Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя Галена или си загуби усета за хитове, или зорлем се прави на интересна пред себе си.

Аня каквото и да изпее, и най-голямата боза да е, го прави хит, защото знае как да вкара душа в изпяването.

Пecнитe на Галена са без никаквa стoйнoст и нaдaли след няколкo гoдини някoй ще пoмни някоя нейна песен.Може да снима скъпи клипове,но все пак хората слушат музика нe е дocтатъчно caмо eдин клип и cкъпи паpцaли и чeкнeне пo кpъчмите и тoва да и е "новатopcтвото".Опитва се да е модерна,но не и се пoлучава..и да ce заcpaми малко от поведението си все пак, Анелия каквотo и да е нма децa,които да се cpамуват от нeя катo Галена,която меко кaзано се излaга с поведениетo cи.

Галена е в тотален нокаут! Скъпи клиполове,песни бози ! . Добре че Анелия вдига нивото на чалгата .

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пecнитe на Галена са без никаквa стoйнoст и нaдaли след няколкo гoдини някoй ще пoмни някоя нейна песен.Може да снима скъпи клипове,но все пак хората слушат музика нe е дocтатъчно caмо eдин клип и cкъпи паpцaли и чeкнeне пo кpъчмите и тoва да и е "новатopcтвото".Опитва се да е модерна,но не и се пoлучава..и да ce заcpaми малко от поведението си все пак, Анелия каквотo и да е нма децa,които да се cpамуват от нeя катo Галена,която меко кaзано се излaга с поведениетo cи.

Галена е в тотален нокаут! Скъпи клиполове,песни бози ! . Добре че Анелия вдига нивото на чалгата .

 

:Vishenka_05:

Трябва ти нов ник, Фиклена. Например Фикелия :1000 (29):

Днес си във фаза. Мачкаш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случай че феновете на Юлия Бикова все още не са научили горещата новина, знойната артистка е заснела ново видео в Милано. Очаквайте и бъдете щастливи!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е от интелигентните певици с морал и в същото време не се предава и продължава да експериментира със звучене, автори. Но специално в това интервю ми се вижда нещо унила. По принцип има супер много енергия, кокетничи, смее се. Тук е доста бавна и отнесена. Дано е само от умора, а не от депресии, защото изглежда толкова добре, че не си струва да се похабява само защото жанрът е сговнясан. Все пак тя по принцип в живота има много предимства пред други свои колеги от бранша - знае и езици, не спира да се образова, пътува. Просто й липсва мъж и дете, за да е наред всичко.

Дано албумът е разнообразен и хубав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случай че феновете на Юлия Бикова все още не са научили горещата новина, знойната артистка е заснела ново видео в Милано. Очаквайте и бъдете щастливи!

Абе за пръв път я чувам (май), но моментално ставам върл фен! Чакам с нетърпение! Особено ако е в следната стилистика ...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе за пръв път я чувам (май), но моментално ставам върл фен! Чакам с нетърпение! Особено ако е в следната стилистика ...

Такива хитове са веднъж на двайсетолетие, но знае ли се, не се ли 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми Kralicata си е Kralica ...

 

 

Пък и си е друго да са те давали по Канал 1. По-култово само щеше да има клипче с логото на Ефир 2, ама за Кralicata явно е било под нивото

 

Гласище и танцова стихия. Неслучайно е турбозвезда в Югославия и кавърдисват евъргрийните й:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви и от миналата година:

 

Глория отказа 200 бона от ВИП Брадър

https://novini.bg/show/kliuki/433869

 

;)

Това е клюка. 200 бона да предложат на певица с полупразен график,не ми изглежда достоверно. Хай клуб обаче е друго нещо. Вярвам им

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статията на Хай клуб даже е от България днес- не че това е най-достоверния източник, но всяка година по това време в него или подобен на него изтича информация за участниците, която в последствие се оказва вярна. Даже съм склонен да смятам, че от самото шоу дават тази информация на медиите, за да си направят реклама.

Аз и преди съм казвал, че Глория все някога ще влезе във Випа, но не очаквах да е толкова скоро. Смятах, че ще е като при естрадните- като е на 60-70 години и отдавна не е имала голям хит, тя не че наскоро е имала, де. :1000 (29):

Нямам добро предчувствие за участието им със Симона, ако влязат. Честно казано, дори не знам дали ще гледам шоуто, защото всяка година става все по-безумна тъпотия и се вижда какъв сценарии е всичко. Друго си бяха първите няколко сезона, когато се прокарваше пътя най-големите звезди да влизат там. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е станало дума за участие на Глория в брадъра? Всяка година излизат такива слухове и нищо.

Не мисля, че й трябва това предаване - едва ли ще се изложи като Отварачки, Емануели, Преслави и т.н., но просто няма нужда. Това предаване е пошло, манипулативно и нагласено. Колкото и пари да дадат, не си струва - имиджът е по-важен. Там се оголваш и ставаш уязвим.

Глория има нужда да вземе да си промотира песните, да обиколи някое и друго предаване от по-редовите и да си направи концепция/рекламна кампания за предстоящия албум, както подобава за една истинска певица, защото имам чувството, че с нищо не й се занимава освен да си пече краката в Гърция. На мен лично взе да ми става досадно да гледам едни и същи сторита. Не я ли хвана саклета да кибича по тия плажове последните 1-2 години... Страхотно е, че плува, кара колело и всичко останало, но все пак да не забравя, че е певица... Предавания като Денсинг старс, Мюзик Айдъл й дадоха позитиви. За тях съм ок. Биг брадър - не! Ако й е минала подобна мисъл... мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...