Jump to content



Online: Галена - #ДайМиЛюбов


Препоръчани коментари

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Въпросната "една Лорена" тръгна с песен с Галена, и цялото и държане в клиповете (особено последния), всичките погледи и чупки, изпяване - всичко е 100% Галена. В което няма лошо - приятелки са, едната е опитна, има Лорена от коя да се учи. Аз в това не виждам лошо, но Лорена - Галена са нещо от типа Алисия-Ванеса. Само, че едната е много, много по-опитна.

 

Клипа е уникално добър заснет така, само бели стени ще гледаме? Аз тая бяла стена искам да отида и да я бутна, писна ми да го виждам тоя гаден декор.

 

А, че имала сцени с мече - и Александрова имаше.

Не я сравнявайте със Сузанита. Едната тая година си е направила лична карта за малолетен, Галена е зряла жена. На оная онзи ден и дойде мензиса и я избиха хормоните. Не ми ги сравнявайте грам.

 

Къде Галена, къде малолетната простакеса.

 

Авторите не знам защо не са ги писаи, музиката и аранжимента са на Ганев.

И стига сте ми пробутвали "бялата" принцеса Прасислава (както и викаха колежките, като беше дебела на първите турнета) във всяка тема. Ще и трябва много да настигне това, което е Галена. Да си завре статуетките отзад.

 

Галена и Галин са абсолютния топ във поп-фолка в момента, и Емануела също, но нея я слагам на второ място заради плейбека по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросната "една Лорена" тръгна с песен с Галена, и цялото и държане в клиповете (особено последния), всичките погледи и чупки, изпяване - всичко е 100% Галена. В което няма лошо - приятелки са, едната е опитна, има Лорена от коя да се учи. Аз в това не виждам лошо, но Лорена - Галена са нещо от типа Алисия-Ванеса. Само, че едната е много, много по-опитна.

 

Клипа е уникално добър заснет така, само бели стени ще гледаме? Аз тая бяла стена искам да отида и да я бутна, писна ми да го виждам тоя гаден декор.

 

А, че имала сцени с мече - и Александрова имаше.

Не я сравнявайте със Сузанита. Едната тая година си е направила лична карта за малолетен, Галена е зряла жена. На оная онзи ден и дойде мензиса и я избиха хормоните. Не ми ги сравнявайте грам.

 

Къде Галена, къде малолетната простакеса.

 

Авторите не знам защо не са ги писаи, музиката и аранжимента са на Ганев.

И стига сте ми пробутвали "бялата" принцеса Прасислава (както и викаха колежките, като беше дебела на първите турнета) във всяка тема. Ще и трябва много да настигне това, което е Галена. Да си завре статуетките отзад.

 

Галена и Галин са абсолютния топ във поп-фолка в момента, и Емануела също, но нея я слагам на второ място заради плейбека по участия.

Нека, но на мен ми се слушат песни като "Нищо", "Не се изтриваш", "Бебето ми", "Пей, сърце", "Парата ако хвана", "Дай ми още" и т.н. Писна ми просто от експериментите им и още едно провалено лято няма да им простя... Все тая, очевидно ще трябва да си ходя на ретро повече, докато мине всичко това. То или трябва да е едната крайност "Шушана" или другата... Няма средно положение като преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека всеки, който й е фен да й напише два реда на лично в инста каква излагация е това, за да няма повече компромиси с качеството на проектите си.

Каквато е комплексирана, най-много да ги отпише и блокира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато е комплексирана, най-много да ги отпише и блокира. :1000 (29):

Нещо си се объркал.Комплексите ги търси в други. Галена никога не е блокирала хора и винаги е отговаряла на лични независимо дали е на нещо позитивно или негативно. Поне на мен и на всички нейни фенове, с които комуникирам ни е отговаряла винаги на критиките.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал.Комплексите ги търси в други. Галена никога не е блокирала хора и винаги е отговаряла на лични независимо дали е на нещо позитивно или негативно. Поне на мен и на всички нейни фенове, с които комуникирам ни е отговаряла винаги на критиките.

Не знам. Едно момче от групата на Преслава написа негативен коментар на една от снимките и, за да види дали ще го блокира и работата стана за минути. Да отбележа, в профила му нямаше никакви признаци че е фен на Преслава. Само лични снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на плюшени мечки не се беше чекнала!!! Това е Галена без скъпите си клипове и провокации от към поведение - издиша!

И какво му има на клипа? Като не разбирате посланието в подобни проекти.. какво да се прави..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато е комплексирана, най-много да ги отпише и блокира. :1000 (29):

Не забравяй Преси как преси блокира в Инстаграм почти без причина една фенка (няма да й споменавам името, знаеш я), след което момичето изпадна в депресия и си направи нов профил само за да й гледа постовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Клипа изобщо не е евтин!

2. Клипа има концепция, пълен е със символики (предполагам сте гледали "Тед" и подобните. Може да навържете текста и останалите неща)

3. Изключително тъпи коментари, най-малкото, като не разбирате, че това си е цял жанр на заснемане, можехте да ги спестите заради синините които Галена получи опитвайки се да ви даде нещо ново и различно.

 

ето ви още няколко евтини и снимани с телефон клипове

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова клипове на световно ниво от нея , летвата е вдигната толкова високо, че Галена сега целенасочено минава под нея. Уникален и толкова различен проект, браво за смелостта. Повече проекти като този трябват в поп-фолка, за да се излезе от комерсиалното и еднотипно блато. Една Райна от години ви предлага експерименти, които биват оплювани, но има надежда, след като и актуалните на деня започнаха да експериментират. Мачкай, Гальо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Клипа изобщо не е евтин!

2. Клипа има концепция, пълен е със символики (предполагам сте гледали "Тед" и подобните. Може да навържете текста и останалите неща)

3. Изключително тъпи коментари, най-малкото, като не разбирате, че това си е цял жанр на заснемане, можехте да ги спестите заради синините които Галена получи опитвайки се да ви даде нещо ново и различно.

 

ето ви още няколко евтини и снимани с телефон клипове

 

Много точен пост. Дано ограничените толбухински фенове го разберат.

Не е нужно да сменят 10 локации, 100 тоалета и не знам си колко декора, за за изглежда клипа на ниво. Тоя клип е на световно ниво, да не говорим за присъствието на Галена !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога пишете такива глупости. На световно ниво бил. По-скоро е комичен. Това е най-слабия клип на Галена досега. Дори "Можеш ли" е за предпочитане от това 3 минутно въргаляне с плюшени мечоци. Няма нищо новаторско и различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2. Клипа има концепция, пълен е със символики (предполагам сте гледали "Тед" и подобните. Може да навържете текста и останалите неща)

 

Може ли да направиш анализ, разбор - на символите, концепцията, идеята, кадрите, играта на Галена.

Съвсем сериозно ти го пиша, защото явно нещо недовиждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

нe миcля, чe гледаниятa в сайтoвете за видeo cподеляне са факторът, койтo трябвa да определи дали eдна пeceн е xит

ОМГ, точно ти ли го казваш, дето купуваш дислайкове .. тва ако минеше 500к за денонощие щеше да го раздуеш до небесата и да си го сложиш в подписа

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Клипа изобщо не е евтин!

2. Клипа има концепция, пълен е със символики (предполагам сте гледали "Тед" и подобните. Може да навържете текста и останалите неща)

3. Изключително тъпи коментари, най-малкото, като не разбирате, че това си е цял жанр на заснемане, можехте да ги спестите заради синините които Галена получи опитвайки се да ви даде нещо ново и различно.

 

ето ви още няколко евтини и снимани с телефон клипове

 

 

Хубав пост, който между другото ми промени мнението за клипа. Още снощи се разрових, просто трябва да гледаш видеото от по-друг ъгъл. Защото първоначално го възприемаш по начина , по който е като си гледал онова на Теди Александрова. Но после като навържеш текста и самата игра, става по-ясно. Както казах така се поражда дискусия, не да си ги мерим и да намесваме други изпълнители.

Иначе песента на мен продъжава да не ми харесва особено, но въпреки това има една романтична нотка и няколко извивки дето много докосват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда вече се натискаше с плюшен мечок.

онова на Теди Александрова.

Шшш, алоуууу. Когато Андреа правеше това, двете й фенки са го гледали със захлас. На едната й отне няколко месеца да го направи същото, на другата години. 640_464adacf8f7251116dc315cc2f705a3e.jpg

eb5dc7dd147454ec9dc7b2fc3557a443--dee-change-.jpg

 

Обаче нали е Андреа - как някоя ще вземе нейна идея. Обаче няколко копирани визии от Камелия - цяла открадната кариера. Балъци.

Ще намеря ден в който нямам какво да правя и ще направя едно хубаво колажче на Андри-фенките. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...