Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кама много бози имала, бе .. до 2004 половината песни са ми непознати и звучат някак блудкаво, със смешни ТВ версии. Чак след 2005 е почнала да става видеоклип-терминаторка.

 

Ами честно казано най-добрите й клипове почват от 2008, нормално Андри промени хода на действие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано най-добрите й клипове почват от 2008, нормално Андри промени хода на действие. :3fdb8960598fa63e:

Има и между 2005 и 2008 някои попадения като "Има любов" и "Някой ден".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Каде си ти" през 2001 година няма как да има чалгарка, която да се доближи дори до Кама на тема клипове. Прости неща, ясни неща, видими неща....

 

Много зле тръгна тая години. Никакви свестни песни няма за да си изтегли човек.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Каде си ти" през 2001 година няма как да има чалгарка, която да се доближи дори до Кама на тема клипове. Прости неща, ясни неща, видими неща....

 

Много зле тръгна тая години. Никакви свестни песни няма за да си изтегли човек.....

 

Глупости говориш, има много по-добри клипове в този период и през следващите няколко години от тези на Камелия. Камелия доста по-късно почва с яките клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Лорена е типичен поп-фолк , дано за напред да правят всички такива поп-фолк парчета. Някои певици като Галена,Ани Хоанг,Цветелина Янева и др. развалиха хубавия поп-фолк с тези тъпи поп песни, дано се осъзнаят и те да си създават песни за своя жанр ,а не да копират Криско,Гери Никол , Тита и др. , които се справят блестящо в техният си жанр. Едва ли някой ден Криско ще запише поп-фолк песен като нашите безмозъчни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че си била наясно, че Ивана не е спечелила наградата за дебют, а тя е била за Валя, но си опитвала да заблудиш нямащите спомен от 2000 дечица? :whistling:

 

Тихо там! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Виждаме как дебютира на фестивала Башурка, както и как - Ивана и Валя. Везните никак не клонят към Квазимодка, но просто е лапнала където и каквото трябва впоследствие, за да стане работата! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Каде си ти" през 2001 година няма как да има чалгарка, която да се доближи дори до Кама на тема клипове. Прости неща, ясни неща, видими неща....

 

Много зле тръгна тая години. Никакви свестни песни няма за да си изтегли човек.....

Даже Глория имаше по-силни клипове тогава .. къде буташ Камча пак.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости говориш, има много по-добри клипове в този период и през следващите няколко години от тези на Камелия. Камелия доста по-късно почва с яките клипове.

 

Какви клипове има бре? Гледахте всички с отворени уста като Кама пуснеше клип, а сега със задна дата искате да понагласите нещата във ваша полза. Не става. :gun_bandana:

 

Калинке, въобще не се бутай в тия теми, че си ходил прав под масата тогава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви клипове има бре? Гледахте всички с отворени уста като Кама пуснеше клип, а сега със задна дата искате да понагласите нещата във ваша полза. Не става. :gun_bandana:

 

Калинке, въобще не се бутай в тия теми, че си ходил прав под масата тогава....

Фокси, мачкаш както винаги. :3fdb8960598fa63e: Къде се загуби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви клипове има бре? Гледахте всички с отворени уста като Кама пуснеше клип, а сега със задна дата искате да понагласите нещата във ваша полза. Не става. :gun_bandana:

 

Калинке, въобще не се бутай в тия теми, че си ходил прав под масата тогава....

Кво ми пука какво съм правил тогава, нали сега клиповете са достъпни и всички ги виждаме.

Кама - посредственичка! :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо там! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Виждаме как дебютира на фестивала Башурка, както и как - Ивана и Валя. Везните никак не клонят към Квазимодка, но просто е лапнала където и каквото трябва впоследствие, за да стане работата! :1000 (29):

 

Тук поне в мойте очи Валя си е направо класа пред Башурка хахах!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ми пука какво съм правил тогава, нали сега клиповете са достъпни и всички ги виждаме.

Кама - посредственичка! :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Знаеш, че не слушам и не харесвам Камела! Но помня "Къде си ти" и визията с чизмите и изкуствените къдрици. Беше си интересен клип, после и "Залезът и зората", "Така ми липсваш" имаше идея с фехтовката със самата себе си, "Стрелките спират" имаше западно излъчване, пак топ визия с обеците и червената коса, кучетата... Маниашки неща правеше - малко са на брой от ония години, но изпъкват и бяха много коментирани. "Ти си виновен" - също.

И "Илюзия" беше добро видео.

 

Пък и ти какво му скачаш на Фокса - естествено, че ше бута Камчия. Това му е работата! Човекът успя да промие доста мозъци по форумите, да създаде теореми за идолката си, да я направи най-коментираната в това пространство (виждаме и страниците в нейната тема). Ти за толкова години какво направи за Преса?! Освен една изкопирана от мен тема за периодите и хитовете, към която събра към 15 поста... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви клипове има бре? Гледахте всички с отворени уста като Кама пуснеше клип, а сега със задна дата искате да понагласите нещата във ваша полза. Не става. :gun_bandana:

 

Калинке, въобще не се бутай в тия теми, че си ходил прав под масата тогава....

 

Е това са пълни твои измишльотини бре човеко. 2001,2002,2003,2004,2005,2006 въобще не са най-яките клипове нейните...от 2007 почва наистина да влага ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това са пълни твои измишльотини бре човеко. 2001,2002,2003,2004,2005,2006 въобще не са най-яките клипове нейните...от 2007 почва наистина да влага ...

 

 

 

 

 

Доста са добри!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че не слушам и не харесвам Камела! Но помня "Къде си ти" и визията с чизмите и изкуствените къдрици. Беше си интересен клип, после и "Залезът и зората", "Така ми липсваш" имаше идея с фехтовката със самата себе си, "Стрелките спират" имаше западно излъчване, пак топ визия с обеците и червената коса, кучетата... Маниашки неща правеше - малко са на брой от ония години, но изпъкват и бяха много коментирани. "Ти си виновен" - също.

И "Илюзия" беше добро видео.

 

Пък и ти какво му скачаш на Фокса - естествено, че ше бута Камчия. Това му е работата! Човекът успя да промие доста мозъци по форумите, да създаде теореми за идолката си, да я направи най-коментираната в това пространство (виждаме и страниците в нейната тема). Ти за толкова години какво направи за Преса?! Освен една изкопирана от мен тема за периодите и хитовете, към която събра към 15 поста... :mf_surrender:

Глория само с "Крепост" слага всичките клипове на Кама преди 2002 в коша .. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама много бози имала, бе .. до 2004 половината песни са ми непознати и звучат някак блудкаво, със смешни ТВ версии. Чак след 2005 е почнала да става видеоклип-терминаторка.

 

Скрий се, ако обичаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това са пълни твои измишльотини бре човеко. 2001,2002,2003,2004,2005,2006 въобще не са най-яките клипове нейните...от 2007 почва наистина да влага ...

 

Абе въобще няма да ви слушам и коментирам на тема "Клипове". Излезе "Къде си ти" и ви увиснаха ченетата. Пак ви казвам, ако имаше по-добри клипове от нейните Пайнер нямаше да се хвалят навсякъде с нея. Със "Залеза и зората" направо смачка целия бизнес. Ама нищо не вирееше и всички ръгнаха като побеснели по пластични хирурзи, не за да издават песни, а за да гонят Камелия. Какво само си говорим тук хуморески 20 години? Всичко живо искаше да е като нея и в това няма грам съмнение. Дрънкат ми за гласове и албуми, а по 20 пластични операции си направиха. Това им е приоритета, щом влагат най-много в него.

 

И не ме отклонявай от трудното търсене на музика. Намерете ми на Глория, на Джена и на Галена "Шоута..." там на mp3, че ни един линк не работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаме как дебютира на фестивала Башурка, както и как - Ивана и Валя. Везните никак не клонят към Квазимодка, но просто е лапнала където и каквото трябва впоследствие, за да стане работата! :1000 (29):

"Тихо!" на дойката и сенужките ;)

 

То по едно време на дебелата й се бяха получили доста по-добре нещата ... значи ли това, че е лапала по-големи неща? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има в "Къде си ти" - Кама на дивана и балкона и един Ленд Роувър?

Чудно просто .. :mf_surrender:

 

Прохождащи певици като Надя и Вероника имаха по-силни клипове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория само с "Крепост" слага всичките клипове на Кама преди 2002 в коша .. ;)

 

Винаги една идея след Кама. Първо "чипровската" трасира пътя и после на опашка при Люси и Нанков. Това е....

 

Калинке, айде втори път, че явно нещо не зацепваш. Ни ми коментирай "Къде си ти" и не сравнявай технологии от 2001 с тв версиите от 2018....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...