 

Krum Suzanitta

Barabana

5 weeks in top ten

 

Emanuela

Gleday Me Na Snimka

5 weeks in top ten

Именно от тези класации може да се види, че проблемът е по-скоро в музиката в България като цяло, а не за някой конкретен жанр. Само 4 песни с повече от 2 седмици на върха, едната от които от миналата година. В дълголетието на песните поне се вижда повече надежда, доколкото може да говорим за дълголетие при песни, 90% от които само ние тук ще помним другата година по това време.

А и това доказва теорията ми, че има само няколко поп песни от тази година, които са се задържали повече. В класацията за най-много седмици в Топ 10- 4 попа срещу 7 чалги, не че и Фотошоп и Гледай как се прави не са чалга. Показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

България няма никаква музика със собствен облик. Всичко е долнопробна имитация. Нито композитори, нито текстописци, нито истински артисти. Всичко е една пародия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза, че могла и тя да измисли нещо остроумно, да не бързал. Но се смееше през цялото време, даже подхвърли нещо като, че им е обрал точките или, че ги разбил. И после каза с усмивка „Ето виж, пишат, че си много луд, но от онова хубавото луд”.

Е какво, да реве ли? И да, обра точките, ако съдим по това какво се пишеше в лайфа. Някой дори написа "Евала, Павеле". :1000 (29): :1000 (29): Човекът сигурно не се е усетил, а и да не правим драми. Първо - не го е казала Преслава това, второ - хората от северозападна България подобен тип израз го нямаме за нищо. :3fdb8960598fa63e: Дано това не стигне до някоя медия, че ще е тъпо за Пепе. Тя имам чувството, че се препоти от срам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

. Тя имам чувството, че се препоти от срам. :1000 (29):
О, това със срамежливото, скромно и добро девойче, което никога не търси конфликти, се изтърка още с Вип брадър 2015! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това със срамежливото, скромно и добро девойче, което никога не търси конфликти, се изтърка още с Вип брадър 2015! :whistling:

Ако е така, доста добре го изигра. Затова, клиповете и може да са за 100 лв, но нямат празен кадър. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не 2015, отдавна, отдавна се изтъркаха. Колкото и да го играеш скромна и едва ли не девствена , накрая истинския ти сурат излиза на яве и обикновенно той няма нищо общо със скромния, дето си демонстрирала.

 

Тъй само бяло, яхтички, наркобосове, боеве, престрелки... ама е скромно мацето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е изключително нагло същество, но нищо ново, така че не е учудващо какво са дрънкали с Павел - на едно ниво са. Много случки са ми разказвали и от уважение не ги разказвам, но аз и лично съм се уверявал, така че нейното изнагляване няма предел. Та тя по магазините на свои почитателки, като я питат "С нещо да ви помогна?", им отговаря неща от сорта на: "Ми сърби ме долу пръстчето - да ме почешеш?", така че едва ли е изненада това сега с Павел.

 

Фаст е писал на предната страница, че съм информиран по въпроса за Галена и ДПС. Не съм особено навътре в темата, защото не съм ходил в Сараите или нещо подобно, ама то е ясно като бял ден. Някои неща няма да се кажат в прав текст, но са прозрачни, само да навърже човек събитията, а и те дори не се крият. Да са живи и здрави, всеки намира спонсорство по различни начини. Анелия също е свързана с турци, посолства и т.н. Не намирам разлика между тях и мутрите през 90-те. Бели якички някакви. Както и не намирам разлика с връзките на естрададжиите с властта по време на комунизма. Цял живот се върти едно и също. Удобни са си един на друг. Много трудно някой ще успее сам без покровител или някакъв друг гръб. Най-малкото, ако е напълно автономен, ще бъде неудобен и ще бъде издухан. Затова всеки гледа да се обгражда с някакви "чадъри", каквито има и в политиката. На мен тази тема ми е адски интересна чисто журналистически, но нека не задълбаваме в конспирации. Бог знае, ако сме наясно с повече подробности, колко ли ще засмърди работата...

 

Чалгата наистина е в криза, като цяло добрата музика е в колапс. Давам си сметка, че в тая държава сме мазохисти. Искат да се насе*ат, докато не изцедят и последната възможност да са в някаква вълна, която да им даде хляб за момента. Минават през трупове, кълнат и псуват в текстове, завират си лампи в клипове. Докато е така, и нивото на форума ще бъде такова. Днес за първи път го виждам по-оживен, но не знам дали не е така, защото няколко по-ключови потребители се поразписаха. През останалото време назряват някакви лични конфликти, които определени столкъри подклаждат и отблъскват малкото останали. В ролята си на какви - да попитам? Като има проблем между двама души, той си е между тях. На когото му е скучно, да вземе да направи някаква тема, но и това няма да помогне на форума вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена дали само му пее на Доган? :3fdb8960598fa63e: И нали Галин е голям патриот и българин? Как ги допуска тези неща? :mf_surrender:

 

Прогресът на Джордан радва. По-добре той, отколкото Галин. Поне е талантлив и навремето имаше яки песни:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та тя по магазините на свои почитателки, като я питат "С нещо да ви помогна?", им отговаря неща от сорта на: "Ми сърби ме долу пръстчето - да ме почешеш?"

 

:gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Днес за първи път го виждам по-оживен, но не знам дали не е така, защото няколко по-ключови потребители се поразписаха. През останалото време назряват някакви лични конфликти, които определени столкъри подклаждат и отблъскват малкото останали. В ролята си на какви - да попитам? Като има проблем между двама души, той си е между тях. На когото му е скучно, да вземе да направи някаква тема, но и това няма да помогне на форума вече.

 

В ролята на хора, претендиращи, че са много интелигентни, а сами не могат дори да прикрият собствената си завист и (така нататък...) вече две седмици.

Седят скрити, четат, попиват, не изпускат нищо, вътрешно очевидно злобеят и вече, като не им издържат нервите, се обаждат да поръсят малко негативна енергия, но пак поднесено, разбира се, по един интелигентен начин без директни обиди, само с фрази на английски и "оригинални" гифове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишете за чалгата и политиката, но никой няма да се впечатли от това, защото обществото спи за управниците си и техните далавери, пък много ще му дреме на някой чия държанка е Галена или Анелия.

Всички балкански държави сме такива, топлата вода не сме я открили. Съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станало е

 

Мина вече. :3fdb8960598fa63e: Софийски богоподобни лъвчета се отчетоха вчера. :phpgrin2: Между другото си късметлия, в София изборът е мноооого по-голям. Тука някви от заводите само. Другата опция е въртящи дупета швестерани. А истината е някъде посредата. :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да изкарам цял живот на вода и на компот, ако ти си с меееен :ninja:

Страхотно парче! Глория и Тони отсрамиха старата генерация с много добри летни предложения, жалко за нищожните гледания на "Играч".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче! Глория и Тони отсрамиха старата генерация с много добри летни предложения, жалко за нищожните гледания на "Играч".

Могат и повече. Тони може да направи нещо като "За две минути" - тая песен хич не се забеляза, "Огън и вода", "Намери ме", "Мъжка истина" също са мега добри.

Тия двете също са супер. Да не говорим за парчета като "Усмихни се" и "По-силна съм от вчера", но те са по-назад във времето вече. Въобще, Тони няма слабо дори в последните години. Една лоша песен няма жената. В последната малко не ми се връзва текста със самата нея, ама щом така е решила да се завърне, няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат и повече. Тони може да направи нещо като "За две минути" - тая песен хич не се забеляза, "Огън и вода", "Намери ме", "Мъжка истина" също са мега добри.

Тия двете също са супер. Да не говорим за парчета като "Усмихни се" и "По-силна съм от вчера", но те са по-назад във времето вече. Въобще, Тони няма слабо дори в последните години. Една лоша песен няма жената. В последната малко не ми се връзва текста със самата нея, ама щом така е решила да се завърне, няма лошо.

"Не те давам" ми е от любимите песни това лято, доста ме радва. На Тони парчето е малко слабо като композиция с тия вокали вместо отсвири, но и то започна да ми харесва с времето. Опитала се е жената да се впише в актуалната вълна с текст за интернет свалките, няма лошо. Иначе да, в последно време може да изкарва по песен на година, но винаги са й добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина вече. :3fdb8960598fa63e: Софийски богоподобни лъвчета се отчетоха вчера. :phpgrin2: Между другото си късметлия, в София изборът е мноооого по-голям. Тука някви от заводите само. Другата опция е въртящи дупета швестерани. А истината е някъде посредата. :naked:

В Пловдив също се намират "богоподобни лъвчета". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните летни предложения на Пайнер (от 21 юни напред)

1. Купих ти сърце - Емануела и Джордан - 5 милиона

2. 112 - Галин - 4,2 милиона

3. Маракеш - Галена и Цветелина - 3,2 милиона

4. Бразилка - Райна - 2,1 милиона

5. Завинаги - Емилия - 2,1 милиона

 

:helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно от тези класации може да се види, че проблемът е по-скоро в музиката в България като цяло, а не за някой конкретен жанр. Само 4 песни с повече от 2 седмици на върха, едната от които от миналата година. В дълголетието на песните поне се вижда повече надежда, доколкото може да говорим за дълголетие при песни, 90% от които само ние тук ще помним другата година по това време.

А и това доказва теорията ми, че има само няколко поп песни от тази година, които са се задържали повече. В класацията за най-много седмици в Топ 10- 4 попа срещу 7 чалги, не че и Фотошоп и Гледай как се прави не са чалга. Показателно.

 

Така е. Има държави с по 40-50 седмици на първо място една и съща песен. При нас гърми за 2 седмици и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...