Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не може да се отрече че изнемогва, щом стигна дотам че да краде фрази от текстове от Теди Александрова.

Може и да е било търсен ефект. Все пак Соня и Теда са приятелки.

Друг е въпроса, че аз това не го написах конкретно за песента на Соня а като цяло защото някой беше споменал, че едва ли не Мариета е виновна за слабия текст при Глория и последната да сменила авторите. При когото и да отиде Глория текста винаги ще е банален защото самата тя участва в писането му и почти никога не експериментира. Дъвче една тема вече 5-6 години с няколко изключения. Мариета може да създаде ''Тя е топ'' и ''Написано с любов'' едновременно. Явно не самите автори изнемогват а изпълнителките които ги е страх да пеят нещо различно в което кифлите няма да се намерят.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали пак ли ще пуска песен? :1000 (29): Дано е нещо читаво, че от всичко, което избълва след “Каква съм луда”, само “Пионката” бива.

Ще пуска дует с Вилислав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Кеба ги пускат и по DM SAT. Даваха интервю и за Estradne Vesti.

 

Рени беше първа и там!!!!!!!!!!!!!!!!

 

И в Задруга (риалити) пуснаха Хабиби с клип, в понеделник една от участничките ще я пее по нейно желание.

През 41 мин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните попфолк песни на територията на България за посл. 7 дни:

 

1. Анелия и Джулия - Бръм: 925 000

2. Джена - Хулиган: 809 000 (Тая пък взе, че извади хит) :mf_surrender:

3. Роксана - Ало, звъня ти: 365 000 (Потна-потна, ама в ТОП 3) :3fdb8960598fa63e:

4. Емилия и Емрах - По такива си падам: 349 000 (Емилия май нацели най-големия си хит в youtube ерата) :clap:

5. Фики - Брой до 12: 348 400 (Фики не може да пребори по-малкия си брат, а песента му е по-нова)

6. Емануела - Гледай ме на снимка: 311 000 (Бозааааа)

7. Шуринайка Янева - Честито: 287 000 (Тръгна слабо, ама крета все още)

8. Галена - Дай ми любов: 285 000 (8-мо място - Ожас и безОмие)

9. Джордан - Мармалад: 249 000

10. Азис - Мотел: 248 000

 

Това са ни хитовете на лятото. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните попфолк песни на територията на България за посл. 7 дни:

 

1. Анелия и Джулия - Бръм: 925 000

2. Джена - Хулиган: 809 000 (Тая пък взе, че извади хит) :mf_surrender:

3. Роксана - Ало, звъня ти: 365 000 (Потна-потна, ама в ТОП 3) :3fdb8960598fa63e:

4. Емилия и Емрах - По такива си падам: 349 000 (Емилия май нацели най-големия си хит в youtube ерата) :clap:

5. Фики - Брой до 12: 348 400 (Фики не може да пребори по-малкия си брат, а песента му е по-нова)

6. Емануела - Гледай ме на снимка: 311 000 (Бозааааа)

7. Шуринайка Янева - Честито: 287 000 (Тръгна слабо, ама крета все още)

8. Галена - Дай ми любов: 285 000 (8-мо място - Ожас и безОмие)

9. Джордан - Мармалад: 249 000

10. Азис - Мотел: 248 000

 

Това са ни хитовете на лятото. :mf_surrender:

 

Мале, мале...особено топ 3... тука само 4,8 и 6, имам нерви да слушам, без да определям като вселенски хитове... На Азис е от миналото лято по същото време :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oбаче много е странна ситуацията при Галена. Песента вече има 25 000 лайка, а заби преди 3 милиона. По принцип песни с 12-15 000 лайка стигат 5 милиона без проблем...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oбаче много е странна ситуацията при Галена. Песента вече има 25 000 лайка, а заби преди 3 милиона. По принцип песни с 12-15 000 лайка стигат 5 милиона без проблем...

Омръзна бързо. По това време на годината на хората им се слушат динамични, неангажиращи и позитивни песни, а не провлачени депресарски бози. Няма никакъв заряд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха направили по-добър проект! Страшна реклама направиха в Сърбия и нищо.

Ми дай им средства и ще направят. Ти искаш с парите за пелени и сухо мляко за бебето суперпроекти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...