Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз съм голям фен на ВАЛЧЕТО :Vishenka_05: Обожавам хитовете "Искам всичко", "Минало си ти" и "Силната жена" :Vishenka_05:

 

Харесвате ли тази песен на една друга моя любимка - МАГДА СТОЯНОВА? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се приема!

 

За тези песни на Валя какво мислиш?

 

 

 

"Настроние" е dark попфолк, ако въобще има такова понятие. Една такава лежерна, летаргична песен. Веднага се сещам за на Теда Александрова днешната пропаганда на наркотици и правя разликата какви песни се правеха преди и какви днес. :dontgetit:

 

Втората ми харесва средно. По-типичен попфолк е, но "Настроение" ми въздейства повече.

 

А ти какво мислиш за тоя парцал:

 

 

10 седмици номер 1 в Хасково ТОП 20. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснах в списъка на любими песни на ВАЛЯ да спомена "Настроение", "Морето стене" и "Страдам и обичам" - ВЕЛИКИ!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Настроние" е dark попфолк, ако въобще има такова понятие. Една такава лежерна, летаргична песен. Веднага се сещам за на Теда Александрова днешната пропаганда на наркотици и правя разликата какви песни се правеха преди и какви днес. :dontgetit:

 

Втората ми харесва средно. По-типичен попфолк е, но "Настроение" ми въздейства повече.

 

А ти какво мислиш за тоя парцал:

Скандализирана бях от този дует! Три шестици, три седмици... :1000 (29):

 

Тази Валя има уникален репертоар! :1000 (30):

 

 

... Но по-различна днес е любовта и по-различно женското ми време! :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя е един толкова похабен артист. Митко трябва да го е срам, че не е залагал на подобни певици като нея, които можеха да са му дългогодишни златни мини. Та той дори и на концертите не я кани, какъв смях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя е един толкова похабен артист. Митко трябва да го е срам, че не е залагал на подобни певици като нея, които можеха да са му дългогодишни златни мини. Та той дори и на концертите не я кани, какъв смях...

 

В първите две-три години доста си залагаха на нея. Дебютният й албум беше много успешен и както Янева припомни скоро именно Валя печели наградата за Дебют в конкуренция с Емилия.. Обаче къде е Емилия днес, къде е Валя..? Всичко е до съдба, късмет и воля в този живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то и Ани Хоанг спечели Дебют в конкуренция с Галин, но къде е той днес, къде е тя .. просто някои стартират по-силно, но после не се получават нещата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя няма пачки, които да налива. Иначе е с много чаровно лице, приятен глас и има своята харизма. Чак любимка не ми е, но има интересни песни, наистина. А и се кефя, че е взела наградата за дебют от ръцете на Вълева - Башур! :3fdb8960598fa63e: Оная сигурно е гледала като насрана!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам, аз лично в периода след 2000 помня много добре изгряващата Емилия, но въобще не помня Валя. Дори и най-големия й хит "Ще горя" достигна до мен доста по-късно. Не са я наложили достатъчно като за някаква голяма нова звезда, която да е позната на масовата публика. Можеше много повече да направят за нея, но нежеланието на Митко да се занимава очевидно си е казало думата. Поне на концертите да я канеше, та там винаги се изрежда целия каталог, независимо дали са интересни или безинтересни имена. За класики като старите песни на Валя винаги би трябвало да се намери място, все пак тя му е една от най-добрите звезди в списъка на вечно подценяваните от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и се кефя, че е взела наградата за дебют от ръцете на Вълева - Башур! :3fdb8960598fa63e: Оная сигурно е гледала като насрана!

 

То, като се замисли човек, май нямаше как да е иначе. Първите две песни на Валя предизвикаха истерийка. Не като истерията на Герганината "Губя те бавно", но стабилен бум направи с "Ще горя" и "Минало си ти за мен". Какво имаше Емилия в същия период? "Весело момиче", дето беше снимано актуалното й гадже - темерут-върлина и може би още една песен, останала неособено забелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам, аз лично в периода след 2000 помня много добре изгряващата Емилия, но въобще не помня Валя. Дори и най-големия й хит "Ще горя" достигна до мен доста по-късно. Не са я наложили достатъчно като за някаква голяма нова звезда, която да е позната на масовата публика. Можеше много повече да направят за нея, но нежеланието на Митко да се занимава очевидно си е казало думата. Поне на концертите да я канеше, та там винаги се изрежда целия каталог, независимо дали са интересни или безинтересни имена. За класики като старите песни на Валя винаги би трябвало да се намери място, все пак тя му е една от най-добрите звезди в списъка на вечно подценяваните от фирмата.
Е, беше и на "Златният мустанг" жената, на "Пирин фолк" - също, на "Тракия фолк" 2000 и 2003. Песента от Сандански я качих, печели първо място. На "Тракия фолк" 2000 няма шанс да вземе дебют, защото там е лелчинка с "Вик", но и Валя е с добро парче, Кондомчо го е сложил - "100 покани". През 2003 е с една от най-яките песни, нея е сложил Сашо - "Какво съм за теб". На мустанга също е с нещо разкошно - "Пътят към звездите".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази песен колко ми е меланхолична.. има някои песни, които много харесвам, ама така се сдухвам като ги слушам, че по-дoбре въобще да не си ги пускам :D

Една от малкото песни на поизхабеното Барби, които наистина харесвам! :Vishenka_05:

 

 

То, като се замисли човек, май нямаше как да е иначе. Първите две песни на Валя предизвикаха истерийка. Не като истерията на Герганината "Губя те бавно", но стабилен бум направи с "Ще горя" и "Минало си ти за мен". Какво имаше Емилия в същия период? "Весело момиче", дето беше снимано актуалното й гадже - темерут-върлина и може би още една песен, останала неособено забелязана.
На Даниел ще му стане лошо и няма да може да си довърши ранг листата, де! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за Валя:

 

Един от най-големите хитове на лято 2002:

Още нещо любимо:

Разкошни:

 

Обожавам още "Морето стене", "Истинска любов", "Искам всичко", "100 покани, 100 букета"...

Валя има 3 топ хита - 1. "Ще горя" - един от най-големите хитове на 2000 и въобще. Видя се в Арена на концерта на бай Миле Китич, когато го подгряваше Валя, че тая песен разби всичко живо. Просто не е имала възможността да я налага - щеше да мачка, и не само тя, де. Весела и тя има тупалки от едно време. 2. "Минало си ти за мене" - не знам доколко се помни, но беше уникален хит. 3. "Огледало" много се въртеше и тя, много запомнящ се припев. Дуетите с Джери, Любимеца... всичките бяха хитове. "Мило мое", "Не се променяй" и т.н. Кавърите по песните на Цеца са си много сполучливи, имаха завидна ротация. От последните години пък има "Все си ти" и "Как ли да те моля", които са супер яки. Още по-добре изглежда, добре пее и на живо, има стабилен репертоар. Не знам защо не залагат на нея, откакто се завърна. Има нещо гнило тук. Едно време беше супер отличителна - с тая червена коса, танцуваше и по клипове и на концерти много. Абе, беше си модерна - и като саунд, и като всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за 2001 Валя действително е пуснала по-силни парчета от Емилия, но въпреки това не мисля, че като популярност е достигала нивото, което Емилия достигна с комбинацията Весело момиче+Нежни устни в тази и следващата година. Реално погледнато в дебютните им 2-3 години едната просто се изстрелва към върховете и става дори сензация сред младите, а другата с 1-2 хита не стига доникъде. Емилия е имала много по-голям шанс да бъде забелязана от масата, отколкото Валя, затова втората някои и до ден днешен не я знаят коя е, което е жалко.

 

Ето това ми е любимата нейна песен, и тя дори е направена извън Пайнер:

 

 

Колко много смисъл!

Link to comment
Сподели в други сайтове

КалиПресифан, коментирай, че любимките ти Ивана и Преси дълги години са пели този хит за лека нощ.

И много съжалявам, че Преси вече не го пее :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...