Jump to content



Online: Галена - #ДайМиЛюбов


Препоръчани коментари

То за тебе всичко е изтъркано. Всяка не става, въобще кво пишеш?? Бахти недоволството от всичко, чудя се дали си толкова критичен към себе си и как се понасяш.

 

Ти пък пак се изказа. Ти си топ топ топ ми харесва :1000 (29): :1000 (29):

 

Критичен съм към всичко и всички. Тъжното е, че Жалка не е критична към себе си. :dontknow:

 

Имам чувството, че клиповете си приема като шиене на гоблени - взима шаблон от предните си и шие. :1000 (6): Да ти имам оригиналното ... да се мачкаш с мечок. Галя е гледала твърде много Александрова. И като видя хаштаг на всяко заглавие от нея ми става лошо. Толкова е анти тая жена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жалко, много жалко че n на брой потребители от тук схванаха идеята на клипа. То всъщност е жалко за останалите, които не са загряли .. ама то толкова си могат. Асимилират само диваните и тухлите от мазето на Пайнер в Димитровград.

 

П.С. Галена е класа, драги потребители. Набийте си го в главите и намалете малко злобичката, не е здравословно :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, много жалко че n на брой потребители от тук схванаха идеята на клипа. То всъщност е жалко за останалите, които не са загряли .. ама то толкова си могат. Асимилират само диваните и тухлите от мазето на Пайнер в Димитровград.

 

П.С. Галена е класа, драги потребители. Набийте си го в главите и намалете малко злобичката, не е здравословно :3fdb8960598fa63e:

ПРОВАЛ (според фенчета на Преса) прави по-силна премиера от 'Обратно в играта' коментирай :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРОВАЛ (според фенчета на Преса) прави по-силна премиера от 'Обратно в играта' коментирай :3fdb8960598fa63e:

 

Youtube за мен не е фактор, както и за много други :mf_surrender: Нека е провал, нека. Потребители, които величаят продукцията на мома Преслава би било редно да не изказват мнение. Когато тяхната Певица на годините стигне нивото, на което е Галена в момента тогава би било някак по-удачно да тровят с "компетентни" изказвания. И сега някой ще кажат от къде била тръгнала Галена, каква била ала бала .. всеки е тръгнал от някъде за някъде, важно е дали израства, дали е креативен и прочие. Тази жена, тази Галена, тя се стреми към съвършенство, стреми се да предлага на феновете си проекти които са коренно различки един от друг. Никога не залага на сигурното .. и всеки един от този форум е длъжен да и го признае и да и каже ЕВАЛА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Youtube за мен не е фактор, както и за много други :mf_surrender: Нека е провал, нека. Потребители, които величаят продукцията на мома Преслава би било редно да не изказват мнение. Когато тяхната Певица на годините стигне нивото, на което е Галена в момента тогава би било някак по-удачно да тровят с "компетентни" изказвания. И сега някой ще кажат от къде била тръгнала Галена, каква била ала бала .. всеки е тръгнал от някъде за някъде, важно е дали израства, дали е креативен и прочие. Тази жена, тази Галена, тя се стреми към съвършенство, стреми се да предлага на феновете си проекти които са коренно различки един от друг. Никога не залага на сигурното .. и всеки един от този форум е длъжен да и го признае и да и каже ЕВАЛА!

По-фанатичен ферман не можа ли да измъдриш? Никога не залагала на сигурното, длъжни сме били да й правим "евала"... На 12 ли си? За нито една няма винаги само положителни коментари, Галя няма да е първата. Преживейте го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преживейте го.

 

Преживял съм го преди много време и не е удачно да употребяваш думата "фанатичен", нищо лично но няма и капка фанатизъм тука :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви са коментари, но песента е мега тъпа. Който е писал "текста" на припева, да се самообеси.

Ама как смееш да не харесваш нещо на Галена? Не четеш ли, всеки един във форума е длъжен само да я поздравява и хвали. Още повече, че й се пишеш и фен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра премиера като гледания. За какъв провал говорите. Ама някои наистина сте много фанатични. Проектите на Галена не са чак толкова по различни от на колежките и. Нищо невиждано от доста време е нямало при Галена. Иначе песента е супер. Има си го и разнообразието спрямо последните и песни но не е някакъв експеримент едва ли не. Не се изхвърляте. Пак си мирише на комерс и чалготеки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е от сорта на “Секси” и “Престъпно е” на Камелия, “Не го прави” на Деси, “Моето слабо място”, “Сафари”, “Да ти олекне”. Трудносмилаема е, но е риск, който повече певици трябва да поемат. Стига с това еднотипие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилична е песента. Типичен лиричен попфолк. Не звучи изобщо попаджийски. По-добре е от предната й. ДИЕЗИТЕ обаче писнаха отдавна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви са коментари, но песента е мега тъпа. Който е писал "текста" на припева, да се самообеси.

Голям парадокс е тази песен, режисори и оператори, които снимат Новите бг филми и сериали я коментират в инстаграм, текстописец в ютуб, само на средностатистическият чалгаджия му е тъпа, евтина и скучна :mf_surrender: Поредният голям удар от Галена, риска е оправдан, проекта разбуни духовете, изпълни си предназначението.

 

7de4f7fc49e888e1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям парадокс е тази песен, режисори и оператори, които снимат Новите бг филми и сериали я коментират в инстаграм, текстописец в ютуб, само на средностатистическият чалгаджия му е тъпа, евтина и скучна :mf_surrender: Поредният голям удар от Галена, риска е оправдан, проекта разбуни духовете, изпълни си предназначението.

 

7de4f7fc49e888e1.jpg

От 300 кладенеца вода износи, само и само да докажеш на всички, че проектът е перфектен. То не беше, че клипът бил цял жанр на заснемане, че смукане от пръстите за измислени сюжети и послания, за натякване на това колко е велика и иновативна. Цитираш всеки един и му опонираш с един милион измислени глупости и аргументи. Еми дреме ми на оная работа, че клипа бил като на Ариана Гранде, дреме ми на оная работа, че хаш таговете във всяка песен й били концепция за 15 албума напред. Нито ми промени мнението, че клипа е скалъпен за 2 часа, нито, че хаш таговете са част от грандиозна концепция. Чак коментари на измисления Гергов постваш, за да докажеш колко невероятен е текста на Мариета. :mf_surrender:

 

А опитите на някои потребители да унизят други, че видиш ли като не оценят уникалният проект на Галена са смотани и харесващи само мазетата на Пайнер, дори няма да ги коментирам. Жалки сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...