Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Валя си беше сензация едно време и мачкаше с мега хитове още от 2000 година, редом с най-добрите тогава. Жалко, че не залагат повече на нея към днешна дата. Иначе Емилия по времето, в което Валя пускаше хит след хит, още се носеше с русите кичури и комбинезони тип фея от Люлин. Вече през 2004, след като е на турне, като най-слабо представяща се, добива повече популярност.

 

Ако и Валя беше бутната на това турне може би сега щеше да е все още топ певица, но защо ли си мисля,че Валя тези години ще нацели хит. Дано да е така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя си беше сензация едно време и мачкаше с мега хитове още от 2000 година, редом с най-добрите тогава. Жалко, че не залагат повече на нея към днешна дата. Иначе Емилия по времето, в което Валя пускаше хит след хит, още се носеше с русите кичури и комбинезони тип фея от Люлин. Вече през 2004, след като е на турне, като най-слабо представяща се, добива повече популярност.
Башурка от малка е модна икона! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирали ли сте, че Зоопарк вече е най-гледаният чалга клип за годината към момента? :whistling: Още като я чух тази песен си знаех какъв супер хит ще е. Близо е до 10 милиона, отдавна не сме имали толкова бързо направени такива в чалгата (освен Слави и Криско, де :D).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам ви да си лягате всички, че започва нещата да избиват не където трябва. :mf_surrender: :mf_surrender:

Пълен смях. Валя е в миманса вече повече от десетилетие. Сети ли се те за нея една вечер в Рамания и вече голяма певица, шедьоври изпяла, божество я изкарахте... онзи ден с Таня Боева същите простотии пишете.

Дали ако бяха истина, нямаше въпросните две да се сега там на мястото на тези, с които ги сравнявате.

 

Конкретно Валя още 2003 започна да залязва, те 2004 за турне ми я бутат. :helpsmilie:

 

П.С. И да, Емилия още 2002 вече беше много над Валя (която реално е симпатична девойка, ама нищо повече) с хитове като "Нежни устни" и "Не виждам", които и до днес се слушат. Какво остава за 2003, когато вече имаше "Легена за любовта" и "Безумна любов", които й носят 4 награди за въпросната година.

 

фолк" 2000 няма шанс да вземе дебют, защото там е лелчинка с "Вик", но и Валя е с добро парче, Кондомчо го е сложил - "100 покани".

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде да не си измисляме и да опитваме да променяме историята пред децата, които нямат спомени от тогава. Точно Валя печели награда за дебют на "Тракия фолк" през 2000 година със "100 покани, 100 букета", а не Ивана.

А и между впрочем Емилия печели наградата за дебют от този фестивал година по-рано. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниеле, няма нужда да се фрустрираш. Валя си беше актуална. Освен това е много добра певица и винаги е правила интересни неща.

Къде се скъса нишката при нея и защо не е на положението на Емилия в момента, не може да се каже току-така - факторите са комплексни.

Емилия си е там, където е, Валя няма нищо общо с това, нито пък обратното. Никой не е казал нищо лошо за Емилия. Сакън.

А и при всички големи имена с изключение на три-четири, от голямо значение за кариерата и популярността им е било с кого са били, какви скандали са разигравали и т.н. Нещата опират и до спонсори, пр, колко си приоритет на фирмата, какъв ти е договорът, колко участия и ротация ти дават, не само колко си талантлива и работлива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам ви да си лягате всички, че започва нещата да избиват не където трябва. :mf_surrender: :mf_surrender:

Пълен смях. Валя е в миманса вече повече от десетилетие. Сети ли се те за нея една вечер в Рамания и вече голяма певица, шедьоври изпяла, божество я изкарахте... онзи ден с Таня Боева същите простотии пишете.

Дали ако бяха истина, нямаше въпросните две да се сега там на мястото на тези, с които ги сравнявате.

 

Конкретно Валя още 2003 започна да залязва, те 2004 за турне ми я бутат. :helpsmilie:

 

П.С. И да, Емилия още 2002 вече беше много над Валя (която реално е симпатична девойка, ама нищо повече) с хитове като "Нежни устни" и "Не виждам", които и до днес се слушат. Какво остава за 2003, когато вече имаше "Легена за любовта" и "Безумна любов", които й носят 4 награди за въпросната година.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде да не си измисляме и да опитваме да променяме историята пред децата, които нямат спомени от тогава. Точно Валя печели награда за дебют на "Тракия фолк" през 2000 година със "100 покани, 100 букета", а не Ивана.

А и между впрочем Емилия печели наградата за дебют от този фестивал година по-рано. :3fdb8960598fa63e:

Знаех си, че ще ти стане лошо! И че ще го прикриваш с нервен смях! :3fdb8960598fa63e:

Какво да направя, че мога да наложа за кого да се пише и да се възхвалява! И Таня Боева и Валя заслужават!

Да разбирам, че твърдиш, че "Вик" на Ивана няма награда от "Тракия фолк" 2000? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че ще ти стане лошо! И че ще го прикриваш с нервен смях! :3fdb8960598fa63e:

Какво да направя, че мога да наложа за кого да се пише и да се възхвалява! И Таня Боева и Валя заслужават!

Да разбирам, че твърдиш, че "Вик" на Ивана няма награда от "Тракия фолк" 2000? :mf_surrender:

Хайде да се скараме.

Ивана е кюфте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че твърдиш, че "Вик" на Ивана няма награда от "Тракия фолк" 2000? :mf_surrender:

 

Да разбирам ли, че си била наясно, че Ивана не е спечелила наградата за дебют, а тя е била за Валя, но си опитвала да заблудиш нямащите спомен от 2000 дечица? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, коментирали сте Валентина. Веднага изстрелвам личните си нейни хитове!

 

Въпреки че много ревнувам любимите си арабски песни, този кавър се получи супер, освен това е с доста различен и приятен аранжимент.

 

"Свиквай, че с висока черна капка аз докрай си оставам", както чуваше една позната :D

 

Тука лепнаха плейбек, но на живо си я изпя много добре, а и умело замаза номера, който й изигра чепикът.

 

От русия период

 

Хищница!

 

Никога не зная, Настроение, Минало си ти за мене, Ще горя, Скучен, Нейните неща, Все си ти сте ги споделили. И Чуждо тяло е готина.

 

С третия албум ме спечели тя, предишните й кавъри ми бяха много блудкави, изключая Миналото и Горенето. На фона на сегашните певици е нечовечна терминаторка, някога ми минаваше вяло.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

'Дрезгав' не трябва да звучи като нещо лошо. И Тони Димитрова е с дрезгав глас, от световната музика Bonnie Tyler и т.н. На Преслава не й е чак толкова, но е дрезгав.

Не съм очаквал, че ще вляза в спор дали гласът на Преслава е дрезгав или не. От километри си личи, че нейният тембър е нещо смесено между чалга и рок. Представи си я в песни като "Някой ден", "Губя те бавно" или "Ангел в нощта". Въобще няма да звучат по същия начин.

Преслава - рок?! :baaasmiley: :helpsmilie: :feminist_en: :gun_bandana: :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАЙНЕР ХИТ СЕЗОНИ ПРОЛЕТ - 2018

ZOANzgq.jpg

01. Емилия и Емрах - По такива си падам

02. Анелия - Зоопарк

03. Преслава - Обратно в играта

04. Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

05. Галена - #JustShow / #ПростоШоу

06. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя

07. Емануела - Нотариално заверен

08. Яница - Двойно влюбен

09. Борис Дали, Ангел ft. Adnan Beats - Дай, дай, дай

10. Теди Александрова - Влюбена

11. Джена - Диагноза - Ти

12. Фики - Аз измръзнах

13. Кали - Пионката

14. Джулия - Твоя бях

15. АРТи - Късаш и хвърляш

16. Райна - Зле те чувам

 

Другата седмица излиза годишната компилация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя си е класика за Пайнер!

В Автограф последния път говореше ,че докрая на миналата година трябваше да излезне песен по текст на Стефка Ангелова , но сигурно пак е имала пречки от фирмата.

Иначе ако видите дъщерята на Валя , ще кажете , че това е близначката на Валя, истинска красавица като мама.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе-долу на възрастта на повечето пишещи старци тук съм. :D Във въпросните години вече имах добри наблюдения върху жанра, дори вече бях имал няколко любимки през годините- Сашка, Румяна и някъде по това време ми беше Камелия. И да, въпреки наблюденията си въобще не помня Валя да е била някакъв фактор, най-много някой път да съм й чувал някой нейн хит, но чак след години да съм разбрал, че е нейн.

 

Ще го кажа така, че да няма съмнение в единственият хит на Валя. Всяка вечер, в продължение на половин година всяка (повтарям всяка) дискотека в България през 2001 година започваше с "Ще горя" така, както през 2018 година ще започва до Коледа с песента на Слави Трифонов и Криско. Мисля да съм ясен, нали?! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама много бози имала, бе .. до 2004 половината песни са ми непознати и звучат някак блудкаво, със смешни ТВ версии. Чак след 2005 е почнала да става видеоклип-терминаторка.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама много бози имала, бе .. до 2004 половината песни са ми непознати и звучат някак блудкаво, със смешни ТВ версии. Чак след 2005 е почнала да става видеоклип-терминаторка.

 

Не слушай разни дебили, които не дишат Кама от както се е появила и им е набила комплекси за 3 живота напред. Ако Кама не трепеше всичко с клипове нямаше ТВ Планета да започне с нейн клип и да се хвалят с това над 10 години. Приемаш, че жената е родена за пред камера и толкоз. Какво точно излиза след това на лентата е съвсем друг въпрос, но Камелия няма клип, който да е карала Пайнер да го цензурират или махнат, щото не се харесвала в него. Тя е единствената в този бизнес, която не е правила това. И това ни подсказва най-малкото това, че няма празно при нея. Не гледайте с днешните очи и технологии клипове от преди 10-15 години. Просто не е обективно, а и Кама скоро ще пусне клип, след който пак ще им увиснат ченетата на разни лаици....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го кажа така, че да няма съмнение в единственият хит на Валя. Всяка вечер, в продължение на половин година всяка (повтарям всяка) дискотека в България през 2001 година започваше с "Ще горя" така, както през 2018 година ще започва до Коледа с песента на Слави Трифонов и Криско. Мисля да съм ясен, нали?! :1000 (19):

Ясен си. :D

Моята цел в разговора не е била да подценя Валя, а обратното- да изтъкна колко много Митака я е подценявал. Очевидно е имала някакви успехи в посочените години и аз не съм ги забелязал поради причината, че тя никога не е била известна като големите имена, но си мисля, че нещата щяха да са другояче ако бяха залагали на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясен си. :D

Моята цел в разговора не е била да подценя Валя, а обратното- да изтъкна колко много Митака я е подценявал. Очевидно е имала някакви успехи в посочените години и аз не съм ги забелязал поради причината, че тя никога не е била известна като големите имена, но си мисля, че нещата щяха да са другояче ако бяха залагали на нея.

 

Валя нямаше шанс не защото Пайнера е направил или ненаправил нещо спрямо нея. Тя просто имаше лошият късмет, да пробива тогава, когато в силата си бяха Глория, Ивана, Кама, Деса, Азис, Софка, Тони Стораро и т.н. Тогава те издадоха 90% от най-добрата музика в кариерите си. Нищо лично, просто на други се опънаха платната на корабите и полетяха много бързо, а Валя не можа да компенсира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя нямаше шанс не защото Пайнера е направил или ненаправил нещо спрямо нея. Тя просто имаше лошият късмет, да пробива тогава, когато в силата си бяха Глория, Ивана, Кама, Деса, Азис, Софка, Тони Стораро и т.н. Тогава те издадоха 90% от най-добрата музика в кариерите си. Нищо лично, просто на други се опънаха платната на корабите и полетяха много бързо, а Валя не можа да компенсира.

Това имах в предвид и аз. Насред тези имена някак ми е изпаднала от полезрението. Но кой знае, може би е имало вероятност да е била на по-високо ниво с едно подходящо налагане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАЙНЕР ХИТ СЕЗОНИ ПРОЛЕТ - 2018

ZOANzgq.jpg

01. Емилия и Емрах - По такива си падам

02. Анелия - Зоопарк

03. Преслава - Обратно в играта

04. Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

05. Галена - #JustShow / #ПростоШоу

06. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя

07. Емануела - Нотариално заверен

08. Яница - Двойно влюбен

09. Борис Дали, Ангел ft. Adnan Beats - Дай, дай, дай

10. Теди Александрова - Влюбена

11. Джена - Диагноза - Ти

12. Фики - Аз измръзнах

13. Кали - Пионката

14. Джулия - Твоя бях

15. АРТи - Късаш и хвърляш

16. Райна - Зле те чувам

 

Другата седмица излиза годишната компилация.

 

 

В рекламата е включена и Честито на Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...