Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всъщност с най-позитивен имидж си тръгва Софи Маринова от всички чалгари. Докато Десислава получи в началото критики (не само от журито а и от публиката) Софи от самото начало беше един от фаворитите. Най-харесваните коментари винаги бяха позитивни и 90% нейната снимка беше най-харесвана. Друг е въпроса, че тя не си изигра добре картите с образите. Вместо да си беше избрала нещо фолклорно и Лили Иванова и да покаже какво може и да падаха Хранова, Лопез и други... :helpsmilie:

Софка си тръгва с позитивен имидж, защото никой не е имал очаквания към нея, винаги си е било ясно, че ще е забавен персонаж. Към Десислава имаше много високи очаквания, които тя припокри на едни 80%, да кажем. Така хем си тръгна с позитивен имидж, хем с най-доброто представяне на фолк звезда. Това е по-добрият вариант, отколкото поначало никой да не те е взимал несериозно и само тук-таме да си имал добро представяне. Да не говорим каква подигравка падна с нея и другите езици, чак и награда й даде Халваджиян, за да е бъзика пълен хаха.

 

По отношение на Гласът- не го гледам, но от сега се подготвям за предстоящите изтъквания на Камелия от Фокс, ако нейният отбор победи. Все едно досега чалгарка не е печелила като ментор, и то от първия опит. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарка не, но на кандидатът с ментор чалгарка май шансовете скочиха изведнъж до небето. :cheers:

 

Но да видим, дали Оливия няма да търпи обичайните в такива случаи щети, само заради неприязънта, на официалната пропаганда към ментора и. :whistling:

Оливия има много фенове, пее уникално и изглежда много добре.

След шоуто и предвиждам успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка си тръгва с позитивен имидж, защото никой не е имал очаквания към нея, винаги си е било ясно, че ще е забавен персонаж. Към Десислава имаше много високи очаквания, които тя припокри на едни 80%, да кажем. Така хем си тръгна с позитивен имидж, хем с най-доброто представяне на фолк звезда. Това е по-добрият вариант, отколкото поначало никой да не те е взимал несериозно и само тук-таме да си имал добро представяне. Да не говорим каква подигравка падна с нея и другите езици, чак и награда й даде Халваджиян, за да е бъзика пълен хаха.

 

По отношение на Гласът- не го гледам, но от сега се подготвям за предстоящите изтъквания на Камелия от Фокс, ако нейният отбор победи. Все едно досега чалгарка не е печелила като ментор, и то от първия опит. :D

Смешко, а ние тебе ежедневно, като ти четем възхвалите за Деса? Само си виж коментарите. Нямаш 1 в който, по вежду другото да не вмъкнеш Десислава и да изтъкнеш - както в случая. Ни в клин, ни в ръкав пак я намисаш, ужасно противно същество си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на Гласът- не го гледам, но от сега се подготвям за предстоящите изтъквания на Камелия от Фокс, ако нейният отбор победи. Все едно досега чалгарка не е печелила като ментор, и то от първия опит. :D

 

Ние знаем прекрасно, че не гледаш "Гласът на България". Ние знаем и друго, че вие "десовите" не гледате нищо, в което я няма Деса. Това не е някаква бог знае каква новина. Лошото е, че най-много говорите, критикувате и се изявявате като специалисти именно вие. Но и с това сме свикнали. Само да ти кажа, че вече е обявен кастинг И за следващата година в "Гласът на България", при това още преди месец. Направено бе на сайта на БТВ.... И на личните страници в социалните мрежи на Графа, Иван Лечев, Поли Генова и.... на Камелия. Иначе, до 1/4 финалите и аз нищо не гледах от това предаване. Дори не пишех нищо по темата, за да не наруша крехката психика, на най-лабилните фенчета в чалга форумите, а именно, тези на Преслава и Деси Слава. Виждате ли колко съм широко скроен и загрижен, за лабилната ви психика, която за секунди бива разстроена, само при споменаването на името на Камелия.... по какъвто и да е повод.

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам най-много 4-5 песни на Нелина. Жалко за хубавия глас.

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

В последните 10 години няма какво да й харесаш почти, но преди това има попадения.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

В последните 10 години няма какво да й харесаш почти, но преди това има попадения.

Обожавам Нели. “От щастието най-боли” е последната чалга на която се просълзих. Мачка с балади. Кели, коментирай скандалния трак “Най-добрия” и мъжкото присъствието в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам Нели. “От щастието най-боли” е последната чалга на която се просълзих. Мачка с балади. Кели, коментирай скандалния трак “Най-добрия” и мъжкото присъствието в клипа.

Там е много разкрепостена и в нетипична за нея светлина.

 

Аз в последния месец преоткривам тази песен - невероятна е! Представям си, ако я изпее на някой концерт, с каква мощ на гласа ще звучи. Какво е твоето мнение за нея?

 

Няма нужда да споменавам траковете "Вместо сбогом", "За теб", "Сънувах те", "Свят без любов" и др. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

В последните 10 години няма какво да й харесаш почти, но преди това има попадения.

След 2005 ми харесват три нейни трака - ''Любов след любовта'', ''Себе си бъди'' и ''От щастието най-боли''.

Преди това - ''Добре, че вали'', ''Изгарящи очи'', ''Лед и огън'' и дуета с Ивайло Гюров.

Забравих ''Бял мерцедес''.

Липсва и нещо на Нела просто.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2005 ми харесват три нейни трака - ''Любов след любовта'', ''Себе си бъди'' и ''От щастието най-боли''.

Преди това - ''Добре, че вали'', ''Изгарящи очи'', ''Лед и огън'' и дуета с Ивайло Гюров.

Забравих ''Бял мерцедес''.

Липсва и нещо на Нела просто.

Чуй трака "Лястовица" и мигом изпадни в транс!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ли ме злобен факта , че припадам от кеф от снощи заради падението и излагациите на "клатещата глава" ака Константин в капките. Направо българите са го попиляли с хейт в страницата на Капките. И с право. То такава амбиция а нулеви възможности, че спокойно може да мине за плеймейтка. Некадърник. Цялата държава го разбра че нито като певец става, нито като човек. Че и прякор нов си има - клатещата глава. Толкова хейт досега по фолка е нямало в този формат. Коце изложи жанра. Десислава остава връх във формата от чалгата. Въпреки че в началото бях за Славин, сякаш Иван най заслужаваше. Най добрия имитатор на сезона. Винаги хора на Маги и Саня печелят формата. Ясно е защо е Славин. А и Ян Гилън не е сред най познатите образи в БГ. Докато Джон Ленън и слабоумниге са го чували. Константин сере докато чете хейта. Образа му на народен любимец се сгромоляся за една вечер буквално

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ли ме злобен факта , че припадам от кеф от снощи заради падението и излагациите на "клатещата глава" ака Константин в капките. Направо българите са го попиляли с хейт в страницата на Капките. И с право. То такава амбиция а нулеви възможности, че спокойно може да мине за плеймейтка. Некадърник. Цялата държава го разбра че нито като певец става, нито като човек. Че и прякор нов си има - клатещата глава. Толкова хейт досега по фолка е нямало в този формат. Коце изложи жанра. Десислава остава връх във формата от чалгата. Въпреки че в началото бях за Славин, сякаш Иван най заслужаваше. Най добрия имитатор на сезона. Винаги хора на Маги и Саня печелят формата. Ясно е защо е Славин. А и Ян Гилън не е сред най познатите образи в БГ. Докато Джон Ленън и слабоумниге са го чували. Константин сере докато чете хейта. Образа му на народен любимец се сгромоляся за една вечер буквално

Подкрепям с 2 ръце. Тук вече мислим по един и същ начин. Деси миналата година беше класи над тоя. Хубаво, че не спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям с 2 ръце. Тук вече мислим по един и същ начин. Деси миналата година беше класи над тоя. Хубаво, че не спечели.

Да. ЦЯлОто ми семейство се отвращаваме от него вече 3 месеца по тв-то. Сигурен съм че не само в моя дом е така...

 

Антонина си постигна своето. Всички сайтове гръмнаха. Даже по новините на Нова ще я дават.

Ами поне момата си има своя собствена ниша - саркастичен фолк или на кратко от Рени - саркасцизъм :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина си постигна своето. Всички сайтове гръмнаха. Даже по новините на Нова ще я дават.

Повечето коментари в ютюб са толкова злобни,че сякаш хАнтонина е откраднала майка им,а не произведение на Вапцаров,което чуват за първи път..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина можеше да донесе много дивиденти на жанра, ако беше развива идеята в една нежна стилистика без батка и жрица в клипа. Идеята е добра, харесва ми, но крайния продукт се е получил зле.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина си постигна своето. Всички сайтове гръмнаха. Даже по новините на Нова ще я дават.

 

Няма и 15 хиляди гледания за 1 седмица. Да й имам постижението. Само ще я одумват, парчето няма да стане хит. Язък за готината музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ли ме злобен факта , че припадам от кеф от снощи заради падението и излагациите на "клатещата глава" ака Константин в капките. Направо българите са го попиляли с хейт в страницата на Капките. И с право. То такава амбиция а нулеви възможности, че спокойно може да мине за плеймейтка. Некадърник. Цялата държава го разбра че нито като певец става, нито като човек. Че и прякор нов си има - клатещата глава. Толкова хейт досега по фолка е нямало в този формат. Коце изложи жанра. Десислава остава връх във формата от чалгата. Въпреки че в началото бях за Славин, сякаш Иван най заслужаваше. Най добрия имитатор на сезона. Винаги хора на Маги и Саня печелят формата. Ясно е защо е Славин. А и Ян Гилън не е сред най познатите образи в БГ. Докато Джон Ленън и слабоумниге са го чували. Константин сере докато чете хейта. Образа му на народен любимец се сгромоляся за една вечер буквално

Хахахха Слави направо го попиля човека :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще сложиш нещо нереализирано на любимките ми - Валя, Даниела, Надя, Нелина и Сиана?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще сложиш нещо нереализирано на любимките ми - Валя, Даниела, Надя, Нелина и Сиана?
Любимките ти Преси и Ванча вече бяха. Засега ти стига толкова!

Валя и Нелина имат шанс да влязат, но останалите... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимките ти Преси и Ванча вече бяха. Засега ти стига толкова!

Валя и Нелина имат шанс да влязат, но останалите... :mf_surrender:

Давам ти идеи какво да сложиш:

Даниела - Извор от сълзи, Губиш ме;

Надя - След теб

Сиана - По моя начин, Как, Пак го правиш, Онази другата

:happyppl: :happyppl: :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахха Слави направо го попиля човека :1000 (29):

 

Аз дори съм мек. Гледай кво го праят иначе лудите домакини в страницата на предаването...

 

Тонка Д. Боже Господи ,как може клатещата глава да е на финала ...Коце ,на твоето място трябваше да бъде Софи или Боби , защото са много по добри от тебе . 222 лайка

 

РАЛИЦА ДИМИТРОВА КОЦЕ, ЩО НЕ ИЗБРА АНГЛИЙСКИЯ БЕ ,ЧОВЕК?! СОФКА ПОНЕ НОСИ НА МАЙТАП , ТВОЕТО Е ПОЗА, БРАТЛЕ.! ФАЛШИВ СИ ,КАТО ЧОВЕК ,НЕ КАТО ПЕВЕЦ.БАЛАДА-ДА ЛЕСНО СЕ ИЗПЪЛНЯВА! ВАСИЛ НАЙДЕНОВ-ГЛАСУВАТ ЗА НЕГО ,НЕ ЗА ТЕБ! ИМАШ ПОДКРЕПАТА МУ-ТАКА ЛИ СИ ВДИГАШ РЕЙТИНГА 103 лайка

 

Ивката Козарев Коцето изглежда жалък и алчен за победа... Не знам тикове ли получава харесвах го като изпълнител но в капките определено се изложи! На сцената имам чувството,че вместо да пее реве! За журето все Коцето влиза с лекота а реве като вълк! 132 лайка

 

Te Di Ако Васил Найденов беше евтин кръчмарски певец, щеше да пее точно така. 96 лайка

 

Milena Uzunova Голяма излагация. Добре започна, обаче до припева. От там... Ужас. А накрая... такова фалшиво пеене. И тая глава не спря да я клати. Като болен от паркинсон 63 лайка

 

 

Merel Yovcheva И започна клатенето на главата...тиковете и глас си е същия..никаква имитация! 64 лайка

 

Kuna Kostadinova На Константин и Гери- Никол мястото им не е тук ! Всички конкурси са нагласени и тук е така. Боби трябваше да е на финала, защото е сто пъти по-добър от Коцето....Сега хората са зле настроени и към журито , което се намесваше в резултата. Даването на точки от самите изпълнители, също е неправилно. Оставете хората да решават !

 

Стефка Бонева И сега Фънки какво ще прави, като не може да даде 10 точки на любимия си Константин

 

Ваня Димитрова Ужас !!!! Не стига " клатещата глава " , това ,че не можеш да пееш друго освен чалгата , ами сега и алчността ти !!! Коце ,пари ли нямаш да си вземеш една кола???? Че се налага да лижеш задници ?!? Мазен помияр !!!

 

Янка Дикова Ако спечели Коцето е нагласено. Не ми хареса нито тази вечер,нито предния път когато имитира народната певица Бинка Добрева. Какви суперлативи и за какво

Дори и Горан не направи както трябва ,макар, че беше от неговия бранш. Боби или Софка трябваше да са на негово място. Както винаги нагласена работа.

 

Svetla Todorova Глупавите оправдания на Константин,че нарочно правил такива извивки,истината е,че няма онези гласови данни,които имаше в началото на кариерата си.Самия Васил Найденов не одобри тази имитация на образа му,дори Фънки за първи път не одобри имитацията на Константин.Точно този участник не трябваше да стига до финал.До кога си мислете,че зрителите ще имат търпението и доверието към Вас(продуцентите на тези формати),да гласуват за шоута,които предварително са наречени.

 

Д. С. Визия - горе-долу, представяне - резил. Васил Найденов се чуди как да отбие темата, че да не коментира изпълнението

 

Saminem Djambazov Благодарение на дебелия фънки много хора намразиха коцето. Добре че журето не оценява сега!!

 

Borislav Petrov Ilinov Вече дори органически ми е противен.

 

Пламен Илиев Тъп шмаркалник,опропасти и тая песен с тия чалгарски извивки.И па клати тая тиква се едно е на турне с ония от бранш :1000 (29):

 

 

Никой не е отразил великолепната нереализирана песен на Кали... :mf_surrender:

Ще вотна само заради теб. Иначе аман от тази противна философка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...