Jump to content



Online: Галена - #ДайМиЛюбов


Препоръчани коментари

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вижда се от клипа, че я пуска колкото да не е без нищо до дуета. Както беше и с Точно никога.

На мен ми харесва, но можеше малко по-ударен припев.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се от клипа, че я пуска колкото да не е без нищо до дуета. Както беше и с Точно никога.

На мен ми харесва, но можеше малко по-ударен припев.

 

Вижда се, че прави компромиси, което не е окей за нея.

Инструменталът е як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле брутална е.. от 2 слушания хваща. Дори и да не е тотален хит се радвам, че поне е нещо по- различно най сетне. Друг е въпросът, че от Моро му насам това си викаме за Галс :D Изглежда, че е зациклила, но според мен й се правят по-различни неща, ако й се залагаше на сигурно всеки път сигурно всичко щеше да й е топ хит. Времето ще покаже, но определено се кефя, че пусна такъв проект. Клипът е потрес, сценичното й присъствие е неадекватно. Можеха да направят по-нежен клип с лека история на открито... с тия студиа и маркови дрехи просто вече.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси различното парче от всичко, което се предлага отново! Мачка!

Дори и да не стане масов хит - евала за смелостта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

През този линк ми я отвори песента, а като я търся в търсачката не ми излиза.

Еми нищо впечатляващо! Видеото е толкова абсурдно и слабо, че не знам с кой акъл го е одобрила.Песента ми допада на първо слушане, но не е нещо, което да те завладее веднага. Слабо е за Галена! Спокойно можеше да изчака още 1 месец и да представи нещо на високо ниво, на което сме свикнали. Да, личи си, че не залага на това парче и е компромистно, но като има песни в излишък да ги слага в албум, а не да ги снима с камера на телефон.

Нека всеки, който й е фен да й напише два реда на лично в инста каква излагация е това, за да няма повече компромиси с качеството на проектите си.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен страшно много ми харесва, но както казах и в Скандалите- от Галена се изисква да пее предимно чалга, а не поп. Затова предчувствам, че и тази песен ще последва съдбата на много подобни, които ме кефят, но масата не ги награбва.

И все пак, нещо в изпяването ми идва като за чалга хит- там ми е надеждата, че парчето ще се забележи.

Клипът е доста необичаен. Галена отново доказва, че можеш да си нестандартен дори и без да харчиш парите на мъжа си, в което я обвиняват. Очаквам все пак повече Мароканския клип, този според мен го пуска повече с цел да направи някакъв скандал задето се весели с мечоци. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес! :1000 (29):

 

Мега зле, не я издържах докрай.

 

Доживях да кажа, че Галена е снимала видео за 2,99 с ДДС.

 

И какъв е този филтър, краката и лицето и изглеждат на петна. :1000 (10):

 

 

Видеото ми напомни за това. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

През този линк ми я отвори песента, а като я търся в търсачката не ми излиза.

Еми нищо впечатляващо! Видеото е толкова абсурдно и слабо, че не знам с кой акъл го е одобрила.Песента ми допада на първо слушане, но не е нещо, което да те завладее веднага. Слабо е за Галена! Спокойно можеше да изчака още 1 месец и да представи нещо на високо ниво, на което сме свикнали. Да, личи си, че не залага на това парче и е компромистно, но като има песни в излишък да ги слага в албум, а не да ги снима с камера на телефон.

Нека всеки, който й е фен да й напише два реда на лично в инста каква излагация е това, за да няма повече компромиси с качеството на проектите си.

Мен пък ме изкефи как след ужасно тъпата Просто шоу вместо да се стресне и да гони хит на всяка цена, пак си направи това, което чувства без да й пука от коментарите. Това е поведение на успешен артист, всяка друга щеше да изпадне в нервна криза и да гони възможно най-големия комерс, на Галена й е през оная работа явно. И това го казвам въпреки това, че ми е паднала яко в очите с уникалната звездомания, която я е налегнала в социалните мрежи, изживява се като холивудска звезда с непрестанни измазани снимки, на които не пропуска да отбележи всяка марка, която носи. Изключително противно поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами Галена вече е на друго ниво.. не гони класации,гледания,върхове !!!

Да, тя те гони теб, а не върховете. Стига глупости! Колко и да харесвам проектите й с # , е време да се спре малко и да направи няколко модерни поп-фолк парчета, а не да бяга толкова в поп-а. Дано тази флопне и й дойде акъла. Може да е в период, в който й се правят такива парчета, но й станаха прекалено много поп песните. Хубаво е преценила да не дава много живот на този проект.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме изкефи как след ужасно тъпата Просто шоу вместо да се стресне и да гони хит на всяка цена, пак си направи това, което чувства без да й пука от коментарите. Това е поведение на успешен артист, всяка друга щеше да изпадне в нервна криза и да гони възможно най-големия комерс, на Галена й е през оная работа явно. И това го казвам въпреки това, че ми е паднала яко в очите с уникалната звездомания, която я е налегнала в социалните мрежи, изживява се като холивудска звезда с непрестанни измазани снимки, на които не пропуска да отбележи всяка марка, която носи. Изключително противно поведение.

Просто когато човек няма с какво друго да изпъкне, изрежда марки. Кой знае как завижда на бившата си приятелка, че пълни кадъра с лекота и затова прави клипове по 2 лв. А относно "смелостта" да експериментира - просто прехраната й не зависи от пеенето, затова й е все тая ще се хареса ли нещо или не. Защо тия от Б и В групите не експериментират. Лесно е когато мъжът ти е милионер.

 

Честно казано песента ми допадна, различна е, но едва ли ще й донесе успех. Видеото е смотано и тъмно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УАУ!!! Целият проект крещи: Аз съм лидерката и ще си правя квото си искам. За мен тази песен е мега бруталия! Ето тази Галена чаках - със сигурност най-доброто от "Моро му" насам. Абсолютно не разбирам как може да не ви харесва тази песен. Клипа ще го коментират като го осмисля. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...